BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

13 lata 2 tygodni temu #107888 przez agniecham
mam termin na 30 czerwca... dziś miałam usg i mała waży 1230 g czy to nie za mało?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #107893 przez kasiorek0310
Madzia u mnie tak czy siak będzie cesarka czy sie obróci czy nie wiec za bardzo na to wpływu nie mam :huh: bo to co mi wyszło to nie zeszło wcale a ze moja przezorna wiec będzie chciała CC zrobić bo bezpieczniej dla dziecka jest ale nic co ma byc to będzie tym sie nie mątwie byle mały zdrowy był :)

Agi to nie za fajnie z tym cukrem :( ale głowa do góry pewno sama dieta wystarczy i ograniczenie cukru i będzie ok. Dobrze jak z Amelka wszystko ok i waga prawidłowa z tego co moja gin gadała to tyle powinny ważyć.
Fajnie jakby sie udało żeby i mój był tak blisko bo bez niego to ja sobie nie wyobrażam tym bardziej że pierwszy synek to juz w ogóle zobaczymy czy moja gin ma jeszcze dyżury w szpitalu bo byc może ona będzie mi robić CC to sie jakoś z nia dogadam :)

Rika moja to doświadczona i wiele ciąż prowadziła ale powiedziała że ma mało miejsca żeby sie obrócić już z reszta ja mam jeszcze jedno ale wiec i tak cc mnie czeka bez względu na wszystko chyba że jakimś cudem te paskudztwo zniknie samo z siebie, wiadomo wolałabym naturalnie ale jak sie nie będzie dąło to trudno byle mały zdrowy :blink:

mi sie tam marzy foto jak mam małego na cycach zaraz jak mi go wyciągną takie pierwsze nasze wspólne co z tego że będzie brudny i w ogóle ale mnie to nie przeszkadza jestem jak najbardziej za mój tez chce robić fotki, zobaczmy jak to bedzie ja mojego nie zmuszam sam powiedział że będzie i chce byc i przeżywać to razem ze mna ;P Nic zmykam zrobic mojemu kolacyjke bo za chwile z pracy wróci milego wieczorku i słodkich snów wam życze :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #107894 przez kasiorek0310
agniecham wydaje mi sie że nie skoro ja amm na 24 czewrca i mój mały wąży 1500 spokojnie nadrobi jeszcze wagę a wiesz kogo nosisz pod sercem i czy imie macie wybrane??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #107909 przez agniecham
dziewucha :woohoo: tatuś chciał synka ale oczywiście poszło po mojej myśli :laugh: co do imienia... mamy duży problem... :( zresztą jeszcze czas na imię. najważniejsze żeby była zdrowa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #107945 przez Madzia8288
heyy dziewczynki;)

Wlasnie przywiozla mnie szwagierka :) no i wloski zrobione odrosty czarne a koncowki przypalone tzn. rudawe ;) bardzo mi sie podoba ciekawe co moj jutro powie nic mu nie moiwlam ze robilam wlsoki wiec bedzie to dla niego niespodzianka :) ... a scinac - nie scinalam specjalnie tylko troche podciela mi ;)

Co do porodu to moj od samego poczatku starania sie ... a zajelo nam to ponad 2 lata :x - zawsze mowil ze bedzie przy mnie i to sie nie zmienilo :) chcial nagrywac porod ale ja nie chce mi wystarcza tylko zdjecia a on nie nalega wiec pozostajemy tylko przy fotkach :)... a no i pepowine tez chce obcinac :) smieje sie nawet ze jak by nie mieli nozyczek pod reka to on przegryzie hihi... wariat moj kochany :)

Jak bylam u szwagierki to ogladalam fotki ktore robilismy malej - wywolala je wczoraj i kurde moj Misiek byl na nie ktorych , powiem wam ze nie ma go wsumie cale 2 dni a ja tak chlernie tesknie :( masakraa a teraz jeszcze z nim rozmawialam i powiedzial mi ze bedzie dopiero jutro wieczorem :( bleeee..... :/

Ide spac bo mala cos sie wypina i boli mnie strasznie kolo pepka :/ :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #108018 przez agi-p
Dzień dobry :)
Oj foto zaraz po porodzie cudna sprawa :) Mam nadzieje , ze nam też uda się jakieś zrobić :)Porozmawiam jeszcze z lekarzem.Wczoraj mówił , że nawet jak Mężuś będzie za szybą , to jest bardzo blisko i wszystko widzi dokładniej niż jakby miał stać za mną . Przy cesarce to musi byż za aparaturą i anestezjologiem :( Kurcze ale ja tak bardzo chcę zdjecia mieć !!!!
Dziś śniło mi sie , ze urodziłam.Coraz częsciej mam takie sny :) A czytałam , ze jak Mamusi śni się Dzidziulek to on też w tym czasie ma taki sen :) Ciekawe czy to prawda :)
A pytałam wczoraj jeszcze o to drętwienie lewej łopatki i ponoć to normalny objaw.Amelka naciska mi bardzo na kręgosłup i dlatego może mi drętwieć nawet cała ręka.Jeszcze troszkę trzeba sie pomęczyć . Ale za to przeszedł mi ból rwy kulszowej i nie mam takich okropnych skurczy łydek :)

Mój Mężus troszkę sie rozchorował ... gorączkę miał paskudną całą noc . Biedulek...dałam mu leki i niech sie kuruje.Normalnie jakbym z piekarnikiem spała :P

Pogoda boska :) No i dziś już ostatnie zakupy przed świąteczne....już widze to zamieszanie w sklepach...fleee .

Madzia pochwal sie nam nowymi włoskami :)

Agniecham witamy Cie wśród czerwcówek i gratulacje :) Kolejna dziewczynka nam sie szykuje ...super :)

Miłego dzionka Kochane :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #108049 przez Rika
Dżem dobry wszystkim :)
Znów pogoda dopisuje a ja niestety muszę siedzieć w domu i ogarnąć wszystko na picuś glancuś bo jutro jedziemy :)
Ale jak się uporam z tym to mam nadzieję tak po pierwszej drzemce małej wyjść.
Dopiero wstałyśmy, Zuza śpiewa uuuuuu a ja nie mam co jeść :( jak zwykle rano wszystkie bułki poszły... koszmar chyba zacznę chować :angry:
No nic, zaraz zrobię płatki na mleku i tyle...
No to jak będę miała jeszcze chwilę to zajrzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #108149 przez Anja
Witajcie dziewczyny!

Ale się rozpisałyście :laugh:
Agniecham witamy serdecznie!


Kurczę ale Patryk się rozpycha :ohmy: czasami jak dupkę wypchnie to nieźle boli. Ja ciągle mam te dolegliwości z kręgosłupem i przestaję powoli wierzyć, że one kiedykolwiek miną :dry: Ajjj jak boli :(



Lecę kończyć porządki! Do usłyszenia mamuśki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #108154 przez hagne
Witajcie :)
My wyjeżdżamy jutro z rana, dziś ostatnie przygotowania. Parę dni mnie nie będzie więc już teraz życzę Wam wszystkim dobrego czasu w te Święta. Niech Zmartwychwstały Pan odnowi w Was radość i miłość. Dobrego przeżycia świętego Triduum Paschalnego.
Pozdrawiam ciepło i do środy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #108167 przez Rika
Hagne my też jutro rano wyjeżdżamy :) i Tobie spokojnych świat życzę :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #108208 przez Anja
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #108218 przez kasiorek0310
Wesołych Świat Wszystkim :) :) Oby każde były udane i w rodzinnym gronie.

U na sok małe porządki zrobione a robię je na raty bo całości nie dam rady od razu siły już nie te :( :( segment wymyty jutro tylko prontem przelecę i będzie git odkurzymy a potem z moim ze święconką i pewno jakiś spacer a za tydzień malowanie :lol: :lol: w końcu się pokoik odświeży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #108282 przez Rika
Ja też życzę wszystkim wszystkim wszystkim spokojnych i radosnych świąt spędzonym w rodzinnym gronie :) Jutro wyjeżdżamy a w Piszu jakoś nie będę miała czasu siedzieć przy lapku. Może wieczorkiem, wiecie jak to jest jak się z rodzinką dawno nie widziało :D alkohol, balanga i inne sprawy he he żartuję oczywiście :D
Wesołych świat i smacznego królika :D eee jajka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #108301 przez Madzia8288
Hey Kobitki !! :*

Kurde ale mi moj stracha napedzil :( masakra.... rozmawialam z nim wczesniej gdzies kolo 18 i powiedzial mi ze po 19 skoncza i beda wyjezdzac i ze tak o 23 powinien by w domku ... a ja od 21 probowlaam do niego dzownic i on nie odbieral jeszcze nigdy mi tak nie zrobil wystaraszylam sie ze cos sie stalo juz wizje mialam ze wypadek albo ze zemdlal czy cos... wiece przez ten jego wypadek strasznie sie martwie o niego :( ... no na szczescie sie wlasnie odezwial zaspal biedaczek sobie (bo on do szefa pojechal autem a od niego pojechali wszyscy jednym busem) eh... cale szczescie nic mu nie jest :) ale dopiero gdzies za dwie godzinki bedzie w domku JUZ DOCZEKAC SIE NIE MOGE :(

kasiorek ee tam cesarka , czy naturalny ... wazne zeby nasze malenstwa byly zdrowe ;)

agi-p zrobie jutro fotke fryzurki ;) a co do fotki to i mi sie marzy ... ale przyznam sie bez bicia ze na poczatku bylam przeciwna moj mnie namiwial i jakos sie mu udalo teraz nawet bardzo bym chciala , super pamiatka taki brzdac malutki :) ...

Agniecham ja rowniez serdecznie cie witam ;)

Widze ze duzo z nas bedzie w rozjazdach ;) ja rowniez wyjezdzam jutro rano ... jedziemy do mojej "kochanej" tesciowej :x i zostajemy tam az do PONIEDZIALKU ...

**kurcze ostatno przy spcerach albo przy dluzszym siedzeniu odczowam bol w podbrzuszu jakis taki dziwny nie wiem czy to mala sie uklada i mi cos tam naciska czy to ta moja szyjka :( ... powiedzcie mi czy wy tez odczowacie chwilami taki dziwny bol , uciaknie w podbrzuszu (nawet nie wiem jak opisac to uzucie :/)


Rowniez zycze wszytkim smacznego Jajka i mokrego poniedzialku aczkolwiek mam nadzieje ze beda pamietac ze my jestesmy pod ochrona ;) :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #108337 przez hasia_86
hej dziewczyny :)

my wczoraj mieliśmy bardzo zabiegany dzień, bo tu sprzątanko, gotowanko i jeszcze w międzyczasie do lekarza :P
z Misiem wszystko ok, usg nie było ale po obejrzeniu mnie i pomacaniu stwierdzono że dobrze rośnie co za pewne już czuję bo ciężko mi się siedzi tak mnie ten mój balonik gniecie :P
kolejna wizyta 6 maja :)

agadolata to ja czekam na decyzję w sprawie kredytu i się doczekać nie mogę :dry: mam nadzieję że przeciąga się to tylko ze względu na święta, ale szczerze nastawiamy się na najgorsze :(

agniecham ja również witam Cię serdecznie wśród czerwcówek, pisz do nas często, po świętach uaktualnimy naszą tabelkę :lol:

madzia ja również czekam na fotkę fryzurki :P

agi-p pisałaś ostatnio że Paulinka wróciła, ach jak to szybko leci dopiero ją zawoziliście, Tobie pewnie tak szybko to nie minęło, ale ogólnie czas pędzi co raz to szybciej do tego czerwca, a ja jak się doczekać nie mogłam to teraz się strasznie boję i to nie porodu a tego co potem, że se nie poradzę :(

dobra to by było na tyle, my także dzisiaj jedziemy bo mój załatwił se wolne a miał do 20 pracować :lol: więc się cieszę że będziemy u rodziców szybciej bo już się stęskniłam za nimi :P ale każdy medal ma dwie strony czeka mnie też spotkanie 3 stopnia z teściową :dry:
WSZYSTKIM CZERWCÓWKOM I NIE TYLKO ŻYCZĘ SPOKOJNYCH RADOSNYCH I RODZINNYCH ŚWIĄT WIELKIEJNOCY I MOKREGO DYNGUSA :P

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl