BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 10 miesiąc temu #145986 przez agi-p
Rachela u mnie walka z nadprogramowymi kg idzie bardzo mozolnie . Z 16 kg spadło mi do dziś tylko 8 :( Jeszcze 8 kg i nie wiem jak to zgubić . Jem naprawdę mało i produkty w sumie mało kaloryczne . Skórę na brzuchu mam jeszcze naciągniętą . Po 1 ciąży od razu miałam dawną sylwetkę a teraz się nie da :( Każdy mi mówi , że to dlatego , ze 2 ciaża i już wiek nie ten .
Zobaczymy . Mam nadzieje , ze w lipcu stracę resztę . Mówi sie , ze karmienie piersią jest najlepszą dietą a u mnie to sie nie sprawdza . Do tego ćwiczyć nie mogę wcale , bo jestem po cc :( Oj oj oj...a myślałąm , ze to sprawnie pójdzie :(

Fajne zdjecia i jaki dumny Tatuś :):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #146021 przez Rachela
Podpatrzone na lipcówkach :)
Rika
]Urodziłam Pojechaliśmy do szpitala, skurcze były byle jakie. O 20 zaczęły się bolesne co 3 później co 2 minuty a o 22.10 urodziłam Aleksandra waga 2590g i 50 cm długa
Dopiero wróciłyśmy. Poród mimo że krótki to chcę szybko zapomnieć. Samo parcie trwało niecałe 2 minuty[/i]

Gratulacje :) a jednak czerwiec. Czekamy na fotki :)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #146054 przez bombel779
Rika gratulacje!!!!! :) Ale maleństwo nosiłaś w sobie :) i całkiem szybko poszło,pozazdrościć :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #146074 przez Anja
Rika serdeczne gratulacje !!!


Agi-p jaka Amelka jest piękniutka! Taka mała księżniczka a jakie słodkie minki robi :laugh:
Rachela świetne zdjęcie, malutki jak trzyma cycusia :side: A tatko jaki dumny, że z synusiem na spacerze :blush:

Ja agi też mozolnie idę z kilogramami, dokładnie tak samo jak Ty- tylko 8 mniej... Od dziś zaczynam chodzić na siłownie i troszkę biegać, może coś to da...


Lece kochane, mały nie dał pospać w nocy :angry: mała maruda moja, teraz dopiero padł, coś ma zatwardzenie bo od wczoraj podaję mu wit D..


Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #146172 przez Gosia_Krupa
Rika gratulacje! Jaka kruszynka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #146186 przez agito11
Hej;-)
Nadal w dwupaku.
Cisza nic się nie dzieje
W nocy było przytulanie. Ale to i tak nic nie dało :angry:
Chyba jednak będę przeterminowana :(
Brzuch już mam tak nisko, ciągle napięty aż boli.
Czekam...

url=http://slub-wesele.pl/] [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #146194 przez Anja
agito11 napisał:

Hej;-)
Nadal w dwupaku.
Cisza nic się nie dzieje
W nocy było przytulanie. Ale to i tak nic nie dało :angry:
Chyba jednak będę przeterminowana :(
Brzuch już mam tak nisko, ciągle napięty aż boli.
Czekam...


Agito trzymam kciuczki żeby maluszek się pospieszył! Wiem jakie to już na końcu męczące...Miejmy nadzieję, że to już wkrótce.
Powodzenia! :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #146203 przez hasia_86
hej, ja tylko na sekunde, Rika gratulacje, agip i aga fajne te wasze łobuziaki :)

czasem jak opisujecie jakies sytuacjie to mam wrazenie że moglabym identycznie to samo opisać :P

a u nas dalej walka z kolka, po za tym wszytstko ok, z małym przynajmniej bo ja się przeziębiłam i staram się jak najbardziej izolować od niego żeby nie zarazić go :(
a pozatym dzisiaj mija 3 tydzień od porodu a ja mam wrażenie jakby mi ktoś zasadził kopa prosto w kość ogonową (sorki za bezpośredniość) no i ciągnie strasznie że jak za długo w jednej pozycji posiedze to potem wstać nie moge :( miała któraś z was tak :unsure: może to normalne że boli a i tak końcu musi się zagoić :unsure: :unsure: :unsure:

dobra spadam się połozyć bo zaraz padnę

powodzenia dziewczynki, tym nie rozpoakowanym i tym z dzidzusiami :kiss:

aaa
pepek odpadł nam w 5 dobie :lol: i już wszystko ładniusie mamy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #146427 przez agito11
Witam
Podczytuje Was i mamusie lipcowe;-)
Też chciałabym mieć tak szybki poród jak RIKA :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
U mnie nadal nic, cisza.
Anja Dzięki za wsparcie :laugh:
Znalazłam fajną stronkę opisującą objawy przepowiadające poród

isr.atspace.com/r2/p1/p1.htm

Miłej nocki dziewczyny :laugh:



Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!

url=http://slub-wesele.pl/] [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #146597 przez kasiorek0310
Cześć dziewczyny:)
Kasiorek0310 urodziła dziś o godzinie 18.15, przez CC,niestety drogą naturalną się nie dało. NIKODEM:
WAGA 4400 g, dł. 58 cm, 10 punktów. Kasiorek czuje się dobrze i mały też :).Więcej sama Wam napisze jak wróci do domu:)
Pozdrawiam Mirek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #146619 przez agi-p
Hejka :)
Rika gratulacje :) Ola wagowo podobna do mojej Amelki :) Kruszynki kochane :) Jak tam Zuza zareagowała na siostrzyczkę ??? Pozdrowionka :)

I oczywiście wielkie gratki dla Kasiorka :) Dziękujemy dumnemu Tatusiowi za info :) Nareszcie Nikoś jest z WAMI :) Imamy rekordziste jeśli chodzi o wagę i długość :) Życzymy szybkiego powrotu do formy i samych szczęśliwych chwil we trójkę :)

Czekamy na fotki Waszych maluchów .

I nieuchronnie kończy się nam czerwiec a tabelka jeszcze pustawa . Zobaczymy czy uda się jeszcze dokonać jakiegoś wpisu :)
Agito kolej na ciebie :) Sandra wyjątkowo uparta jest :)
Coś Hagne nic ostatnio nie pisze....chyba już ma Maleństwo przy sobie :)

Anja myślisz , że przez wit D Patryczek ma zatwardzenia ??? Amelcia dostaje od 1 dnia i robi kupy na potęge :P Ale w sumie każdy organizm inny . A dajecie jeszcze jakieś wit ??? Amelka dostaje wit D , wit K i CebionMulti .

Hasia współczuje przeziębienia . Z Paulą mamy tak od niemowlaczka , że jedna od drugiej nic nie łapiemy :) Oby szybko Ci przeszło .
Z tą kością ogonową to nie udzielam się , bo miałam cc i inne dolegliwości mnie trapią .
Ale zapewne minie u Ciebie wszystko :)

Kurcze 26 dni po porodzie a ja czuję się jakby to było wieki temu . Już zapominam etap ciąży i bóle poporodowe :) Ale ten czas leci :):):)

A dziś jedziemy na usg brzuszka Amelci . Mam nadzieję , że będzie oki :)

Miłego dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #146671 przez Rachela
Kasiorek gratulacje :) zyczymy szybkiego powrotu do zdrowia i do domu:)




Czekan na info od innych mam aby uzupełnić tabelkę.

Agito terminy są umowne, dziecko równie dobrze może przyjść na świat do dwóch tygodni po. dużo cierpliwości i oby wszytko poszło szybciutko i sprawnie :) a o bólach szybko zapomnisz. Pamiętam jak urodziłam Marcinka to jedno z pierwszych moich słów "o jak fajnie, nic nie boli" :)

Agip w wolnej chwili nadrabiam zaległości netowe, a wczoraj wisiałam pod prysznicem chyba z pół godziny :laugh: , a i też ogarniam wtedy nasz pokoik. Aż czasami się zadziwiam jak wiele można zrobić w ciągu tych dwóch godzin.
Pępuszek już nam odpada, jeszcze troszkę się trzyma więc kwestia paru dni.
Z witamin mały od urodzenia dostaje wit D od 8 dnia dodatkowo wit K no i ostatnio lekarka zaleciła nam podawanie Cebion C i cebion Multi, ale chwilowo ich nie podajemy.
Mały nie ma problemów kupką ani siku- robi ich aż za dobrze. Ostatnio tak się wypróżnił, że był aż po kolanka brudny :)

Hasia powodzenia, przyznam, że mnie też coś bierze :(

Anja sab simplex ponoć są superowe, niestety niedostępne w Polsce. Ja się zaopatrzę w Czechach :)

Pozdrowionka
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #146714 przez bombel779
Kasiorek serdeczne gratulacje!! :) Czyli jednak dzidzia dużo przybrała od ostatniego badania :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #146893 przez agito11
Witam;-)
Nadal w dwupaku;-)
RachelaCo do terminu tak samo uważam jak Ty.
To tylko orientacyjny.
Czekam dalej;-)
Pozdro

url=http://slub-wesele.pl/] [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #146970 przez AgaDolata89
agito11 chyba bedziesz lipcowa. :blink:
odnosnie wierszyku to ja go kiedys napisalam u nas na forum- tez sie bardzo mi podoba.
Rachela odnosnie witamin to ja podaje wit D+K do ukonczenia 3 m-ca, a potem do ukonczenia 2 lat mam podawac mu wit tylko D. Cebion mam zalecany dopiero od wrzesnia. TAKIE ZALECENIA MAM WYPISANE NA KARTCE :P
agi-p tez zapomnialam o bolach i szwach :D juz duzo mniej odczuwam brak brzuszka, ale hormony jeszcze sie nie ustabilizowaly :blush:
kasiorek0310 GRATULACJE no naprawde duzy chlopiec :) i jaki dluuugi :) to fajnie ze dobrze sie czujesz. :woohoo:
ps- to narazie 2 mamy czerwcowe sa po CC.
hasia_86 ja jak bylam przeziebiona to wogole sie nie izolowalam od malego bo przeciez dostawal w mleku przeciwciala to sie tym nie przejmowalam, ale mojemu jak byl przeziebiony to kazaalam mu uwazac zeby nie zarazil mi malego. :silly:
odonosnie tego miejsca to mnie tez pobolewalo sporadycznie do dzis. :S
Rika Gratulacje, faktycznie twoja mala to kruszynka, ale i tak szybko urosnie :) :kiss:
odonosnie wagi to ja mam ta sama co przed ciaza :lol: . ale troszke czuje sie szersza w biodrach- jednak cos w tym jest ze po ciazy nie do konca wracaja na swoje miejsce :P
moj maz z malym na spacerze.
wczoraj spal tak duzo ze dzis od 5 rano do nie dawna nie chcial spac i nic go nie bolalo, dopiero na spacerze moj dzwonil ze maly usnal. najlepiej gadac i bawic sie z nim to mu odpowiada :woohoo: a wczoraj w nocy piersza usnelam ja potem moj mezus a maly na koncu :lol: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl