BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 10 miesiąc temu #145088 przez olka
kasiorek, na pocieszenie napiszę, że moje dzieci też urodziły się duże - córka 4450, synek 4420 i dałam radę SN i nie wspominam źle moich porodów :) synka urodziłam 10 dni po terminie. Mój gin. prawie idealnie trafił z wagą małego na USG, kilka dni przed rozwiązaniem określił wagę na 4488, no a w rezultacie było trochę mniej 4420. Podobnie jak Ty bardzo mnie stresowała ta wielkość dziecka, ale pocieszeniem u mnie był pierwszy poród, pomyślałam, że skoro już raz urodziłam duże dziecko bez komplikacji to i teraz tak będzie :) życzę Ci szczęśliwego i mało bolesnego porodu :) i pozostałym czerwcówkom również :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #145193 przez AgaDolata89
Anja sliczny Aniolek :side:
agi-p sesja zdjeciowa na 6 twoja mala super wyglada, ale chyba duzo spi :silly: :kiss:
kasiorek nie martw sie na zapas :kiss: ,np. ja dopiero pierwszego czerwca (az sie poplakalam)dowiedzialam sie ze maly jest glowa w dol ( a przeciez tego samego dnia szlam wieczorem na porodowke tak nie wiedzialam) i balam sie ze tak wywija ze nie zdazy ( a okazalo sie ze to tylkiem wywjal mi pod zebrami- jak to robil to do dzis nie wiem :lol: ), a wizja cc + praca na nockach i dzwiganie mnie dobijalai zalamywala, niepotrzebnie sie martwilam, wiec tobie tez radze sie nie martwic, wiem ze nie pewnosc jest najgorsza, ale dasz rade :)
wpadlam wrzucic foty mojej :owieczki: :lol: 24dni tutaj ma :kiss:
:kiss:
chyba go zeby bola ktorych nie ma :lol:
a tu ssie cyca mala "pijawka" :lol: a tu umurusany farbkami bo robilismy jego pierwszy odcisk : raczki sie nie udalo, ale za to 2 nozki sie udaly :evil: . kupilam kartke formatu b1 ponaklejalam 13zdjec naszego Kubusia napisalam jego imiona nazwisko date urodzenia a na srodku zrobilismy jego odcisk nozek powiem wam pamiatke bedzie mial super, tylko trzeba to jeszcze zalaminowac. jak bedzie gotowa calosc to wam pokaze :side:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145349 przez kasiorek0310
agadolata no to ladnie ci zrobił niespodzianke z tym przekeceniem a fotki szkraba sliczne a pomysł z tymi odbiciami stó i reszta to fajny


OLKA ja licze na SN ale zobaczymy bo mamy jeszcze jedne szkopół który moze byc na korzyśc CC co mnie nie bardzo cieszy ale to juz oni sobie zdecyduja

a my juz po wizycie mamy 3 cm rozwarcia i mały sie pcha strasznie na dół ; D i mamy isc dzisiaj na IP i do rodzenia bo gotowi jestesmy jak nawet nie czuje tych moich skórczy a podobno je mam ; p poza tym bez zmian w tym tyg powinien sie urodzić wiec wreszcie go zobacze

milego dzionka jak sie juz przywitam z małym to mój men wam napisze jak juz bedzie po to wpiszecie w tabelke co i jak

pozdrowionka i wytrwałości dla tych nierozpakowanych a to mój numer jakby któraś wytrzymac nie mogła 791 412 067

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145387 przez Green
JEJKU ALE SLICZNE TE WASZE BABELKI :woohoo: :kiss: :woohoo:
Az sie chce juz miec swoje niunie przy sobie :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145549 przez agi-p
Kasiorek to super wiadomość :) Już dzis na IP !!! A w którym szpitalu rodzisz ??? Widzisz nie ma tak źle ... 3 cm rozwarcia i skurcze . Czyli Nikoś już niedługo będzie z Wami :)I nic sie nie mart czy sn czy cc ważne , zeby wszystko zakończyło sie dobrze :) A numer sobie zapisałam , bo zapewne nie wytrzymam i ciekawa będę jak Wam idzie :) Powodzenia Kochana :kiss:

Aga świetna pamiątka będzie :) Ja też zamierzam sobie kupić ten zestaw do robienia odcisków :)
Kubuś kochaniutki :)
A co do mojej Amelki to wcale tak dużo nie śpi :P Dziś np obudziła sie o 5:30 i do 9:30 nie spała . Ciekawska już sie robi i lubi sobie pooglądać wszystko .Tylko jak nie śpi , to zazwyczaj zapominam o zdjęciach :P:P:P No a dziś całą noc spała w swoim łóżeczku :):):) szok normalnie . Obudziła się o 23 na jedzonko i potem o 2:30 i grzecznie poszła spać . I nawet na cycu nie wisiała długo . Pewnie teraz jak ją pochwaliłam to da mi popalić :P Zawsze jak sie komuś pochwalę , ze ładnie przespała noc lub , ze dzionek miała spokojny , to kolejny jest masakryczny :P Zobaczymy jak bedzie tym razem .
Aguś a Ty kiedy to planujesz do pracy wrócić ???

A jak tam reszta Mamusiek ??? Chyba bardzo pochłonięte Dzidziusiami , bo nic nie piszą . Pozdrowionka dla was i maluszków :):):)

I coś cisza u Mamusiek w 2-packach :) Chyba coś zaczęło sie dziać :)

Green z tego co widzę Tobie już też malutko zostało , wiec lada chwila bedziesz tuliła swoje maleństwo :)

Karolena ma dziś wielki dzień :) Pewnie już z Maluszkiem razem :)

Nic miłego dzionka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145556 przez AgaDolata89
agi-p co to znaczy IP ??? pytam z ciekawosci :P
moze zesfatamy nasze dzieci :lol: sobie zartuje, ale tak powaznie to moj tez jest ciekawski, najlepiej duzo gadac to madra zaczelam mu radio wlaczac albo muzyke bo pomimo iz jestem gadula to szczeka mi opada, niby zasypia przestaniesz gadac otwieraja sie jego dwie "pieciazlotowki" moj mowi ze ja i on robimy wielkie oczy i ze w domu ma 20 zl :lol: tez ciekawski, powiesilismy my balony zeby bardziej odroznial kolory .ja wszystkie zdjecia robie telefonem a co za tym idzie ze jak sie rusza to sa pomazane- wiercipieta. moze Amelce sie unormuje i bedzie regularnie tak wstawac. teraz moj lubi wieszac sie na cycu :S to sobie lapie to podrapie- ale na szczescie nie okalecza mnie.ale pewnie jakby mial zeby to przez swoja lapczywosc pewnie bym byla juz bez piersi tak wywija :woohoo: no u nas juz chyba 5 dzien robi sam kupke bez pomocy czopa, mama pije wiec dziecko spokojne jest :)
odnosnie pracy przeliczalam czy mi sie oplaca wczesniej wrocic i sie nie oplaca, bo to co mialabym wiecej wydam na bilet. ale wiem ze wczesniej gadalam ze chce oddac mojemu 8tyg oddam mu 4tyg bo wiem ze bardzo chcialby pobyc z malym, wiec raczej mu to udostepnie- chociaz nie obiecuje :P chcociaz moglby zobaczyc jak to jest 24na dobe z dzieckiem, sa lepsze i gorsze momenty. tylko mi sie nie chce wracac na te nocki jeszcze, tym bardziej ze 7 nocek jeden dzien wolny 5 nocek 2 dni wolne itp to czlowiek nie ma kiedy wypoczac a juz z dzieckiem to wogole...jak skonczy sie macierzysnkie musimy sie malym z mezem wymieniac to chyba bedziemy spac w pociagu jadac i wracajac .
fajne te gotowe pamiatki :)
mi sie wydaje ze agito i rika sie rozpakowywuja :blush:
koronela ciekawe jak tam jej poszlo ? :blink:
kasiorek0310 kwestia chyba jutrzejszego dnia jak bedziesz tulic swojego szkraba :woohoo:
odnosnie kubusia nie wiedzialam bo ostatnie usg mialam w 32 tyg.ale 1 czerwca lekarz sam powiedzial jest glowka bardzo nisko. :side: tyle czasu w niepewnosci....kasiorek na pocieszenie powiem ze moja mama tez rodzila kolosiki, bo moj przed ostatni brat mial 4750 :ohmy: i urodzila naturalnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145577 przez agito11
;-)
Zaskoczę Was...nadal w dwupaku;-P
Teraz to się z tego śmieje, chyba małej za dobrze w brzuszku.
Wierci się bardzo, wtedy wiem że wszystko ok;-)
Cierpliwie czekam :laugh:

url=http://slub-wesele.pl/] [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145635 przez bombel779
AgaDolata89 napisał:

agi-p co to znaczy IP ???

Izba przyjęć ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145732 przez AgaDolata89
bombelku dziekowac za wyjasnienie :kiss:
agito a ja myslalam ze ty juz rozpakowana :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145884 przez Rachela
Hej dziewczyny.

Anja agadolata i agip slodkie macie kruszynki. Cudne zdjecia. Agadolata swietny pomysl z odciskiem stop i raczek - chyba dzis sprobujemy:)
Anja folmik super- moj malec od razu sie uciszyl i wsluchiwal sie w Patryczka.
Agip moj tez coraz ciekawski. W dzien tez za bardzo nie chce spac zwlaszcza tak od 4 rano a jak juz zasnie to ja z nim. :)
Nosimy sie juz w chuscie i od tego czadu ani rwzu wozka na spacer nie bralismy. Nawet wczoraj maly poszedl z tata na pierwsza gorska wycieczke a mama zostala w domku co nieco ogarnac. :)
Karolena i kadiorek powodzenia.
Opozostalym mamon w dwupaku cierpliwosci.
Wkrotce dam zdjatka i wybaczcie za bledy ale pisze z kom a na drugiej wisi Marcin.
Papatki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #145907 przez bombel779
Rachela a skąd jesteś?? :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145917 przez Rachela
Do konca wakacji przesiaduje u rodzicow w Goleszowie k/Cieszyna a potem do Zyrardowa. A ty?
Kochany mezus poszedl z malym na kolejna gorska wycieczke :) a ja mam dwie godz dla siebie:) z malym chodzimy min na dwa spacery. Karmimy sie tez na dworzw jak nie jest za cieplo.

A czy wam juz odpadl pepuszek?
Pozdrowionka dla all

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145919 przez bombel779
Aaa to całkiem niedaleko :) Ja póki co mieszkam w Pawłowicach (koło Jastrzębia) a w przyszłym roku (mam nadzieję) przeprowadzimy się do Bąkowa :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #145956 przez Rachela
dodaje zdjęcia :)
mały z tatą na spacerze w chuście elastycznej

i jak ssie cyca mamy :)


Jak wam idzie z kilogramami. Mi zostały jeszcze dwa nadprogramowe :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145957 przez agi-p
Hejka :)
Aga możemy wyswatać dzieciaki nie ma problemu hihihi :) A u mnie tak jak u Was...jak Amisia zasypia to lubi jak się do niej mówi i jak jest na rączkach . Tylko ją do wózka damy lub przestaniemy mówić to oczy wielkie robi i domaga się dalszego ciągu :P Śmiejemy się , ze to nasz mały dyktator...wszystko tak jak ona chce trzeba robić :P I nie lubi ciszy.Najlepiej usypia jak coś się dzieje, np jak mamy gości,lub przy tv :)
Dobrze , ze Kubuś nie ma już problemów z kupką :) Mi wczoraj kolega przywiózł w prezencie dla Małej herbatki z koprem . Tyle , ze wszędzie pisze żeby nie dopajać dzieci karmionych piersią , że ewentualnie Mama powinna wypić takową herbatkę i dotrze to do dziecka . Tylko zastanawiam się czy je pić ... Amelka nie ma problemu z brzuszkiem . Czasami tylko wieczorem ją pobolewa .
I wcale Ci się nie dziwie , że zostajesz jednak dłużej w domku :) I coś mi sie wydaje , ze jednak Mężusiowi nie oddasz tych 4 tyg :P:)

Rachela mówisz , ze chusta sie sprawdza :) Muszę sie jeszcze zastanowić nad nią . W przyszłym tyg jadę na zakupy to popatrzę w sklepach :) Amelce na bank by się spodobała , bo ona lubi być blisko mnie ... najlepiej wtulona :) I my też karmimy sie na spacerach . Obojętne gdzie jesteśmy , jak Małej się zachce mleczka to karmię normalnie :)
I czekamy na kolejne zdjecia Marcinka :)

Agito wszystkie już myślałyśmy , że walczysz na porodówce :) Jednak Twoja córeczka uparta nadal...moze jednak woli lipiec :)

I mamy kolejną super noc za sobą :) Amelecza pięknie w swoim łóżeczku spała i 2 razy na mleczko się budziła :)

A oto fotki naszej Łobuziary ... 25 dzionek :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl