BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 4 miesiąc temu #258604 przez kasiorek0310
witam po weekendzie jak dla mnie udanym :) Film jak na polski nawet bardzo dobry :) Na LISTACH DO M byliśmy bo chciałam trochę wzruszający trochę śmieszny seans ostatni o 22 ale sie udało wyjść mały grzeczniutko sobie spał.

aniaw no tak u nas gorzej bo co chwile cos wam sie trafia u nas puki co dobrze teraz mojego M cos rozkłada ale juz wygrzewanie zaaplikowane i sie grzeje wiec ja dzisiaj pod kocykiem spiem. Jka oczko niepokoi to pewno my tez idziemy na początku stycznia bodajże 8 do okulisty zobaczyć co tam słychać bo my oboje nosimy binokle wiec jest ryzyko ze i Nikodem będzie miał :(

agi to fajnie nasz Nikoś sie specjalnie puszcza i upada :) a potem cieszy nasz mały rozrabiaka, nie pytałam sie niestety bo dopiero dzisiaj na spokojnie czytałam wasze posty niestety :( a tak to tylko w przelocie. Agi nie wiem czy mozliwe ale twoja Ama jest chyba tego dowodem :))A jak tam po odwiedzinach twojej chrześniaczki, a z tym plecakiem Pauli t szok normalnie jak można tyle tych ksiązek wymagać od dzieci przecież juz robili o tym reportaże że za ciężkie i w ogóle ale jakos to maja gdzies a w końcu to nasza przyszlość nasze dzieci. Film fajny jak na polski chętnie bym obejrzała go jeszcze raz nawet łezka mi sie zakręciła a z mężem ok bez zmian wszystko na mojej głowie niestety znowu choć sam zrobił rezerwacje a potem powiedział i pogadał z moja mam ao tym żeby z Nikosiem posiedziała ta nocki kawałek, a po seansie jeszcze do tesco o 12 w nocy bo tam pieluchy a wjeżdżamy na parking a tam tyle ludzi że szok a myślałam że nie będzie nikogo wiec zapasy na miesiac dla malego zrobione :D

Myśmy wczoraj już zakupili resztę prezentów tylko jeszcze muszę sie wyrwać i mojemu kupic coś ale to w tym tyg bo na 1 zmiany wiec może mi sie uda jak mały będzie spal to sie mama nim zajmie ta chwile i sie okazało że na wigilii beda wszyscy u nas szok bo w zeslym roku my sami byli :) i tak było ok ale co zrobić i wigilia dopiero o 19.30 to juz przegięcie ale bracik na dniówce pracuje na karetce do 19 a bratowka z drugim bartem u swojej siostry na wigilii o 17 bez sesnu jak dla mnie ale cóz tak sobie wymyśliła, a zawsze gadała juz w listopadzie o prezentach i w ogole a dzisja moja mama ja zagadala na ten temat to ze ona nic nie robi żadnych prezentów tylko dzieciom a my szok jak to nie robi skoro my mamy dla nich tez no nic to jej będzie głupio nie mam :D i zobaczymy jak to będzie nie chodzi mi o prezent ale o sam fakt ze w zeszłym roku juz w listopadzie gadala a w tym roku cisza nawet braci nie chciał nam powiedzieć co i jak no cóz taka ona juz jest ma swój świat i swoej zabawki.

agi jak to czasem firma sie postara a to ty jakoś kto pracowałaś jeśli można zapytać??

anja fajnie że wpadłaś choc na chwilkę zawsze to coś jak da sie znak i super że lapek już na chodzie także czekamy na spokojniejszy czas i wieci co tam u was jak Patryk i w ogóle

no nic zmykam spac mój jutro 1 zmainy a jedna noca do tyłu za mna :(

spokojnej nocy :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #258628 przez aniaw
Cześć babeczki :)

Sorki, że tak ostatnio mało piszę, ale czasem skrobnę coś na lipcówkach i zaraz mnie coś odrywa od kompa ;)


Agi super jak Amelka w kościółku taka grzeczna, ja tylko z Szymciem chodzę, bo Dominiś to różnie reaguje ;) Ale jego też musze wreszcie zabrać :)

Kasiorek to zapowiada się Tobie niezła wigilia, oby wszystko świątecznie było i atmosferka była właśćiwa, bo wiadomo to najważniejsze :)

Rachela kolczyki doszły są superowe :lol: Zdolniacha z Ciebie :laugh:

A ja świąt jeszcze nie czuję za to czuję mega przeprowadzkę ;)

Wczoraj Dominik próbował dyni i wszystko fontannowo zwymiotował i po wieczornym karmieniu też wymioty, więc tak się bałam, że w nocy będzie nie teges, ale na szczęście obyło się bez niespodzianek.
Jutro mam rano do pracy a tyle rzeczy do załatwiania, że nie wiem skąd wziąć czas ;)

Ech uciekam, dobrejnocki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #258644 przez agi-p
Hej :)
Anja jak fajnie , ze się pojawiłaś :) Czekamy z niecierpliwością na Ciebie :) Jestem ciekawa jak miewa się Nasz najstarszy Bobasek :) Buziaki dla Ciebie i Patryczka :kiss: Do spisania !

Kasiorek super , ze wypad do kina udany :) Ja czekam aż "Listy do M." będa na dvd . Wczoraj wypożyczyliśmy w końcu "Kac Vegas w Bangkoku" :) Moi byli juz dawno w kinie na tym , a mi pozostało czekać . Fajny filmik , ale 1 bardziej mi się podobała . Zresztą wszystkie filmy sa najlepsze w pierwszej części .
Co do zakupów w tesco to w grudniu jest tam oblężenie całą dobę . Dużo ludzi wybiera sie wieczorem , bo pracują i w innych godz nie mogą , lub po prostu myślą , ze nie będzie tłoku .
Najlepiej jechac tak jak ja dziś pojadę w tygodniu i przed południem :)
U nas też na wigilii dodatkowe 2 osoby bedą , więc im też prezentu trzeba zrobić . Trochę dziwnie się czuje , bo co roku wigilia była u nas i do nas goście się zjeżdżali . A w tym roku my idziemy w gości . Ale już to wiem , ze to taka pierwsza i ostatnia wigilia . Było nam głupio odmówić , bo bardzo im zależało na Naszej obecności . Zawsze byli u nas i chcieli się jakoś odwdzięczyć . Mam nadzieje , że będzie miło .
U Was też bedzie w tym roku inaczej , więcej osób , ale zapewne fajnie będzie . Czasami jak coś nam się wydaje beznadziejnym pomysłem , to w gruncie rzeczy potem okazuje się , ze było świetnie :)

Aniaw święta poczujesz pewnie na nowym mieszkanku , jak już dojdziesz do ładu ze wszystkim . Kiedy ta przeprowadzka ?
U nas dynia tez zostala zwrócona ... Ama tylko 3 łyżeczki zjadła . Ale wczoraj podałam jej bobofruta marchew-jabłko-dynia i 20 ml wypiła . Zupełnie nie czuć tego smaku tak jak w obiadku .
Kochana miłej pracy życze ...obyś z wszystkim się wyrobiła . Dla Ciebie doba to już w ogóle za krótka zapewne .

Amelka rozkochała sie w brokułach :) Ugotowałam jej obiadek (marchew,pietruszka,ziemniak,pierś z kurczaka,brokuły i oliwa z oliwek i gluten) . Wcinała z apetytem przez 2 dni :) Dzisiaj i jutro już tylko deserek dostanie . A za 3 dni rybka idzie w ruch :)

Jadę niedługo do firmy a potem do Mamci :) Gołąbków mi narobiła Kochana moja :)
Kasiorek ja pracuje tzn pracowałam jako Przedstawiciel Handlowy :P

Mielgo dzionka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #258880 przez kasiorek0310
agi ło matko to taka nie za fajna praca bo całymi dniami poza domem byłaś, a co do świat to z zeszłym roku tez tak było że wieczorem u nas buli wszyscy ale jeszcze nigdy tak późno kolacji wigilijnej nie jedliśmy ale cóz, no to tak jak u ciebie zawsze do was przychodzili to teraz oni chca dla was wigilie zrobić może to i dobra odmiana raz na jakiś czas i będzie ok

jak tak u was czytam u myśmy przystopowali z nowościami przez to uczulenie na głowie po tyg smarowania bladło a teraz juz co drugie dzień mam smarować i znowu takie brzydkie jest wiec chyba końcem tyg pójdziemy sie umówić do lekarza żeby cos innego na to dała bo tej maści dłużej niż dwa ty stosować nie można a asie tak cieszyłam ze mu to schodzi

Ale dobrze sie doczekałaś tego filmu i obejrzałaś zawsze to lepiej jak potem jest okazja bo gdyby nie płyty DVD to byśmy były okropnie do tyłu z filmami nie ma co :)a z tymi zakupami z tesco to my tak pierwszy raz wiem ze przed samymi świtami to najlepiej noca bo mało ludzi a tylko te samoobsługowe kasy czynne wiec samemu sie robi szybciutko i po klopocie :D

aniaw to dopiero na nowym mieszkanku poczujesz święta zobaczysz ja pewno dopiero na swoim M poczuje magie świat ale to za rok :)

ac o wy macie z tymi maluszkami ze tak dynia nie podeszła może cos w tych słoiczkach było nie tak o ile miałyście te same ??? u nas na razie bez żadnych dolegliwości

a po wizycie chrzestnego wzbogaciliśmy sie o kurteczkę zimowa jak znalazł na kolejna zime bo dośc duża jest z bałwankiem szara spodenki ocieplane polarowe a takich nam brakowało bo na kombinezon zimowy jeszcze za ciepło bo mamy taki okropnie duzy i gruby że nam Nikos sie z w tym topi

milego popoludnia my jzu po jednym spacerku zobaczymy czy pogoda pozwoli na popołudniowy na razie drzemka zobaczymy jak długo pół godzinki mija wpade wieczorkiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #259174 przez Rachela
Cześć dziewczyny,

u nas weekend minął pod hasłem gości. najpierw do nas przyjechali a w niedzielę my byliśmy w gościach ;p

Dzisiaj byliśmy na szczepieniu - i Marcinek był bardzo dzielny i dość szybko zapomniał, że miał dziś szczepienie i dalej był pogodny, aż do wieczora. teraz już śpi. Zobaczymy na jak długo. A mierzy już 72cm i waży prawie 7 kilo. No i dostało nam się za wagę i mamy go zacząć tuczyć - mięsko i te sprawy i co najmniej dwa niemleczne pełno pożywne posiłki.

ania cieszę się, że kolczyki się podobają :) zachęcam do zaglądania co jakiś czas ;p

Kino, jejku ja już tak dawno nie byłam, ostatnio to chyba na premierze 2012 (heh 2009), a tak filmy oglądamy online.

nie pamiętam, która z was się pytała - pracuję jako asystent biura (zarządzam całym biurem no i częściowo biuro będzie u mnie w domu :))

Zdrówka dla dzieciaczków i buziaki od cioci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #259282 przez Anja
Hej :)


Widze ze swiateczny watek juz jest :) Ja juz wczoraj choinke ubralam, bo tu wszedzie juz swiateczny nastroj panuje, wiec nie chce byc gorsza :P A teraz korzystam z okazji, ze Pacio spi wiec zagladam na chwilke, bo jutro znow do pracy :/

Agi-p ja malemu gotowalam marchew ziemniak piers i brakuly ale za chiny nie chce tego tknac :/ Nie wiem dlaczego...
Ale jak kupie mu sloiczek o tym samym skladzie to wcina jak szalony :ohmy: Nie wiem dlaczego...

A jak karmicie teraz maluszki? Ja na sniadanie mleko, 2 smiadanie kaszka, obiadek, deserek i znow mleczko po kapieli. W sumie wychodza 3 mleczne posilki... Paciu cos ostatnio nie chce jablka wcinac, bardziej smakuja mu deserki z bananem :)

Kasiorek fajnie ze wypad udany, ja w koncu chcialam pojsc na Przed Switem ( :ohmy: ) ale brak czasu, kumpelka zostala by z malym ale kurka nie wyrabiam sie teraz. Mam nadzieje, ze do konca grudnia sie z ta praca wyrobie !

A Pacio ma 70 cm i 7.580 zywej wagi :D Nastepna wizyta 2.02.12 jak skonczy 8 mies !

Oto Pacio (juz nie taki maly babelek )


Zaspany :)


W rozowych rajstopach kolezanki :)


Z mleczkiem :)



Fikam sobie :)


U kolezanki na urodzinach !


Moja swiateczna sesja- Maly pomocnik Mikolaja !



Ojjj cos mi nie wyszlo zmniejszanie tych zdjec :/


Dobranoc !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #259310 przez kasiorek0310
no to ładnie wasze bąble ważą nasz to chyba wielka klucha bo prawie 10kg bylo teraz to juz na pewno

anja fajnie jak macie juz choinkę my w ty roku z reszta jak co roku mamy zywa będzie pachniało hm...

rachela fajniutko jak Marcinek dzielny był na szczepieniu i po nic tylko cieszyć sie ze chyba polubił te kłucie bo nasz chyba tak zaraz po szczepieniu sie juz śmiał :)
To ja sie pytałam co robisz fajna praca taka elastyczna chyba co?? że część w domku możesz robić

ja juz mam dla wszystkich drobiazgi po kupione i teraz tylko zapakować i pod choinkę sru
a naszemu zasmakowały soczki z marchewki takie domowej roboty spija okropnie szybko :D

anja mój rano mleko, 2 śniadanko kaszka, potem do spania popołudniowego mleko bo tak mi po nim ładnie zasypia po południu deserek owocowy własnej roboty owocki i warzywko, na noc mleczko z 2 łyżkami kleiku i tak to u nas wyglada

nosze sie z rozpoczęciem obiadków ale przez to uczulenie nie wiem co mu jest wiec na razie stoimy w miejscu z nowymi

anja myśmy ostatnim razem jakos zima była albo wiosna jak Nikoś był jeszcze w sporym domku :)

przyznać sie która ma tabelkę nasza i podzielić sie nie chce ??!!!

i chyba nam spanie wróciło popołudniowe dłuższe bo dzisiaj spal 1,5h od 13.30 do 15 :) wiec oby juz tak mu zostało bo te drzemki po pół godziny to tak dziwnie ale zobaczymy co bedzie
jutro

spokojnje nocy anja miłego dnia w pracy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #259315 przez Rachela
już już, tylko nie dałam rady uaktualnić ;(

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #259319 przez Anja
Dzieki Kasiorek, normalnie nie moge sie doczekac ostatniego dnia !!! Juz bym chciala z moim skarbeczkiem posiedziec calymi dniami i sie bawic :D Czekam z niecierpliwoscia az zacznie raczkowac! Bedzie frajda :D Jutro zajrze do Was po pracy, musicie podpowiedziec mi co kupic mojemu na Gwiazdke, bo dylemat mam straszny!


Teraz juz uciekam bo sie nie wyspie ;)

Milej nocy ! Pa!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #259340 przez aniaw
Oj babeczki mój Dominiś to chyba tylko na mleczku poprzestanie :P

Agi super, że Amelka polubiła brokułki i możesz już jej gotować :)
Ja to bym chyba wolała do kogoś myknąć na wigilie a ta to nos przyjeżdzą rodzinka i zobaczymy czy z wszystkim się ogarniemy ;)

Anja zdjątaka cudne :)

Rachela to faktycznie długi i szczuplutki Twój synek, ale żeby tak od razu go tuczyć :P

Kasiorek właśnie się miałam ostatnio pytac jak tam to uczulenie ;)
Matko ja to jeszcze nie mam prezentów :ohmy:

A ja dziś miałam taki mega wyczerpujący dyżur, że zastanawiałam się jak ja wrócę do domu bo dokładnie padałam na ryjek :P

I wyobraźcie sobie, że mój M nic mi nie mówiąc przyjechał po mnie z Szymonkiem do pracy i jeszcze z bukietem kwiatów :lol: Tak po prostu :lol: On jest niesamowity a to przecież od nas kawał drogi szczególnie autem jak teraz te drogi pozamykane przez budowę metra ;)
I jeszcze popołudnie to mega korki a on tak nie cierpi tego, więc tym bardziej byłam w szoku :ohmy: Ale takim pozytywnym :lol:

O świętach nadal nie myśle, bo musimy spręzyć się z przenosinami w tym tyg :P
Ale co fajne to nie będe myła okien :lol:
W tym mieszkanku nie chce mi się na odchodne myć bo jak się wprowadzaliśmy to były brudne :P
A w tamtym mieszkanku na górze babeczka dziś umyła bo tam byliśmy :lol:
I wymieniają tam właśnie podłogi a później ona generalnie posprzata :lol:
Nam przyjdzie tylko poukładać nasze rzeczy ;) Tylko i aż :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #259343 przez kasiorek0310
to ci twój ukochany zrobił niespodziankę a jaka miła fajnie tak a co :) to macie fajniutko z tym mieszkankiem jak tam juz tylko wejsc i układać swoje rzeczy no nie ma co ale wam sie fajnie trafiło oby szybko poszło i wszystko sie zmieściło, to po prostu wchodzicie jakk na nowe :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #259358 przez agi-p
Hejka :)
Rachela Marcinek szczuplaczek :) Ale po zdjęciach nie widać tego . Wagę ma mniejszą od Amelki , ale dłuższy sporo jest . Taka jego uroda :) Przystojniaczek z niego . Czyli teraz 3 niemleczne posiłki dziennie ma dostawać ? Woow ... A powiedz mi jeszcze jak dodajesz mu tą kasze jaglaną to ją miksujesz ? Kupiłam właśnie tą kasze i płatki ryżowe , bo znalazłam kilka fajnych przepisów .

Kasiorek ale fajny ten chrzestny :) Nikoś prezencik dostał , a Ty masz z glowy zakup :) Fajnei Wam to z tym chrzestnym wyszło :) I fakt Nikoś najwiekszy z naszych dzieciaczków :)
Waży jak roczne dziecko :)

Aniaw , ale Ci Mąż niespodziankę zrobił . Jak Ci nasi mężczyźni potrafią czasami nas zaskoczyć :)
I super , ze nowe mieszkanko będzie wysprzątane na tip top , zawsze to mniej pracy dla Ciebie . A z świętami sie wyrobisz spokojnie . I prezenty zdążysz kupić :) Teraz masz przeprowadzkę na głowie , ale jak już będzie po , to na szybko (bo zbyt dużo do świąt nie zostaje) wszystko przygotujesz :)

Anja ale Patryczek już duży :) I zmienił się nie do poznania normalnie :) To z pracy rezygnujesz całkiem , czy szukasz czegoś innego teraz ?

Kurcze i widze , ze Wy już macie stałe pory jedzonka i przynajmniej 2 posiłki bezmleczne i kaszke ... ja to chyba musze coś pozmieniać w menu mojej corci . Ona do tej pory je głównie moje mleczko i raz dziennie dostaje obiad lub deser lub kaszkę . Ale wagowo przybiera super . I z piersi nie chce zrezygnować .

Nic miłego dnia Kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #259606 przez kasiorek0310
agi to jak ładnie przybiera na wadze to tez bym nie rezygnowała z mleczka swojego jak bym go miała u nas jest na razie jeden bez mleczny na drugi poczekam do wizyty w przyszłym tyg

a z chrzestnym sie nam fajnie trafiło to fakt bo nigdy bym nie pomyślała że taki fajny będzie tym bardziej że maja córeczkę malutka co tez kosztuje, myśmy sie nie spodziewali tyle tego ale cóz na chrzcinach dostali ochrzan bo za dużo teraz znowu to samo chyba on juz taki jest że lubi dzieciom robić prezenty

a ja dzisiaj na obiad serwuje kluseczki śląskie własnej roboty z sosikiem grzybowym pycha :P

miłego popołudnia i do wieczorka a ciekawe co tam u hagne jak tam ma;uszek i jak mała mi daje robie rade z tym wszystkim ????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #259689 przez agi-p
Cisza tu okropna...pewnie juz zamieszanie świąteczne bierze górę :)
My popakowaliśmy dziś część prezentów i wkurzyłam się bo....jedne lampki na choince przestały mi świecić :( Musze nowe kupić , a dodam , ze te co już nie świecą to wczoraj dokupiłam , bo mi łyso na choince się wydawało :P

Moja Gwiazdeczka pięknie zasnęła na spacerku i zostawiłam ją przed domem i spała w sumie godzinkę :)

Zaraz Mężuś wraca , więc uciekam mu gołąbeczki podgrzać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #259740 przez agito11

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

url=http://slub-wesele.pl/] [/url]



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl