BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #262507 przez agi-p
Hejka :)
Wpadam tylko na moment ...
U Nas też wczoraj wiało jak choler.ka . Aż nam prąd wywaliło . Smakowałam się więc do Mamci i pojechałam z dziewczynkami :) Było super , dopiero niedawno wróciłyśmy :) Odpoczęłam i było super . A Mamcia zadowolona , ze przyjechałyśmy :)

Kasiorek , Mam nadzieję , ze u laryngologa będzie wszystko dobrze . Przeczyszczą uszko i nie będzie problemu :) A zupka może następnym razem mu posmakuje :)
Amelka np wczoraj nie chciała deserku z owocami leśnymi , a dzisiaj po małych kapryszeniach zjadła pięknie . Barszczyk jej wczoraj zrobiłam i też nie zjadła . Spróbuje jutro podać .

Uciekam się rozpakować .... zagladnę później .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #262699 przez kasiorek0310
u nas cos zupka nie podrasowała zjadła el potem sie męczył z wzdęciami a jedliśmy zupkę jarzynowa z hippa ale jakoś nam nie służy wiec jutro sama marchewka i ziemniaczek a mamy pytanie mogę dać troszkę masła albo oleju żeby było takie lepszej konsystencji,
zobaczymy z uszkiem czekamy do poniedziałku

agi no to ładnie wiało ale z tego co widziałam to sporo ludzi bez prądu prze te wiatry

ciekawe jak tam małami widziałam na nk że kubuś już stoi trzymając się łóżeczka bosko to wygląda
poza tym bez zmian porządki zrobione na cacy tylko na szafie wytrzeć i okno sobie przetrę na nowo i koniec i prezenty tez juz popakowane i choinka tez juz kupiona oczywiście żywa!!!! wiec będzie pachniało pięknie

a dzisiaj cos za bardzo łyżeczka Nikoś nie chciał jeść cały dzień wczoraj też nie bardzo jak sie okazało ząbki a raczej dziąsełka swędzą okropnie wiec czekamy aż coś wyjdzie wreszcie bo to górne 1 te co krwawiły i przystopowały wiec obaczymy czy coś wyjdzie wreszcie

agi to fajnie jak dzień u babci dziewczyny spędziły zawsze to odmiana i babcia zadowolona z odwiedzin to bardzo dobrze :)

nic zmykam ogladac dziennik briget jones czy jakos tak
dobranoc :0

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #262747 przez agi-p
Hej :)
Kasiorek jak najbardziej powinnaś dodawać maslo wysokiej jakości lub oliwę z oliwek . Przez to posiłek staje się bardziej odżywczy i lepiej jest trawiony przez dziecko . Ja od samego początku podawałam masło , a teraz juz oliwę z oliwek (łyżeczkę na obiadek) :)

Też widziałam zdjęcia MałejMi . Jestem w szoku , ze Kubuś już tak sam stoi . Szybko sie rozwija :)

Oj niech wychodzą te ząbki Nikosiowi jak tak cierpi przez nie . Amelka też czasem szału przez zęby dostaje , ale nadal widoków na ząbka nie ma :( Niby chcę,żeby wyszły jak najpóźniej , ale jak widzę jak Ama się męczy, to myślę , że mogłyby już wyjść .

A gdzie reszta Mamusiek ? świąteczne szaleństwo pochłania calkiem chyba :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #262799 przez MalaMi
hej laseczki :lol: stesknilam sie za wami :*
powiem tak odliczam dni do 28 grudbniua ide na prawie miesiac na urlop wiec do szkoly tylko bede chodzic i juz zaczne drugi semestr :P
agi-p czy owoce lesne to nie za szybko ? tylko tak pytam , moja mam mowila zebym sie z tym wstrzymywala i z tym poki co ja slucham :blush: :lol:
wspolczuje materialnej matki dkla tego babla ;/
wczoraj mielismy rocznice II slubu :kiss: i udalo sie nam malego pozbyc :P do jego chrzestnej na noc. ,moj wlasnie po niego pojechal bo obecnie maly przebywa u wujka ktory mieszka pod ciocia. nie bylo by problemu gdyby ciocia miala wolne ale idzie do pracy. ale i tak to pierwsza noc bez niego. i powiem wam ze smialismy sie oboje z niedowierzaniem, nawet rostajac sie z malym czulam sie heppy, bo wiem ze zostawialam go w dobrych rekach :lol: dzis do pracy. w przyszlym tyg mam wolne tylko 22 i 24 reszte pracuje. prezenciki pod nasza mala choineczka sa :lol:
pisalam ze Kubus wstal z moja pomoca w lozeczku ale jeszcze troche skubaniec sam bedzie stal :silly: i sam sie trzymal, sam schylil sie z pozycji stojacej na kucaca zeby gryzc belki. a jak wcinal wczoraj u ciuoci pierniczki wlasnorobne 3 naraz zjadl. :lol: moj musial mate zrobic bo tak sie wieszal na niej ze drut z niej poszedl :huh: diabel maly :evil: a zebow nie widac. jest 67 dlugi- musialam sie wyklocic zebyu mi go zmierzyla z nogami ! bo oni teraz ze do 9 miesiecy nie mierza z nogami- do samego tylku ! to dla mnie go zmierzyla. wazy jakies 7600g. wysepilam wreszcie na usg brzuszka na refluks czy nie ma- bo ulewa w dalszym ciagu i nawet pokazal lekarzowi w jakich ilosciach - o wszystko trza sie klocic :angry:
dzis ide na noc do pracy gotuje obiad.
dziewczyny zdrowych pociech i duzych , jakby mnie wcielo przed swietami - to wesloych swiat :kiss: :lol:
zdjecia Kubusia z wczoraj i moja z 16 grud w domu- w szkole mialam rozdanie indeksow :evil:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #262802 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #262984 przez Rachela
Dziewczyny mu już jutro rano w drogę, najpierw do Czech na tydzień a na drugi pod Cieszyn ;)

Spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia i wiele, wiele dobrych chwil w Nowym Rokua

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #263007 przez agi-p
Hejka :)

MałaMi to super , ze szykuje się urlop miesięczny :) Odpoczniesz i nacieszysz się mężem i synkiem :) Wszystkiego dobrego z okazji rocznicy :)
Normalnie jakbym nie zobaczyła zdjęć Kuby , to chyba nie uwierzyłabym , że Kubulek tak pięknie sam stoi . W szoku jestem . Ama też ciągle prostuje się i na nóżkach chce stać , ale boję się jej pozwalać . Jeszcze ma czas .
A owoce leśne sa w deserkach od 4 m-ca , wiec nie ma obawy . Ja podałam pierwszy raz dopiero teraz , ale wiem , ze dziewczyny podają szybciej . U Amelki nie ma żadnej złej reakcji :)

Małgorzatta , ale fajnie że u Was tak miło mija czas :) Świątecznie i magicznie - oby tak przebiegły kolejne dni :)
Borysek szybki chłopak :) Super , ze takie postępy czyni . Oj fajnie jak już do raczkowanie się zbiera :) Normalnie będzie nasz pierwszy raczkujący bobas :)

Rachela to spokojnych i pogodnych świąt , spędzonych w milej i rodzinnej atmosferze . Oczywiście szerokiej drogi i do szybkiego spisania :) :) :)

Spokojnej nocki Kochane :)
....Jeszcze tylko 6 dni do Wigilii ...jupi !!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #263065 przez kasiorek0310
U nas coś obiadki be dzisiaj zrobiłam mu trochę ziemniaczka z marchewka rozgniotłam widelcem na miagze z odrobina wody dałam trochę oliwy z oliwek i nic pluł tym strasznie z reszta jak wszystkim dzisiaj nawet znowu polowe kaszki zostawił i budzi ie nam wieczorem jak się go już ulula i spi a po pół godziny sie budzi z płaczem i na wszystko sie rzuca oby te zębodole szybko wyszły bo i popołudniowe drzemki znowu do kitu budzi sie po połowie godziny i koniec spania a za chwile marudzi bo by spał jutro spróbuje znowu tej zupki swojej może kiedyś sie przyzwyczai :)

malami to sobie odpoczniesz chociaż trochę od tej pracy i kłopotów związanych z nimi Kubuś pięknie stoi u nas Nikoś tez prostuje nogi ale ja mu jeszcze nie daje na razie tylko robie mu trampolinę że odbija sie na nóżkach a ja go trzymam pod paszkami, ja juz dawałam owoce leśne i dzika róze i nic malemu nie było a tez słoiczkowe

rachela to miłego wyjazdu i WESOŁYCH I SPOKOJNYCH ŚWIAT OBY I TYM RAZEM MARCINKOWI SIĘ PODRÓŻ POCIĄGIEM PODOBAŁA

Małgorzatta nasz tez powoli pełza ale raczej do tyłu czasem mu wyjdzie do przodu dzisiaj ty tylko kilka razy a tak to tyłek do góry na kolanach i ręce osobno jeszcze musi wpaść i zrobić to razem i będzie stal ale z tym spokojnie czekamy cierpliwie

agi wiedzę odliczanie i fajniutko jak amie pasuje a jak u was z obiadkami idzie bo u nas kiepsko tak jak pisałam ale to pierwszy raz było :) zobaczymy jak jutro bo tych z hippa mu juz nie dam

spokojnego wieczorku i do jutra aha i Nikosiowi udało się dzisiaj samemu zrobić kilka łyczków z niekapka :D po tyg nie dawania dałam i pociągnął trochę a potem nie umiał dać wyżej żeby mu leciało i sie denerwował wiec kolejny maly kroczek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #263169 przez agi-p
Hejka :)
Kasiorek ten brak apetytu to faktycznie oznaka bolących dziasełek :( Biduleczek :kiss:
Widzisz Amelka od dawna wybudza się co 30-40 min , a później co 1-1,5 godz :( W dzień drzemki po 20-30 min to standard . Też jej dokuczają ząbki , a nie widac ich . Az się boję co będzie jak już zaczną się przebijać .
Gratulacje dla Nikosia ... kilka łyczków to całkiem dobry początek :)


Z obiadkami u Nas raczej dobrze . Chociaż ostatnio ugotowałam jej barszczyk i nie chciała . Deserek z owocami leśnymi w jeden dzień nie chciała , a w drugi aż się trzęsła , zebym szybciej podawała :) Czasami ma tak , że coś jej nie podejdzie , ale za drugim czy trzecim razem zje z apetytem :) Dziś w ruch idzie obiadek mięsny .

Miełego dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #263499 przez kasiorek0310
i po wizycie u laryngologa okazało sie z uszkiem ok i we wszystkim tkwi przyczyna ze to zabki po go pooglądał strasznie i mówi ze nic nie am a patrzy do buzi a tak prawa jedyna sie wybija bo juz ja czuc po palcem kiełka :D i oto nasza przyczyna złego spania i niejadka

dzisiaj dałam ziemniaczka z marchewka z odrobina masła i tez pluł hm.... no nie wiem oby te ząbek szybko wyszedł, niop po tyg nie dawania zobaczymy jak dzisiaj będzie z niekapkiem tylko soczek muszę pokupic,
a tak plamka na gólwce zrobiła sie większą i czerwieńsza podejrzewam AZs czy jakoś tak bo ma takie łuski i bable jakby z płynem ale idziemy jutro do innego lekarza zobaczymy co on tym razem powie a jak nie to skierowanie do dermatologa niech da i zobaczymy co on powie

a jak tam po obiadku mięsnym poszło ale u was to szybko idzie ładnie u nas drugie podejście z zupka i nic wpadne do was wieczorkiem o ile bedzie co pocztac

ciekawe jak tam ania pewno sie przeprowadza juz na nowe mieszkano ale jej fajniutko i oby wtedy poczuła święta

a i dostaliśmy kropelki do ucha żeby zakrapiać przez 4 dni zapobiegawczo bo miał cale je zatkane

milego dzionka my zjadamy obiadek i potem spacerek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #263794 przez agi-p
Kasiorek no to super, że Nikoś laryngologicznie wszystko ma oki :) Skoro to od ząbków , to w końcu minie :) Jak już wyczuwalna jest jedyneczka to tylko kwestia czasu .
Mam nadzieję , ze ta plamka to jednak nie AZS . Idź do dermatologa i on wszystko wyjaśni i da odpowiednie leki .

Amelka pięknie obiadek zjadła :) I nawet dzisiaj chrupki kukurydziane jadła :) Ależ jej smakowały :) A jeszcze ostatnio wypychała językiem i krzywiła się jak tylko dotykałam jej ust chrupkiem :P Dzisiaj miała dobry dzień na jedzonko . A wczoraj jadlam banana i tak się trzęsła za nim , ze musiałam jej dać i też jadła :) Smakował jej bardzo , ale tylko trochę jej pozwoliłam . Wszystko stopniowo .

Jutro jadę do Bielska ..muszę dokupić 2 prezenty :P Mam nadzieję , że to już ostatnie zakupy , bo mam już dość :P Na szczęście do południa sklepy są praktycznie puste,wiec spokojnie , bez przepychanek kupię co trzeba :)

Nic Amelinka zasnęła , wiec ide pod prysznic ...mam dziś zamiar małe spa sobie zrobić ..zobacyzmy ile z tego wyjdzie :)

Dobrej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #263892 przez kasiorek0310
no to ładnie jak taki dzień jedzeniowy miała no idziemy jutro i zobaczymy co inny lekarz powie ja sie właśnie tak dzisiaj zastanawiałam czy nie dac czasem chrupka kukurydzianego i chyba tez spróbuje zobaczymy

agi oby szybko poszły te zakupy ja dzisiaj byłam małe co nieco kupiłam Nikosiowi zupek marchewkę z dynia może ta mu posmakuje choć nie wiem przez tego zęba chyba ciężko będzie żeby cos zjadł normalnie trzeba przeczekać pewno

a jutro smutny dzień ale nie bede wam tu przynudzać oby szybko minął ;((

spokojnej nocy papatki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #264047 przez agi-p
Witam z ranka :)
Kasiorek myślę , ze chrupka spokojnie możesz podać . U nas Amelka wyraźnie się w nich rozsmakowała . Może Nikoś dodatkowo sobie po dziąsełkach nimi posmyra i troszkę biedulkowi ulży . Chole.rne zębiska . Powinny wychodzić bezboleśnie i bezobjawowo . Apetytu nie ma , bo go boli :( Oby już wyszedł mu ten ząbek .
A mleko normalnie Ci pije ?

Piszesz , że smutny dzień dzisiaj Cie czeka :( Nie wiem o co chodzi , ale życze , żeby jednak nie było tak źle . Niech szybko minie . Przesyłam przytulaski i buziole na poprawę humorku :kiss:

Aniaw pewnie w wirze przeprowadzki teraz jest . Trzymam kciuki , zeby wszystko sprawnie poszło i żebyś szybko do Nas powróciła :) Buziaki dla Ciebie i chłopaków :kiss:

Uciekam i życze miłego dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #264169 przez Rachela
Cześć dziewczyny

w wielkim skrócie, dojechaliśmy wczoraj na miejsce do teściów, a Marcinek rzespał połowę drogi, także w pociągu :)
Mały w tym tygodniu będzie miał jagnięcinę, zobaczymy jak mu podjedzie, bo indyk i rybka już w naszym menu zaakceptowana :)

kasiorek buziaki dla Nikosia a dla ciebie wielki HUGG :)

Agi powodzenia na zakupach - ja już wszystkie prezenty spakowane i pod choinką częsciowo.
Małami cudny twój Kubuś, po prostu pięknie się rozwija. Mama wie co najlepsze dla jej malca :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #264307 przez kasiorek0310
a po wizycie kolejna maść na ta plamkę zobaczymy czy poskutkuje a jak nie to po świętach do dermatologa co lekarz inna opinia zobaczymy

agi tak mleczko normalne pije ale wolniej niż zawsze wiec też go mu boleć byle szybko wyszedł już do widać wiec powinno szybko pójść i dostaliśmy syropek bo mi coś pokaszluje z rana jakby coś mu siedziało na oskrzelach

rachela to ładnie i sprawnie wam to idzie te nowe smaki i pięknie jak Marcinek przespał tyle drogi nasz może kiedyś pojedzie pociągiem a to macie bezpośrednio w wawy ten pociąg do teściów fajnie tak wsiąść w jednym miejscu wysiąść w drugi rośnie wam mały podróżnik


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


a co do chrupka to zakupie i zapodam zobaczymy u nas w sklepiku osiedlowym sa kukurydziane i takie nie ostre a miękkie wiec powinno byc ok :0

miłego popołudnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl