BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #253139 przez agi-p
Hej :)
Kasiorek tak o tej mówiłam :) Ja właśnie ją chciałam , ale zawiera MM , więc sobie odpuściłam .

Aniaw oj walcze ile się da :P Dziś jest znacznie lepiej .
Fajnie , ze możesz korzystać z gumtree . Ja to bym też chętnie zaszalała :)
Zdrówka dla Męża :) Niech się wygrzeje porządnie i łyknie ferwex . Albo Ty go wygrzej dobrze :P
Domiś pewnie po szczepieniu taki rozgoryczony . Kolejna rehabilitacja będzie lepsza :)

Niedługo wyruszam na zakupy i biorę się za przygotowania , bo ok 14 już goście będą . Teraz idę troszkę kuchnie ogarnąć , bo Łobuziarka zasnęła właśnie :)
I kochane Amelka kończy dziś 6 m-cy !!! jeszcze nie dawno głaskałam się po brzuszku oczekując pierwszego kopnięcia , a tu juz pół roku minęło jak jest z nami :) Szok ... patrzę na nią i uwierzyć nie mogę . Od chwili kiedy jest na świecie to czas leci błyskawicznie :)

I zdjęcie mojego skarba łobuza ...6 miesięcznego :P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #253258 przez kasiorek0310
agi dzieki to dzis kupie przy okazji małych zakupów i miłego spotkanka z gośćmi my mamy jutro i bede pweic ciacho zobaczymy jak wyjdzie o takie coś
mojewypieki.blox.pl/2011/05/Ciasto-czeko...ami-i-galaretka.html
zobaczymy jakie wyjdzie :0

aniaw fajnie masz z tym grumtree czy jakoś tak szkoda ze u nas to nie funkcjonuje bo chetenie tez bym skorzystała z czegoś takiego a tu lipa u nas nie działa najbliżej to w Katowicach wiec to kawałek zebys ie ruszyć i zdrówka dla twoje mężczyzny oby szybko poszło na mnie działa fervex ten rozpuszczany w wodzie ale nie ma to jak kobietka wygrzeje i będzie cacy

oj agi leci ten czas strasznie zawsze mi mówili że po dzieciach widać jak czas leci teraz to juz wiem bo zawsze twierdziła ze wymyślają ze tak wszyscy mówią to sie juz tak przyjęło ale teraz mając malego to widzie pieknei Ama wyglada oby jakis prezecik miała dla ciebie

A U NAS IDZIE PIERWSZY ZĄBEK !!!!!!!!! :D :D JEDYNKA GÓRKA SIĘ PRZEBIJA A DZIĄSELKA LECI KREWKA I CZUĆ KRESECZKĘ TWARDA JUPI !!!!!!!!!!!!!!!!!
TROCHE MARUDZI ALE PUKI CO ZASNĄŁ I ŚPI BYLE SZYBKO SIE WYBIŁ AŻ MI SIE ŁEZKA ZAKRĘCIŁA JAK TO ZOBACZYŁAM
JA MAM DZISIAJ WIELKIE SPRZĄTANIE OKIENKO SIEBIE UMYJE FIRANECZKI WYMIENIĘ AH COS MNIE NATCHNĘŁO

minęło dzionka u nas trochę mży ale i tak chłopaki chociaż na chwile pójdą a co nie zaszkodzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #253360 przez agi-p
Kasiorek to trzymam kciuki za zębolka Nikosia :) Oby obyło się bez gorączkowania i bólu. I tak super , ze przez ostatnie dni nie dał mu ząbek popalić :) Ale fajnie :):):) To czekamy na foty jak już się przebije i będzie widoczny :)

Ciacho wygląda smakowicie i na pewno wyjdzie :) Smacznego !!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #253497 przez kasiorek0310
Trochę poleciało krwi i tyle coś tam widać ale się pewno po jakimś czasie okaże czy wyszedł zasnął normalnie wiec zobaczymy jak nocka minie

a ciacho to jutro wam foto wrzucę jak na moje oko to wyszło |:)

spokojnej nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #253623 przez aniaw
Cześc kobitki :)

Agi wszystkiego naj dla Twojej księżniczki :kiss: matko jakie cudne zdjęcia i jaka sukieneczka :) I jaki uśmiech sweet :)
A u Ciebie znów goście, mam nadzieję, że wszystko się udało. Super, że lepiej się czujesz, oby tak dalej :)

Kasiorek wow 1 ząbek, super :) Oby szybko wyszedł i żeby bardzo się nie męczył.
Oj ciacho na pewno super wyszło, kurcze a ja na diecie antysłodyczowej ;)

A my dziś mieliśmy mega robotę, bo właścicielka mieszkania zadzwoniła, że jutro są jacyś chętni na oglądanie a my taki burdel mieliśmy a na dodatek trzeba było nareperować to co popsuliśmy czyli m.in. szuflady w komodzie, szafla w kuchni, drążek od piekarnika, łóżko (bo nie chwaliłam się, ze znów popsuło się co Tomek zrobił i spaliśmy na materacu łóżkowym na ziemi położonym a stelaż od łózka dookoła - tak, że czuliśmy się jak byśmy spali w piaskownicy :laugh: ) i trochę trzeba było przejrzeć rzeczy bo za 2 tyg przeprowadzka ;)
I jutro moja matula znów przyjeżdża :) Aż dziw :)
Za to na święta przyjedzie chyba rodzinka mojego M, ciekawe jak to zorganizujemy w naszej nowej klitce ;)

Poza tym zaliczyliśmy jeszcze mega kłótnię z M, teraz jesteśmy już pogodzeni (i to nawet 2 razy :lol: ) ale przemyślenia zostały ;)

Dobrejnocki życzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #253649 przez Rachela
buziaczków sto dla Amelki i Kubusia i Patryczka :)

w wielkim skrócie, miałam ostatnio zapalenie piersi, zaczęło się od niewielkiego zatoru a skończyło na gorączce prawie 39, która nie chciała spadać prawie cały dzień i noc. Dopiero na trzeci dzień temperatura opadła i wróciłam do żywych.


Kasiorek gratulation z okazji pracy. To super sprawa, że możesz będziesz miała elastyczne godziny pracy, w naszym zawodzie "Mamy" to bardzo ułatwia wiele spraw.
Gratulation dla Nikosia za pierwszy ząbek :laugh:

Agi normalnie non stop jakieś imprezki, goście ;) fajnie, że Ama ma taki kontakt z innymi ludźmi.

Angua, nie martw się, że nie nadążasz, cieszymy się z każdego postu. Przykro mi z powodu rodziców i całej sytuacji. Jesteś dzielna. Buziaczki dla Mikołaja :)

Małami 3mam kciuki, a Kubuś silny chłopak, mojemu jeszcze daleko, żeby tak sobie klęczał. choc ostatnio opanował do perfekcji przesuwanie się do tyłu jak leży na brzuszku, po prostu tak mozno odpycha się rączkami, że zamiast zbliżyć się do zabawki to się oddala :silly:

Ania mam nadzieję, że właścicielka niczego nie zauważy. Znam ten stres, choć było to jakiś czas temu. Buziaczki dla Szymcia i Dominika

Małgorzata dla Boryska tez buziaczki i mam nadzieję, że ta 3 dniówka już za wami.

A dziś przede mną kiermasz świąteczny, oby pogoda dopisała :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #253789 przez kasiorek0310
aniaw to ładnie mieliście jak tam trochę do zrobienia ale to juz za wami no to ciekawie wam sie zapowiadaj świętą nie dośc mniejsze mieszkanko to więcej osób w domku ale co tam kto sobie tak pięknie poradzi jak nie ty :)
A z tym łóżkiem to macie przeboje nie powiem zawsze coś :)
Ząbek idzie ale bardzo powoli coś tam poleciało trochę a dzisiaj spokój wiec zobaczymy jak długo będzie wychodził.

Agi jak tam po imprezce wczorajszej mam nadzieje że wszystko sie udało jak trzeba.A jak Ama zareagowała na ludzi widziała ich już nie raz czy obcy całkiem???

Rachela dobrze że kryzys piersiowy zażegnany :)

a u nas ciacho wyszło pycha normalnie nadaje sie tez żeby zrobić porcje na 2x więcej i wtedy jakaś masa przejechać w połowie dobry nie za słodki nie za suchy wszyscy sobie chwalili.a to efekt :0


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #254005 przez aniaw
Cześć kobietki :)

Rachela współczuję tego zapalenia piersi, ale super,że już ok wszystko :)
A synek jaki uroczy i jaki już duży :)
Mam pytanko: czy jak bym zamówiła jakieś kolczyki u Ciebie to przed świętami na prezent miałabym je już czy nie bardzo byś się wyrobiła?

Kasiorek ciacho wygląda przepysznie a Twój syncio niezłe minki robi :laugh:
Wiesz my wszystko na super glancuś przygotowaliśmy i nawet Tomek gipsował ścianę rano, bo Szymonek się dorwał do takiej małej dziurki i zdrobił duuużą a te ludziki w ogóle nie przyszli, bo się rozmyślili ;)

Za to wizyta mamy była udana,bo przyniosła mi 2 reklamówki samych firmowych ciuszków (super bluzy, spodnie, koszule, kurtki, bezrękawnik) używane dla chłopaków i jeszcze większe niektóre na 3 latka :laugh: Podobno dostała od znajomego dla mnie (tzn to podobno mój niejako znajomy bo ojciec dziewczyny z którą chodziłam do podstawówki) - ale ona nie wie kto to i ja teraz tym bardziej, więc nie wiem komu podziękować :P A przyniosła tylko połowaę rzeczy bo nie chciało jej się dzwigać :laugh:
A i były też tam ciuszki na dziewczynkę 9 lat, jakieś 2 spódniczki i bluzka i kurtka jeansowe, ale nie wiem o co kaman :)


A mojemu ząb się wyżyna dolna jedyneczka prawa i taki marudny, co zaśnie to co chwila budzi się z płaczem od wczoraj, bidulek :(

Zaczęłam też przegladać rzeczy pod kątem przeprowadzki i mamy takiego wielkiego kwiatka,z nim będzie najgorzej ;)
Mamy obecnie w sumie całe 3 kwiatki: alexa (mega dracena o wdzięcznym imieniu alex ), kaktus, który niepodlewany i zapomniany rośnie na potęgę i jakiś 3 mały z palmowatych, który trochę usycha, może dlatego, że jest bezimienny ;)
A historia alexa jest niesamowita, bo to pierwsza rzecz jaką kupilismy wspólnie w biedronie zaraz po wspólnym zamieszkaniu z moim M :) Jest z nami ponad 5 lat i jest naszym pierwszym dzieckiem :) Był już tyle razy przesadzany i wyrósł byczo i obecnie bytuje w największej prawie donicy z ikea :ohmy: Nie wiem jak go przeniesiemy, chyba dzwigiem przez okno :ohmy:
Ale jest super i może w tym roku będzie robił za choinkę :lol:
Pamiętam jak był taki tyciuni i mój M zawsze przed spaniem gadał do niego i spryskiwał go wodą i wsadzał co jakiś czas patyczki z nawozem... Ech wspomnienia jacy kiedyś byliśmy młodzi i beztroscy...

Kurcze jutro na rano mykam do pracy a Dominik budzi się co chwila z krzykiem, matko będzie ciekawa nocka :huh: Nic mu nie pomaga ;)

Agi a co tam u Ciebie? :)

Dobrejnocki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #254019 przez Rachela
Ania mysle ze spokojnie do 14 bym wyslala wiec powinno dotrzwc na swieta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #254022 przez Rika
Jak mnie dawno u Was nie było!

Kurcze jakie macie duże te dzieciątka już pół roku ehh czas szybko leci, niedawno Zuzia była taka "mała" a zaraz Ola będzie taka "duża"... trzeba łapać chwile które są :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #254033 przez agi-p
Hej Mamuśki :)
U nas weekend minął bardzo milo . Goście zostali do niedzieli do popołudnia . Z przygotowaniami wyrobiłam się spokojnie , bo Amelka była cudowna :) Wczoraj zaliczyliśmy nawet wizytę na giełdzie i w sklepach . Mężuś namówił mnie na płaszczyk,spodnie i bluzkę . Początkowo kręciłam noskiem , ale ostatecznie ciesze się z tych zakupów . Mężuś dostał jakiegoś szału zakupowego i chciał mi połowę giełdy wykupić :P A Amelka przespała całą wizytę na giełdzie i w leroy marlin :P W szoku byłam :P
Kupiliśmy w końcu kabinę prysznicową i łyżwy dla Paulisi na mikołaja ... oj jak ona się ucieszy :)

Aniaw nie przyszli nowi najemcy , ale przynajmniej macie wszystko porobione :) Teraz to już tylko się pakowac i przenosic :)
I jak fajnie , ze tyle ciuszków dostaliście :) Kurcze ja to już nie mam od kogo dostawac i wszystko kupować muszę.
I mówisz , ze u Was też ząbki już się przebijać będą ? No proszę . U nas już 2 m-ce historia ząbkowa trwa , a zęba ani widu , ani słychu ....

Rachela oj jak ja Ci współczuje zapalenia piersi :( Przy Paulince z tym walczyłam . Ale pokarm masz nadal i karmisz ?
Marcinek jaki kochany i Mamusię wspiera :)
A jak kiermasz się udał ?

Kasiorek gości , którzy byli u Nas Amelka zna juz . Ale nie widziała ich jakis czas i na początku bardzo an dystans ich trzymała , Zero uśmiechu , a nawet podkówka :p Ale potem jak już się oswoiła z nimi to wariowała . Ale bardzo grzeczna była . Istny Anioł :P Chyba gości codziennie będę zapraszała :P
Widze , ze ciacho wyszło rewelacyjnie . Narobilaś mi ochoty :) A Nikoś na zdjeciach na takiego dużego chłopczyka wygląda :)

Rika jak fajnie , ze zaglądłaś do Nas :) Jak tam Twoje córcie ? Czas mija ekspresowo ... to fakt . Dzieciaczki rosną zdrowo i robią olbrzymie postępy :) Jak sobie radzisz z 2 urwiskami ?

Małgorzatta co tam u Was ?

Tymczasem uciekam na śniadanko .... buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #254127 przez kasiorek0310
anaiw to fajnie ze strony twojej mamy zawsze to z ciuszkami lżej my czekamy na paczkę od koleżanki mojego M z pracy ale to juz 2 miesiąc i cisza wiec nie liczę się doczekam ;/ a historia z kwiatkiem piękna pewno jak taki duzy jest to czemu by nie miał być jak choinka :)
a syncio minka straszne strzela ale zobaczy aparat i pełna powaga niestety i zrobił sie z niego pieszczoch bo sie ciągle wtula :D słodkie to jest normalnie a ciacho pycha moge śmiało polecić bo wszystkim smakowało :)

gratulacje ze ząbek idzie u nas znowu cisza trochę pomarudził i przerwa zobaczymy jak długo biedzie wychodził :(

Rika no tak szmat czasu cie nie było na lipcówkach bardziej sie udzielasz a o nas chyba zapomniałaś :(

agi to pięknie jak sie weekend udał i goście tez dopisali i że Ama pozwoliła zrobić ci co trzeba :)i fajnie że zakupy sie udały ja tez wczoraj byłam na giełdzie ale tylko przelotem zobaczyć i widzialam takie fajne płaszczyki na 4 guziki w dwóch rzędach po dwa ale u nas kasy brak wiec musiałam sobie odpuścić niestety w tym roku zostaje mi tylko kurtka w zime.To ladnie jak sie oswoiła i nie płakała ja jestem ciekawa jak mój będzie reagował na obcych ludzi bo jak na szczepieniu to każdego zaczepia :)
Możesz z czystym sumieniem go zrobić pychotka i kazdy chwalił wiec nie am co zakalec nie wyszedł :)

a mnie znowu cos przyłapało tym razem ucho przywiało i nosek zatkany ale co tak leci jak z kranu ale dajemy rade, ale pogoda dzisiaj do niczego nie zachęca wieje okropnie wiec chyba dzisiaj nici ze spacerku :( no chyba ze popołudniu sie poprawi w co wątpię milego dzionka życzę wpadnę do was wieczorkiem bo mój 2 zmiany wiec cięzkawo bedzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #254371 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #254445 przez Rika
Agi-p dajemy radę :) nie jest tak źle jak myślałam że bedzie, na szczęście Ola jest grzeczniutka :)

Tu jest mój blog i kilka zdjęć dla chętnych :)

rika1991.bloog.pl/?ticaid=6d810

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #254527 przez agi-p
Małgorzatta no proszę już na święta się zbieracie :) Oj Wy to się najeździcie . A gdzie to jedziecie ? Korzystaj ze spacerowania ile wlezie jak pogoda fajna . U nas dziś wieje jak chol..rka . Masakra .

Kasiorek znowu Cię coś dopadło ? No nie . Ile można ? Chyba coś słabo się kurujesz . Niech się Mężuś Tobą zajmie i wygrzeje jakoś :P

Rika Poczytałam troszkę Twojego bloga (niestety Amelka nie pozwala mi na dłuższe sesje przy kompie). Ale sukcesywnie będę zaglądała i czytała :) Bardzo przyjemnie się czyta :) Super , ze tak świetnie dajesz sobie rade z Dziewczynkami :) Mimo swojego młodego wieku jesteś mega zaradna i dojrzała:) Zgadzam sie z tym co napisałaś o spaniu dzieciaków . U nas tez zdarza się , ze Amelka ma dzień kiedy tylko z nami chce spać i w nocy zasypiam podczas karmienia z Amą u nas w łóżku :P Ale nie przejmuję się już tym . Wierzę , ze kiedyś się to skończy i sama zacznie sypiać u siebie :) Masz świetne córcie :) I Olunia już taka duża :) Pamiętam jej zdjęcia jeszcze chyba z pierwszego m-ca :) I Zuzik jaka juz duża...starsza siostrzyczka :) Widać , ze przepada za Olą :) Buziaki dla Dziewczynek :) Pozdrowionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl