BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 4 miesiąc temu #257454 przez sylka
Agi mam już projekty kartek :) fajnie bo są w formacie jpg i jakby co to mozna sobie je zostawic na pamiątke jako foto :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #257548 przez kasiorek0310
agi no to ładnei jak sama zasypia w łóżeczko u nas cos sie popsulo ze spaniem popołudniowym bo spi nam tylko po pół godziny :( śmiem sadzić ze to ząbki bo wcale spąć nie che tylko kolejny dzień marudzi ale na szczęście nocki sa spokojne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #257689 przez agito11
Witam
Trochę mnie nie było.
Dzięki agi-p za pamięć ;-)
Wrzucę kilka zdjęć. Odezwę się później. :laugh:

url=http://slub-wesele.pl/] [/url]



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #257804 przez agi-p
sylka napisał:

Agi mam już projekty kartek :) fajnie bo są w formacie jpg i jakby co to mozna sobie je zostawic na pamiątke jako foto :)


Mi też już przyszedł projekt :) Bardzo się cieszę , ze podczytałam , ze znalazłaś takie cudeńka :)Już widzę miny osób , do których powysyłamy kartki :) I oczywiście też je już zapisałam na kompie :)

Agito śliczne masz córeczki :) Sandra jaka już duża :) I widze , że u Was już święta na całego :) Jak Sandrunia zareagowała na choinkę ? Interesuje się nią ?
Zdjęcie w kąpieli rewelka . My 2 dni temu wymieniliśmy brodzik właśnie na taki głęboki i dzisiaj 1 raz Ama się w niej pluskała . Była zachwycona ...kąpiel w wanience już odpada :)
A jak tam idzie Wam z jedzonkiem innym niż mleczko ?

My zaliczyliśmy dziś mały spacer i wizytę u znajomych :) Amelka była cudowna . A jaki humorek miała po przyjeździe do domku :) Śmiała się rozbrajająco długi czas . Aż czkawkę dostała :P
I bardzo spodobała jej się kąpiel w brodziku . To taka większa wanna dla niej :) Kąpała się długo i nie chciała wyjść :P

Kolorowych snów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #257830 przez Rachela
Witajcie kochane,

ja dziś podbiegłam do pracy i moi panowie zostali sami, ale dzielnie dali sobie radę, choć m mówi, że nie łatwo było. A ja mu, niech się przyzwyczaja bo od stycznia on siedzi z malym 3 dni w domu :)
sylka fajny pomysł na kartki :)

Agi, Agito, śliczne są te wasze córeczki. Och fajnie by było mieć córeczkę - może następnym razem =p

A mam pytanko, czy wszystkie macie już okres? bo u mnie jeszcze ni widu ni słychu.

A w weekend mamy gości, a potem sami jedziemy w gości więc szalony czas przed nami, a w poniedziałek szczepienie. Dzięki Bogu tylko jedno.

Kasiorek jak tam poszukiwania mieszkania? dobrze, że czujesz się lepiej i mam nadzieję, że Nikosiowi ząbek wyjdzie szybciutko, bez zbytniego marudzenia.

A z spaniem w ciągu dnia to chyba się nasze dzieciaki zmówiły. Bo mój też kiepsko sypia, po 40 min najdłużej. Ale nocki jakoś się polepszyły tylko o 1 i 5 a potem wstawanko :)

Dobrego weekendu dziewczyny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #257837 przez kasiorek0310
agi to fajniutko jak udało wam sie na spacerek wyjść my dzisiaj tylko jeden zaliczyliśmy na drugi pogody nie było ale lepsze to niz nic i że Ama po odwiedzinach tez wesola

a to mój szkrab co ćwiczy siedzenie powoli sie uczy trzymać równowagę
:)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


ide podczytac dziewczyny i zmykam spac jutro do szkoly i zakupy świateczne reszta prezentow trezba kupić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #257849 przez kasiorek0310
rachela szukanie mieszkania stanęło w miejscu jakoś nie chce mi sie samej siedzie i szukac skoro mojemu nie za wiele rzeczy sie podoba nawet dom znalaząlm od razu do kupienia i wprowadzenia ale brak zainteresowania z jego strony :( wiec sobie odpuścila

a jutro do Kina idzie wreszcie gdzies od czasu porodu razem nie tylko zakupy ale i rozrywka

a twoi chłopacy na pewno dadza sobie rade w końcu to tylko 3 dni w tygodniu :) to ty fajna prace masz moge zapytać kim jestes ze taki elastyczne dni ???

Nikodem miał tylko dzisiaj 3 drezmki po 30 minut i mu wystarczylo i na noc ladnie zasnal zaraz po butli wiec nei wiem moze mu tyle snu wystarcza w ciagu dnia a potem bedzie starszy to bedzie lepiej spał popołudniu jak bedzie juz chodził

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #257865 przez agito11
noo..
moje dziewczynki już śpią;-)
jakoś tak od 2 lat choinkę ubieram 6 grudnia żeby ten czas szybciej rozpocząć bo uwielbiam święta Bożego Narodzenia i to ciepło rodzinne,i w ogóle te latanie za prezentami ;-)
Wcześniej miałam srebrno-niebieską dekoracje choinki a teraz dokupiłam czerwone i złote bombki i lampki kolorowe więc Sandi jest zachwycona a jak fajnie dziubek otwiera jak zapalam lampki;-) widok bezcenny :laugh:
Więc tak.. Sandra je od 4 miesiąca obiadki, deserki a od 5m-ca wprowadziłam jej mięso z kurczaka i królika na razie kupuje obiadki. Deserki też wcina. Soki prawie wcale. No i kaszkę malinową daje jej ale nie każdego dnia i tylko 5 łyżeczek. Gluten mam zamiar wprowadzić w 6 miesiącu jakoś mi się nie spieszy wcześniej.
Byliśmy w środę na bilansie waży 7.2 kg ;-)
Rozwija się super. Dużo gaworzy :laugh: bawi się rączkami, chwyta zabawki , próbuje się przewrócić na bok i jest bardzo ruchliwa.
Rachela ja też jeszcze okresu nie mam. I póki co nie tęskno mi za nim he he.
Karmię cały czas piersią. Mam zamiar do roku.
Sandra nie ma jeszcze zębolków. Ale Oliwia miała w 7 miesiącu 1 ząbek więc może Sandra będzie też miała tak późno.
Mąż na nocnej zmianie jest;-( nie ma kogo pomęczyć... zaraz idę spać, bo ta moja mycha budzi mnie co kilka godz na jedzonko ehhh ;-) 3 majcie się dziewczynki i miłej nocki

url=http://slub-wesele.pl/] [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #257869 przez aniaw
Cześć babeczki :)

Agi fajne masz mikołajki w domu :) Fajnie jakby Amelka nauczyła się już sama zasypiać :)

Agito cudne córcie :)

Kasiorek słodki Twój synuś i lada chwila sam będzie siedział :)
Z tymi spacerami to masz rację, ale kurczę jak ja wyjdę na brzydsza pogodę z moim to zaraz będzie kaszel na maxa ;)

Rachela Twoi Panowie dzielni przecież :)

A my dziś byliśmy na kolejnej rehabilitacji i dziś jakoś nie bardzo podpasowały mu ćwiczenia ;)
Ło panie aleście się rozkręciły :ohmy: :lol:

Poza tym dziś fajny miałam dzionek a jutro czeka mnie znów dyżur :)

Niepokoi mnie tylko Szymuś i zapisałam go dziś do okulisty :(
Terminy dopiero na luty :ohmy: Wyprosiłam babeczkę i mamy wizytę 5 stycznia ;)

Dobrejnocki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #257918 przez agi-p
Hej Mamusie :)
Rachela ja okres miałam tylko raz jak zaczełam brać tabletki , było to w sierpniu . Od tamtego czasu nic...oczywiście chciałabym aby ten stan utrzymał sie jak najdłużej . Ja strasznie cierpię przy okresie i nie raz na pogotowie lub do szpitala jechałam :(
Fajnie , ze Twoi Panowie tak dzielnie sobie radzą . Będą mieli świetny kontakt :)
Czyli zaczyna się u Was czas odwiedzin . Powodzenia , oby wszystkie odbyły się w miłej atmosferze :)

Kasiorek super , ze Nikoś już ćwiczy siedzenie . Amelka coraz częściej sama siedzi , ale jak się zorientuje , ze jej nikt nie trzyma to traci równowagę :P Ale ma jeszcze czas :)
Powodzenie w szkole . I super , ze wychodzicie z Mężem gdzieś sami :) Udanego seansu :)
Dowiedz sie jak tam będziesz czy będą w ogóle organizować jakieś seanse dla mam z dziećmi .

Kurcze tak piszecie obie , że Wasi chłopcy się popsuli i mniej śpią w ciągu dnia :P Amelka to dopiero zbój ... ona w ciągu dnia prawie nie śpi , ma drzemkę 20-30 min i potem jak się uda to max 2 po 30 min . A w nocy też kiepsko ze spaniem . Dzisiaj znowu co godz pobudka .
Ja się tak zastanawiam , jak to możliwe , ze ona tak mało snu potrzebuje . I tak jest od urodzenia , bardzo mało śpi .

Agito super , ze Sandrunia tak dobrze toleruje nowe posiłeczki . Ja z mięskiem zaczęłam jej dawać dopiero w 6 m-cu . W przyszłym tyg ruszamy z rybką i żółtkiem :) A gluten już od miesiąca wprowadzamy . A jak tam ze szczepieniami ? Dalej nie szczepicie ?
Ja juz nie mogę się doczekać miny Amci jak zobaczy choinkę i światełka :) Też uwielbiam święta i ich całą otoczkę . Mężuś pomału tez się wciąga . Z domu rodzinnego wyniósł takie zobojętnienie do świąt , jego rodzice nigdy prezentów nie wręczali , żadnych tradycji nie uznawali i bez zbędnych uroczystości wszystko sie odbywało . Mówi , ze jedyne co było w świętach fajne to....wolne od szkoły :( Smutne to bardzo . Teściowie są bardzo ograniczeni . Ale teraz już przy mnie wie co to swięta :) I wszczepiam w moje córcie też radość ze świąt . Paula uwielbia święta i mam nadzieję , ze Ami też tak będzie miała :)

Aniaw dobrze , że zapisałaś Szymcia do okulisty . Jak coś niepokoi to trzeba działać . Lepiej być nadgorliwym niż coś przeoczyć . Mam jednak nadzieję , ze wszystko oki :)
Udanego dyżuru życzę , oby szybko zleciał :)

My dzisiaj mamy kolejnych gości :P Chrzestna Amelki z 2 córeczkami przyjeżdża :) Jedna z nich to moja chrześnica :P Prezenty mikołajkowe już przygotowane :)
A w czwartek jadę w odwiedziny do mojego chrześniaka .
Już mam 2 chrześniaków i w zupelności mi to wystarcza :P Jak przychodzi grudzień i prezenty to zachodze w głowę co im pokupować .

Jeszcze dziś na szybko mamy z Paulą i Amcią rajd po marketach...Paulince plecak się roztargał . Szlag mnie trafia , bo przeciez nowy i niby porządny miała we wrześniu kupiony . Normalnie przeginają z zawartościami plecaków . Pauliś ma czasami tak ciężki plecak , ze szkoda gadać . A i tak niektóre rzeczy zostawia w szkole czy w domu . ''Nic zmykam ...miłej soboty :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #257927 przez agito11
Witam
agi-p Na dzień dzisiejszy nie jest zaszczepiona, powinna dostać 2 dawkę hexy. Ale postanowiłam wspólnie z pediatrą że wstrzymamy się do roku. A potem zaszczepimy.
Tylko że ja nie chcę ją szczepić skojarzoną bo są nie tak dobrze tolerowane jak się nam wydaję i jak lekarze mówią. Instynkt matki podpowiada mi żebym absolutnie tym nie szczepiła, szukam rozwiązania innego. Chcę szczepić ale nie tyloma naraz np 6 w 1.
Mam dość dużą wiedzę na temat szczepień teraz.
Ps. Paula jest bardzo podobna do Ciebie ;-) i śliczne masz córcie ;-)
Uciekam na śniadanko

url=http://slub-wesele.pl/] [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #258297 przez agi-p
Dzień dobry :)
Agito skoro instynkt Ci podpowiada , żeby nie szczepić to słuchaj się go . Sama najlepiej wiesz co dobre dla Twoich córeczek . Ja szczepiłam zwykłymi , nieskojarzonymi , bo właśnie czytałam , ze te 6w1 są za dużym obciążeniem dla małego organizmu .
Kochana dzięki za komplement .... Twoje córeczki też śliczniutkie :)

Kasiorek jak tam w kinie było ? Fajnie spędziłaś czas z Mężem ?

I już niedziela .... rany cały tydzień zleciał , nawet nie wiem kiedy ....
Wczorajsze odwiedzinki były bardzo udane . Czas minął nam szybko i przyjemnie . Trochę sprzątania potem mialam , jak to po wizycie 2 maluchów , ale wszystko świetnie było :)
Uciekam , bo Amelka obudziła sie z porannej drzemki i już leżeć sama nie chce :P
Odezwijcie się Mamuśki ....

Miłej niedzieli .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #258344 przez agito11
Dzień dobry;-)
W końcu słoneczko świeci. Bo w depresje wpadałam, nic się nie chciało
agi-p tak jak piszesz;-) słucham się instynktu matki.
Oliwia była szczepiona refundowanymi ale to było 9 lat temu i było ok nawet gorączki nie miała a teraz ja nie wiem co się porobiło. Skład szczepionek zmienili pewnie, więcej konserwantów a potem mamy dzieci alergiczne.
Na obiadek jadę do teściowej , Sandra śpi Oliwia w książkach siedzi.
Jak tam u Was z prezentami pod choinke. Ja na allegro zamówiłam i mam spokój. Dla Sandi Żyrafe edukacyjną a Oliwia mata taneczna i oczywiście mnóstwo słodyczy ;-)
Jeszcze tylko mąż mi został...
Miłej niedzieli :laugh:

url=http://slub-wesele.pl/] [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #258388 przez agi-p
U Nas dzisiaj też słonecznie :)
Byliśmy w kościele i Amelka pięknie przespała całą msze :) Potem jeszcze dospała sobie przed domkiem . Teraz kończę obiad i zobaczymy co wykombinujemy . Na pewno wybiorę się jeszcze na spacerek .
A jutro jade do firmy wypisac wniosek o wychowawczy i dzwoniła kadrowa , ze mam do odebrania prezencik na święta :):):) Nie spodziewałam się wcale , więc tym bardziej mi miło :) Zobaczymy ile kasiorki dostanę :P

Ja większość prezentów tez na All pozamawiałam i mam spokój . Jeszcze jutro pojade do skelpu coś dla Paulinki dokupić i dla chrześniaków i gotowe :)

A tu widze weekendowa cisza ... Małgorzatta pewnie już wyruszyła na świeta do rodzinki , a reszta mamusiek gdzie ?
Uciekam smażyć mięsiwo :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #258547 przez Anja
Kochane witajcie !


Mialam laptopa zepsutego przez dluuuugi czas, i caly czas do pracy chodze a jak wracam to juz tak zmeczona, ze szok :/ Ale niedlugo mi sie ta praca konczy za ok tydzien dwa moze i juz bede w domku siedziec :D takze nadbrobie wszystko w czytaniu itd, jedyne co przeczytalam to o Agi super daignoza !!! Ciesze sie bardzo, jutro na rano do pracy wiec zmykam, odezwe sie jak najszubciej sie da !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl