BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #272444 przez agi-p
Dzień dobry :)
Kasiorek super , ze u okulisty wszystko dobrze :):):) Kolejna wizyta to juz czysta formalność zapewne :)
Wam się miesiąc ekspozycji kończy , to z wszystkich schematów wynika , ze jeszcze 3 przed Wami. Na mm są 4 m-ce , po 2 zwiększona dawka glutenu . A na piersi sa tylko 2 m-ce .
Co do kaski an wychowawczym , to tak jak Małgorzatta pisze . Jeśli nie przekracza się wymaganych przez nich dochodów to jest zas.wych 400 zł . Ale wiadomo te kwoty są tak niskie , ze trudno ich nie przekroczyć .

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Małgorzatta oby antybiotyk szybko przyniósł Borysiowi ulgę . Biedulek :( Ale jaki z niego kombinator , nauczył się udawać kaszel haha :) I proszę jak szybko sie rozwija . Już się przemieszcza , czyli jeszcze moment i raczkował będzie . Szybko mu to idzie :) Niby najmłodszy z "naszych" dzieciaczków , a jaki zdolny :)
Bardzo fajny fotelik wybraliście . Już będziecie go używać ? Ja jeszcze wożę Amę w kołysce , ale przymierzamy się do zmiany fotelika . A krzesełko świetne :) Ten oczny synek od mojej koleżanki wcale już nie chce siedzieć w krzesełku :P Odkąd nauczył sie chodzić to ciężko jest go namówić do tego,żeby chociaż na chwilę w nim posiedział :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ja dzisiaj dzwonie do tego innego pediatry , zeby się umówić na wizytę . Dzisiaj notowałam pory wybudzeń Amelki i co wyszło ...jak zasnęła o 19:30 i ostatecznie obudziła się o 5:30 to miała przez ten czas łącznie 10 pobudek !!!! Porażka całkowita . Teraz dama śpi , ale pewnie to chwilowy stan :(

Dzisiaj u Nas całą noc padało i wiało okropnie . Teraz tez wiatrzysko takie , ze Paula mówi , ze chyba sobie obciążenia do kieszeni weźmie , zeby ją nie zwiało :P

Uciekam , wpadnę później . Miłego dzionka :kiss:

Editt...
Zapomniałam Wam przekazać pozdrowienia od MałejMi . Ma problemy z netem . Kubuś też powiedział już pierwsze Mama i sam już usiadł z pozycji leżącej !

I umówiłam Amelkę do lekarza . Jedziemy dziś na 16-stą :) Pokładam duże nadzieje w tej wizycie ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #272939 przez kasiorek0310
U NAS IDA ZĄBKI NIE WIADOMO KTÓRE ALE GORĄCZKĄ BYŁA DRUGI DZIEŃ NA REKACH ALBO MARUDZI I TAK CAŁY DZIEŃ DO TEGO NOS ZATKANY A NIE DA SOBIE ODCIĄGNĄĆ NIESTETY OBY SZYBKO MINEŁO BO AZ ZAŁ JAK SIĘ TAK MĘCZY


malogorzatta no to ładnie ja tez bym nei wiedziała czy dzwonić czy nie my włsanie sie przymierzamy do takiego ale każdy nam odradzał że po co od razu taki duży a jak Borysek w nim dobrze siedzi i w ogóle główka mu nie lata bo te zagłówki dość wysoko są, myśmy spotkali taki za 200 cos i sie zastanawiam bo były tez te mniejsze od 9-25

agi pewno próbuj zawsze to 400 więcej szkoda a potem sie dziwią ze mamy szybko wracają do pracy a i tak dzieci nie ma gdzie zostawić, no jak nam lekarka mówiła to w wieku 2 l;at będzie wiadomo czy ma wadę czy nie bo my oboje mamy wady wrodzone wiec zobaczymy jest duża szansa ze będzie miał choć wolałabym nie, tak tak pamiętam ze jeszcze miesiąc po łyżeczce a potem dwie wiec makaron będzie można spróbować,daj znać co ci lekarz powiedział, u nas tez wieje okropnie ale co tam spacerku nie było, a te nocki okropne macie.

nic zmykam bo znowu ryk w łóżeczku godzinę siedział spokojnie a teraz chyba drzemka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #272980 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #272984 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #272986 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #272992 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #273002 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #273087 przez aniaw
Cześc dziewczyny :)

Matko jaka masakra z tym forum, nie mogłam w ogóle wejść na wątek nasz czerwcówek tylko na lipcówki mi się udawało :ohmy:
Jakiś podobno atak na forum był, że tyle watków poznikało :ohmy:
Zaraz Was doczytam, bo cudem tu weszłam ;)

Wiecie dziś w ten deszcz i zawieruche dzielnie brnęłam wioząc mojego Szymonka raniutko do tego wyczekanego okulisty i wiecie co: 25 zrobią nam dopiero badanie dna oka :ohmy:
Teraz go tylko obejrzała i stwierdziła no tak konieczne badanie dna oka :ohmy:
A do tego badania musi być przygotowany tzn 4dni trzeba podawać mu atropinę 2xdziennie ;)
I od razu zapisałam Dominiczka (jemu na szczęście bez kropelek się obejdzie 4 dniowych) bo przecież był naświetlany i tą cytomegalie mozna skontrolowac jakby cos ;)
Ale wkurzyła mnie ta okulistka bo ona stwierdziła, że to może jakiś skręt szyi ma skoro miał wzmożone napiecie jak był niemowlaczkiem :ohmy:
I mamy też skierowanie do neurologa :ohmy:
Ale on nie ma zawsze tej główki przechylonej tylko jak włącza się tv to on odkręca się w lewą strone i patrzy tylko prawym oczkiem wysilając je bardzo :dry:
I znów tyle czekania do 25 stycznia a neurolog 6 luty :huh:

Kto pisze sie ze mna na atak na NFZ?????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #273105 przez aniaw
Kasiorek to nie do mnie z pytaniem co do podgrzewacza, ja nie używam ;)
Fanie że waga spada :)
Do księdza się jeszcze w końcu nie wybraliśmy przez ten wyskok z biedronka i pewnie dopiero przyszły tydzień bo rano mój w pracy a popołudniu ja, więc zgrać się nie da:)
Dobrze, że u okulisty ok:)
No kiełki to chyba trochę za szybko jak by wychodziły, ale wszystko jest możliwe ;)
Współczuję z tymi zabkami, ale się nacierpia te nasze bobasy ;)
Wiesz my na lipcówkach ciągle dostawalismy zaproszenia na inne forum, bo tam częściej posty są wpisywane, no masakra jakaś :ohmy:


Agi buziaki dla Amelki z okazji 7mca :kiss:
A dobry pediatra to podstawa, obyście dobrze trafili.
Oj fajniusie sa takie spotkanka z koleżankami i ich bobasami :)
A zdjęcia cudne :kiss:
Kurcze Ty z tym spaniem Małej to masz, jakis mały robocik z niej ;)
Oby lekarz coś pomógł z tymi pobudkami ;)

Urszula super, że się pojawiłaś :)
Rozstać z moim M na dobre mielismy się raczej przed pierwsza ciążą ;) Później wiadomo kłótnie itd ale teraz sa 2 bobasy i odpukać szczęśliwi jesteśmy bardzo :) Jeszcze oby tylko mieć własne mieszkanko i git :)
Ale super foteczki :lol:

Małgorzatta fajnie, że jestes :)
U nas też 2 zebole na dole :lol: Współczuje zapalenia sutka :(
Ojej i jeszcze antybiotyk u Boryska, biedny :(
A foteliki wygladają fajnie :)
I fajniutko jak bryka tak maluchy :)

MałaMi kurcze nieźle jak sam juz siada, spryciacha :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #273119 przez gumis24
Czesc dziewczyny jestem tutaj nowa...kto ma tak jak ja porod na 18 czerwca 2012?to moja pierwsza ciaza ,planowana...bardzo sie ciesze a jednoczesnie boje porodu :dry: czekam na odzew pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #273146 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #273147 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #273157 przez Rachela
to co wcześniej pisałam a się nie pojawiało :)

buziaczki dla Amelki i Kubusia :)

Kasiorki, podróż pociągiem nie jest taka zła. Teraz w każdym tlk lub intercity jest przedział dla matki z dzieckiem - i zazwyczaj masz go tylko dla siebie i dziecka, więc nikt cię tam nie wkurza ;p Może to dobry pomysł by chwilę odpocząć, a twojemu M może zaświeci lampka kontrolna.

Ania toście zrobili zadymę w biedronce, ja kiedyś miałam podobną sytuacje ale w pepco, nie kupiłam towaru, tylko odwróciłam się na pięcie i wyszłam :p

A ja jutro wracam do pracy ;( teoretycznie jestem już w pracy od poniedziałku - ale to ta praca w domu, a jutro do wawy do biura. A szefowa nawet nie zadzwoniła, żadnego maila, no i nie wiem jak się jutro nastrajać. poczekamy zobaczymy, najgorsze że wyjdę z domu ok 6.30 a wrócę ok 16

Jutro duży test dla tatusia, bo zostają sami. Żadni dziadkowie nie przyjadą nam pomóc na początku. Normalnie aż krew mnie zalewa, a mojego M to jeszcze bardziej. Tacy chętni do pomocy, ale jak przyjdzie co do czego to zostajemy sami. :angry:

marcinek już poszerzył swój słownik o słowo baba :)

Pozdrowionka i odezwę się wkrótce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #273165 przez Rachela
gumis był założony wątek czerwiec 2012 :) Gratuluję, ja miałam termin na 17 czerwca a Marcinek przyszedł tydzień wcześniej.

A w pracy oki, szefowa sama wyszła z faktem, że zgodnie z kodeksem pracy przysługują mi dwie przerwy po pół godzinie i jak chcę to mogę o 1 wcześniej wyjść, i dodatkowo zgodziła się żebym wychodziła w sumie o 1,5 godziny wcześniej bym mogła zdążyć na pociąg do żyrka :) bombastycznie ;p
A dziś cały nasz zespół zabrała do restauracji w Wawie 'U Kucharzy" - gorące polecam, prowadzą ją bracia Gesslerowie. Pyszna kuchnia.

A u lekarza masakra. Czekałam dwie godziny na moją kolej, więc w środę jak dotarłam do domu na ubranie Marcinka w piżamę i karmienie przed spaniem. A zasypia już ślicznie sam, cichutko, czasem coś tam popłacze. A nocki niestety też budzenie, ale trochę tego mniej niż u agi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #273172 przez Rachela
Małgosia buziaczki dla Boryska, niech mu szybką wyjdą ząbki, a ztym żlobkiem to się nadaje pod kryminał - jak tak w ogóle można traktować rodziców i oczekiwać na "prezenty"

A Marcinek grzeczny w miarę, choć pierwszego dnia nie chciał podobno jeść. Dziś już zdecydowanie lepiej :) A jutro dzień wolny od pracy i mam aż 5 dni wolnych :) (i segregator do przerobienia - hi)

dobrej nocki dziewczyny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl