BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 3 miesiąc temu #274220 przez Rachela
hej dziewczyny:)
Kasiorek powodzenia na egzaminie :)
Agi jak Amelka? my też próbujemy tą twoja nową metodą i od 19 mieliśmy dotychczas dwie pobudki :) ok 21.30 i 11, póki co śpi i to w swoim łóżeczku:) jak się teraz obudzi to go nakarmię i znów spać. Oby jak najdłużej :)

Szefowa czasem ludzka, czasem nie, bo lubi grać na emocjach, i robi wtedy z siebie ofiarę a ciebie winowajcą. Ale ja już po 3 latkach wiem jak się z nią obejść. Cieszę się, że tak bardzo idzie mi na rękę, a z drugiej strony wiem, że przez rok szukała kogoś aby mnie tymczasowo zastąpić i nikt dla nie odpowiedni się nie znalazł, przez co ona doceniła moją pracę i póki co chce mnie zatrzymać :)
jutro na gigantyczne zakupy bo w niedziele goście i trzeba coś dobrego ugotować i upiec :)
dobrej nocki dziewczyny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #274233 przez agi-p
Dzień dobry :)
U Nas nocka jakby spokojniejsza . Wybudzeń Amcia miała więcej niż wczoraj,ale szybciej się sama uspokajała i zasypiała . Tylko raz dostała cyca o 2:40 i spała smacznie do 5:15.Ranny ptaszek z niej i tego nie zmienię :p Teraz ucina sobie 1 drzemkę .

Urszula ja bym poszła do tego polskiego pediatry . Niech obejrzy skórkę Elizi i przepisze odpowiednie specyfiki . Może ją to swędzieć i drażnić . Sama możesz sobie z tym nie poradzić , tym bardziej że piszesz , ze utrzymuje się to już jakiś czas .
Mi tez przydałoby sie zadbać o kondycję . Czuje się taka sflaczała i nie jędrna . Do tej pory nie miałam możliwości wyjść z domu bez Amy , ale teraz dzięki nowej metodzie spania nocnego otwierają się dla mnie nowe możliwości :)

Małgorzatta zdjecia super.Mały pomocnik z Borysia :) Ale jaki on już duży !!! Wydaje mi się dużo większy od Amelki.
Co do karmienia nocnego to lekarz mi mówił , ze w nocy już nie potrzebują nasze dzieciaki posiłku . Spokojnie wytrzymają do rana . Do tej pory karmiłam Małą i tak się przyzwyczaiła , że chciała cyca non stop.Nawet 10 razy w nocy!Teraz mimo , ze też budzi się w nocy to cyca dostaje tylko raz.Ten syropek na noc to tylko na receptę jest . Ale nie można go stosować dłużej niż 7 dni , bo podobno uzależnia . My postanowiliśmy , ze Ama dostanie go jeszcze tylko dzisiaj , czyli 3 dni stosowania będą .
Ale Borysek teraz chorutek , wiec może temu ma pragnienie większe . Myślę , ze jak wroci do zdrowia to mu to przejdzie .
Fajna sprawa z tą kartą , tym bardziej , ze za takie śmieszne pieniądze . Tez chętnie bym skorzystała .

Kasiorek oby jednak M stanął na wysokości zadania i zabłyszczał trochę . Udanego egzaminu :)

Rachela ja widze efekty tej metody i teraz już wiem , ze nie moge sie złamać . Amelce zmiany wychodzą na dobre i nawet aż tak drastycznie ich nie odczuwa . Oby u Was też poskutkowało :)
Z Szefową też masz przejścia , ale dobrze,że już wiesz jak z nią postępować :)
Udanych zakupów i miłego spotkania ze znajomymi :)

Anaiw ale Wam fajnie , ja już nie pamiętam kiedy poleżałam w łóżku z moim Mężulkiem sam na sam :P Tzn Ama śpi w swoim łóżku , ale i tak nie mamy możliwości takiej intymności i leniuchowania we dwoje :P

My mamy dziś gości.Znajomi z 2 dzieciaków wpadają . Jak Amelka się obudzi to jedziemy na zakupy i coś musze stworzyć do jedzonka . Ale nie będę szalała . Sałatka , zimna płyta i ciasto , ale też kupne :P

Mój Mężuś dziś już w pracy :( Ale może skończą szybciej..w końcu sobota :P

Miłego dzoneczka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #274255 przez aniaw
Cześć kobitki :)

Ja dziś na dyżurze i musze kończyć remenent a już w czwartek od tego oczoplasu dostawałam ;)
Nie wiem co sie u nas w nocy działo ale jak się obudziłam o świcie mój M spał na podłodze na kocu (ja rozwalona byłam na całym wyrku :lol: ), obok niego była pusta butelka po mleku Dominiczka i mokre chusteczki, więc chyba Mały obudził sie w nocy a Tomcio do niego wstał, bo ja nic nie pamietam i pewnie spałam jak zabita :P I tak się nie wyspałam :P
Oj dziewczyny serio nie wiem jak Wy dajecie radę z tym wstawaniem nocnym, szacun!

Agi no to super, jak nocka lepsza widać, że jest szansa z Amelką, super, nadal trzymam kciuki :) Udanego spotkanka ze znajomymi :)

Kasiorek jasne, że jak cena przystepna i fotelik fajny to czemu nie :)

Rachela
za Marcinka tez trzymam kciuki i super, że sam zasypia (oj ja też się cieszę, że mój sam zasypia w łóżeczku, wystarczy włączyć mu pozytywkę z klasyczną muzyką i ten zaraz śpi) :)

Miłego dzionka dziewczyny :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #274273 przez aniaw
C.d. rozmówek damsko - męskich (tzn moich z moim M) :laugh:
Kilka dni temu Tomek budzi się rano i wyglada przez okno i taki poruszony do mnie mówi :
- Zobacz zobacz szybko przez okno!
Ja zupełnie zaspana nie wiem o co chodzi, wyglądam przez okno... Nic zaskakującego nie widzę....
A Tomek na to już zupełnie naturalnym głosem bez emocji:
- Patrz ale mamy zimę w ogóle śniegu nie ma :P

I tak a propos śniegu u nas własnie zaczął sypać biały puszek delikatnie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #274655 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #274659 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #274727 przez kasiorek0310
a egzaminy zdane :d jupi a nic się nie uczyć i zdać na 5 to trzeba mieć szczęście :)

małgorzatta jakby miała patrzyć na crash testy i wg tego fotelik kupować to bym chyba zbankrutowała nie ma co dla mnie cena tez waza a nie to żeby wypadki mieć i sprawdzać fotelik jakoś nigdy do tej pory wypadku nie było

agi to ładnie jak już nocki lepiej ida nasz dzisiaj sie obudził o 21 i dalej szaleje w łóżeczku sam zasypia chce go nauczyć zasypiania w łóżeczku samemu nie wiem czy sie uda majac jeden pokój dla niego i dla nas ale może

ania w wasze rozmówki bezcenne nie ma co a zimę mamy piękna tej wiosny :D

jeszcze jutro egzamin i koniec semestr za mna

a mój za bardzo nie zabłysnął z ta zupka ale mały zjadł wiec jest ok ale na jutro już sama z robiłam wszystko co i jak ma być wiec pozostało mu tylko podgrzać

spokojnej nocy papatki jutro wpadnę a i bracik ma wpaść ze swoim fotelikiem podobno go odkopał zobaczymy czy sie coś rozkłada czy od razu siedzi tylko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #274790 przez agi-p
Hej Kochane :)
Ta nocka była najlepsza od 7 m-cy :) !!! Amelka 2 razy pomruczała , ale przez sen i spała dalej , potem o 2:40 dostała cyca i spała do 6:10 . Pierwszy raz tak dlugo spała :)Ale jestem zadowolona . Warto bylo zacisnąć zęby i przemęczyć się trochę . Efekt jest w 100% zadowalający :)

Aniaw może Twojego T suszyło i opróżnił butlę Dominiczka hahaha :P
Już po remanencie ? A Wasze rozmowy to można by spisać i napisać humorystyczną książkę :P

Małgorzatta super , ze zobaczyłaś krzesełko an żywo i spełnia Twoje oczekiwania . Prześlij linka do niego . Ja tez dużo przez allegro kupuję . Mężuś się śmieje , ze mi neta zablokuje , bo kurierzy nie nadążają :P Ale kurcze zawsze to taniej niż w sklepie o czym już kilkakrotnie się przekonałam .

Kasiorek gratuluję 5!!!super :) Dzisiaj też na bank dobrze Ci pójdzie :)
Fajnie , ze brat znalazł ten fotelik . Oby Wam spasował .
Co do zasypiania , to kiedyś jak Paulika była mała , to też mieszkaliśmy u moich rodziców i mieliśmy mały pokoik . Początkowo usypiałam Paulę u rodziców w salonie w wózku , ale wkurzyłam się jednego dnia i dałam Małą do łóżeczka . Płakała , ale ja spokojnie czytałam jej bajkę i w końcu zasnęła . Parę dni mi zajęło zanim zaczęła zasypiać bez płaczu , ale udało się . Wam też się uda , tylko trzeba konsekwentnie odłożyć dziecko i przeczekać płacz .

Amelka w ciągu dnia sama już zasypia . Karmię ją i odkładam do łóżeczka . Pomarudzi trochę , czasami popłacze ,ale zasypia :)

Wczorajsze spotkanie ze znajomymi wypadło świetnie . Uśmialiśmy się i pogadaliśmy sobie . Było sympatycznie :)
Dzisiaj jedziemy do mojej Mamci na obiad , a popołudniu do znajomych (tych co sylwa tam byliśmy) na kawkę :)

Miełgo dzioneczka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #274917 przez kasiorek0310
Agi to GRATULACJE OGROMNE ŻE KOLEJNA NOCKA JUZ CUDOWNA TERAZ TO JUZ BĘDZIE TYLKO LEPIEJ :D :D :D
ic tylko do przodu

u nas Nikodem jak sie obudzi l o 21 to do 22:30 wołał kombinował ae nic mu sie nie udało potem już sam zasnął dzisiaj tez go odłożę do łóżeczka po mleku a niech uczy sie sam zasypiać bo za chwile to rece mi odpada jak bede go tak usypiać a rekach czasem tylko siądę z nim a o od razu śpi zobaczymy jak będzie dzisiaj a na popołudniowe drzemki to potem najpierw nocne zasypianie

a jutro pierwsza zupka z cielęcinka zobaczymy czy mu podpasuje :) babcia wynalazła w sklepiku kawałeczek mały co na miesiąc będzie szok ale zaś coś nowego będzie :)

i juz po semestr zdany teraz 3 tyg luzu weekendowego :)i kolejna tym razem 4 z prawa cywilnego wiec i tak dobrez to to zakręcone jest

wpadnę do was wieczorkiem to skrobnę cos więcej bo teraz to u mamy siedzę na lapku a obiad mam robić

papatki moje chłopki poszły sie wietrzyć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #274983 przez agito11
Witam
Agi-p Gratulacje ;-)nocki;-) Żeby u mnie też tak podziałało.
Bo Sandra też budzi się często w nocy tylko żeby popić i śpi dalej ale mnie już to za bardzo męczy. Mogłaby raz po 24 a ona o 2 i 4 w nocy budzi się a potem potrafi do 9 wytrzymać.
Sama już siedzi bez podtrzymywania sukces;-)
Tatuś odrestaurował krzesełko drewniane po Oliwii i będzie miała gdzie obiadki wcinać;-)
Noo i nasz aniołek ma już pół roczku ;-)

url=http://slub-wesele.pl/] [/url]



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #274999 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #275040 przez aniaw
Cześć dziewczyny :)

Agito całuski dla Twojej księżniczki :kiss:
Pięknie siedzi :)

Kasiorek gratulacje zaliczonego semestru, super :)
Powodzenia jutro z zupką cielęcinkową :)
Nasz z jedzonkiem pomalustku do przodu, ale jeszcze duzo przed nami ;)

Agi ale super, że taka świetna nocka :lol:
I fajnie, że spotkanko udane :)
My lubimy się przekamarzać z moim M i czasem jak moja siora nas słucha to się z nas chichra :lol:
A remanent jeszcze na jutro rano do dokończenia ;)

A my wczoraj na wieczór wezwaliśmy do Szymonka lekarza, bo kaszel miał cały czas duszący i temp 39,6 :(

Był poważniej chory niż myślałam ;) Gardło zawalone, węzły wielkie, już nawet błony bębęnkowe czerwone i mnóstwo wydzieliny zalegającej w oskrzelach :(
3 dni syropkami i innymi metodami nic nie dały i dostał antybiotyk :( Jego pierwszy ;)
Kurcze tak się męczył w nocy i budził i płakał i dusił ;)
I jak ja mam Domoniczka odseparować???
I mnie gardło zaczyna boleć :ohmy:

A jak tam dziewczyny, zaopatrzyłyście się w serduszka orkiestrowe? :)

Buziaki, wracam do moich chłopaków :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #275078 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #275079 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #275164 przez agi-p
Malgorzatta świetne to krzesełko ! Ma wszystko co trzeba :) Co do regulacji wysokości to powiem Ci , ze ani raz tej funkcji nie użyłam :P I pewnie długo nie użyje . Wygodnie mi jak jest na najwyższym poziomie. Może ta funkcja przyda się w przyszłości , żeby Ama sama sobie siadała na krzesełko. Wydaje mi się , ze krzesełko bez regulacji spokojnie spełni swoją funkcję . A i to co wybrałaś ma superowe szerokie siedzisko !

Aniaw oj biedny Szymonek . Buziaki od Nas :kiss: Oby antybiotyk szybko przyniósł ulgę .
No właśnie i co z Domisiem ? Nic go nie łapie ? Teraz już i tak odseparowanie go nic nie da . Jak miał złapać to dziadostwo to już pewnie zarazki robią swoje . Byle go to ominęło .
My z Mężulkiem też się przekomarzamy i dogadujemy sobie czasami tak na jaja . Wszyscy co Nas znają to wiedzą , ze mamy taki odpał i wesoło przez to :) Takie świrki z Nas :P Uwielbiam te nasze głupotki :)

Agito wszystkiego naj dla Sandruni :) Wygląda slicznie w tej sukienusi i pięknie siedzi :) Amelcia też opanowała siedzenie do perfekcji , teraz próbuje stania .
Co do spania to wypróbuj tez ta metodę , naprawdę szybko widać efekty :)

Kasiorek super ,że semestr zakończony pomyślnie :)
A Nikosia odkładaj do łóżeczka , szybko się nauczy sam zasypiac . Rany ręce to faktycznie przy takim klocuszku mogą odpadać :P
Ile Nikoś już waży ?

A My dzisiaj milutko spędziliśmy dzionek i zleciał bardzo szybko . WOŚP oczywiście wspieramy i trzymamy kciuki , zeby pieniążków uzbierali bardzo dużo . Temat tegorocznej zbiórki jest mi bardzo bliski , bo jak wiecie mam cukrzyce typu 1 i pompa mi też bardzo by się przydała .

Amelka znowu dziś pięknie zasnęła :):):)

Spokojniej nocki kochane :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl