BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

11 lata 8 miesiąc temu #418116 przez kasiorek0310
ze szpinakiem nie koniecznie ale chociaż zobaczyć jak to sie robi bo ja nigdy nic takiego nie robiłam a bym spróbowała ale wezmę sobie ten z mięskiem bardziej podpasuje mojemu bo on za szpinakiem jak i ja ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #418312 przez agi-p
Dzień dobry :)

Ula ja właśnie bardzo podobnie lazanię robię :) Ale jednak jutro bedę ją robiła , bo zostało mi z wczoraj sporo miesa , więc dziś mam obiad z głowy :)
Cudownie , ze Elizia zjadła pięknie obiadek :) Normalnie te Nasze Córy , to Nas przyprawiają o siwiznę , a potem nagle wszystko super jest ;P

Kasiorek szkoda , ze z tą pracą znowu klops . Kurcze tak źle , tak niedobrze :( Może w Czechowicach gdzies w sklepie poszukasz pracy ?
Fajnie , że Nikoś taki kontaktowy i otwarty na ludzi :)
Ja się jeszcze nie zastanawiałam nad zimowym kombinezonem . Najpewniej kupię 2 częściowy i 1 częściowy też . Muszę mieć i tak na zmianę . Zobaczę jeszcze . Muszę pochodzić po sklepach . Na razie jestem na etapie kompletowania garderoby na jesień :)

Amelce te czwórki tez będa wychodzić zapewne całe wieki , jak każdy do tej pory ząb :(

Ok zmykam , położę się troszkę :)
Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #418323 przez kasiorek0310
agi no niestety taki pech i nawet nie pojechaliśmy an te testy manualne bo to bez sensu by było skoro i tak nie pójdę ale nie jest źle we wtorek 4 września mam dalsze rozmowy na Kaufland na kasę wiec może z tym wypali bo to by było pod nosem obok mojego M pracy i na miejscu a co do sklepów to ciężko będzie bo muszę sie wbić żeby sie wymieniać z moim ale sam powiedział ze pretensji nie będzie miał jak tam nie pojedziemy wiec sie tego trzymam ze nie będzie mi marudził że pracy nie mogę znależć ale mam jeszcze jedno ogłoszenie na kontrole jakości na dwie zmiany wiec zobaczymy

a co do ząbkowanie wychodzą ale bez takiego marudzenia co u nas jest okropny u nas kombinezonu jednoczęściowego brak ale to sie kupi na jesień to ja juz mam bluz i spodni dośc koszulek tez najwyżej to rajstopy jakby zimniej było

a i BĘDZIE KOLEJNY CHŁOPCZYK U NAS BARTUŚ :) od starszego barat co się ma urodzić w styczniu same chłopaki beda na dziewczynkę nikt nie trafił

a w weekend jest piknik lotniczy i chyba sie wybierzemy w zeszłym roku byliśmy to i w tym zobaczymy co tam będzie a potem do babci bo juz jak wczoraj z nia rozmawiałam to żeby my wpadli na kawkę a pewno jakieś ciacho zrobi

poza tym dzień zaczęliśmy bardzo szybko bo juz o 6.30 sie obudził nawet tata nei zdarzył przyjść do domu a mały już sytał w łóżeczku i woła

miłego dnia widać podoba będzie dopisywała wiec korzystajcie a co do pracy to moze uda mie sie gdzieś dorywczo złapać cos zobaczymy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #418336 przez Mirella
pl.lennylamb.com/user/show_photo/5035 im blizej końca tym każdy głos ma większą wartość, dlatego dziękujemy i prosimy o jeszcze :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #418373 przez aniaw
Hello :)

Wczoraj się tyle napisałam i mnie wywaliło z netu i wszystko się skasowało, więc nie miałam siły już pisać :angry:

Ja właśnie zakończyłam urlop i trza znów zacząćctyranie i użeranie się z właścicielami futrzaków ;) Trochę się cieszę, trochę nie cieszę, sama nie wiem :S
Poza tym mam @ i wkurzam się nawet sama na siebie :S
Kurcze my zbieramy kasę na zapłacenie zaległych rachunków, więc tej zimy chodzę bez butów :S Matko a tyle jeszcze wydatków...

Urszula fajniutko masz, że Elizia tak Cię słucha bo mojemu mówić i udaje, że nie wie o co chodzi :S O i jak extra spędziliście czas i udane lazanie, gratulacje :laugh:
Na fotkach córcia wygląda extra zawsze, więc na pewno nie masz co się martwić o jedzenie :)

Kasiorek moje chłopaki to też cały czas by jadły :laugh: Tomi powtarza, że taniej wychodzi je ubierać niż żywić :lol:
Co do nawiązywania kontaktów Nikosia ale super :laugh:
Trzymam kciuki za pracę, może tym razem się uda :laugh:
Ja to po Szymonku mam i kombinezony 2 częściowe i jednoczęściowe.

Agi gratki dla Amelki za nowe umiejętności :kiss:
Kurcze a Ty to jesteś dzielna z tym zdrowiem, trzymam kciuki, żeby wszystko było ok, na pewno będzie dobrze nie ma innej opcji :) I zakupy znów udane, super :)
U nas jedzenie Dominika to też większość dookoła ląduje ale ile frajdy :lol:

Biorę szykować się do pracy, buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #418559 przez Urszula
Witam!

kasiorek szkoda, że z pracą nie wyszło :( może w tym kauflandzie się uda.
Gratuluję Bartusia w rodzinie :) Oj to raniutko pobudka była :) u nas też wczesniej niż zwykle ale jeszcze w normie :lol: Zapomniałam Ci napisać, że jak czytałam o Nikosiu jak się integruje ze społeczeństwem uśmiałam się. Taki rezolutny ten Wasz Synuś :) :) :)

Aguś dokładnie z tym jedzeniem 7 swiatów :) ale rozpisałyście się na kwietniówkach. Ja na moim wątku nudy :( a z kwietniówkami temat się nie klei :( trochę mam niechęć :dry: Powoli planuję jak przemeblować w pokoiku Elizi bo teraz będzie musiała się podzielić. Zastanawiam się czy malować i na nowo dekorować czy tylko pododawać parę ciekawych dekoracji. Dwa łóżeczka spokojnie wejdą i już pomyślałam jak przemebluję :) dekoracje też mam już upatrzone. Wiadomo to tylko nieśmiałe plany. Lubię sobie poukładać wcześniej :)

aniaw no tak wszystko co dobre szybko się kończy :dry: mam nadzieję, że nabrałaś siły do pracy i zregenerowałaś się trochę.

Dziś byłyśmy za spacerku z Elizią miedzy kroplami deszczu. Teraz spi sobie słodko a ja poprasowałam ugotowałam Jej obiadek i się relaksuję :) Jakoś mnie tak ogarnęła tęsknota za domem. Tak bardzo zatęskniłam za Siostrami że aż mi się płakać zachciało :(

Miłego popołudnia Kochane!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #418592 przez agi-p
Kasiorek czli znowu ciocią zostaniesz :) Gratulacje :)
I trzymam kciuki za kaufland :)

Aniaw spokojnego dyżuru w takim razie :) U Nas tez w ostatnim czasie wydatki dziwnie narosły i właśnie kombinuje co i jak tu zrobić , zeby było dobrze .
No i to jest plus dzieci w małym odstępie czasu ... ciuszki masz i nie musisz już kupowac ;)

Ula na kwietniówkach gwarno i to bardzo :) Pisz tam z nami . Ja tez zaglądam na majówki,ale na razie jesteś tam jedyna Mamusią,jak będa kolejne majówki , to też będzie sie działo . W końcu mamy tak zbliżone terminy , ze nie wiadomo jak finalnie się wszystko rozegra :)
Oj ja też pocichutku planuje co i jak przemeblować . Co kupić , a z czego zrezygnować :P
Ale u Ciebie pokój Elizi taki śliczny i ledwo co urządzony , że myślę, że wystarczy kilka dodatków i będzie cudownie :) Macie już wybrane wstępne imionka ?
Oj ta tęsknota i łzy cisnące się do oczu , to pewnie już sprawka hormonów . Ja czuję się troszkę rozdrażniona . Łatwo się denerwuję , ale tylko na Mężusia hahaha :) Dostaje się biednemu . Amelka jest kochaniutka i bardzo mnie uspokaja . Wiem , że dla niej muszę się pozbierać i nie mogę pokazywac , że cos jest nie tak :) Dzisiaj ma wyjątkowy dzień tulasków . Przytula i całuje mnie non stop , moja ukochana perełka . Normalni zaraz mi się lepiej robi :) Już wiem , ze ta ciąża dzięki Amelce będzie inna i zapewne spokojniejsza . Nie ma czasu na skupianie się nad drobiazgami i mazgajenie :) Chociaż stresik i tak jest .

Mężuś wrócił już z pracy i zabrał Amelkę jak zwykle na przejażdżkę rowerową do pobliskiej wsi na plac zabaw :)
A ja relaksik z filiżanką mięty :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #418617 przez aniaw
Hej Panie mamusie z rosnącymi brzuszkami :laugh:
Dopiero co umeblowałyście pokoiki albo meblujecie a tu juz trzeba myśleć o drugim maluszku :laugh:
No ale ciężko na początku chyba w jednym pokoju z 2 maluchami :S
My od razu z założenia Szymiego w innym a Dominisia w innym, żeby w nocy nam starszego nie budził :S
Ja nie wiem jak sobie niektórzy radza z bliźniakami :ohmy: :lol:
Oj zawsze mi się przypomina, że szefowa przepowiedziała mi jeszcze dziewczynki bliźniaczki, ale na razie bronię się rekami i nogami :lol:

A ja w pracy troche odpoczywam od dzieciaczków a troszkę za nimi juz tesknie :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #418757 przez kasiorek0310
aniaw no tak koniec dobrego teraz została tylko praca :) a wg ciebie jaki lepszy jedno czy dwu częściowy a z praca nie ma już sił szukać jak co chwile coś nie pasuje niop czasem sobie myślę że aż za bardzo kontaktowy jest

urszulanie wiem co tak dzisiaj obudził sie nie mam pojęcia chyba jedynie zwale to na żeby bo coś białego się pojawiło w miejscu 3 wiec nie wiem o co kaman tak do końca niop zobaczymy czy się będzie to dało zgrać z praca małża bo inaczej ani rusz czasem mowie że to dziecko wszystkich jest musi do każdego podejść cześć dać pogadać szok bo nie znałam takich dzieci poza moim oj samotność całymi dniami doskwiera szkoda a jak siostra zdecydowała sie juz calkeim an wyjazd czy jeszcze sie waha ?? i i przemeblowanie juz planujesz fajniutko a Elizka na pewno się podzieli nie ma co delikatnie ozdobisz po drugiej stronie i będzie ok każdy swój kąt będzie miał

agi tak od tej bratówki co ma 6 lat przerwy i teraz w ciąży chodzi a była na tym 3 czy 4d to mówiła mojej mamie że chłopak będzie wiec fajniutko bo same chłopaki dzięki przydadzą sie kciuki może tam sie uda tym bardziej że na miejscu mimo to i tak ciągle coś wysyłam

taki urok dzieci ago a co do ciuszków to fakt dzisiaj wyprałam kolejna partie malutkich jutro następna jeszcze kombinezony na zimę i kurtki i mogę wsadzać w kartony i będą sobie czekać na maluszka co sie prędko nie pojawi puki sie na dłużej gdzieś nie zachacze
poza tym popołudnie ok mały spał ponad 2 godziny a obudził się po godzinie i spał smacznie jeszcze ponad godzinkę wiec cały szczęśliwi wstał spacerek udany zakupy zrobione i trzeba dotrzymać do wypłaty humorki ok prasowanie zrobione sterta zniknęła :D ale jutro kolejna oby tylko pogoda dała żeby wyschło poza tym nic szczególnego sie nie dzieje

spokojnej nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #418835 przez Urszula
Witam!

Kasia dokładnie jedna sciana jest pusta bez dekoracji mam zamiar ją ozdobić i tak miałam zamiar wcześniej ale jakoś zeszło. Teraz już będę brało pod uwagę jak będą ustawione mebelki i drugie łóżeczko :) Siostra jeszcze się nie zdecydowała się na wyjazd. Muszą z Mężem pozamykać pewne sprawy w Polsce pospłacać kredyt przynajmniej większość...ale ja tylko się zdecydują będą mieli zapewniony u nas kąt dopóki sobie czegoś nie znajdą i nie "staną na nogi"

Aguś widzę, że Amelka zachowuje sie podobnie jak Elizia. Nie mam z Nią żadnych problemów za wyjątkiem grymaszenia. Poza tym jest taka grzeczniutka złote Dzieciątko i taka kochaniutka, że tuliłabym Ją cały dzień :) Uwielbiam Ją obserwować jak się bawi opowiada i komunikuje. Imionka mamy wybrane: chłopczyk Franuś a dziewczynka Amelka :lol: Mój M przed wyjsciem do pracy całuje Elizie, mnie i brzuszek i mówi bym uważała na Franusia albo Amelkę :)

Ania ale fajnie, że mamy tutaj taką doświadczoną Mamusię dwójki Kochanych Urwisków. Dobrze zasięgnąć rady :) Masz racje z separacją maluszków. My mamy zamiar przez ok pół roczku by Dzidziuś był z nami w sypialni. W pokoiku dziecięcym zamierzamy wstawić jeszcze jedno łóżeczko, które potem ma opcje by złożyć je w mini dziecięce łóżko i powinno posłużyć do ok 6 roku zycia. Elizia ma takie jest ono większe od tradycyjnego łóżeczka i bardziej masywne. Do naszej sypialni kupimy dla Dzidzi Mojżeszowy Koszyk. Nie wiem jak w Polsce się dokładnie nazywa tutaj w dokładnym tłumaczeniu to Mojżeszowy Koszyk do ok 6 miesiąca potem chyba łóżeczko ale to już wyjdzie w praniu :lol: Będę wdzięczna za każdą wskazówkę :)

Uciekam Kochane dobrej Nocki :)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #418875 przez agi-p
Dzień dobry :)

Aniaw moja Ami śpi już w swoim pokoiku sama :) Specjalnie chciałam przenieś ją już , zeby potem nie czuła , ze przez nową dzidzię jest jakaś odtrącona . Na początku Majeczka lub Szymonek będzie z Nami w pokoju . Wiadomo niech Amisia się wysypia :P Ale potem już będą mieli wspólny pokój . Mężus już rozszalał się w planach i łóżko piętrowe , takie wypasione che kupić :P
Kurcze , że też szefowa jakieś wygranej w totka Ci nie wywróżyła :P Ale bliźniaczki ??? Woow , to by było :P

Kasiorek a ja nie mam żadnych ciuszków dla Maleństwa :P Będę na nowo kupowała :) Ale powiem Ci , że możesz mieć psikusa i urodzisz w innym terminie i nc z tych rzeczy poza body Ci sie nie przyda .Koleżanka urodziła jedno dziecko w styczniu , początkiem , a drugie końcem kwietnia . Wszystkie ciuchy musiała nowe kupować mimo , z eobaj to chłopcy . Raz , ze są inni wagowo , a dwa inne pory roku , więc kombinezony ze starszego za małe na młodszego w zimie i tak ze wszystkim . Niby tylko 1 rok i 3 miesiące różnicy , a garderoba potrzebna już zupełnie inna :)
Ja tam już się ciesze na kompletowanie nowej wyprawki :) I fajnie , bo wszystkie dzieciaczki będe miała z miesiecy , o których marzyłam :P Będzie kwiecień, maj i czerwiec :)

Ulcia zaciekawiłaś mnie tym łóżeczkiem :) Nie mam pojęcia jak wygląda . Masz może link jakiś ? Mojżeszowy koszyk , super sprawa :) Też u nas panuje takie nazewnictwo :) Ja myżlę o takiej kołysce ...zaraz poszukam i Wam pokażę . A jak dzidzia wyrośnie , bo to jest do 6 m.ż , to może damy jej łóżeczko Amisi , a jej kupi się coś wiekszego :)
No jakie piękne imiona wybraliście :) :) :) Ciekawe kiedy sie dowiemy , kto mieszka pod Naszymi serduchami :) Chociaz wiadomo najważniejsze , zeby zdrowe było :) Wczoraj rozmawialiśmy z Mężusiem . Mówiłam , ze tak bardzo się martwię ...a On jest bardzo spokojny :) Powiedział , ze wie i czuje , ze wszystko jest dobrze i tak pozostanie . I mówił , ze już sobie nie wyobraża ,żebym w ciąży nie była i czeka niecierpliwie aż mi się brzusio powiększy i maleństwo zacznie dawać znaki z brzuszka :P Pamietam jak Ami szalała , kopała i wariowała , a jak Mężuś dawał rękę na brzuszek i mówił do niej , to się zaraz uspakajała :)

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #418910 przez Urszula
Witam!

Agi to super jak Amelka sama śpi w pokoiku :) a co z nockami uregulowały się?? Czasem właśnie to pomaga odseparowanie dziecka do swojego pokoiku. Mojżeszowy koszyk też jest do ok 6 mż a tutaj jest link do łózeczka.
www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/serv...98_89357_10001_14688
łóżeczko jest już razem z materacykiem który jest gruby i spokojnie wystarczy dal większego dziecka. Elizia ma dokładnie takie.
Kołyska super sprawa, moja koleżanka o której już Wam pisałam mama trójki małych dzieci ma dla swojego maleństwa kołyskę, która już od pokoleń jest w rodzinie :)
Nie martw się tak bardzo Aguś. Skąd te Twoje obawy?? Wiadomo trzeba uważać i dbać o siebie. Wiem, że u Ciebie są pewne powody zdrowotne ale będziesz pod stałą opieką lekarzy. Wszystko będzie dobrze. Masz kochającą Rodzinkę w której masz oparcie :kiss: :kiss:

Kasiu ja też większość Elizi ubranek mam ładnie wyprane i popakowane. Od początku wiedzielismy, że Elizia nie jest naszym ostatnim dzieckiem. Robilismy więc zakupy z myślą o nastepnym Maluszku :)

Wszystkie spioszki i body mam w kolorze neutralnym. Koleżanka o której pisałam wyżej tak mi doradziła. Powiedziała "kup tylko neutralne ubranka bo typowe dla płci napłyną Ci od znajomych, rodziny i przyjaciół". Dokładnie tak było powiem Wam, że prawie wszystkie dziewczęce ciuszki mamy nabyte właśnie w ten sposób. Sami kupiliśmy naprawdę niewiele. Teraz jak urodzi się chłopczyk co obstawiam w 60 % to mam ciuszki może dokupię troszeczkę ale nie wiele. Jesli będzie dziewczynka to po Elizi mamy mnóstwo sukieneczek bluzeczek czy róznych fikuśnych ciuszków mnóstwo a w wiekszość miała tylko raz czy dwa na sobie. Więc wtedy mam ciuszki praktycznie z głowy. Jeśli urodzi się chłopczyk Elizi sukieneczki pójda do sprzedania lub rozdam :) kto wie może moja Siostrunia zajdzie w ciąże są rok po ślubie. Siostra powiedziała, że jeszcze raz zaszaleją na wczasach, na które polecieli minionej nocy i będą się brać za powiększenie rodzinki :lol:

Elizia się pomalutku wybudza dziś oszczędzam się ile się da...praca w nocy :( ale szybko zleci...

Miłego dnia Kochane!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #418921 przez agi-p
Ula bombowe to łóżeczko i praktyczne :) Musze poszukać czy u Nas na allegro jest coś takiego .
Ja myślę o czymś takim na początek :
www.bobowozki.com.pl/product_info.php?pr...5529e7464..Koleżanka to miała i jest na prawdę fajne :) Mnóstwo funkcji i na żywo wygląda dużo lepiej :)

Amelka zaczęła w nocy lepiej sypiać jeszcze jak spała z nami na dole . Teraz wybudza się 2 razy , ok 23 i 3:30-4:00 . Czasami nawet tylko ok 4:00 :) Jest o niebo lepiej :)

Kochana ja mam cały czas jakie obawy...w sumie nie wiem skąd one się biorą . Jakoś w poprzedniej ciąży lepiej sie przygotowywałam , brałam kwas foliowy na 4 mies przed ciążą i czułam sie przez to spokojniejsza . Chociaż teraz powinnam mieć wieksze poczucie bezpieczeństwa , bo przecież już wiem na co choruję i biorę odpowiednie leki , jestem pod stałą kontrolą lekarską i wszyscy mi mówią , ze bedzie dobrze . No i jeszcze ten rentgen robiłam :( Niby lekarka mówiła , ze mam sie nie przejmować , ale wiesz jak to jest . Staram się myśleć pozytywnie i dbam o siebie . Czekam na wizytę jak na zmiłowanie . Dopiero wtedy się odblokuję i będę mogła cieszyć na całego . Na razie tłumię w sobie radość i nie potrafię tak jak przy Ami cieszyć się z każdego dnia .
Ale jak tylko zobaczę małe bijące serduszko , to się uspokoję :) A wtedy rozpocznie się nowy etap :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #418963 przez kasiorek0310
urszula to widzisz z jednej strony dobrze że sie wstrzymałaś z dekorowaniem bo jak będzie Franek to będą samochody :) ładne imię dla chłopczyka nie ma co szybko u was poszło z imionami no tak kredyty cos co nas trzyma i powstrzymuje ze zmianami ale jak juz pozamykają to fajniutko że będą mogli sie u was zatrzymać i poukładać swoje życie na nowo w nowym miejscu ale blisko was a co do koszyka to tez sie tutaj tak nazywa widzę plan juz pełen a co do spania dwójki dzieci w jednym jeden się nie wyśpi drugi tez ale dacie rade plan jest :) To u nas tak samo ciuszki z myślą o kolejnym a to i tak nówki nic nie poniszczone no widzisz my mamy trochę neutralnych trochę typowo chłopięcych to to będzie komu ciuszki sprezentować jak siostra się postara oj fajniutko by bylo

agi to fakt łózko piętrowe fajna sprawa u nas takie będzie ale jak będą maluchy większe a na razie łóżeczko i mamy fotel rozkładany wiec na poczatek starczy :) o wiem wiem ale zostawiane są bo bodów masę mam śpiochów kaftaników co najwyżej tylko kombinezony zmienić będzie trzeba ale postaram sie żeby tez latem przyszedł na świat ale wiadomo natura zrobi i tak po swojemu to wtedy będę zmieniać jak juz będzie wiadomo ze w innym terminie ale puki co będe trzymać je czas pokaże co będzie z ciuszkami no tak z ciepłych miesięcy a to też fajniutko widzisz ale masz oparcie w męzu nic tylko cieszyć sie ze taki szczęśliwy mimo ze twoje drowie nie jest całkiem ok ale dacie rade i co ja widze ncoki wa sie bardzo poprawiły swój pokoik chyba działa cuda na każdego malucha

agi glowa do góry i nie martwic nam sie tutaj będzie wszystko o lekarze czuwaj mąż tez wiec będzie ba musi byc dobrze będzie dobrze spokojnie może tez szok ciebie sie trzyma ze tak szybko wam sie udało z kolejnym maluszkiem i jeszcze nie bardzo to dowierzasz

u na sok tylko pogoda sie pogorszyła :( jakieś chmury deszczowe i wszystko szkoda bo mogłaby być pogoda jak weekend poza tym żadnych planów nie mamy :9

miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #418979 przez MalaMi
hej dziewczynki czesc wam :D

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


no coz ja dzis do szkoly- pryznam ze nie chce mi sie jak diabli.
czekam na zwrot ubezpieczenia z pozyczki bo zrobilismy konsolidacje i dobralismy na drugi rok szkoly, i to bylo 24 lipca, do dzos zwrotu o ktorym mowila ze pod koniec sierpnia nie ma, a dzis jest ostatni sierpien i jeszcze nie ma. jestem wsciekla bo automat chce zamowic, i jesli dzis dow ieczora pieniadze nie wplynom to w poniedzialek pisze skarge na nich. bo byc moze przy hipotecznym jak bralismy pozyczke na notariusza to zrobilismy potem konsolidacje i zadnego wzrotu nie mielismy- wiec albo ktos nas oszukal, albo ktos sobie wzial te pieniadze ! a teraz nam w banku kobietka mowila ze zwrot bedzie wyplacony pod koniec sierpnia. a to moj automat ktory mam upatrzony, przy moich brudasach to 9 kilo bebna to full wypas poza tym jestem na niego zdecydowana, www.mixelectronics.pl/beko-wmb-91242-lc-61713
poza tym to Kuba chodzacy broj, taki syf robi mi swoimi klamotami, wszystko powyciaga, jakbym wrzucila zdjecia jego balaganu to byscie nie uwierzyli ze ten maly tak robi.
ja zaraz bede szykowac sie do szkoly, bo malego do tesciowej musze zaprowadzic, a dojazdy tez zajmuja.
trzymajcie sie ja uciekam :) czuje sie jakos przemeczona , grunt ten ostatni rok sie przemeczyc o ile pozniej nie wymysle znowu sie uczenia :P .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl