BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

11 lata 8 miesiąc temu #415029 przez Rika
Cześć dziewczyny
czy któraś oddał dziecko do żłobka?

zapraszam do mojej grupy na FB www.facebook.com/groups/434981446554169/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415154 przez kasiorek0310
Agi bardziej mi się podoba a tez jest za free żadnych kosztów tylko dojazd do bielska :)

to dobrze jak już dzisiaj czujesz sie lepiej i mdłości odpuściły i oby nie wróciły mówią że każda ciąża inna wiec będzie pewno inaczej ale czego sie nie robi dla maluszka a tam jakby tak każdy miał patrzeć co postarza a co nie to zbyt wiele nie miałby do wyboru dawałam mu i te maści na dziąsła i przeciwbólowy tez przed samym spaniem żeby chociaż pospał ale coś ty obudził sie po godzinie z płaczem i uspałam go i dalej spi biedak a gryzie okropnie mocno i do łóżeczka tez sie już dorwał niestety :( no wiesz jest okazja zrobic a to tylko rok więc ni zaszkodzi :P


Urszula foteczki fajniutkie i widać Elizka kocha plac zabaw nie ma co tyle atrakcji tam ma

no i juz w kuchni znowu pozmieniałam żeby ie ze wszystkim zmieścić i było wygodniej małe przemeblowanie w szafkach i jest ok jaśniej i widać gdzie co jest bo tak to bylo wszystko an kupie dane a teraz mi pasuje i wykopałam komplet gościnny serwis żeby była jka ktos wpadnei bo tak tymi naszymi to wstyd dawać a nam to nie przeszkadza

rika z tego co kojarzę to dziewczyny dawały do żłobka ale żadna z nich nie wpada żeby pisać

agi widze tylko tekst i an placu zabaw i zero linka :(

a zaraz ma wpaść kolega małża zobaczyć jak nam to wyszło ten co byliśmy u niego spawać na suszarkę a jutro kumpela na kawusie wpada :):) wiec będą małe pogaduchy z rana przy kawce tylko nic do kawki nie mam ale już sie ukręci jakieś ciacho w jabłkami na kruchym z kruszonką i gites będzie do kawusi jak znalazł

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415160 przez kasiorek0310
agi no i nei am nawet jak sie wejdzie na twój profil na pokazywarce to sa foty ze spotkania fotki z pokoju Amy i pauli a z placu zabaw nie ma nic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415163 przez agi-p

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



A teraz Kasiu widzisz fotki ?

Biedny Nikos :( A ma juz jakieś zmiany na dziąsłach ?
Super , ze sobie pozmieniałaś w kuchni pod siebie i wygodniej Co teraz :)

I fajnie , że odwiedzinki się szykują :) I jeszcze ciacho robisz...mniam :)

Ja dzisiaj wszystko wysprzatałam , wyprasowałam a teraz odpoczywam :) Chwila ciszy i spokoju :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #415168 przez MalaMi
hej wam, az ciekawei sie robi tutaj;)
agi hmm juz dolegliwosci to szybko :P grunt zebys miala zdrowie :) fajne zdjecia :)
ula- niepowtarzalna niespodzianka :D
widze ze dziewczyny szybko sie zdecydowaly na natepne dziecko :kiss:
kasiorek nie chce cie zniechecac ale to bhp to nie jest za dobry pomysl, bo jako behapowiec mozesz robic w zakladach do ok 30 osob, dokladnie nie pamietam, ale duzo uprawnien okrajali, bo jak sie dowiedzialam o ciazy to byl pazdziernik i bylam na pierwszym semestrze technik bhp, przerwalam...bo w cale nie jest tak kolorowo. polecam ci kosmetyczke, jesli jest to co lubisz i robisz. napewno wokol ciebie sa jakies bezplatne, moze szkola żak lub cosinus oni napewno maja te kierunki. nie pamietam gdzie mieszkasz, pomoglabym ci poszukac...

allegro.pl/kostka-labirynt-sorter-edukac...orn-i2522054552.html taka kostke kupilismy Kubie, tyle ze uzywana, bardzo fajna sprawa.
i tez uzywana zakupilam dla kubu szczeniaczka uczniaczka z fisher price w jezyku polskim z serduszkiem - fajne polecam. www.szczeniaczek-uczniaczek.pl/ moja mama poleca kszeselko liczydelko, tez mam w planach gdzies tanio wyrwac :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415177 przez Urszula
Witam!

Aguś dziękuję za miłe słowa odnośnie Elizi :) Odpowiadając na Twoje pytanie; Elizia jeszcze nie chodzi uwielbia się wspinać i stać ewentualnie dreptać w miejscu. Na spacery niw wybieramy się już na długie dystanse gdyż większą frajdę Jej sprawia pchanie wózka lub studiowanie napotkanej ławeczki :) Chciałabym by zaczęła już chodzić ale nic na siłę. Dzieko samo decyduje kiedy jest jego pora :)

kasiorek super, że przemeblowanko w kuchni zrobione i ciasto do pieczenia w planach :) Też uwielbiam coś słodkiego do kawusi :) Szkoda, że Nikosia tak te ząbki męczą Biedactwo :( Pozostaje nam tylko jakoś ulżyć naszym Maluszkom w ząbkowych cierpieniach. Co do weekendu mielismy rzeczywiście zorganizować piknik ale chyba pogoda na to nie pozwoli. Cos na pewno wymyślimy :)

MałaMi my planowaliśmy już drugie dziecko zaraz po urodzeniu Elizi :)

U nas pogoda zrobiła się chłodniejsza ale ja lubię taką i Elizia z pewnością też :) Odświeżyłam domek i zrobiłam lazanię ze szpinakiem i pomidorami. Ale się nawkurzałam wiecie, że jestem cienka w kuchni ale chyba wyszło ok :) Czekam aż Mój Bubulek zaśnie i sama idę odpocząć. Dziś praca...Po drzemce wstawie lazanię do piekarnika i obiad gotowy.

Życzę Wam Kochane miłego weekendu :) :kiss:



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415184 przez MalaMi
urszula gratuluje odwagi, ja bym sie bala tak jedno po drugim :P a faktycznie mala sliczna , :side: i pomyslec ze moj maly ot tak dawna chodzi , momentami mam go dosc, a szkoda ze on nie chcial pozniej chodzic bo to co wyrabia :S urwanie glowy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415225 przez agi-p
MałaMi dla mnie idealnie mieć dzieci jedno po drugim :) Strasznie chciałam takiej różnicy i celowo odstawiłam tabletki jakiś czas temu :) Organizm sie oczyścił i zdążył przygotować :) Też chcieliśmy kolejnego bobasa :)
Super te zabaweczki dla Kubusia wybrałaś :) Na pewno będzie zachwycony :)
a co dolegliwości ciążowych , to chyba mdliło mnie przez 2 dni tak po prostu a nie z powodu ciąży , bo już przeszło :) Też wydaje mi się , że to stanowczo za wcześnie :P

Ula ja też korzystając z drzemki Amelki , sama poszłam spać :) U Nas upał nie do wytrzymania , duchota i skwar . Az zazdroszczę Wam tego ochłodzenia . Też wolę taka pogodę , max 20 stopni , a nie te upały .
Lazania ...pycha Kochana :) Na pewno wyszła Ci znakomicie :) A ze szpinakiem jeszcze nie jadłam . Ogólnie nie lubię szpinaku,ale chetnie bym dziś
spróbowała :)
Udanej pracy :) Oby nie była męcząca i żeby koleżanka odciążała Cię,ile się da :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415243 przez Urszula
Ajj jakoś nie mogę z Wami rozstać :) :)

Aguś super, że Amelka pozwoliła Ci odpocząć kochane są te nasze Dziewczyneczki :) Pytałaś który tydzień ciąży otóz z moich wyliczen wychodzi Jeden tydzien i sześć dni. Czyli 13 dni :) :) :)


MałaMi wszystko zależy od nastawienia. My z bardzo chcemy by nasza Rodzinka była większa. Poza tym ja mam ogromne wsparcie w Mężu mogę na Niego zawsze liczyć więc może dlatego nie obawiam się, że sobie nie poradzę. Co do postępu w chodzeniu naszych dzieci im dłuzej sobie raczkują tym lepiej dla całego układu kostnego a przede wszystkim kręgosłupka więc specjalnie mnie to nie martwi, że Elizia jeszcze samodzielnie nie chodzi. Celowo też nie kupowaliśmy chodzika. :)

Miłego popołudnia :)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415394 przez aniaw
Hejka :laugh:

Podróże są troszkę męczące zwłaszcza jak ma się takiego diaba wcielonego jak Dominik, chyba za późno go ochrzciliśmy :lol: W autobusie nie chciał siedzieć w wózku tylko musiał u mnie na kolanach wywijając się na wszystkie strony :)
Odstawiłam siorę z bobasami do rodzinki a sama pobiegłam do urzędu a potem do kumpeli do lecznicy na ciacho :laugh: Kurcze szkoda, że tak daleko od niej mieszkam ;)
U cioci moja babcia a prababcia chłopaków stwierdziła, że może już iść do domu starców, bo nie ma nerwów do takich krzyków i szaleństwa dzieciaków :lol:
Mały to normalnie kaskader - na łóżko wskoczył a potem na parapet i chciał uciekać przez otwarte okno :ohmy: :lol: Matko chałupka cioci po naszym wyjciu to jak po tornadzie wyglądała :lol:
Matko Szymi to jakiś spokojniejszy był zawsze a teraz to szkoda słów :P
Było extra, ale jutro chętnie posiedzę w domku :laugh:

A dziś leniuchowanie totalne :lol:

Dziewczyny wspólczuję Wam tych bóli głowy :kiss:

Agi extra fotki :laugh: Widać, że córcia z tatą uwielbia się bawić :) I jakie cudne widoki, tak mi szkoda, że nie mogę w ten urlop tam wybyć ;) I druga córcia jaka laseczka :) I Ty jak kwitnąco wyglądasz, extra rodzinka z Was :laugh:

Urszula ale cudne fotki Elizki, widać, że jest szczęśliwa :laugh:
Ty cienka w kuchni, daj spokój to co ja mam powiedzieć :blush:
Oby praca szybko minęła, udanego weekendu :kiss:

Kasiorek jasne że szkoła jest łatwiejsza do przetrwania jak kierunek Cię interesuje, więc trzymam kciuki, żeby udało się coś wybrać :) Ja w domu nie wiem czy długo bym wytrzymałą tylko z dziećmi. Jak jestem w pracy to tęsknię za nimi i chce już do domu ale teraz jak tydzień z nimi jestem to już tęsknię za pracą :P

MałaMi ja mam dwóch urwisów to już dom wariatów totalnie :lol:

Buziaczki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415428 przez agi-p
Dobry wieczór :)

Ula 13 dzień od zapłodnienia ? Czyli Nasz bobaski tylko 6 dni różni :)

Aniaw przynajmniej na nudę z chłopakami narzekać nie możesz :) Piszesz , ze Szymi był spokojniejszy ... podobno jak pierwsze właśnie takie było,to drugie da popalić , co i w moim przypadku się sprawdza :P :P :P Ami , to w porównaniu z Paulą - istny demonek ;)
Hahaha biedna babcia ... do domu starców :) Widzę , ze poczucie humoru , to u Was dziedziczne :)
Dzięki za miłe słowa :) I wielka szkoda rzeczywiście , że nie będzie Cię tutaj w najbliższym czasie . Ale jak to mówią , co się odwlecze , to nie ... więc spokojnie nadrobimy :)

My byliśmy na zakupach i u znajomych na kawce . A jutro do Nas goście się zjadą i na noc zostaną . Ami będzie miała pierwszą noc jutro w swoim pokoiku ...musiałam dziś długo przekonywać Mężusia do tego pomysłu :P

Spokojnej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415461 przez kasiorek0310
UWAGA UWAGA MAMY SUSZARKĘ :D :D ;D JUTRO RUSZAM Z PRANIEM :)

agi nic dalej nie widzę :( szkoda może mój net coś nawala widać mu biała kreskę zaraz pod dziąsłem już sie wybijać ma ale tak mu to dokucza ze szok opuchnięte w obu stron jeden po drugim wyjdzie nie wiem czy dobre wyszło ale wiem ze za mało jabłek małż mi kupił ale zobaczymy jutro o to miałaś pracowity dzień

malami dzięki na bhp nie idę na florystę a kosmetyczek nie ma tutaj za free w tej szkole jednej mieli bo się ledwo co otwiera ale nawet ludzi nie ma żeby kierunek ruszył a po przeczytaniu co w tym bhp jest to nie dla mnie same przepisy a co do szczeniaczka u nas jest ale stracił już zainteresowanie czasem jak czyta książkę to sobie go puści a tak to stoi w jednym miejscu a co do tego czy nowe czy używane eto my mamy psiaka używanego i jest git z reszta te zabawki nie potrafią się zniszczyć a tak to każdy jeszcze skorzysta a co ty juz drugiego nei planujesz pozostajecie calkiem przy jednym czy jak zdrowie pozwoli to bierzecie sie do roboty ??? a ta kostka no naprawdę fajna rezcz :)

urszual teraz jak mam swoja kuchnie piec to mogę piec a zrobiłam kruche z jabłkami a Elizka sie nie martw będzie jej pora to zacznie chodzić i fajniutko bo sam maluszek o tak smutno by mial jedynak a tak to jest ktoś jeszcze do kogo sie potem może zwrócić nigdy tak nie miał tylko te dolne dwójki tak mu dokuczają bo ida obie na raz :( o prosze jakas lazania a znasz przepis be szpinaku to bym prosiła może i jak sie na takie cos skusze jak to w piekarniku sie robi samo a co tam cienka w kuchni wążne ze twojemu smakuje :0

agi to od przyszłego tyg będziesz miała raj bo tylko 20 stopni am być i fajniutko ze sie zdecydowaliście tak jedno po drugim my pewno tez gdyby nie ten kredyt ale co zrobić może w przyszłym roku się uda coś bo dużej różnicy wieku tez nie chce max 3 4 lata

anaiw to miałaś wesoło nie ma co i kawusia z ciachem w pracy oj te twoje bobasy jedyne w swoim rodzaju sa a jak z nimi wesoło jest ale co chcesz w końcu oni w was poszli to musieli byc tez tacy zwariowani no widzisz to ja mam tak żeby nie mam kiedy zatęsknić na nim a bym chciała

agi co ja słyszę Ama w swoim pokoju nie ma co musi być dobrze a małż aż tak sie boi czy co może akurat sie przekona i widze tak smao plany weekendowe juz fajniutko

a ja juz ciacho mam studzi sie na jutro będzie jak znalazł do kawusi :P poza tym ok mały sie kręci w łozku okropnie a co to maluchów
to szłam ostatnio do sżkoły wypisac te podanie nie było mnie chwile a mnie sie jzu tęskniło za nim nie chciał mnie wypuścić z domu tylko plącz okropny jakbym go na zawsze zostawiała a przyszłam do domku to juz na krok mnie nie odstępował jutro zaczynają sie dni Czechowic pójdziemy sobie zobaczyć na gienka bo am grac a potem nuda a w niedziele planów brak zobaczymy jaka pogoda będzie niby zapowiadali dobra ale sie zobaczy na razie planów brak

to milego weekendu tutaj pewno bedzie cisza

urszula uwazja tam w pracy powodzenia i szybkiego powrotu do domku :0

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415462 przez kasiorek0310
agi jzu widzę myślam ze to tez sa na pokazywarce a mój net za wolno ściaga i nie otwierał ich fotki cudne nie ma to jak plac zabaw

a ua ns wieje strasznie i pada :( oby jutro była lepsza pogoda bo pranie już czeka w pralce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415488 przez agi-p
Dzień dobry :)

Kasiorek super , ze suszarka gotowa :) Teraz pranie można rozpoczynac pełna parą :)
Trzymam kciuki , żeby zabki Nikosiowi szybko się przebiły .
Pycha ..ciasto na bank będzie smakowite :) Widzę , ze spodobało Ci sie kucharzenie :)

Ja jak zostawiam Amelke u mojej mamy i jade coś załatwiać , to zawsze wychodzę tak , zeby mnie nie widziała . Mimo , ze uwielbia moją Mamcię , to jednak płakusiałaby za mną .

Fajnie , ze fotki udało Ci się w końcu zobaczyć :)
A mój Mężuś miał opory przed przeniesieniem łóżeczka do pokoju Ami , bo wydawało mu sie , ze za mała jeszcze jest :P Że się wybudza i będę biegała po schodach po kilka razy . Ale dziś wielka próba i zobaczymy :)

Właśnie wczoraj znajomi namawiali Nas , żebyśmy jechali an dni czechowic . No ale gości będziemy mieli , więc odpada ... a szkoda :P

A co do różnicy wieku między dziećmi , to ja bardzo chciałam małą :) Sama jestem jedynaczką i zawsze chciałam miec dużą rodzinkę :) Między Paulą i Amą jest 11 lat i to stanowczo za dużo.Teraz będzie idealnie :)

Ok zmykam i biorę się za robotę . Troszkę pracy mnie czeka , a Ami dziś ciekawa wszystkiego , więc czynnosci będa trwały znacznie dłużej , bo z moją pomocnicą :P
Dziś rano obudził mnie mega smrodek z pampersa Ami :P Wczoraj robiła rzadsze kupki i dziś rano strzeliła taką , że głowa mała :P Pampers przebrał,body ,prześcieradło i Ami od stóp po plecy i pachy brudna :P Miłam brutalne przebudzenie :P

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415613 przez aniaw
Hejka :laugh:

A ja dostałam dziś śniadanie do łóżka, wstałam o 12stej i zastanawiam się co zrobić z tak pięknie rozpoczętym dniem :P

Agi przypomniały mi się Twoje pytanka i Domik ma 10 ząbków juz :laugh:
A pracocholik ze mnie? Gdzie tam :P To Ty jesteś pracocholik, ciągle nowe zadania sobie wyznaczasz :lol: Powodzonka w dzisiejszym pokoikowaniu Amelki :kiss: I udanego spotkanka :kiss:

Kasiorek u nas też brzydka pogoda a szkoda ;) Super, że suszarka zrobiona :) Kurcze Twoj syncio przyzwyczajony do Ciebie to nie dziwne, że płacze jak wychodzisz ;)

Mamy dziś propozycję impry gdzieś pod wawą- szefowa 20lecie małżeństwa obchodzi i niby ognisko i też jakieś miejsce zadaszone, ale chyba jakoś nie zdecydujemy się, no jeszcze myślimy...

A tymczasem miłego dzionka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl