BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #414074 przez aniaw
Hello :)

Ja Cię chwile mnie nie było a tu takie wieści :lol:
Ula gratulacje z całego serducha :kiss: :kiss: :kiss: Super :lol:
Hagne gratulacje :lol: :lol: :lol:
Agi Tobie też jeszcze raz gratuluję :kiss: :kiss: :kiss:
Ale mamy trio, która następna? :lol:


Podczytuje jak mogę ale na pisanie brak czasu bo dwa bobasy wiszą mi u nogawek a gumka w spodniach tyle nie wytrzymuje - bo ja na stojący przy lapku w kuchni przy blacie :lol:

A korzystając z urlopu byłam wczoraj u koleżanki w pracy bo prosiła mnie o konsultację i cały wieczór spędziłyśmy operując :lol:

Wczoraj poza tym wstałam o 12stej więc dzień szybko zleciał na spacerkach a potem pracy. Dominik od 12stej do 2 w nocy nie spał i skakał po ojcu śpiącym na podłodze :lol:

Dziś już o 9tej pobudka i od rana montowałąm barierki na balkonie :lol: Robotnicy robiący elewację pozdejmowali odgrodzenia od sąsiadów i moje chłopaki albo w mieszkanku po lewej albo po prawej lądowali jak tylko otworzyłam drzwi balkonowe :angry: A że robili u nich mega burdel to wstyd i trza im własną zagrodę zrobić :angry:
Tomek mnie wkurzył bo od tygodnia go proszę, żeby to zrobił a ten z tekstem, że jak fachowcy to rozmontowali to niech teraz to skręcają :angry:
Matko ręce mnie bolą od wkręcania śrub i przybijania gwoździ i zamontowywania siatki ochronnej ale dałam radę :angry: :lol:
Najlepsze, że oni mają wymieniać te barierki na metalowe, ale kiedy niewiadomo :angry:
Jak zaczną jutro i całą moja praca na marne pójdzie to wykastruję pokolei :angry:

Poza tym odwaliłam kawał ciężkiej nikomu niepotrzebnej roboty :P
Sprzatałam prawie cały dzień, segregowałam zabawki i nawet okna pomyłam :laugh: A to do mnie niepodobne, więc teraz padam na ryjka :P
Wy to macie chałupki na błysk a wiecie, jak ja całe dnie w pracy to raz na jakiś czas trza to odgruzować :blink:
Jutro mykam do rodzinnego miasta zmieniac dowód i przy okazji odwiedzę kumpelę a i zpowiedziałam się u cioci i babci w odwiedziny z fotoksiązką ze ślubu i z bobasami :laugh:

Agi wow samodzielne kroczki Amelki, to już lada chwila ruszy z kopyta :laugh: Super :) Gratulacje wytrwałości w karmieniu ,Twoje piersi muszą trochę odpocząc dla nowej dzidzi :) Wow Twój męzuś super o Ciebie dba, jesteście tacy dobrani, gratulacje :)
Będzie Szymonek, co tam wróżby a Szymi to super imie :lol:
Rtg nie masz coś się przejmować w tak wczesnej ciązy to racja :)
A co do mojej mamy to niestety niezbyt się dogadujemy i u niej wizyta to ok ale na dłużej to już mnie wkurza, nawet przez tel dlatego tak szybko wyprowadziłam się z domu stąd mieszane uczucia co do tego wprowadzenia się tam. Bo zainwestujemy kasę w remont a później się okaże że długo nie wytrzymamy tam ;)
Dobry lekarz to podstawa, więc trzymam kciuki, żeby się udało :kiss:

Urszula wszystkiego naj z okazji 2 rocznicy ślubu :kiss: Ale prezencik Wam się trafił :lol: Super :) Cudnie, że męzuś tak się uieszył a szmpana jeszcze zdązycie wspólnie się napić :lol: Co do pracy to faktycznie nieciekawie, ale wiem, że jesteś ostrożna i poradzisz sobie :) Elizia spokojniutka i grzeczniutka i pewnie już się nie może doczekać rodzeństwa, oj będziecie mieć wesoło :)

Kasiorek przykra sprawa tak cytać Twoje opisy Twojego M ;) Przecież syn powinien być dla niego najważniejszy i jego szczęscie i szczęście rodziny ;) Ale uważam, że nie można nic na siłę, ja bym nie potrafiła tyle wytrzymywać co Ty :kiss:
Trzymam mocno kciuki za pracę a co do kształcenia to jasne, że trzeba bo to zawsze może się później przydać.
Wiesz co M to jak ja na mojego nie krzyknę, że ma coś zrobić i sto razy mu nie przypomnę to on sam z siebie za chiny ludowe :angry:
Ale przynajmniej docenia jak ja coś zrobię i mimo różnych zgrzytów wspieramy się nawzajem :)
Jesteś młoda i super babka, więc Twój m powinien wciąż zabiegać o Ciebie, bo zawsze może mu ktoś Cię sprzątnąc sprzed nosa i to on będzie stratny :S
Super, że u mamy odwiedzinki udane :)
Mój M tak nie bardzo chciałby mieszkać u mojej mamy, ale kombinujemy wciąż co tu zrobić :S

MałaMi zdrówko przede wszystkim, uważaj na siebie :kiss:
A dywanik extra :)

Rachela, ale fajnie, że się odezwałaś :) Mój Dominik też biega i lubi sam spacerować ale 2 km to w życiu :S On najchętniej w przeciwną stronę co my :lol:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414109 przez Urszula
Witam!

aniaw to urlopik widzę mija znakomicie od czasu do czasu w pracy :silly: chyba masz za dobre serduszko. Zamiast odpoczywać lecisz na każdy telefon od koleżanek z pracy :) Mam nadzieję, że Tomcio doceni Twoją ciężką pracę jaką odwaliłaś i będzie mu trochę wstyd. Mój M też nie jest urodzonym majsterkowiczem. U mnie w domu rodzinnym za to wszystko pracuje jak w zegarku dzięki mojemu Tacie - złotej rączce. Potrafi naprawić i zreperować w domu wszystko. Zawsze stawiałam mojego Tatę jako wzór i nawet przez myśl mi nie przeszło by urazić tym mojego M. On tak to sobie wziął do serca, że stara się być taki jak Teściu :) obecnie nie mogę narzekać stara się jak może i szybko się uczy :) Z czajnikiem uśmiałam się znowu :lol: :lol: :lol:

kasiorek jak szkoda, że z szkoła nie wypaliła. BHP to też szkoła czy kurs? Naszego wątku nie opuszczę absolutnie :) :) :) przecież mam tu świetne Przyjaciółeczki :) :) :) Powodzenia z pracą!!!! Jesteś już nawet po rozmowie :) To tym bardziej trzymam ciuki :) To już coś :)

U nas jak to nazwę sielanka :) wyspałam się niesamowicie bo wczoraj poszliśmy z M spać o 21.30 :ohmy: Elizia jeszcze śpinka a ja popijam miętę. Cieszę się na weekend bo chociaż ja w pracy to M ma wolny poniedziałek :) w Anglii jest długi weekend. Jest ich kilka do roku ten jest ostatnim letnim :)

Miłego dnia!!!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414167 przez aniaw
Hello :laugh:

Ale dziś jestem wypoczęta (mimo 3 pobudek nocnych ) - druga czwórka tym razem po lewej mu wylazła :lol: - i gotowa na wyprawę komunikacją miejską w siną dal :laugh:
Do Karczewa to aż 4 przesiadki, bo metro budują i mamy niezłe akcje - trzymajcie kciuki, żebyśmy wrócili z tych wojaży cało :lol:
W jedną stronę pewnie ze 2,5 godz :S
Trza przetestetować cierpliwość moich bachorków :lol:

Urszula mi z okręsu ciąży w pracy jeszcze mięta została, bardzo lubię :)
Super masz z tym długim weekendem :)
A wiesz najlepszy był T, który nie wierzył, że ja sama te barierki ogarnęłam :angry:
A na koniec dnia jak jeszcze po pracy mu obiad podałam ( a ja przecież obiadów nie robie a tu zaserwowałam mu roladki z piersi kurczaka z makaronem w sosie śmietanowo serowym) to zjadł i miał czelność rzec, że on taką mnie lubi zaradną, ogarniętą i niekrzyczącą na niego :angry: A ja po prostu byłam zmęczona na maxa :S
No jak go tu nie kochać? :angry: :lol:
A z tym czajnikiem to niby był jego żart taki ;) :lol:

Miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414277 przez Mirella
Ponownie proszę, zagłosujcie na Emilkę pl.lennylamb.com/user/show_photo/5035

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414363 przez kasiorek0310
aniaw no to ładnie urlop spędzasz nie am co porządki na cacy to chociaż na trochę będzie ładnie wysprzątane a tekst twojego M normalni rozbrajają ale to dobrze ze taki wesoły mimo sterów w pracy a co do moejgo M może sie obudzi jak juz mu ktoś mnie sprzatnie to będzie cos działał bo będzie za późno a teraz nei docenia nic wczoraj juz mu powiedziałam nawet słowa dziękuje a obiad miał ciepły jak przyszedł to nawet nie jadł :(

nic ide go uśpic bo zęby dają w kość i już śpi spokojnie

urszula tak ten BHP to tez szkolą tylko 1,5 roku wiec krótko niop oby zobaczymy jak dzisiaj przyjdzie co powie bo sa tam co chwile przyjęcia wiec może sie uda cos z tej kwestii a ta rozmowa była wiosna ale że sie pośrednik zmienił to już mi nie zadzwonili a teraz sa inni i trzeba działać na 3 zmiany bez weekendów wiec nawet ok a cos trzeba robić zeby potem przejść na firme ich a nie w zewnętrznej robić bo tam potrafią po 3 lata robić w zewnętrznych a potem cie przejmują wiec dobrze by bylo a i tak we wrześniu nigdzie nei pojedziemy bo nie ma za co wiec trzeba szukać no widzisz twojemu powiesz i nie czuje sie urażony ze coś tam a mojemu zwrócisz uwage to szok i krzyk bo on wie a dzisija jedzie zespawać suszarkę i wieszać będziemy :) To fajniutko jak dlugii weekend tam amcie cały dzien razem spędzicie pewno an pikniku jak pogoda dopisze :)

aniaw to powodzenia w wyprawie oby poszło bez kłopotów no prosze to go zaskoczyłaś zta barierka obiadkiem i wszystkim szok :) musiał mieć ładna minę

u nas nudy obiadke sie robi zaraz zmyak zjeśc i wystawić książki szkolę an allegro bo leza a może sie komuś przydadzą

do wieczorka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414545 przez agi-p
Hej Kochane :0

My z Amisią już w domu :)

Ula super,że założyłaś wątek majowy :) Pewnie tym sposobem pierwsza urodzisz , bo często ta , która zakładała , to pierwsza rodziła :) Ja też do kwietniówek nieśmiało sie wpisałam , ale tutaj czuje się najlepiej :)
A masz już jakies objawy ? Mi się pomału zaczynają , a przeciez niby za wcześnie na to ! Mam nadzieję tylko , ze nie dopadnie mnie taka senność jak przy ciąży z Amcią .
Super , perspektywa długiego weekendu przed Wami . Na pewno będzie milusio :) A reszcie rodzinki kiedy powiecie o nowej dzidzi ?
A pytałaś o nowy suwaczek,założę go po wizycie u gina :)

Kasiorek szkoda , że ze szkołą nie wypaliło :( Ale technik BHP to też fajna sprawa :)
Trzymam kciuki , zeby z pracą wypaliło . Oj przydało by się :)

Aniaw Ty majsterkowiczu :) I jeszcze do tego kuchareczka z Ciebie się zrobiła i nawet wszystko wysprzątałaś ... urlop Ci służy Kochana :P Tylko nic nie odpoczniesz :( Mężuś to musi mieć gały wybałuszone hahaha :)
Gratki za kolejne ząbki...ekspres normalnie :) To ile Domiś już ma zębolków ?
I w ogóle , to śmiem twierdzić , ze pracoholik z Ciebie :P

Ja badania porobiłam , wypoczęłam u Mamci i wróciłam cięższa niż pojechałam :P
Nadrabiam na szybko co pisałyście , bo troszkę tego było :) Teraz ogarnę domek i chwilę odpocznę .
Maleństwo daje się we znaki :P Ale za to Amelka kochańska , cudowna i rozkoszna :) Kocham ją nad życie . Nie wiem czy Ona wyczuwa , ze w ciąży jestem , ale jest boska !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #414556 przez Urszula
Witam!

Aguś ja nie mam objawów oprócz braku@ :lol: Tylko dziś znowu byłam w naszym starym parku, Elizia tak fajnie się tam bawi i tyle dzieci dookoła. Zrobiłam też małe zakupy przed parkiem. Dojazd zajmuje 30. min autobusem. Wracając tak mnie bolała głowa myślałam, że zemdleje :dry: Położyłam Elizię na popołudniową drzemkę i sama się położyłam na godzinkę :) Gdzies tam w tle jeszcze czuję lekki ból ale jest lepiej :)
Bardzo fajnie, że Amelcia jest grzeczniutka mnie Elizia też dosyć rozpieszcza :) :) :) Piszesz, że wypad do Mamci się udał...a czego się tu spodziewać :) :) :) Superowo!!!
Aguś właśnie szukamy jakiegoś fajnego sposoby by poinformować Rodzinkę :)

aniaw normalnie Zoneczka z Ciebie na medal :) Mężulek ma poczucie humorku, że taka Cię lubi odwaliłaś morderczą robotę w sumie na Niego i jeszcze perfekt domek wysprzątany i obiad ugotowany :ohmy: :ohmy: :ohmy: Jestem pewna, że to go w przyszłości bardziej zmobilizuje :)
Gratuluję nowego ząbków :kiss: :kiss: :kiss:

kasiorek ach ten Twój Chłop :dry: dziwne, że obiadu nie zjadł może coś gdzieś przekąsił wcześniej. To Go jednak nie usprawiedliwia żeby gardzić Twoim jedzeniem! Oby ze szkołą poszło dobrze :)

Więc ja po południowej drzemce przygotowałam sobie obiadek i czekam Az Moja Córcia się obudzi śpi już trzecią godz :ohmy: :kiss: :) chyba pójdę ją zaraz wybudzić bo wieczorem będzie miała problemy z zaśnięciem. Delektuję się właśnie kawusią bezkofeinową :)

Miłego popołudnia Kochane!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414620 przez agi-p
Ula ja też mam bóle głowy , już od kilku dni i myślę , ze to z powodu ciąży jednak . Mam lekkie mdłości i odrzuciło mnie od kilku potraw , które normalnie uwielbiam :(

Fajnie , ze byłyście w parku .Elizia się wyszalała i temu taką drzemkę długą sobie zrobiła :)

Moja Ami już po kąpieli i mleczku , teraz pięknie sama zasypia :) :) :)
Jeszcze chwilami się łapię na tym , ze tak mi dziwnie , ze nie podaję piersi po kąpieli :P

Idę szykować kolację :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414743 przez kasiorek0310
wiecie co teraz ja posyłam cv bez wpisanej szkoły ze coś robi to ludzie zaczęli dzwonić szok

agi to fajniutko jak trochę odpoczęłaś u mamci a mama to juz od dawna boska a może coś czuje że tam rośnie braciszek albo siostrzyczka nie ma co a co do szkoły to zobaczymy co to bo nigdy z tym do czynienia nei9 miałam i nie wiem czy mi sie to spodoba

urszula nei miał gdzie jeść po drodze bo am do domu 10 minut z pracy wiec nie wiem a to Elizka miała ładne spanie u nas godzinkę tylko nie wiem ten ząb strasznie go dokucza bo całymi dniami marudzi okropnie

agi to ładnie jak Ama sama zasypia z mleczkiem nie ma co ładniutko nie am co za niecały rok znowu będziesz karmić cycem

a my też już śpimy od godziny ładnie poza tym mamy juz suszarka zamontowana a teraz sznurki i takie gumki zeby te sznurki sie nie urywały na ostrym poza tm cv zniesione fdo mojego do pracy niby maja dzwonić bo będą przyjmować wiec czekamy poza tym do innych tez zaniósł a w poniedziałek wreszcie jedziemy zmieniać papiery i adresy meldunkowe bo dalej jesteśmy na starych adresach poza ty mamma idzie w pon na kolejna hemie i zobaczymy czy będzie miała badania czy nie na razie czuje sie ok z tego co mwoi wiec może bedzie dobrze poza tym wiecie co ja chyba mam juz dość siedzenia w domu nie odbierzcie tego xle ale czas wyjśc do ludzi i trochę zarobić i urządzić to wszystko jak mi się marzy wiec zobaczymy jak to będzie wszysztko
jutro pierwsza próba prania poza tym od przyszłego tyg pogoda sie psuje :(

spokojnej nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #414876 przez agi-p
Dzień dobry :)

Kasiorek ciekawe , ze jak szkoły nie wpisałaś , to dzwonić zaczęli . Niby chca wykształconych ludzi z doświadczeniem , a tu się okazuje , ze szkoła to dla nich problem . Normalnie zwariowane czasy . Coś czuję , ze tym razem się uda Kochana :)
A co do kierunku BHP , to przyszłościowy jest . Zawsze będą tacy specjaliści potrzebni .

Super , ze suszarka już jest zamontowana :) Sprężył sie Twój Mąż :)
Mam nadzieję , że kolejna chemia pomoże Mamie i będzie się po niej lepiej czuła . Trzymam kciuki za całkowite wyleczenie :)

Kochana na pewno żadna z Nas źle nie odbierze Twoich słów , ze masz dosć siedzenia w domku .Dobrze , ze chcesz isć do pracy i zapewnić lepszy byt rodzince :) I uda Ci się :) Ale zobaczysz ,jeszcze trochę i będziesz marzyła , zeby w tym domku dłużej posiedzieć :P
Ja akurat super czuje sie w domku :) Moze to kwestia tego , ze mam w Mężusiu oparcie i sam bardzo lubi jak nie pracuję . Mi nie brakuje ludzi i rozmów , bo dośc często z domku wybywamy i spotykamy sie z przyjaciółmi i znajomymi :)

Ami moja kochana obudziła się w super humorku :) Tańczy , śpiewa i wygłupia się od rana :)
Miłego dzionka :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414904 przez Urszula
Witam!

Aguś super zdjęcia :) oj jak ja tęsknię za widoczkami beskidzkimi. Bardzo fajne spotkanie na świezym powietrzu :) Wiesz co ja wczoraj zrobiła podobne zdjęcia Elizi z palcu zabaw tylko niestety nie mogę pomniejszyć zdjęć z telefonu :( może wrzucę je na facebook.
Co do mdłości czytałam, że wystepują głównie z niedoboru witamin z grupy B. U mnie nie wystąpiły żadne dolegliwości w czasie ciąży z Elizią i teraz jak na razie też nic nie ma :)
Co do zdjęć to wyglądasz rewelacyjnie :) pewnie juz Ci to mówiono wiele razy ale z Paulinką wyglądacie jak siostry :) :) :)

kasiorek wiadomo jak szkoły nie wpisałaś jesteś bardziej dyspozycyjna. Więc to też jest dobry krok. Znaleźć pracę, zakorzenić się - wiesz...stała umowa a potem do szkoły. Nigdy nie jest na to za późno. Sama miałam cztery lata przerwy w edukacji. Cały czas jednak pracowałam i dopiero potem podjęłam naukę na nowo :) Wcześniej jakoś mi się nie chciało :) szlałam chodziłam po górach czyli korzystałam z życia ąz przyszedł taki moment, że poczułam niedosyt.
Życzę powodzonka!!!

Miłego dnia Kochane :)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #414947 przez Urszula
Udało mi się pomniejszyć zdjęcia z telefonu :)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415002 przez kasiorek0310
Witam z rana no właśnie mama dylemat bo ten bhp to nie moja mocna strona i nie bardzo mnie to kreci ale mam w zanadrzu jeszcze florystę zarezerwowanego i chyba to mi bardziej odpowiada bardziej kręci i też tylko rok a z tego co piszą na ogłoszeniach to szukają ludzi do kwiaciarni wiec może na to sie skusze co weekend do bielska wiec tez ludzik a powinno byc ok tym bardziej ze kumpela tez tam się wybiera bo ten bhp to nie do końca to co bym chciała robić ale to sobie posiedzę w domku wtedy z maluszkiem kolejnym a co do suszarki to jest dzisiaj sznurki i puszczam pranie :) tylko tutaj jest okropnie nisko ale fotka na tym stogu siana ładna ale miska jakaś nie wyraźna i dobrze ze zadowolona wstała nie ma co humor dopisuje na to wychodzi nie masz szkoły nie uczysz sie to dla nich lepiej dziwne ale cóz ja mimo to bede robić szkole ale pracodawca nie będzie nic wiedział i och zobaczymy może kiedys bede mogła sobie siedzieć w domku jak już sie kredyt skończy bo to najbardziej obciąża budżet a kaska fakt przyda sie

urszula fakt ale ja i tak bede chodzić do szkoły w końcu to tylko rok a zawsze papier będzie dodatkowy a do kwiaciarni co chwile kogoś szukają a ja kocham taka prace z kwiatami wiec moze sie uda

urszual to czekamy

agi ja nie widze linku z placu zabaw :(

u na sok tylko taki marudny ze szok normalnie nie moge sie juz doczekać az mu ten ząb wyjdzie bedzie spokojniejszy bo tak to nawet jak idzie za rękę to jest ryk okropny a ludzie tylko patrzą co mu robie a on idzie sam i ryczy

miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415004 przez agi-p
Elizia cudowna :) Taka radosna perełka :) A zaczęła już chodzić ?
W ogóle , to nie moge się napatrzeć na jej fryzurke , wygląda ślicznie :)

Dziękuje za miłe słowa :) Faktycznie wszyscy zawsze mówili,że z Paulą jak siostry jesteśmy :P Już się przefarbowałam na ciemno,podobno ten kolor postarza , ale nie dało to rezultatu :P

Co do mdłości , to łykam witaminy . Wit B również . Dziś już czuję sie super . Ostatnie 2 dni były gorsze , bo mdłości mnie męczyły . Mam nadzieję , że juz nie powrócą .
W pierwszej ciąży miałam mdłości i wymiotowałam , w drugiej lekkie mdłości bez wymiotów , a teraz zobaczymy :) Ale zniosę wszystko,byle Maleństwo było zdrowiutkie :)
Kochana a który tydz Ci teraz leci ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415009 przez agi-p
Kasiorek skoro florystyka Cię bardziej kręci , to nie masz sie co zastanawiać . Robić w życiu to co się lubi,to bardzo fajna sprawa . Powodzenia :)
Biedny Nikos z tymi zębami :( A podajesz mu coś p/bólowego ? Może poczuje się lepiej jak ból troszkę ustąpi .
Nie wiem czemu zdjęć z placu zabaw nie widzisz . Ja je widze normalnie i Ula też .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl