BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

11 lata 8 miesiąc temu #419997 przez kasiorek0310
Aniaw oj u was nic tylko mega wesoło co chwile się coś dzieje pięknie wykończyły go zabawy i tyle i jak noc obudzi się coś czy nic ??? Niop ten rachunek to tez macie niezły szok ze tyle kasy no wiesz ważne że chcecie spłacić a podejrzewam ze nie będzie miała ale jak spora cześć teraz a potem to co brakuje ważne że chęci są niop was więcej ale u mamy było nas 4 dorosłych i dziecko to jak był mały to szla prawie co dzień jak pogoda była a jak teraz był większy to ze może ze 3 4 prania w miesiącu a własne mieszkano to będę mieć za 19,5 roku niestety na razie to banku jest :P

ale wam sie obiadek trafił pychotka nie ma jak odwiedziny teścia :)

u na sok obiadek się już gotuje mały pójdzie spać to się wyszukuje bo sie trochę opuściłam a trzeba wyglądać bo do ludzi sie idzie a zobaczymy może wpadniemy na piknik lotniczy zobaczyć co tam jest ale pewno ani szpilki sie nie wloży :(

miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420011 przez aniaw
Hello :D

Kasiorek ale ważne, że mieszkanko opłacacie swoje a my ciągle obcych dorabiamy ;) Szymi obudził się dopiero o świecie czyli po 6stej jakoś więc ok :) Ja uwielbiam pikniki lotnicze, kiedyś nawet jeden pilot pozwolił mi popilotować i trzymałam ster czy jak to tam się nazywa :D Innym razem leciałam extra szybowcem obok pilota i robilismy super akrobacje :D
Dobra mykam szykować się do kościółka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420239 przez agi-p
Dobry wieczór :)

Ulcia świetnie , ze w pracy koleżanka dba o Ciebie :) W ogóle taki zespół jak Wy macie żadko się zdarza :)
Zapowiadają sie Wam wyjątkowe i rodzinne święta :) Milusio będzie :) Ja też uwielbiam świąteczne biesiadowanie z rodziną . Tą magię i bliskość :)

Kasiorek i jak tam kawka u Mamy ? Nikos pewnie szczęśliwy , ze odwiedził Babcię :) Zmienili stosunek do Niego ? Już zapewne im tak nie przeszkadza .
A mieszkanko Wasze i tyle . A to , ze kredyt jeszcze przez tyle czasu spłacac musicie , to nic :P
Byliście na tym pikniku ?

Aniaw ale macie wesoło :) I super , tak trzymać :) A zdjęć nie widzę :(
Roladki ...mniam , jeszcze z kluskami...no nie , chyba też do Was przyjadę ;)


Wczoraj pojechaliśmy na zakupy i do mojej Mamci i juz zostaliśmy na noc :) Jak Amcię wykąpaliśmy i uśpiliśmy , to wybraliśmy sie do znajomych :) Pierwszy raz wyszliśmy bez Amelki :P Dziwnie sie czułam :P Ale było super , posiedzieliśmy do północy :) Dzisiaj po obiadku Mamci kolejne zakupy i powrót do domku . Wpadł kumpel jeszcze i nawet grillek się udał :)
Teraz Amelcia śpi , ja sie odrobiłam i mam teraz chwilę dla siebie :)

A i Amci przebiły się krawędzie dolnej czwórki :) Ale jeszcze sporo ząbka musi się przebić , więc pomęczy sie moja Misia :(

Spokojnej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420365 przez agi-p
Dzień dobry :)

Ula a nie wiesz czy istnieje możliwość zakupu np tego koszu mojżesza drogą elektroniczną i wysyłki tego do PL ? I jaki koszt by był ? Strasznie mi sie podoba ten co wybrałaś , a u nas ich nie ma .Są same wiklinowe .

Jedziemy zaraz znowu do bielska :) Zmykam włosy umyć i śniadanko przygotować .
Strasznie sie cieszę , ze już rok szkolny rusza na nowo :P Chociaz Linka nie jest specjalnie zadowolona :P

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420413 przez Urszula
Witam :)

Aguś popytam się tzn. z tego sklepu internetowego raczej nie ale pobuszuję na ebay-u wiem, że tam niektórzy sprzedawcy wysyłają na całą Europę a nawet do Ameryki. Powysyłam zapytania i dowiem się. Atmosfera w pracy jest dobra ale tylko na nocnych zmianach. W dzień pracuje dużo osób, które są złośliwe, polotkują itp. W życiu nie mogłabym już tam pracować na dziennej zmianie. Pracowałam przed pójściem ma macierzyński jak byłam w ciąży z Elizią KOSZMAR ile ja się nadenerwowałam. Do tego niekompetentni przełożeni :( Teraz mam ich w nosie pracuję dwie nocki z super ludźmi a tamtych widuję tylko kiedy wychodzę już do domku :lol:
Na wizytę rodzinki też bardzo się cieszę uwielbiam rodzinne święta :)

kasiorek piszesz, że mieszkanie nie jest Wasze...Kochana takie są czasy, że rzadko ktoś ma swoje gniazdko od razu. Wiele rodzin ma zaciągnięty kredyt na mieszkanie lub budowę domu. Nie da się inaczej :( to,że dostaliście kredyt na mieszkanie to już jest bardzo dużo. Mieszkacie sobie sami i nikt Wam się nie wtrąca. Wiadomo wiążą się z tym wyższe koszty utrzymania ale trzeba jakoś brnąć do przodu :dry: Jak było na pikniku??

aniaw znowu u Was mego wesoło :) cóż nawet największym rozrabiakom w końcu się wyczerpują bateryjki. Delektuj się kuchnią śląską póki jest okazja :lol:
Melisa na mnie średnio chyba działa :) w sobotę po pracy dziwnie nie mogłam zasnąć :P

Nasz weekend zszedł (poza moimi drzemkami ponockowymi) na spacerach. W niedzielę bylismy w kosciółku a po Elizi i mojej drzemce poszliśmy na dłuuuuugi spacer. Męzuś ugotował jak zwykle wykwinty obiadek :) milusio i spokojnie spędziliśmy czas. Dziś M idzie na badania i będzie w domku juz o 14 :) :) :) znowu się gdzieś wybierzemy :)
Zaserwuję Elizi paróweczkę z ciemnym chlebkiem i masełkiem na śniadanko i pozwolę Jej samej jeść. Kaszkę odstawię na parę dni. Zobaczymy.


Miłego dnia Kochane!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #420557 przez aniaw
Hejka :laugh:

U nas weekend minął szybko, ale rodzinnie, więc susper :laugh:
Wczoraj wymyśliłam taka rodzinna listę przebojów:
Miejsce 3: To nie jaaaa dzisziaj zmywaaaam :lol:
Miejsce 2: Kluski we włosach potargał wiatr :lol:
Miejsce 1: Przewiiiiń się samm :lol:

Mam nadzieję, że odgaliście melodyjki ? :laugh:

A Dominik w nocy się obudził i spać nie chciał to my się wszyscy położyliśmy i chyba dopiero po godzinie zasnął :S A leżał dość spokojnie tylko miał otwarte oczy :S Dziwne :S

Matko jak dziś budzik zadzwonił 5.30 to myślałam, że to jakiś żart :blush:

Agi tu fotki specjalnie dla Ciebie śpioch :lol: Oby Amelce szybko wyszły 4 i bardzo się nie męczyła :kiss: Fajnie, że udało sie wyjśc bez Amelki, choć przeciez i wyjścia z nią zawsze macie udane :)

Ula fajnie, że weekend udany, nieźle sobie radzisz z tym odsypianie - ja pewnie byłabym mega wyczerpana i spałabym na stojacy ;) O i dziś miłe popołudnie się zapowiada :) Super :)

Miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420598 przez MalaMi
hejka.
kasiorek ja mam hipoteczny na 30 lat ! i co ja mam powiedziec. i dopiero ok 20 miesiecy go splacamy. :S
aniaw ja od razu wiedzialam co to za piosenki :P
dzis ide do pracy :dry:
ula a jak to jest mozliwe ze robisz na nockach bedac w ciazy ? u was kodeks pracy tego nie zabrania ????? bo w pl napewno nie mozna, i uwazam ze u nas jest to krzywdzace a juz podaje przyklad dlaczego tak uwazam, za nim zaszlam w ciaze to zapie.psza.alam caly czas na nockach z chwila kiedy dowiedzialam sie ze jestem w ciazy przeniesli mnie na godzinny dzienne, zabierajac dodatek nocny, przez okres zwolnienia i macierzynskiego stracone miesiecznie ok. 150-200zl dla mnie to bylo duzo. ja uwazam ze jest to dyskryminacja kobiet ! bo my charujemy to nam staraja sie obcinac. uwazam ze powinni zapewniac jakis dodatek, skoro zmniejsza sie placa. pozniej sie dziwia ze kobiety nie chca zachodzic w ciaze.
buzka uciekam, posprzatalam, obiad upichcialam. zaczyna sie znowu masa nauki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420614 przez agi-p
Ula dzięki bardzo :) Ale jak to ma być jakieś obciążenie dla Ciebie , to olej to :) Jakiś kosz lub kołyskę znajdę u Nas .
Cudowne , ze dziś perspektywa szybszego powrotu Mężusia do domku i wspólnego wyjścia :)
Jeśli chodzi o jedzenie , to Ami wczoraj obiadu 2 łyżeczki zjadła :( Dopiero jak jej nałożyłam męsko i ziemniaki i dałam jej widelec , to byla w raju . Jadła długo,ale JADŁA !!! I to całkiem sporo . Jednak chce już być samodzielna :)

Anaiw , no teraz podpatrzyłam tego Waszego śpiocha :) :) :)
Oj widze , ze dalszy ciąg wesołych perypetii u Was , nawet lista powstała :)

MałaMi powodzenia w nauce . A co do nocnych zmian , to powinno być tak , ze jak kobieta chce , to może . Próbują stworzyc ochronę kobiet w ciąży , ale prawo jest zbyt sztywne .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420616 przez kasiorek0310
Witam po weekendzie

na wstępie u nas ok na pikniku lotniczy jednak nie byliśmy pogoda nie bardzo zimno i w ogóle a autem żeby tam stanąć tez by było ciężko :( Po kawusi ok ciacho tez było stęsknili się za małym i nie przeszkadza im ze robi wszędzie bałagan poza tym załapaliśmy się na dobry bigosik :P:P poza tym załatwione mam już słoiki wiec trochę przetworów z papryki i buraczków sobie zrobię na zimę mama sie podzieli słoikami bo i tak ma duzo a ich dwójka wiec będzie w co zaprawić :D i problem z węglem tez sie już rozwiązał moi sami z siebie pożyczyli nam na węgiel az mojemu głupio bylo bo co chwile nam cos pożyczają daja albo cos pogadaliśmy trochę dowiedziałam sie że temu bratu co sie teraz niedawno chlopczyk urodził beda robili chrzciny albo we wrześniu albo w październiku i pamiętacie co wam pisałam ż eten najstarszy brat z naszej 3 się nie zgodził nam żeby byc na chrzestnego Nikodem ato teraz to samo zrobił temu środkowemu i tez sie im nie zgodził bo go chcieli a też ze nie chodzą do kościoła jak nawiedzeni to powiedział że nie chore mieszkają w jednej chałupie i takie cyrki za chwile będa mieli osobne klatki to już całkiem nie będą sie znali chore to wszytko a to temu że bratówka tam rządzi i jak tu życ normalnie z rodzina skoro sami cie wykluczają za takie rzeczy skoro to każdego osobista sprawa a i moi maja wpaść w sobotę to dokończa te parapety i po spoinują i będzie wszystko na ok poza umywalka

agi widzę że wy tez u mamy i nawet wyjście bez Amy było aj tam za na jakiś czas wa sie tak trafi to nie ma żalu i zakupy sie udały fajniutko :)I u was kolejny ząbek a u nas ani widu ani słychu tylko wszystko i wszystkich gryzie :dry: No tak la pauli koniec wakacji szok ale za rok beda kolejne :silly: za chwile sie przyzwyczai i będzie luzik a nie odpowiedziałaś mi co za parówki dajesz AMIE jakie specjalne czy co ja sie tam boje żeby na jakis szajs nie trafic

urszula niop fakt ale wiesz jak to jest zawsze ciąży nam ten kredyt a w totka nei udało sie nam wygrać niestety :( i widzę wam tez dopisąla pogoda na spacerki u nas nie za ciekawie bo co chwile mżawka padała ale waż eże ty wypoczęta byłaś i spędziliście czas razem

aniaw to dobrze jak pospał do 6 rano widać wykończony był :) i obiadek pierwsza klasa a matko toz to przecież środek nocy 5.30 :) no proszę i popołudnie fajniutki już w planach a wy jak tam rozglądaliście się coś więcej za tym kredytem czy nic zostało jak było

a wicie co dzisiaj normalnie nas Nikoś zaskoczył jak się go pytamy gdzie mama to pokaż palcem a jak tata tez a jak pytaliśmy się gdzie Nikoś to mówił nie ma albo patrzył żeby pokazać na coś a dzisiaj pytamy się go gdzie Nikoś a ona palcem na siebie wie też gdzie ma brzuszek i na bajki woła "ba"

poza tym ok wyspani wszyscy jutro na rozmowę do Goczałkowic i zobaczymy co z tego wyjdzie i byliśmy wczoraj patrzyć za butami dla Nikodema to trzewików marnie jest a zimowych juz pełno a znaleźliśmy w ccc zimowe tylko jak tu kupić buty jak noga rośnie eh..... :huh:
ccc.eu/pl/kids/catalog/cat-2687/302499 fajniutkie bo ciepłe i wysokie na nawet nogę włoży bo ma strasznie grubą

i papcie tez upatrzone teraz tylko wypłata i lecimy www.deichmann.com/PL/pl/shop/chlopiece/c...uty-chlopiece-kapcie wiec czeka nas miesiąc zakupowy ale z zimowymi to sobie poczekam na razie

miłego dnia :) i do wieczorka my popołudnia sami a jutro mój ma wolne przez tą moja rozmowę i sobotę co był i mam nadzieje że sie uda z zakupami zrobić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420825 przez agi-p
Dobry wieczór :)

Kasiorek to fajnie , z eu mamy tak miło było :) Jednak wasza wyprowadzka wyszła wszystkim na dobre :) Fajnie , ze już opałem na zime nie musicie się martwić , miło ze strony mamy :)
Paróweczki Amcia je z apetytem . Zawsze czytam skład , zeby było najwięcej % mieska i nie rozdrabniane mechanicznie . Kupuję takie specjalnie dla dzieci , bo mają mniejsza zawartosć soli i innych głupot . Np z sokołowa ostatnio miałam . Nie je tego codziennie , więc na bank nie zaszkodzi :)
A Twój brat przynajmniej zachowuje się fair i odmówił i Wam i drugiemu bratu . Dopiero by rozpętał wojnę , jakby teraz się zgodził zostac chrzestnym .

Amisia też piękni pokazuje poszczególne części ciała i zapytana o siebie rozkosznie wskazuje paluszkiem :) Coraz mądrzejsze nasze bobasy :) A na bajeczki Amcia mówi "aja" :) W ogóle coraz więcej mowi ,tylko Paulinak załamana , bo jej imienia w żaden sposób wymówić nie chce :P Czasami jej się wymsknie "paba"jak woła Paule .

Buty też już oglądałam zimowe . Kupimy chyba w listopadzie . Amelce nóżka pomału rośnie :) Teraz ma na wyjście tenisówki i w nich spokojnie przechodzi :) A papcie kupiłam ostatnio w befado ,więc mamy z głowy .

Powodzenia na rozmowie :) Trzymam kciuki :)

Ja zaraz zmykam do łóżka , bo zmęczona już jestem . Amelka dziś marudna była , ale po kapieli znalazłam przyczynę ... górna czwórka tez się przebija już kawałki ząbka widac . Tym sposobem dwie czwórki na raz wyszły .

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420847 przez kasiorek0310
Niop wyszła na dobre bo się w końcu dogadujemy poza tym fakt sami wyszli z tym że nam pożycza na węgiel wiec jestem spokojniejsza bo mnie tam czy małża to luzik ale jest maluch co musi miec ciepło a oni tez nie pozwolą żeby miał zimno ok dzięki za info odnośnie paróweczek bede na zupach to sie zaopatrzę bo kaszki juz sporadycznie je bardziej chleb mu smakuje niz te kaszki no tak nie codziennie ale zawsze to odmiana smaków :) Niop wszyscy zszokowani ze taki sie zrobil bo niby sie dziecku nie domawia bo niby co ono jest winne :( ale zal i tyle a potem sie dziwią ze na sile spraszają ludzi na urodziny i nkt tam do nich jeżdzic nei chce

niop fakt mądralki z nich i tyle ale dobrze szybko sie ucza a co do butow myślałam o październiku jakby sie udało bo nie wiadomo jak we wszystkich świętych znowu będzie ale zobaczymy na razie to papcie konieczne bo skarpety rajtki wszystko ściąga aj tam przyjdzie czas to powie paula tylko czasu ale jak paba wychodzi to też nie ma źle

trzymaj trzymaj kciuki ale i tak robota od grudnia by była wiec jeszcze trochę siedzenia w domu o prosze dwa na raz wyszły jak dzisiaj zaglądałam to widac cała kreskę dwójki dolnej wiec tez powinna sie wybić a u nas jak wychodzi to od razu caly a u was po kawałku

Gratulacje ząbkowe i wypoczywaj :0

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420913 przez agi-p
Dzien dobry :)

Kasiorek faktycznie dziwny ten twój brat . Ja mam juz dwójkę chrześniaków i kolejnym też bym nie odmówiła .

Ja tak na szybko , bo pedze się ubierać i na wizytę . Mam stresy i nieprzytomna jestem . Ząbki Amci dały anm wszystkim w kosć w nocy :( Biedusia moja Kochana :(

Zaglądnę po powrocie :) Miłego poranka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420964 przez Urszula
Witam!

Aguś powodzenia u lekarza i mam nadzieję, że jednak nie stresowałaś się za bardzo. Czekam Kochana na dobre wieści :kiss: Gratulacje dla Amelki nowych ząbków :) szkoda tylko, że musi tak cierpieć Biduleczka :(

kasiorek przykre jest to co piszesz o Bracie :( to aż boli kiedy się czyta jak ludzie nie szanują swoich rodzinnych więzi. Dla mnie Rodzina jest najważniejsza.
To dobrze, że Rodzice pomogli Wam z węglem :) problem z głowy :)
Trzyma kciuki za nową pracę oby tym razem się udało.

MałaMi tutaj nie ma ograniczeń dla kobiet w ciąży jeśli chodzi o trzecią zmianę. Wręcz przeciwnie kobiety w ciąży z reguły chcą pracować w nocy bo jest lżej i spokojniej. Wiadomo kobieta jest chroniona swoimi prawami ale czasem trzeba niektórym o tym przypomnieć. Tutaj także nie ma L4 trzeba pracować min do 7 miesiąca ciąży można ( jeśli kobieta się na to decyduje ) do samego rozwiązania. Mamy w sumie 9 miesięcy macierzyńskiego i właśnie od 7 miesiąca ciąży można na nie przejść ale wiadomo im później tym lepiej, ponieważ potem dłużej można być w domu z maleństwem.


Wczoraj dzionek nam minął świetnie z M w domku :) wyobraźcie sobie, że badań nie zrobił, bo pielęgniarka nikomu nic nie mówiąc poszła do domu :ohmy: mój Mąż zwolnił się z pracy (wziął pół dnia chorobowego pełnopłatnego) i jechał z Centralnego Londynu (ok 1.5 h) a pani pielęgniarki nie było :( panie w recepcji powiedziały, że może wpisać skargę ale M powiedział, że nie ma na to czasu i nerwów. Wyznaczyły mu termin na dzisiaj rano..Właśnie przed chwilką pojechał....

Uciekam bo Elizia buszuje w łóżeczku i mnie nawołuje :)

Miłego dnia Kochane!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421051 przez kasiorek0310
Agi to trzymamy kciuki żeby było wszystko ok i pięknie będzie serduszko biło :)
Taki jest ten brat niestety tam rządzi żona i decyduje o wszystkim :(

Urszula niop niop dla nich rodzina owszem ale od strony bratówki to tak ta strona czyli nasza jest bo jest i tyle wcześniej był inny a teraz a potem maja pretensje ze nic nie wiedza co sie dzieje u nas w rodzinie problem z głowy ale dług rośnie tylko jak to moja mama powiedziała mojemu m "tylko żeby potem nie powiedział że nikt ci nie pomaga " bo oni tyle nam pomagaja ale on zawsze twierdzi ze nic nie pomagaja nie mowie tutaj zeby nawet słwoo dziekuje poiwedział bo nigdy im nie mówi Dzieki mam nadzieje że sie uda tym razem z ta praca ale dobre sobie co za pielegniarka sama sobie poszła do domu dobre sobie ale dobrze ze pełnopłatny a nie bezplatny fakt czasem szkoda nerów na to wszystko to dzisiaj tez w domku bedzie czy popołudniu do pracy jedzie ?? No tak sa plusy i minusy tego wszystkiego ale 9 miesięcy w domku z maluszkiem to fajniutko a fakt na nockach spokojniej jest

my na 13 na rozmowe i zobaczymy co to będzie mam nadzieje ze sie uda i nie będzie kolidowało z praca mojego m a poza tym pogoda sie poprawiła :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #421267 przez Urszula
Witam!

kasiorek to Bratówka zachowuj się bardzo nie w porządku :( i jak tam po rozmowie??Mam nadzieję, że pozytywnie :) Kasiu dziś nie mogłam tak nacieszyć się Mężem bo pojechał na badania rano przed pracą :(

Aguś przeszukałam ebay i niestety dostarczają koszyczki mojżeszowe tylko na terenie Wielkiej Brytanii i Irlandii ale jak by Wam bardzo zależało to możemy Wam kupić i przesłać tylko koszt przesyłki bedzie ok 20 funtów czyli ok 100 złotych.

U mnie prasowanko zrobione i obiadek się gotuje. Do południa było gorrrąco więc korzystałyśmy z Elizią. Teraz Malusia śpi. Przebił się nam 7 ząbek :) :) :) :) dolna dwójeczka :) Popołudnie zrobiło się pochmurne i może będzie padać. Cieszę się, że się ochłodziło :P
Jutro wizyta u lekarza...ale to będzie tylko rutynowa kontrola nic wielkiego. Tak to już tutaj jest. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i dbać o siebie i dzidziusia.

Miłego popołudnia Kochane.

Ps. podczas spaceru poznałam nowa sąsiadkę, wprowadzili się jakieś dwa tygodnie temu i mają 18 miesięcznego chłopczyka :) mamy z Elizią zaproszenie na herbatkę :) mieszkają dosłownie piętro wyżej. Elizia i George już rozmawiali ze sobą kiedy widzieli się na balkonie Elizia u siebie i George u siebie :) i robili sobie papa :) mieszkają piętro wyżej ale po przekątnej więc kontakt nie sprawia problemu. :laugh:



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl