BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

13 lata 3 miesiąc temu #58399 przez hasia_86
też mi się wydaje że to główka ale na prawdę ostatnio obraz był kiepski i gin nie mogła go dokładnie zbadać, zresztą teraz już całego dzidziulka na zdjęciu się nie zobaczy bo za duży jest :P niech rośnie zdrowo a mamusia obejrzy go dokładnie w czerwcu oj nie mogę się doczekać :)

mimo że z Tomkiem jesteśmy już ponad 6 lat a nawet prawie 7 :) to i tak musiałam się nasłuchać, że mogliśmy jeszcze trochę poczekać i pocieszyć się sobą, odpowiedź była krótka teraz jest najlepszy czas, a sobą to już zdążyliśmy się nacieszyć ... teraz będziemy się cieszyć całą rodzinką :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #58421 przez magdallena155
Hej mamusie:)

Sliczne te Wasze zdjęcia ślubne no ja niestety swoich nie wstawię bo u mnie podobnie wygląda sytuacja jak u Kasiorka też z moim Rafałem znamy się nawet nie cały rok a Julcia już w drodze no ale widac tak miało byc :woohoo: :laugh: na początku było przerażenie teraz jest tylko radośc i już doczekac się nie moge tego czerwca;) zreszta chyba jak każda z Was:)

A co do ruchów maluszka to czasami w ogóle nie czuje nic przez caly dzien ale ja to ogolnie mało co czuje mała ale jak się denerwuje czy coś to potrząsne troszke brzuszkiem albo pomasuje i poczuje małe kopniaczki to robię sie spokojniejsza:)

Hasia dosc nie wyraźne to usg ale na moje oko to na dole to głowka a na górze to nie mam zielonego pojecia:) a moj maluszek nie wiem ile waży bo nie mam na usg tylko ile ma centymetrów w 16tyg i 4 dniu 11 cm:) kolos jakich mało;)

Ogladałyscie może już łozeczka? ja wczoraj troszke przegladałam i to kilka co znalazałam:)

allegro.pl/lozeczko-lozeczka-dzieciece-b...boo-i1430301927.html

www.sklepbobas.pl/index.php?cc=66&cp=1647&option=3&option1=0

a wózki to najbardziej te mutsy mi się podobaja zwlaszcza ten fioletowy ale strasznie drogie sa heh nawet becikowe nie starczy :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #58434 przez Groszek
O widzę że jesteście na etapie wybierania wózków :) też się zastanawiałam bardzo długo, aż wkońcu problem sam się rozwiązał bo dostaliśmy od kuzynki :silly: no ale mnie już wózek nie będzie potrzebny, nawet przy 2 dziecku :) wózek do lamusa...

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #58439 przez magdallena155
No wybrac teraz wózek to naparwde nie lada sztuka :) tyle mozliwych opcji itp no i ceny też są niczego sobie wiec chyba lepiej wczesniej się rozejrzec zeby pozniej nie załowac i byc zadowolonym:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #58445 przez Groszek
Dla nas wózków może nie być :) Wolimy chusty... 5 minut i Szkrab zamotany :) Nie ma problemu ze schodami, czy autobusami miejskimi :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #58455 przez Anja
Witajcie drogie!

Już się nie mogę doczekać, aż dziewczyny wrócą od lekarza i napiszą co w ich brzuszkach słychać!

Co do wózków ja już mam kupiony i właśnie idzie do mnie paczką z Niemiec :laugh:
Oto i on z tym, że mój jest czarno-fioletowy
www.mytoys.de/ABC-Design-Kombi-Kinderwag...a.ca02.07.04/2098693
Naparwdę wózek jest super (mama kupowała i wysyłała) pokazała mi go w kamerce na skypie, bardzo solidny, stabilny i prześliczy!
Ciekawe tylko kiedy dojdzie do Nas :lol: :lol: :lol:

Dziewczyny zdjęcia z Waszych ślubów mega fajne, wszystkie wyglądałyście przepięknie. Ja niestety swojego zdjęcia ze ślubu nie wstawie, bo jeszcze go nie miałam :side: :side: :side:
Próbowałam ostatnio wkleić fotkę brzuszka ale nie daję rady, mam je za duże a w tym programie nie umiem zmniejszać.
Ale jak tylko do tego dojdę to zaraz wkleję.

Co do ruchów dzieciaczka.... Patricko nieraz tak mi daje w kość, że szok!
3 dni temu byłam na basenie co najwyraźniej mojemu skrzatowi się spodobało, bo jak tylko wyszlam z wody tak mnie pokopał, że szok!
Może mały pływak rośnie :laugh: :laugh: :laugh:
A co do częstotliwości ruchów to zazwyczaj odzywa sie i rano i wieczorem (wtedy kopie dość mocno).
A co tam! Niech kopie mamusię ile wlezie :silly: :silly: :silly: Mamusia się wtedy bardzo cieszy, że synuś się odzywa!

No nic, my się tu rozpisaliśmy a tu czas na przekąskę! :blush:


P.S Wczoraj zjadlam 3 duże gofry z bitą śmietanką, bananem i polewą truskawkową ! Mniaaam. :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #58538 przez kasiorek0310
Cześć dziewczyny

na samym początku najpiękniejsza wiadomość na świecie Z MALUCHEM WSZYSTKO OK AZ MI ULŻYŁO :) ciśnienie wzorowe 120/70 a waga tylko pól kg do przodu czyli 63 kg i na grama więcej co bardzo dziwne skoro tyle jem :dry: a tu waga ani drgnie a cóż i za tydzień kolejna dawka badań standard mocz i krew a na krzywa cukrowa to dopiero pod koniec ciąży bo z cukrem mam wszystko w porządku. I czekamy na wyraźniejsze ruchy naszego skarba żeby poinformować lekarkę z tego co mówiła to już powinny być wyraźne ale ja aż takich wyraźnych nie czuje :( I łożysko na tylnej ścianie a bóle z prawej strony wyjaśnione rozciąganie się więzadeł co są po obu stronach i maluszek pokazał sie w całej okazałości ale nie było widać czy chłopczyk czy dziewczynka wiec czekamy na 15 lutego i 4d i oby było już wiadomo :)

Aga jak na wasz wiek to bardzo dojrzali bo mało kto w tym wieku jest aż tak dojrzały żeby rodzinę zakładać to nic tylko pogratulować takiej dojrzałości :)

hasia_86
ja ruchy czuje takie delikatne tylko rano albo wieczorem jak za długo siedzę spokojnie to wtedy maluch daje znać o sobie
Piękne te zdjęcia ze ślubu a ja się już swojego doczekać nie mogę :lol: Ja tez końce studia i tez było u mnie gadanie że szkolą a potem ślub i dzieci ale i tak zrobiłam po swojemu w końcu to my decydujemy o naszym życiu a nie rodzice

agi-p
a no taka decyzje podjęliśmy bo nie chciałam na szybko ślubu brać bo dziecko w drodze chociaż moim przyszłym teściom się to nie spodobało że bez ślubu( oni kiedy wpadli to na szybko ślub brali i to przez to) na co moi rodzice bardziej tolerancyjni) a poza tym co za przyjemność bawić sie z brzuchem na weselu nie obrażając tu nikogo a i tak wesele mieliśmy zaplanowane jak jeszcze nie wiedziałam do końca że w ciąży jestem :laugh: Obym ja miała ładna pogodę ale na to nie a rady ;/

magdallena155
Madzia to nie ważne że bez ślubu ważne że się kochacie i będziecie mieć wasze szczęście a na ślub przyjdzie czas. Zgadza się żadna chyba doczekać się nie może swojego skarba. Łóżeczka śliczne myśmy sie jeszcze nie zdecydowali co do łóżeczka ale na pewno będzie drewniane i ciemnego koloru ale dokładnie to nie mamy upatrzonego bo to na końcu będziemy kupować może w okolicach maja :)

Ale sie rozpisałam a od rana tyle do czytania było jak dawno tyle nowych wpisów nie było ale to dobrze że forum się rozwija :)
AGI daj znać jak po lekarzu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #58539 przez hasia_86
zagladam ale jeszcze nic nie widać nowych wieści ....

magdallena fajniutkie te łóżeczka, te pierwsze, bo te drugie to już znam, ale chyba i tak stanie na tradycyjnym bez kołyski i szuflady, wtedy i cena niższa, a przecież taka szuflada na dole to raczej nie jest wygodna, tak mi się wydaje, wolę dla dzidziulka osobną szafeczkę kupić :) no to moje zdanie a jakie jest pozostałych mamusiek???

groszek widziałam kiedyś program o tych chustach, mówili że to trzeba dobrze dziecko zawinąć, uważać prawie na wszystko,ja chyba preferuje konserwatywne zwyczaje :P może kiedyś się przekonam ...

kurcze ale mi się dzisiaj nudzi zaraz chyba wymyśle sobie jakieś gotowanie, chociaż pokonać lenia i odejść od kompa też będzie trudno ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #58543 przez hasia_86
he razem równo posta dodałyśmy :P

kasiorek cieszę się że wszystko w porządku, to najważniejsze i najpiękniejsze zdanie na świecie - oby agi też takie wiadomości przyniosła :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #58556 przez kasiorek0310
ja bym chciała raczej z szuflada bo tam pościel można trzymać i takie inne rzeczy co nie na codzień sa potrzebne ale te białe tradycyjne z tymi nadrukami bardzo fajne podobają mi sie będzie trzeba rozważyć :) a te nadruki słodkie sa

no tak w tym samym momencie oby agi tez przyniosła dobre wieści hasia a to foto z usg teraz jakoś dodawałaś czy jzu wcześniej co debatujecie co gdzie jest

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #58558 przez hasia_86
dzisiaj rano dodawałam na poprzedniej stronie powinno być

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #58570 przez AgaDolata89
Groszek ja w to nie watpie ja mialam 19scie jak go poznalam :side:
hasia_86 moje jest z adhd :silly: sie smieje z mezem bo sie tak wierci, czasem cisza bo ono spi ale nie czuje niepokoju, moze przez to ze zadko ma chwile ze sie nie rusza. :lol:
"ostatnio mam na to patent jak coś zjem to po 10 minutach czuję dziękuję " DLATEGO SIE TAK DZIEJE BO DOSTARCZASZ DZIECKU GLUKOZE CO DAJE ENERGIE DLA DZIECKA, TO NORMALNE. :blink:
ja wiem bo czytalam o usg ale nie poradze taki lekarz...
ja sie uczylam i slub bralam, sama wynajmowalam i sama pracowalam, policealna bo na studia mnie nie stac :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #58577 przez hasia_86
z tym adhd to coś musi być, ja uwielbiam jak się wierci to takie pocieszne jest, że się rusza daje znać że jest, a jak tylko przestanie to ja dalej bym chciała, ciekawe kiedy synuś zawali mi takiego kopa że mi się odechce :)

ja to się zastanawiałam bo pisałaś Aga wcześniej że jak się wypina to cie boli, ja na szczęście bólu nie odczuwam, wręcz przeciwnie mogło by ciągle się tak układać :) ale zapewne to wszystko przez sadełko moje ja po maturze przytyłam ok 20 kg, a teraz przed ślubem może z 10 zrzuciłam to mały ma miejsce :silly: dlatego też mi rozstępy nie straszne ale dzisiaj sobie postanowiłam że po porodzie bierzemy się za siebie, w rodzinie wesela się szykuja, chrzciny trzeba dobrze wyglądać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #58579 przez kasiorek0310
Ale ważne że nie przerwałaś tylko skończyłaś a czy to policealna czy studia to żadnego znaczenia nie ma ważne że ty zadowolona jesteś a reszta nie ważna

i dołączam foot nasze a ślubne może w październiku po sesji :D

hasia ja tez nie widzę nic na tym usg kiepsko ale na tym dolnym to na pewno jest główka wyjątkowo kiepskie było

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #58584 przez agi-p
Hej Kochane :) na szybko odpisuję a zaraz będę czytała , bo widze że tu gorąco :):):):)
Moja Malusia jest zdrowiutka i rozwija sie prawidłowo :):):):)Kruszynka ma ok 400 g , ale to prawidłowo jak na 20 tydz.No i lekarz potwierdził,że córa jak nic to będzie hihihi:)
Jestem taka szczęśliwa i napełniona pozytywną energią ufff...cudownie.
Mam brać dodatkowo magnez z wit b6 na te moje skurcze i bóle głowy . Do tej pory mam 6,5 kg na plus:) czas zacząć sie ograniczać . I dowiedziałam sie jeszcze , ze jak będzie cięcie to przynajmniej 10 dni przed terminem :)
No to biorę sie za czytanie waszych postów . Buziaki :kiss:

Magdallena ja oglądałam łóżeczka i najcudowniejsze są te BABY BOO , takie kolorowe no śliczne. Ja juz zaklepałam łóżeczko od koleżanki , ale jakbym kupowała nowe to albo te Baby boo albo z serii Safarii , też są cudne.No i z szufladą są bardzo praktyczne.Wydaje się , ze taka mała szuflada sie nie przyda a jest inaczej.Wiem z doswiadczenia.Ale niestety to od koleżanki nie ma szuflady :( Trudno.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl