BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

13 lata 3 miesiąc temu #56418 przez AgaDolata89
my spimy az za duzo hehe ale wysypiamy sie jak nigdy :blush: jak przyklei sie w lewy bok to jest problem wtedy sie owracam na drugi bok bo nie chce mi sie chodzic do wc non stop :blink: ale ono nie zawsze to rozumie i sie nie slucha. albo widze jak nagle kulka sie robi w jednym boku tak sie zwija ze jak kamien sie twarde miejsce robi :silly: to ja wtedy malenstwo glaszcze zeby skory mi tak nie napinalo :S :silly:
ja nawet widze jak mi z kopa i gdzie daje :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56420 przez agi-p
Magdallena gratuluję Juleczki :kiss: superowo , ze już wiesz...no i te słodkie sukieneczki,kokardeczki i spineczki...boskie :):):) Dziewczynki są urocze i kochaniutkie .
A powiedz mi czy przyszła Ci jakaś odpowiedź z "Mama rozmawia"??? Nic jeszcze nie dostałam , wiec sie zastanawiam . Co do tej podusi do spania to ja polecam...rewelacja.

Kasiorek widzę , ze u Was duża rozpiętość imion dla chłopczyka :laugh: :laugh: :laugh: No wybór trudny...ale naszczęscie jeszcze troszke czasu macie :)
Co do ciążówek to ja muszę znowu na zakupy sie wybrać , bo jedne jeansy już robią sie maławe.Kurcze myślałam , ze na dłuzej będą.Na brzuchu jeszcze niby spoko,ale gorzej w biodrach i pod brzuchem :(

Miłego i spokojnego wieczorku Mamusie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56435 przez kasiorek0310
No cóz tak jakoś wyszło ale bardziej ku Jakubowi choć Ignacy tez ciężko sie będzie zdecydować.
a co ciążówek to kupowałam już te z panelem żeby sie w biodrach rozciągały a dałam za nie 49 zł a sa na prawdę wygodne , bo jak zobaczyłam cenę sklepowa( 120zł ) to sie przestraszyłam :ohmy:
moda.allegro.pl/spodnie-ciazowe-jeansowe...cja-i1395914303.html
A co do imienia to sprawa sie rozwiąże jak sie okaże że będzie dziewczynka :D ale to jeszcze kilka dni za to dzisiaj juz wyraźniejsze koniaczki były wyczuwalne reką z zewnątrz wieć cała happy jestem że wszystko w porządku.

No nic ja zmykam spać słodkich snów mamusie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56464 przez agi-p
Witam Mamusie w ten niedzielny poranek :):):)
Ależ dziś poleniuchowałam w łóżeczku.A moja córa mimo , iż zawsze wstaje bardzo wcześnie, śpi dalej.Widocznie taki dziś dzionek. Ja niestety dziś muszę oddac modem Tacie a mój net dalej nie działa.Odezwę się za 2 dni.Trzymajcie sie cieplutko i uważajcie na siebie. Miłej niedzieli :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56503 przez magdallena155
Czesc


No fakt taki chyba dzisiaj leniuszkowy dzien :) bo ja tez dzisiaj do 11 pospałam ale juz ciacho zrobiłam;) ale pogoda ładna to mozna na jakis spacerek sie wybrac..
Agi- ja też nie dostałam zadnej informacji odnosnie mama rozmawia a to spotkanie jest
8 lutego wiec moze jeszcze cos wysla:) jeszcze zaraz zobacze czy na ich stronce nic nie ma ..a jak tam Wasze brzuszki?? bo tak sie zastanawiam czy tylko u mnie nic nie widac :unsure:

no nic sciska i caluje:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56557 przez Anja
Witajcie.

Ależ tu dziś pusto :laugh: Mamusie pewnie słodko leniuchują przy niedzieli albo gdzieś w odwiedzinach ! :side:
Magdallena155 mój brzusio już widoczny choć od jakiegoś czasu wydaje mi się, że "stanął w miejscu" :)
No ale nie mogę przecież tylko rosnąć, rosnąć i rosnąć z dnia na dzień :woohoo: :woohoo: :woohoo:
A i synek częściej daje się we znaki :side: :side: Wczoraj poczułam Go wieczorkiem ładnych parę razy :kiss: :kiss: :kiss:
Jak narazie tylko delikatnie muska mamusię, aż się boję co będzie dalej hihi...

No nic, ja uciekam robić obiadek i troszkę poleniuchować.


Miłego niedzielnego popołudnia ! :blush: :blush: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56708 przez Urszula
Witam Kochane!!!

Weekend minal i znow praca...nie bylo mnie caly weekend z mezem jestesmy troche zapracowani wiec wolny czas chcemy wykorzystac maksymalnie, zeby sie soba nacieszyc :) komputerek to maly zlodziejek czasu :)

Widzialam liste z imionami juz podaje nassze imiona; dla chlopczyka MICHALEK a dla dziewczynki JULCIA.

Mam nadzieje, ze u Was podobnie jak i u mnie czujecie sie dobrze!!!! Maluszek delikatnie rusza sie w brzuszku :) moj maz lubi mowic do brzuszka i glaskac go w nadzieji, ze i on poczuje Dzidziusia ale chyba musi jeszcze poczekac bo ruchy sa bardzo delikatne :) :) :kiss:

Uciekam do pracy Kochane trzymajcie za mnie kciuki bo u mnie wiecie jak jest w pracy...grunt to sie nieprzejmowac. Zycze milego dnia :) :) :) pozdrawiam Was wszystkie!!!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56710 przez Urszula
AgaDolata89 - 09.06.2011 ? - Oliwia/Jakub
Hasia_86 - 10.06.2011 - Michałek
Urszula - 10.06.2011 Michalek/Julcia
Anja - 10.06.2011 - Patryk
Ornella - 12.06.2011 ?
Agi-p - 18.06.2011 - Amelka
Marcysia83 - 21.06.2011 ?
Ksiorek0310 - 24.06.2011 Zuzanna/Nikodem...Jakub...Ignacy
Małgorzatta - 24.06.2011 - Borys
Magdallena155 - 26.06.2011 - Julia
Karolena - 29.06.2011 - Alicja/Nikodem



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56905 przez kasiorek0310
Cześć dziewczyny

ale cisza na tym naszym forum a my dzisiaj pracowity dzionek mieliśmy od rana w mieście maraton po bibliotekach i księgarniach ( niestety pisanie pracy lic. )
Ale przy okazji nie obeszło się bez małych zakupów dla naszego skarba a te ciuszki takie słodkie że ciężko się zdecydować na coś najchętniej to bym cały taki sklep wzięła do domu :D

A poza tym samopoczucie dobre tylko to spanie męczy jak w nocy nie bardzo mogę spać :angry:

A jutro ostatnia wizyta u dentysty wreszcie :lol: ale czwartku to się już doczekać nie mogę aż zobaczę malucha w końcu po 3 tygodniach nie widzenia co się tam w tym moim brzuchu dzieje :)A brzuch wreszcie widoczny i nie tylko po jedzeniu :laugh: co mnie bardzo cieszy.

A u Was jak tam dziewczyny jak się maja wasze brzuchy i pociechy mam nadzieje że wszystko w porządku

Trzymajcie się cieplutko znowu zima atakuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56999 przez AgaDolata89
wkleje moj brzusio :woohoo: waze mniej niz na poczatku ciazy to znaczy teraz pomiedzy 59-60 a na poczatku 60kg
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #57032 przez magdallena155
NO coś dzisiaj cisza ..pewnie mamusie zabiegane początek tygodnia to nie ma co się dziwic;)
Ja dzisiaj troszke leniwie dzien spedziłam choc zaczełam nauke do matury ;) na stare lata mi sie zachciało matematyke zdawac;))

Aga brzusiu superowy i juz calkiem okazały:) jutro też zrobie sobie zdjęcie choc ja jeszcze taiego brzusia nie mam :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #57231 przez Urszula
Slicznie :):):) musze powiedziec, ze mam podobny brzuszek i waze dwa kilo wiecej nic na poczatku ciazy :):):) pozdrawiam!!!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #57238 przez hasia_86
Widzę brzuszek ślicznie rośnie :) mój także podobnie z tą różnicą że mi przyszło jakieś 4 kg na +

u nas weekend minął na odwiedzinach i w sumie to dopiero jutro się kończy. Wczoraj cały dzionek na nogach, trochę biegania było za dokumentami a dzisiaj do banku jak wszytko się uda za miesiąc także będziemy mieć już swoje M a jak na razie to tylko formalności i formalności ...

Pozdrawiam Was cieplutko w ten mroźny poranek i do spisania :)
papap

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #57327 przez AgaDolata89
no wreszcie mam sie czym pochwalic :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #57344 przez karolena
HEJ dziewczynki, powrzucajcie swoje ostatnie zdjecia z usg :lol: :lol:
ja odliczam dni do 31.01 juz tyle nie widzialam mojego szkraba :kiss: :kiss:
od 23.12.
laski myslicie juz o wozkach? macie jakies upatrzone?jak tak to wrzucajcie linki i zdjecia, ja tez mam juz upatrzone.

a o porodzie myslalysice? gdzie i jak bysice chcialy rodzic z mezem czy bez :)

mam tez pytanie do dziewczyn ktore staraj sie o kredyt, w jakich bankach sie staracie o kredyt i jesli moge spytac jaki macie ogolny dochod, my tez teraz idziemy po kredyt i bardzo sie martwie co i jak bedzie :blush: :unsure:
piszcie prosze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl