BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

13 lata 3 miesiąc temu #57370 przez Marcysia83
witam wszystkich! Karolena ja tez czekam z necierpliwoscia na badanie usg! Ja mam badanie juz jutro ale dzis chyba nie zasne z wrazenia:) Mam nadzieje ze dowiem sie jakiej plci bedzie dzidzia:) CO do wozkow to tez przegladam stronki ale jak narazie nie znalazlam nic fajnego:( buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #57383 przez AgaDolata89
ja nie wiem kiedy usg ale jutro chyba sie dowiem
odnosnie kredytu to wszystko sie zmienilo od 1 stycznia.
banki w grudniu na osobe liczyly od 500-800zl na osobe.a teraz licza 1000 na osobe bo wszystko poszlo w gore. zalezy liczba osob, jakie umowy macie i dochody. jak chcesz to napisz to ci powiem czy masz szanse i jakie.i gdzie najlepiej sie starac a i jako kwote i na ile lat.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #57441 przez hasia_86
na zdjęciu z ostatniego usg to nie wiem co widać :unsure: na pierwszym to na pewno serduszko ale na drugim nie mam pojęcia może główka, jak się uda to wstawię może wy będziecie coś więcej na nim widzieć

co do kredytu to my staramy się w Lukas Banku ze względu na niezbyt fajną umowę mojego Tomka, ja aktualnie nie mam udokumentowanego dochodu wiec tylko na niego ten kredyt bierzemy a i tak na 100% nie wiem czy dostaniemy, wszystko zależy od analityka, czy przepuści tą umowę... nie wiem jak w innych bankach ale w LB o ile nie kupujesz mieszkania od rodziny w linii prostej można wziąć kredyt z rodziną na swoim

a co do wózków to na razie wyczytałam że najlepszy jest na pompowanych kołach, ja na pewno wezmę 3w1, ale ogólnie drogie te wózki no nie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #57455 przez hasia_86
aaa
tak mi się jeszcze przypomniało, bo miałam się was zapytać o jedną rzecz. Mam taką nie fajną dolegliwość aż wstyd się przyznać ... :(
bardzo często zdarza mi się popuścić :blush: oczywiście nie tak samo z siebie, ale jak tylko kichnę albo wcześniej jak wymiotowałam, od razu leci mi po nogach :angry: nie wiem czy to wina mięśni, czy o co chodzi, wcześniej tak nie miałam ... nie wiem czy to do lekarza trzeba z tym iść czy jak, jak wspomniałam o tym gin to jakoś nic mi nie powiedziała :pinch: więc pytam się was co tu robić :unsure: :unsure: :unsure:
ech z tym siusianiem to ogólnie mam problem, pęcherz ciągle pełny a jeszcze teraz ta infekcja i leki moczopędne :X

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #57461 przez AgaDolata89
hasia jak na moje to nie chce cie martwic ale nie macie szans,
my mielismy dochod 2400 (na nas dwoje ) bo oboje robilismy na nockach, ( dlatego zalezalo mi na czasie zeby nie zanizyc dochodu bo na dniowkach nie ma dodatku za nocki stad roznica )teraz oboje mamy godz dzienne co daje 2 tys na nas dwoje.chyba ze twoj zarabia z 5 tys, skoro ty nie masz dochodu. poza tym bralismy 148tys kredytu i byly problemy. mamy umowy na stale o prace oboje ! jest tego duzo...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #57471 przez hasia_86
aga z dochodem nie ma problemu mamy (tzn. Tomek ma) ok 2300 jakoś tak, a bierzemy tylko 76 tys z wkładem własnym, jeszcze mamy troszkę z wesela i książeczkę mieszkaniową Tomka więc dlatego to troszkę inaczej wygląda, tak jak pisałam jedyny problem stanowi umowa która w nagłówku ma wyraz tymczasowa i to jedyna przeszkoda. najgorsze jest to że Tomek pracuje tam już prawie 3 lata a i tak mu ciągle takie badziewie dają :angry:
on cieszy się że pracuje a ja wyklinam bo przez tą umowę nie będę mieć macierzyńskiego :angry:
wcześniej pracowaliśmy razem, niestety teraz ja siedzę i liczę na kolejne L4 bo inaczej z kasy nici, dziewczynki jeśli macie możliwość to agencje pracy tymczasowej omijajcie szerokim łukiem bo to najgorsze badziewie jakie może być :angry: :angry:

a tak żeby pozytywnie tą wypowiedz zakończyć to się pochwalę że w końcu po pół roku dostaliśmy płytę i zdjęcia z wesela, szkoda tylko że są u rodziców ... ale tyle to już wytrzymam, zresztą wczoraj już mi tata przez skype urywki pokazywał :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #57481 przez kasiorek0310
Cześć dziewczyny
hasia_86
z tymi kredytami to jest bardzo dziwnie teraz myśmy chodzili po trzech banka w PKO ale tym normalnym nie z żubrem to mój sam na siebie przy zarobku 1900 dostałby 140 tys a ze mną już ok 200 tys wiec rozpiętość jest i w nim liczyli na osobę 800 zł (stale wydatki) wiec to chyba nie dużo a im więcej osób tym stałe wydatki maleją, byliśmy jeszcze w Multibanku oferta tez dobra ale mało kredytu byśmy dostali bo tylko ok 120 tys a w milenium to szkoda gadać tyle obwarowań co do kredytu że marne szanse na dostanie czegokolwiek.

Wiec tyle co mogę doradzić z bankami, dużo papierów i problemów a niby mówią że miesiąc sie czeka ale to czasami nawet o 2 miesiące sie przeciąga najlepiej patrzy gdzie maja najmniejsza marże i oprocentowanie a ta rodzina na swoim opłaca sie pod warunkiem ze ogólny koszt kredytu jest mniejszy niz bez tego programu liczac bo wiele banku daje dużo większy procent na tym programie RNS niż przy zwykłym hipotecznym wiec trzeba byc przy tym ostrożnym.
Powodzenia z kredytem myśmy sie na razie wstrzymali bo nie ma fajnych mieszkań a poza tym wesele sie szykuje wiec trzeba przyoszczędzić do października :D

A co do wózków to powoli sie rozglądam ale nie bede chciała dużo wydać na wózek z tego co tak patrzyłam na allegro to juz za 500-600 zł sie fajny kupi 3w1 i fotelik sie dostaje i wiele innych dodatków ale to mamy z głowy bo dziadkowie sie zaoferowali na zakup :lol:

Co do porodu to mój mężczyzna powiedział że chce być przy tym o ile nie zemdleje :laugh: i byle nie zaglądał tam gdzie nie trzeba z tego co słyszałam to jednam dziewczynom jest lepiej jak maja faceta u boku a innym wrecz przeszkadzał byle to była ich samodzielna decyzja żeby nie czuli sie przymuszani.

Aga
brzusio śliczny u mnie tez juz trochę większy ale jeszcze aż tak bardzo nie widoczny jak u ciebie.

Ja mam usg w czwartek ale samo to czekanie człowieka wykańcza tym bardziej że kolejne badania będą mi robić te standardowe krew i mocz <oby wyszły dobrze> A tak to samopoczucie dobre i wreszcie koniec wizyt u dentysty :woohoo:

trzymajcie sie cieplutko ale sie rozpisałam :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #57490 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #57497 przez kasiorek0310
ja bardziej myślę o czymś takim nie chcemy szaleć kumpela tez taki brała i zadowolona jest allegro.pl/3w1-wozek-torent-fot-rozek-be...-gr-i1403874240.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #57510 przez AgaDolata89
nam powiedzieki ze mamy zdolnosc na 250tys tam gdzie podpisalismy umowe kredytowa ale zdolnosc to nie to samo ! co przyznanie kredytu i jego kwoty ! umowa tymczasowa to zadne szanse...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #57582 przez kasiorek0310
no tak zdolność zdolnością a przyznanie kredytu to inna sprawa a z tego co ta kobieta mówiła to tylko z umowa na czas nieokreślony można dostać bo przez agencje tymczasowa to jakoś im się nie widzi bo to żadne zabezpieczenie dla banku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #57617 przez AgaDolata89
kasiorek ja o tym wiem bo przez to przechodzilam :silly: nawet jesli jest dwoje i jedno pracuje niech bedzie ze 3 tys na reke to tez nie ma szans na hipoteczny bo jesli jedno pracujace straci prace to bank nie ma z czego scigac :S dlatego mussa dwoje pracowac i miec umowy na stale tak jak w naszym przypadku, tu nie chodzi by kogos dolowac ale to sa dzisiejsze realia :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #57641 przez kasiorek0310
mój jakoś sam pracuje i nie zarabia 3 tys wiemy ze by dostał tyle ile mówili wiec to nie jest powiedziane ze oboje muszą pracować od kumpeli tez tylko maz brał na siebie i tylko on pracował a jakoś dostał 150 tys a wcale 3 tys nie zarabia wiec nie ma nigdzie powiedziane że jak sam to nie dostanie wiem tylko ze robią problemy jak umowa na czas określony albo tymczasowa to sa problemy przynajmniej w tych bankach co mysmy byli tak gadali i sie to ma do rzeczywistości bo mam znajomych co w nich brali wiec wiemy ze tak jest

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #57696 przez AgaDolata89
wiesz wierze w to co na pismie a nie to co gadane. nam tez duzo w bankach gadali i swoje wiemy, bo kredyt mamy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #57705 przez karolena
hej,a ja bylam w bankach i teraz bedziemy startowac o kredyt mam 7 upatrzonych i do nich bedziemy startowac :) zdolnosc mamy, tylko oprocz umow o prace mamy zz innych zrodel dochody i nie kazdy bank to liczy, zoabczymy jak nam pojdzie :lol:
my w najgorszym wypdku mamy 2300zł dochodu a w najleprzym 3000zł

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl