BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

13 lata 3 miesiąc temu #59328 przez Groszek
Aga dzidzia jest jeszcze malutka i możesz jej nie czuć :) spokojnie, następnym razem jak nie czujesz to zjedz coś słodkiego i się połóż :) mnie zawsze pomagało i zawsze kopniaczek był :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #59393 przez AgaDolata89
groszek ja ruchy czuje od 16stego tyg a od wczoraj wieczora spokoj sporadyczny ruch jeden na kilka godz :dry: zjadlam pol czekolady (ja nie lubie)ale zrobilam to dla dziecka i przed 19sta dalo pare kopniaczkow, nigdy nie musialam sie o nie prosic z mezem smialam sie ze ma adhd :blush: godzina bez ruchow dziecka mi sie nie zdarzyla z dobre 3tyg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #59425 przez Groszek
Aga ja do 25 tc nie czułam ruchów regularnie :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #59426 przez AgaDolata89
groszek kazda ruchy czuje inaczej, ja wiem jaki rytm doby ma moje dziecko, i w nocy z mezem zrobilismy sobie jajecznice i herbate polozylismy sie spac i moje malenstwo kopalo jak do przedwczoraj najpierw delikatnie potem solidnie :kiss: i stwierdzilam ze moge isc spac ale tak sie cieszylam ze kopie ze spalam z godzine tylko :woohoo: i nawet teraz kopie :lol: moj sie smial ze po mnie dziecko ma adhd :silly: a ja do niego a po tobie ten spokoj przypomnialo mi sie jak w dniu slubu przyszedl swiadek nasz i powiedzial zebym poszla sprawdzic czy sylwek zyje bo on ma na wpol oczy otwarte i sie nie rusza wystraszyl mnie, ale tylko ten raz :blush: bo zadko ale tak robi w stanie duuuuuzego zmeczenia :silly:
A MOZE SPRAWCA BRAKU RUCHOW BYLO POL CUKIERNICZKI CUKRU :unsure: KTORE ZJADLAM TAMTEGO WIECZORA...w sumie wydawalo mi sie ze powinno wtedy bardziej kopac :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #59520 przez magdallena155
Hej Mamusie

Cos cicho tu u nas pewnie mamusie odpoczywaja:)
Aga dobrze ze pojechałas do szpitala i przynajmniej jestes spokojna ale mi tez lekarz mowił że dopiero od 25 tyg czuje się regularne ruchy a także nie denerwuj się nie potrzebnie
Ja dopiero zaczynam czuc nie śmiałe kopniaczki więc z dnia na dzien myślę że będą mocniejsze ;) a to moj brzusio:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #59524 przez magdallena155
...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #59526 przez magdallena155
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #59671 przez agi-p
Hej Mamusie :)
Magdalena coś z tym zdjęciem masz problemy , a szkoda :( Ja jak zmniejszę w Paintcie to potem normalnie daję dołącz plik i jest zdjęcie . Kurcze spróbuj jeszcze raz :)
Co do karmienia piersią to ja mam wielką nadzieję , że tym razem będę mogła karmić długo i wcale nie będę sie przejmowała tym czy jest to miejsce publiczne czy dom.Wiadomo nie będę robiła tego ostentacyjnie i nie będę zwoływała gapiów , zeby sobie popatrzyli :silly: Ale nie uważam , żeby wyciągnięcie piersi i nakarmienie swojego Skarba było czymś nietaktownym.
Ubranek to ja mam juz całą masę . W sobotę je segregowałam rozmiarami i patrzyłam co jeszcze musze dokupić . Zrobiłam całą listę i jest tego sporo :) Już nie mogę doczekać sie zakupów :):):):)

Uciekam posprzątać i zaglądnę później . Miłego dzionka :):):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #59681 przez karolena
hej przyszle mamusie :)
ja o 12:30 mam wizyte u ginesa dlugo wyczekana!!! :lol: juz sie denerwuje, noc nie przespana cala!!!!!!
odrazu dam wam znac!!! ale mam nerwa!!!

co do karmienia piersia mi nie przeszkadzaja miejsca publiczne, tylko Agi-p nie bede robic z tego widowiska :) ale zadnym wstydem nie jset dla mnie w sklepie wyciagnac cyca dla mojego skarba :kiss:
a ile palnujecie karmic?? ja do 6m zycia :)

trzymajcie kciuki, napisze po wizycie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #59683 przez agi-p
No to powodzonka Karolena :) Na bank będzie wszystko dobrze. No i czekamy z niecierpliwością na info :):):)
Ja karmić chciałabym tak długo jak długo będę mogła i jak długo będzie tego chciała Malutka :) To niesamowite uczucie i wielka radość . Ale nie potępiam kobiet , które piersią nie karmią z własnego wyboru czy też z przyczyn medycznych lub niemocy . Kobieta , która karmi dzidzię butelką to taka sama Mama jak ta karmiącą piersią :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #59827 przez kasiorek0310
Cześć dziewczyny
wreszcie po weekendzie cały na uczelni ale za to egzaminy wszystkie zdane :D
i dziewczyny na roku tez się już dowiedziały że brzuszek mi rośnie ale jaką radochę miały że kolejny maluch będzie się uczył z nami :)

U nas w porządku czujemy się dobrze żadnych poważnych dolegliwości tylko w krzyżu mnie boli i często wieczorami łydki i są takie ciężkie ale chwila nóg do góry i przechodzi :lol:
I z jednej piersi wypływa taka żółta substancja podejrzewam że to siara wasza też była taka żółtawa czy tylko moja taka jest??

A jutro na badania na szczęście tylko te podstawowe mocz i krew < a ja tak nie lubię pobierania bo potem z pół godziny leżeć muszę żeby dojść do siebie :angry: >

A wam jak tam weekend minął ?? mam nadzieję że dobrze ja u teściowej trochę w sobotę małe pogaduchy o wyprawce i zakupach a kopał strasznie jak tam byliśmy :laugh:

Miłego dzionka

A co do karmienia do do 6 będę chciała karmić bo potem do pracy niestety trzeba iść a w miejscach publicznych już nie raz widziałam jak kobieta karmi piersią bardzo dyskretnie że trzeba długo sie przyglądać żeby to zauważyć wiec tez zamierzam przecież głodzić malucha nie będę :)

karolena daj znać jak po wizycie pewno wszystko będzie dobrze :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #59832 przez hasia_86
witajcie mamusie :)

agadolata i jak tam już lepiej?? chyba nam się te dzieciaczki podmieniły bo mój ostatnio bardzo ruchliwy sie zrobił, wcześniej aż tak sie nie wiercił, na szczęście bardzo mi się to podoba, przynajmniej na razie :P

co tam po za tym słychać u Was mamusie?? rosną Wam brzusie, a może któraś z Was mierzyła się w brzuszku, bo ja tak z ciekawości sobie sprawdziłam i jestem w szoku bo taka piłka mi wyskoczyła ogromna że szok :) bardzo się cieszę chociaż boję się co to będzie później skoro już mi tak wylazło

do tego już zaczynają plecy pobolewać

a tak ogólnie to trochę posiedziałam na forum u styczniówek i tak bardzo im zazdroszczę :P już trzymają swoje pociechy w ramionach a zdjęcia jakie cudne ah niech będzie już czerwiec !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

karolena czekamy na informacje :P

a to moja piłeczka :P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #59841 przez AgaDolata89
hasia odmienili mi na moje dziecko ruchliwe w kazdej godz :lol: z powrotem na szczescie tylko doba jedna sie zdazyla z brakiem ruchow a raczej pojedynczymi...pisalam dokladniej wczesniej :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #59887 przez kasiorek0310
Ja się mierzyłam w brzuchu to wyszło ok 94 cm zaraz pod pępkiem a teraz nie wiem ile mam bo kolejne mierzenie dopiero w czwartek tak jak wg suwaczka tygodnie mijają i nowa fotka z 20 tyg będzie :)bo tamta co robiła to z 16 była i już nie aktualna :P
hasia_86 a tobie ile wyszło a brzusio piękny mnie tez już piłeczka wyszła i zaczęła być coraz bardziej widoczna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #59890 przez hasia_86
mi wyszło 108 :ohmy: a mierzyłam w piątek czyli na 21 tydz.
wydaje mi się ze to dużo, mogłyby mamuśki doświadczone się wypowiedzieć ile miały przed porodem, tak dla porównania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl