BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

13 lata 3 miesiąc temu #56185 przez karolena
ja też, tak uważam ze jak nam powiedzą że będzie to chłopak to juz kupimy pod chlopaaka, a jak dziewczyna to pod dziewczynę:) :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56219 przez Urszula
Witam Kochane!

Jestem w koncu! Czlowiek taki zabiegany, ze nawet odpisac nie ma czasu.

Hasia_86, Anja GRATULUJE SYNUSIOW!!!

U mnie niestety nic nie wiadomo :unsure: Dzidzia sie tak ulozyla, ze nie bylo widac i nawet nie chciala sie odwrocic...wiec....nadal nie wiemy i tak musi zostac. Najwazniejsze, ze sie prawidlowo rozwija czyli wszystko w porzadku :)


Marcysia gdzie mieszkasz w UK ja tez tutaj jestem :) Mieszkamy w Londynie a raczej na obrzezach Londynu ENFIELD

Pozdrawiam wszystkie MAMUSKI bardzo serdecznie!!! :) :lol: :kiss:



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56283 przez Marcysia83
ja mam termin na21.06 a ty Karolena? Ps. cos mi net dzis nawalil i nie moglam odpisac wczesniej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56286 przez Marcysia83
Urszula ja mieszkam w Grays (Essex) jestem tu dop od miesiaca bo wczesniej 5lat mieszkalam w Belfascie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56290 przez Marcysia83
ja musze zmykac kochane ogarnac chatke bo juto wizytacje mamy:) buziaki dla wszystkich pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56293 przez agi-p
Urszula dokładnie najważniejsze , ze wszystko z Maluszkiem oki :) a płeć poznasz moze na kolejnym badaniu :)Nasze Maleństwa już w brzuszku płatają nam figle hihihi.

A my dziś znowu w kinie byliśmy...uśmiałam sie strasznie...aż Dzidzia skakała i kopała :)

Uciekam pod prysznic..kolorowych snów Kochane :)
:KISS:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56295 przez hasia_86
no ogólnie świetny dzień dzisiaj, my nawet jeszcze w banku byliśmy i okazało się że jak na razie nie powinno być problemu z kredytem wiec gromadzimy dokumenty i takie tam :) my z Tomkiem to mamy taki zaciesz że szok ale gdzieś w podświadomości jednak jest obawa że to tylko 80% (albo aż :D )

Anja świetnie że też będziesz mieć chłopaka i szczerze mówiąc to po cichu liczyłam że Urszula nam powie to samo, jednak pamiętaj kochana co się odwlecze ... he jeszcze się dowiemy i na pewno będziesz zadowolona, a ja po cichu liczę że będzie trzech muszkieterów z 10 czerwca :) :) :)

agadolata mówisz że tak długo się czeka na usg??? kurcze nie wiedziałam w poniedziałek będę to załatwiać wiec zobaczymy, jak na razie to tylko ceny się obawiam, bo podobno lekarz którego poleciła mi moja gin to najlepszy specjalista w warmińsko - mazurskim wiec też może być kolejka :pinch:

agi-p świetny pomysł z tą listą jak już pisałam planujemy Michałka na 10 czerwca :kiss:

pozdrawiam was wszystkie i spokojnej nocki życzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56322 przez agi-p
Dzień dobry :)
My już po śniadanku :) Teraz muszę trochę posprzątać a mam strasznego lenia. Jeszcze dziś idziemy na urodziny do mojego chrześniaka , więc prezent jakiś trzeba kupić.Ostatnio wszystkie pomysły mi sie wyczerpują.Te dzieciaki już wszystko mają i coraz gorzej jest coś kupić.Mam nadzieję , ze przy okazji upoluję coś dla Maleństwa :laugh: Ostatnio mój Tatuś kupił dla Dzidzi body z napisem "kocham Dziadka" hihihi :laugh:

Pogoda za oknem mnie dobija...śniegu tyle , ze masakra.A ja ledwo dopinam się w płaszcz zimowy i juz myślałam , że schowam go głęboko do szafy.Brrrr :angry:

Milusiej soboty dla Was i Maleństw :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #56323 przez agi-p
Wstępna lista :) Jak gdzieś coś pomyliłam to sorki ,ale oczopląsu dostałam od sprawdzania hihihi :laugh: jak jest coś źle to poprawcie i będziemy edytowały listę jak coś się będzie zmieniało :laugh:

AgaDolata89 - 09.06.2011 ? - Oliwia/Jakub
Hasia_86 - 10.06.2011 - Michałek
Urszula - 10.06.2011 ?
Anja - 10.06.2011 - Patryk
Ornella - 12.06.2011 ?
Agi-p - 18.06.2011 - Amelka
Marcysia83 - 21.06.2011 ?
Ksiorek0310 - 24.06.2011 Zuzanna/Nikodem...Jakub...Ignacy
Małgorzatta - 24.06.2011 - Borys
Magdallena155 - 26.06.2011 - Julia
Karolena - 29.06.2011 - Alicja/Nikodem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56324 przez AgaDolata89
hasia_86 mi lekarz nie chce dac tu nie ma kolejek ! najwidoczniej oszczedza albo mysli ze przyjde prywatnie tak jak pierwszy raz jak szlam do niego sie przepisac. mialam do innego isc na 4d ale przez te kredyty i notariusza to jestem splukana i szybko na to nie pojde moze wcale nawet bo musze sama kupowac wozek lozeczko itd
agi-p ja juz pisalam
9.06
dziewczynka- Oliwia Agnieszka
chlopiec- Jakub Sylwester
Nie ktorzy nie maja jednego imienia a my mamy wybrane pierwsze i drugie :blush: drugie beda miec po swojej mamie i tacie :side: czyli po nas :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56345 przez Anja
Witajcie kochane!

Świetna ta lista agi-p, ale u siebie niestety dostrzegam błąd- termin mam na 10 czerwca! A imię Patryczek się zgadza :)

My właśnie wędrujemy na śniadanko no i tatko chce mamę z synusiem w brzusiu na siłownie hihi, więc idziemy troszkę pojeździć na rowerku i pochodzic na bieżni!

Hasia ale będą muszkieterowie hihi

Do usłyszenia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #56353 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56360 przez karolena
AGI-P zgadza sie ja mam termin na 29.06 :kiss: :kiss: :kiss:
raczej bedzie chłopiec Nikodem a córcia Alicja :kiss: :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56377 przez kasiorek0310
Witam dziewczyny
ta lista to świetny pomysł mi się zgadza termin się puki co nie zmienił wiec dalej pozostaje 24.06

a imiona to dla chłopaka miał być Nikodem, Jakub albo Ignacy (niestety brak decyzji i zdecydowania )drugie imię po moim śp. tacie czyli Józef
a dla dziewczynki będzie Zuzanna zawsze mi się podobało a drugie dla dziewczynki będzie po teściowej Danuta

A tak poza tym to obstawiam bardziej za chłopcem takie mam przeczucie i oby mnie nie pomyliło ale dowiemy się mam nadzieje 27 i wreszcie zobaczę swój Skarb a jak nie to na 4d 15 lutego idziemy wiec to juz chyba ostateczna żeby poznać płeć.

I wreszcie przyszły moje zamówione ciążówki :D
Spanie dalej kiepsko wygląda bo zasypiam ok 2 w nocy dopiero i śmiem sądzić ze to maluch nie daje bo się wierci strasznie choć jeszcze aż tak bardzo wyczuwalne te ruchy nie są.

Nic miłego popołudnia wam wszystkim życzę ja zmykam pisać prace bo do obrony coraz bliżej :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #56383 przez magdallena155
Czesc Mamusie :))

No troszkę mnie nie było bo nie miałam dostepu do kompa ale już nadrabiam zaległosci :)
Super pomysł tej listy ale widzę ze ja na szarym koncu:)iu mnie termin się zgadza 26.06;) no i muszę sie pochwalic bo ostatnio byłam u lekarza i dzidzia ulorzyła sie idealnie i bedzię mała Julia:))) i pierwsze ciuszki już są po malutku trzeba kompletowac;)
A co do ruchów małej to chyba po mału cos zaczynam wyczuwac choc nie wiem czy sama sobie nie wmawiam bo tak bym chciała poczuc mała zreszta jak kazda z nas:)
Z spaniem tez u mnie nie najlepiej choc moj Rafał robi za podpórke dla moich pleców i jakos daje rade i chyba musze sobie kupic tego precelka do spania bo pozniej moze byc ciezko:)

No nic Mamusie napiszcie jak tam u was ? czy brzuszki rosną?( u mnie tak srednio)

Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl