BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

13 lata 3 miesiąc temu #58142 przez Urszula
Bardzo ladne zdjecia slubne!!!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #58168 przez AgaDolata89
agi-p Co mozna stwierdzić po samym dotykaniu brzucha ??? TO SAMO TWIERDZE CO TY :unsure:
magdallena155 mi sie dziecko zwija w ten sposob ;p napina skore bo wypina tylek i dlatego sie twarde miejsce robie czasem to boli wiec je glaszcze w tym miejscu i zmienia poze :lol:
ja jestem za wozkiem z 4rema kolami na szczescie moj maz tez, ja uzywany bede odkupowac mam juz upatrzony kolor uniwersalny bo bezowy.
ja wrzuce fotki ze slubu cywilnego bo koscielny planujemy po splaceniu kredytu hehe :lol: :woohoo: :kiss: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #58169 przez AgaDolata89

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #58176 przez AgaDolata89

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #58183 przez AgaDolata89
troche powrzucalam hehe lubie wracac do tej chwili slubu cywilny ale niezapomniany smialam sie ze szczescia :kiss: 2 torty byly :silly: niezapomniane przezycia :lol: a teraz w styczniu minelo 13 miesiecy po slubie 17stycznia 2009 zaczelismy z soba chodzic, po 4 m-ach zamieszkalismy z soba na wynajmie, on byl pierwszy z ktorym zamieszkalam i ja pierwsza z ktora zamieszkal (oczywiscie i on i ja mielismy inne milostki :silly: ),17 grudnia 2009 slub, mamy swoje mieszkanko na kredyt i dziecko pierwsze w drodze i po 21lat hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #58229 przez kasiorek0310
Agi
fotki ze ślubu piękne ciekawa jestem jakie mi zrobi w październiku

Aga
twoje równie piękne choćby nawet tylko z cywilnego tak mi właśnie wyglądało że młodzi jesteście po 21 to młodsi ode mnie :) ale to chyba plus bo dłużej będziecie młodzi niż ja :P

My się z moim ledwo rok znamy a dziecko w drodze na szczęście ze ślubem za szybko nie chcieliśmy choć pomysł był na cywilny ale wolałam poczekać i kościelny zrobić raz i mieć z głowy. Każdy dzień śluby na pewno jest niezapomniany ja na razie odczuwam załatwianie spraw z nim związanych bo trochu tego jest :dry:

A ja o spaniu nawet nie myślę przez ta wizytę jutro oby wszystko w porządku było i się okazało kogo w brzuchu nosze <będzie prościej z wyprawka dla malucha z kolorami i reszta ale coś czuje że szykuje sie nieprzespana noc :(

Dam znać jak będę po a wizytę mam o 10:15 i WRESZCIE ZOBACZĘ MALUCHA :D normalnie mam radochę jak małe dziecko na jakąś bajkę albo prezent

Agi
ty tez znać jak tam z Waszym Skarbem i czy wszystko ok

Trzymajcie sie ja może zasnę kiedyś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #58246 przez AgaDolata89
kasiorek0310 hehe w czerwcu 2009 a ja w pazdzierniku 2009 konczylismy po 19lat, w grudniu 2009 bralismy slub :kiss: :lol: :woohoo: wiec mielismy po 20 lat :silly: ale jak na nasz wiek to myslimy powaznie o czym swiadczy np kredyt :P hehe dziecko i slub :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #58352 przez Groszek
Agi super zdjęcia :)
Aga miałam 19 jak brałam cywilny :) a 20 kościelny... ah co to był za ślub :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #58360 przez hasia_86
witajcie dziewczynki

po pierwsze to trzymam kciuki za dzisiejsze badania, żeby dzidziulki były zdrowiutkie i dobrze się ułożyły, nie tylko do sprawdzenia płci, mój to się owszem pokazał ale za to buziulkę schował i następnym razem będziemy sprawdzać czy z twarzyczką wszystko ok (ja to się śmieję że to tylko złośliwość, po tatusiu, on też zaraz się odwraca jak mu chcę zdjęcie zrobić)

co do wózków to tak jak chyba większość wole ten na 4 kółkach a jaki wybiorę to w sumie nie wiem, pewnie zielony jeśli chodzi o kolor a dalej to się nie zastanawiałam, możliwe też że kupie używany ale najpierw to muszę się do sklepu wybrać bo na allegro to nic mi się nie podoba :)

twardniejący brzuszek mi to tak się to uczucie podoba :) jakby dzidzia była już bliżej naszego świata można ją prawie dotknąć, aj normalnie to się doczekać nie mogę następnego razu :)

a właśnie o ruchach dzidzi miałąm się was poradzić, jak często je wyczuwacie ??? bo ja czasami jak kilka godzin się nie ruszy to od razu panikuje, chociaż ostatnio mam na to patent :) jak coś zjem to po 10 minutach czuję dziękuję :)

a i jeszcze jedno Aga co do tego twojego usg ja gdzies czytałam czy też gin mi mówiła że to drugie to powinno być miedzy 18 a 22 tygodniem zrobione, wiec może jakoś to sprawdź ....


pozdrawiam i do napisania


a to nasze sakramentalne tak :kiss:

zdjecia z sesji i wesela :)



a to oczepiny i tak potwierdziliśmy pierworodnego synusia - jak narazie sie zgadza :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #58362 przez agi-p
Hej Mamusie :)
Ależ ja uwielbiam zdjęcia ślubne :) Wszystkie są piękne bez wyjątku...i zupełnie nieważne czy z cywilnego czy z kościelnego :) Kasiorek i bardzo dobrze , ze się nie spieszycie ze ślubem...będzie taki jak sobie zaplanowałaś :)A my braliśmy we wrześniu...bałam sie bo 2 tyg było zimno i deszczowo , ale w dzień ślubu wyszło moje ukochane słoneczko i jak jechaliśmy w plener(poniedziałek) to też była super pogoda. A dzień po zdjeciach rozlało sie na dobre :silly:
Hasia ja mam tak , ze czasami cały dzień Małej nie czuję :( Ale wyczytałam , ze to normalne bo jest jeszcze malusia i jak inaczej sie ułoży to można nie czuć.Więc czekam z niecierpliwością na każdy ruch :kiss: :kiss: :kiss:
Normalnie jestem w szoku , bo spałam dzis jak zabita,tylko 2 razy wstawałam.Ale teraz pomału odczuwam niepokój....oby do 14:30.
Kasiorek zaraz napisz co tam u lekarza :)
Buziaki Kochane :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #58375 przez karolena
HEJ dziewczyny.
ZDJECIA Z SLUBU PIEKNE!!!TEZ UWIELBIAM OGLADAC TAKIE ZDJECIA, JA DZIS POPRACE WRZUCE SOWJE MAM JUZ WYBRANE JAK WRZUCE :lol: :lol:
JA MOJEGO OBECNEGO MEZA POZNALAM MAJAC 14 LAT - PODWORKOWA MILOSC. A WIEKU 19 LAT WZIELAM SLUB KONKORDATOWY, TAKZE NIE MA ZNACZENIA WIEK TYLKO JAK JESTESMY ROZWINIECI EMOCJONALNIE :blink: MOJ MAZ MIAL 25LAT JAK BYL SLUB :) AH.... TO BYL NAJPIEKNIEJSZY DZIEN W MOIM ZYCIU.

DZIEWCZYNY WY JAK WROCICIE OD LEKARZA ODRAZU IFO NA FORUM :lol:
MI BRZUCH TWARDNIEJ RANO I W NOCY I ZAWSZE SIE MARTWIE TERAZ GIN TO POWIEM BO TROCHE TO DZIWNE, JEST TWARDY I NAPIETY :(
DO MOJEJ WIZYTY U LEKARZA JUZ TYLKO 4DNI!!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #58377 przez karolena
MIALAM NA MYSLI PO PRACY NA POCZATKU MOJEGO ZDANIA :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #58379 przez karolena
ZAPRASZAM RESZTE OSOB DO DODAWANIA ZDJEC ZE SLUBU!!!!
:lol: :lol: :lol:
A JAK NIE BYLO SLUBU TO POKAZCIE JAKIES SWOJE ZDJECIE WSPOLNE :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #58392 przez hasia_86
no widzę że dziewczyny teraz szybko za mąż wychodzą :) ja to już taka młoda nie byłam bo miałam 24 lata, studia skończone i rodzice zadowoleni :) masakra jak oni to podkreślali hihi
Tomusia poznałam jak miałam 18 lat, ogólnie to on jest ode mnie starszy równo o 3 miesiące oboje urodziliśmy się 28 dnia miesiąca i ślub też tak braliśmy - teraz mam takie przypuszczenia że Michał będzie na 28 maja :P chyba że po terminie to wtedy 28 czerwiec :P

dziewczyny a napiszcie ile wasze dzidziulki teraz ważą bo na moim usg mam napisane że 409 gram w 20 tyg.

moje usg, niewyraźne ale jest i tak nie wiem co to za część ciała :unsure:

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #58397 przez karolena
HASIA NIE WIDAC DOKLADNIE CO TO :) PRZYNAJMNIEJ JA NIE WIDZE, NA DOLE TO GLOWKA?! TAK MI SIE ZDAJE:) MOI RODZICE TEZ MI TO POWTARZALI ZE JAK WYJDE ZA MAZ TERAZ TO PEWNIE NIE SKONCZE SZKOLY A JAK NARAZIE DLAJE CHODZE I NAPEWNO SKONCZE MOJE STUDIA :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl