BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

13 lata 3 miesiąc temu #58655 przez agi-p
Kasiorek no to bosko...gratuluję :):):) Teraz to już tylko więcej tych kopniaczków będzie i przybiorą na sile :) Boskie uczucie :kiss:
Dziewczyny ja uciekam , jadę do mamy a potem do Mężusia zobaczyć jak mu idzie z domkiem :) Wykorzystam na maxa to,że mam samochód dzisiaj hihihi :)
Kochane miłego wieczorku dla Was i Maluszków :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #58716 przez kasiorek0310
Dzięki niop oby mocniej kopał już się doczekać tego nie omeg jak będzie dawał coraz częściej znać o sobie może wreszcie dotrze do mnie że będę mamą o jak na razie to chyba do mnie to tak do końca to nie dotarło ja zmykam coś przekąsić i do łóżeczka odespać braki z wczorajszej nocy przed wizyta co spać nie mogłam

do spisania jutro rano jak wstanę

miłych snów czerwcóweczki :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #58870 przez agi-p
Dzień dobry kochane:-)
obudziłam sie dziś z mega leniem ale zmusiłam sie do sprzątania.Właśnie skończyłam i teraz biorę sie za prasowanie:-)może potem na spacer sie wybiorę.
Trochę słońca wyszło więc trzeba to wykorzystać :-). Miłego dzionka Wam życzę :-):-):-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #58881 przez karolena
hej laski :laugh:
wczoraj bylam do wieczora na zakupach i jak wrocilam to podlam i nie dalam rady wkleic zdjec slubnych ale dzis to zrobie :silly:

Dziewczyny ciesze sie ze z waszymi maluchami dobrze, niech rosna i kopia jak najmocniej :silly:
Agi-p gratuluje córeczkie
Kasiorek gratuluje kopniaka!!!!ja jeszcze czekam na swojego pierwszego kopniaka :lol:

wczoraj na zakupach kupilam sobie 2 biustonosze dla kobiet w ciazy i karmiacych sliczne w mothercare, oraz 4 pary majtek dla kobiet w ciazy, oraz 3 pary rajstop dla kobiet w ciazy :lol: :lol:
dla dzidzusia moja mama kupila buciki-kapcie z lokomotywa Tomkiem :lol: a moaj bacia podkolanowki i skarpetki na newborna w mothercare :) :) :)

ah zakupy udane jednym slowem!!! a wy cos juz kupujecie???sobie badz maluchowi??
ja za 3 dni na usg!!!juz mam nerwy :( caly weekend bedzie nie przespany

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #58999 przez kasiorek0310
Dzień dobry dziewczyny pogoda cudna :)

ja dla swojego malucha mam już śpioszki, skarpetki czerwone slodkaśne, jedna koszuleczkę z dł.rękawem i 2x body z długim rękawem i jedne rampersy w paseczki za 5zl:) z 5-10-15 bo akurat maja wyprzedaż więc pewno nie raz tam jeszcze zajrzę a kolejne zakupy po 15 lutym jak już będę wiedzieć w jakich kolorach wyprawkę robić.

karolena
oj jeszcze trochę i się doczekasz mi lekarka mówiła że to ostatni dzwonek na ruchy pierwsze a że akurat na początek 19 tyg wypadło teraz co rano mnie budzi kopniakiem a mój się już doczekać nie może aż poczuje kopniaka małego.

A dla siebie mam kupione bluzki/tuniki żeby brzuszek zmieścić bo w niektóre ciuszki już się nie mieszczę :) i jedna parę spodni ciążowych kupione i na razie tyle z moich zakupów.
A przyszła mi dzisiaj bluzka za śmieszne pieniądze ale praktyczna o sporo miejsca na brzuszek :lol:

moda.allegro.pl/show_item.php?item=14196...a%C5%82+wys%C5%82any .

ładna a brzuszek tez w niej ładnie się prezentuje
miłego popołudnia ja zmykam prace pisać wpadnę wieczorem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #59031 przez karolena
no to troszke zdjec z mojego slubu :lol: :lol: :lol: :kiss: :kiss: :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #59032 przez karolena
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #59033 przez karolena
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #59035 przez karolena
1 taniec :blush:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #59049 przez hasia_86
witajcie

karolena śliczne zdjęcia :)

ja dzisiaj rano wybrałam się do lekarza rodzinnego aby skonsultować to moje ciśnienie, no i zadowolona nie jestem, ekg mi zrobili ale wszystko w porządku, jutro znowu na wyniki idę, normalnie stały pacjent się robię w laboratorium, no a za dwa tygodnie mam znowu mocz oddać aby sprawdzić czy już po infekcji, eh jak pomyśle o pobieraniu krwi bleeee ... mam nadzieję że nie znajdą mi nic poważnego no a będą sprawdzać nerki wątrobę i tarczyce, i ewentualnie wtedy lekarz włączy mi kolejne leki :( kurcze biedny ten mój maluszek tyle tej chemii :( ja tam nie czuje się chora i tym bardzie ciężko mi pamiętać o zalecanej dawce :dry:

a co do ciuszków to na brak bluzek i tunik nie narzekam bo mama moja jest krawcową :D i za każdą wizytą w domciu dostaje nowe :D ostatnio widziałam już skrojone dla maluszka ubranka :) słodziutkie, do tego babcia zaczęła sweterek robić - takie to małe i słodkie ...
u mnie to tylko ze spodniami problem albo w leginsach łażę albo w jensach mojej mamy :/

no a dla mojego maluszka jak na razie kupiłam tylko jedne body z Myszką Micky :) chciałam też mu kupić zestaw skarpetek z napisem I love mum / I love dad ale okazało sie że tatuś jest przesądny i na razie nic nie kupuje (ewentualnie jutro przyjeżdża moja siostra to z nią się wybiorę i nie będzie marudzenia)

no a dzisiaj mały jest bardzo żywy i wierci się aż miło, ale to taki układ między nami :P ma zasunąć takiego kopa żeby tatuś poczuł, to ma być prezent na urodziny :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #59062 przez magdallena155
Hej mamusie:)

Jaktam Wam dzionek mija?:)nam od rana bardzo pracowicie bo wziełam sie za pierogi z truskawkami :) i zjadłam 15 :lol: taka miałam ochote:)

korlena śliczne zdjęcia:) i nie martw się ja też czekam na pierwszy kopniaczek zebym była pewna że to dzidzia:)

A co do zakupów to dla siebie kupiłam spodnie ciażowe, spodniczke ( ale mało wygodna :unsure: wiec srednio trafiony zakup) taka miała koszule do leginsów no i ta slodka koszulke z tymi nadrukami na brzuszku co Wam pokazywałam i to naprawde polecam bo fajny materiał i koszulka rośnie z brzuszkiem:)
A dla maluszka mam skarpeteczki:) 4 body z długim rękawkiem,3 takie bluzeczki, 4 body na ramiączka i dwa pajacyki;) w lutym dalszy ciąg ..teraz planuje jakiś kocyk i reczniczki kupic:)

Mam do Was pytanie jaki jest wasz stosunek do karmienia dziecka piersia?bo tak dzisiaj oglądałam program o tym i ciekawa jestem waszy opini do kiedy karmic? czy wogole? karmienie w miejscu publicznym?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #59113 przez Groszek
Magdallena karmienie w miejscu publicznym to dla mnie norma... park, szlak górski, centrum handlowe, pociąg, autobus, czy urząd -żaden problem, wyciągam cyca i karmię :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #59206 przez asia26
ja tak sao jak Groszek :) w koncu jedni karmia butelka a inni cycem dla mnie cyc jest nawet bardziej naturalny niz butla :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #59235 przez Anja
Witajcie.

Karolena prześliczne zdjęcia !!! I ta sukienka..... Ahhhhhh.....Cudo !!!! :blush:

Jak samopoczucie dziewczyny??? U Nas wszystko w porządku, synuś kopie już bardzo śmiało ;)
Zazwyczaj rano i wieczorem, ale popołudniu jak się przebudzi to też lubi kopnąć. Mamy straaasznie duży apetyt! Dlatego właśnie chodzę na siłownię, bo już dawno wyglądałabym jak kolumbryna! :blush: :blush: :blush:

Idziemy coś pooglądać w tv :woohoo:

Miłej soboty mamuśki !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #59281 przez AgaDolata89
ja wlasnie wrocilam z pogotowia, poszlam bo nie czulam ruchow od wczoraj wieczora, zrobil mi usg i pokazal ze serce bije i raczkami rusza, widzialam je tylko do polowy. ale powiem wam ze porownujac to usg dzis trwajace 30sekund i to w 10tyg to jesli chodzi o wielkosc dziecka to jest naprawde duuuuuuze :kiss: dobrze ze jest ok, wiecej sie nabrac juz nie dam. ciekawe czemu przestalo tak kopac jak zawsze skoro ja nic mu nie zmienilam :unsure: mam nadzieje ze bedzie kopac tak jak wczesniej, przynajmniej spokojna bym byla. normalnie jakby ktos mi dziecko podmienil :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl