BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

13 lata 2 miesiąc temu #60218 przez agi-p
Dzień dobry :)
No faktycznie tylko 1 dziewczynka :ohmy: ciekawe czy tak zostanie ??? ja w sobotę jadę na badania prenatalne do Katowic i jak tam potwierdzą płeć to już na bank Amelka :kiss:

Znowu mnie wieczorem głowa bolała i dzis też nie najlepiej sie czuje. Ale cóż zaraz sie zbieram , bo jadę z sąsiadami do ich firmy . Może sobie jakąś dodatkową prace załatwię(żebym w domku ją mogła wykonywać).Od tego siedzenia w domku to zwariować czasami mozna . Zobaczymy :)

Hasia mi też powtarzają , ze do porodu minie mi szybciutko i zaczynam w to wierzyć :):):) No nic pozostaje nam czekać i celebrować ostatnie chwile wolności hihihi :)

Miłego dzionka Kochane...i do później :) :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #60243 przez karolena
MI TAZ TAK MOWIA, I OATRZAC Z PERSPEKTYWY CZASU TO FAKTYCZNIE LECI, ALE CHCE ZOBACZENIA I PRZYTULENIA MALUCHA ORAZ STRACH W CIAZY CZASEM TO WSZYSTKO PRZEDLUZA. ALE LUTY SZYBKO ZLECI :lol: :lol: MILEGO DNIA KOBITKI

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #60273 przez kasiorek0310
Dzień dobry mamusie :0

My już po pobieraniu eh... ;/ teraz tylko czekać na wyniki a poza tym bez zmian mały ma przerwę w kopniakach od wczoraj tylko rano na badaniach kopniaka mi dał chyba na odwagę :laugh:

A tak to czekamy do 16 lutego na 4D i dowiemy się w końcu kogo mamy.
Reszta bez zmian

Miłego dnia wam życzę pogoda cudna :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #60315 przez karolena
MOJA WIZYTA 4D SIE PRZESUNELA NA 18.02 NA 17.30 :lol:
KASIOREK ZNOW MASZ SPOKOJ NA JAKIS CZAS Z POBIERANIEM KRWI :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #60501 przez kasiorek0310
Karolena
no to nie fajnie to masz 2 dni po mnie jak mam 16 na 16:20 :D a to dlaczego ci sie przesuneła ???
i bardzo mnie to cieszy bo nie lubię chociaż dzisiaj obeszło się bez leżenia na kozetce i dzielnie to przeszłam :) dumna jestem ah...

za to mały się nie rusza albo ja nic nie czuje teraz to już wiem co to znaczy strach o malucha jak sie długo nie rusza i jak te głupie myśli chodzą po głowie :angry: a tak to my właśnie po drzemce dość długiej do 4h spałam po tym pobraniu krwi i reka juz nie boli a tak to ani ruszyć nią nie mogłam.

A mam takie pytanie czy wy się tez nie możecie zmieścić waszych tyłeczków w bieliznę sprzed ciąży bo mi się nie bardzo chce mieścić to nie wiem czy z biodrach tak poszło czy tak w tyłku kg przybyło :silly:

A jak tam wasze brzuchy powiększyły się coś może uaktualnimy fotki z brzuszkami naszymi ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #60546 przez agi-p
Ja po pracy musiałam się położyć,bo głowa mnie bolała niemiłosiernie...aż mnie mdliło.No i bez tabletki niestety sie nie obeszło,ale naszczęście lekarz powiedział , ze to bezpieczne i lepsze niż złe samopoczucie mamy dla Dzidzi :)
Co do rozmiarów tyłeczka i bioder to mi też przybyło kilka centymetrów :(:(:( Jeansy ciążowe ,które kupiłam niedawno są ciasnawe właśnie w biodrach i tyłku. Już mi się talia traci i tłuszczyku przybywa.Niestety pojawił sie już też cellulitis :( Ale Mężuś mówi,że mam się niczym nie przejmować i że jestem najbardziej sexowną kobietą na świecie :P Mam tylko nadzieję , że po porodzie wróci wszystko do normy :):):):)

A zdjęcie dodam w czwartek jak zacznie się 21 tydz to zrobię aktualne :):):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #60857 przez kasiorek0310
Witam dziewczyny ale tu cisza od rana :angry:
My wyspani noc przespana jak niemowlę od jakiegoś tygodnia tak już mam małe porządki zaliczone a dzisiaj wybieramy się z moim na małe zakupy dla malucha pewno jakieś ciuszki bo jest gdzie schować a wieczorem do księdza załatwiać z terminem oby mu się chciało wtedy ślub dać bo wcześniej była kuzynka u niego to powiedział im że mu się nie chce wiec zobaczymy oby się udało i z głowy :lol:

A tak to nic mały wczoraj znowu kopać tak że czuje bo wcześniej to nie bardzo czułam ponad dobę żadnego wyraźnego kopniaka ale już jest ok a mój oczywiście że za w czasu panikuje bo na pewno jest wszystko dobrze i jak tu ma facet zrozumieć kobietę.

A u was jak tam dni mijają jak ta maluchy w brzuchu dają o sobie znać wreszcie tym co jeszcze kopniaka nie czuły.

Miłego popołudnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #61010 przez agi-p
Hej Kochane :)
Faktycznie cisza tu straszna . Ale ja myślę , że to przez tą pogodę i osłabienie.Kasiorek zazdroszczę Ci tych spokojnych nocy.Ja sypiam bardzo źle.Nie mogłam zasnąć , potem kilka razy sie budziłam i dół brzucha mnie bolał.Obudziłam sie z gorączką i zimą , która zajmuje mi większą część ust :( Chyba jakieś przeziębienie mnie dopadło.Ale nie ma co sie dziwić pogoda okropna i mój Mężulek też zaziębiony.
Co do ruchów to odczuwam coraz śmielsze i przyjemniejsze znaki od mojej Amelki :) Czasami aż mnie tak dziwnie łaskocze . Ale są już bardziej regularne i codziennie :):):)

Zakupy ciuszków i innych rzeczy przekładamy na marzec,ponieważ końcem lutego czeka nas przeprowadzka , a wiadomo im mniej rzeczy do przewożenia tym lepiej.Teraz skupiam sie na karniszach,firankach i dodatkach :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Buziaki i mimo paskudnej pogody , przyjemnego popołudnia życzę :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #61017 przez Anja
Witajcie dziewczyny.
To chyba faktycznie przez tą pogodę nawet pisać się nie chce..... :angry: :angry: :angry:

Ja niestety od przedwczoraj nie czuję żadnych ruchów nawet najmniejszych, więc zaczynam się martwić... Próbowałam jeść słodycze ale nic nie pomaga...
Jak do jutra nic nie poczuję, to chyba do lekarza pojadę... :unsure: :unsure: :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #61400 przez karolena
HEJ DZIEWCZYNKI- STRASZNA U NAS CISZA!!!DZIS POMYSLE I DAM WAM JAKIES ZADANIA :)
ANJA KONIECZNIE JEDZ DO LEKRZA!!!!!I ODRAZU DAJ ZNAC!!CZEKAMY NA INFO OD CIEBIE.
JA ZA TO WCZORAJ SIE PRZEJADLAM, MAZ ZABRALO MNIE NA FESTIWAL PIZZY DO PIZZY HUT :lol:
WSZYSCY SIE SMIALI ZE MALY PILKARZ MI ROSNIE ZE TYLE ZJE :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #61416 przez agi-p
Hejka :)
Oj a ja mam za sobą koleją paskudną noc.Do tego moje przeziębienie jest coraz bardziej uciążliwe.Niby sobie dziś już poodkurzałam i pomyłam podłogi (nie wiem w jaki sposób sie do tego zmusiłam) , ale mam totalnego niechcieja . Chyba spróbuję sie przespać troszkę .

Anja mi sie wydaje , że nie ma co panikować . Ja też jak juz tu pisałam miałam przerwę w ruchach .Lekarz tłumaczył to tym , ze Dzidzik jest jeszcze mały i jak sie ułoży inaczej to nawet jedzenie słodyczy nie pomaga. Ma jeszcze sporo miejsca i jego ruchy są tłumione. Ale od 6 m-ca juz powinny być bardziej regularne.

A co tam u pozostałych Mamusiek ?? Pewnie odpoczywają :)
Ja juz nie mogę sie doczekać soboty i mojego bad.pren i usg 3d...mam nadzieję , ze obraz będzie widoczny :):):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #61470 przez kasiorek0310
Witam mamusie

ja od rana w mieście byłam niestety praktykowe papiery załatwić wreszcie po 2 miechach je dostałam wypełnione :angry:

Anja co do ruchów to tez tak miałam że kilka dni nic nie czułam a potem jak już zaczął kopać to teraz jak najęty bez przerwy potrafi takie kopniaka dać że aż się wyprostuje bo tak boli skóra na brzuchu jak się rozpycha więc chyba nie ma aż takiego niepokoju nie dość że jest mały to wody tez mogą tłumić ruchy malucha w brzuchu więc na pewno jest wszystko dobrze chyba żeby to długo trwało to wtedy idź dla świętego spokoju zobaczyć czy jest na pewno ok :0

A ja nic pracowity weekend egzaminy teraz mam więc pewno po weekendzie wpade zobaczyć co tu słychać niestety sesja się zaczęła ale tylko 2 ustne wiec tyle dobrze.

A co do zakupów to wczoraj znowu małe co nieco kupiliśmy kolejne śpiochy, pajacyka, body z długim rękawem i niedrapki a te ciuszki takie słodkie że cały sklep bym wykupiła od razu :lol:

Agi to daj znać jak tam po tym badaniu w sobotę i wrzuć foteczke jak możesz Amelki z 3d ja muszę wytrzymać do 16 lutego :S.

A ciekawe co tam u Małgosi słychać i agadolata i reszty dziewczyn mam nadzieję że wszystko dobrze bo się tak nie odzywają na tym naszym forum.

Miłego popołudnia i weekendu trzymajcie kciuki :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #61495 przez Anja
Witajcie!

Pól nocy nie spałam, czekałam aż mały będzie kopał... ale nici !
Zasnęlam koło 3 dlatego całkiem niedawno wstałam. Ubrałam się, troszkę ogarnęłam i mówię tak: Pojadę do położnej niech sprawdzi czy wszystko ok. Chwyciłam za klamkę, na to jak mi Patricko kopa zasadził!
Tak jakby chciał powiedzieć: Nie stresuj się matka, wszystko ok :blush: Jestem tu!
No i już jestem spokojna :laugh: :laugh: :laugh:

Posłuchałam rady koleżanki która powiedziała, że jak dzidziuś jeszcze mały to przez kilka dni mogę go nie czuć.
No i już się nie stresuję :laugh:


Kasiorek ja byłam 2 dni temu na zakupach, tyle piękności, że nie moglam się powstrzymać. Kupilam 2 bluzeczki dla mojego skrzata.
A od koleżanki dostałam 2 pełne siatki ciuszkow dla małego 0-6 miesięcy! Więc za dużo już nie kupujemy, bo nie zdążymy wszystkiego pozakładać.

Ide troszke mieszkanko ogarnąć, pranie zrobic.

Miłego dnia mamusie !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #61581 przez Marcysia83
witaj Urszula mam pytanko dot wniosku MATB1 czy ty juz takowy dostarczylas pracodawcy? Ja dalam swojemy w tym tyg ale zastanawiam sie czy jeszcze musze4 poinformowac w pracy kiedy chce odejsc na macierzynski? bo na druku byla tylko data przewidywanego porodu! z gory dziekuje za odp pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #61623 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl