BezpiecznaCiaza112023

kubeczki niekapki

13 lata 7 miesiąc temu #30639 przez jedynaczka
tym razem mam pytanie dotyczące kubków niekapków
mój mały do tej pory używał swojego ulubionego kubeczka z firmy lovi tego z miękkim ustnikiem.. no ale on już jest zdecydowanie za mały... i własnie zastanawiałam się wczoraj i dziś czy nie kupić mu następnego z firmy LOVI tego co jest od 12 miesiąca
dokładnie o ten:
allegro.pl/kubek-360-niekapek-junior-250...631-i1209818952.html

może któreś z waszych pociech ma taki? możecie doradzić może jaki byłby lepszy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30644 przez kasiora
my mamy avent apteka.we-dwoje.pl/avent_avent_kubek_nie...,artykul,a11557.html i jestem bardzo zadowolona bo faktycznie niekapek :)

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30647 przez _aga86_
A macie moze sposob na to by dziecko chcialo pic z takiego kubeczka?? Moze glupie pytanie, ale ja "walcze" z odstawieniem butelki i jakos slabo nam to wychodzi. Niunia duzo mniej pije z kubka niz z butli :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30656 przez jedynaczka
Aga my jesteśmy własnie na etapie eliminowania butli z rokładu dnia :)
nie było łatwo ale sa duże postępy.. mały przekonywał sie powoli do kubka ale teraz już jak napisałam jest to jego ulubiony sprzęt :)
na początku oczywiście był płacz za butelką z soczkiem czy z harbatką ale ja soczek z butelki zamieniłam na soczek z rurką :) a herbatke na kubek niekapek i powoli z dnia na dzień mały sie przekonywał bo butelki znikły mu z oczu :) chciało mu sie pić więc nie miał wyjścia...
albo kubeczek albo nic... metoda może i regorystyczna ale u nas sie sprawdza.
trzeba bunt przeczekac i mała szybko zapomni o butelkach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30658 przez Moniq
ja mam taki kubeczek jak jedynaczka pokazała i jest rewelacyjny, pije się z niego podobnie jak z normalnego kubka, tylko że trzeba trochę zassać; Aga możesz spróbować ten kubeczek- może podpasować Małej bo podobnie składa się usta jak do butli;
moja Niunia pije z niego od 6 m-ca, kubek nie przecieka, chyba że się źle założy uszczelkę, plusem jest to że dziecko szybko uczy się pić z normalnego kubka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu - 13 lata 7 miesiąc temu #30659 przez _aga86_
No wlasnie od wczoraj zabralam Jej butle, ale dzisiaj wieczorem jej dalam, bo jakos tak boje sie, ze za malo pije przez to:/ No i z butelki dosyc duzo wypila, a jak widzi kubek kiwa glowka <nie> . A ze szklanki z checia pije- tylko, ze 3/4 wyleje. Ale coz moze wkoncu sie przekona...

Dzieki Moniq wyprobujemy ten kubek:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30660 przez jedynaczka
więc chwalisz go sobie Moniq?
dobrze wiedzieć... więc pewnie zakupie go przy najblizszej okazji..
a ma może jakieś większe lub mniejsze minusy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30661 przez Moniq
minusem jest to że uszczelka się zużywa ale nic nie jest wieczne, nasza przeżyła ok 5 miesięcy :) i jak się podaje w nim dziecku soczki kolorowe, np z marchewką, to się zabarwia

polecam ten z uchwytem, bo łatwiej jest dziecku z niego pić, łatwiej utrzymać w rączce; u mnie stoi on na niskim stoliczku i Mała jak chce pić to sobie bierze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30662 przez jedynaczka
ale z tego co zauważyłam to chyba można dokupić samą uszczelke prawda?

widze że u Was jest podobnie jak u nas :)
u mnie kubeczek też ma specjalne miejsce i jak mały spragniony to wie gdzie ma sie udac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu - 13 lata 7 miesiąc temu #30674 przez Madzia89862
a my mamy taki: www.halobaby.pl/product-pol-3552-Explora...lony-niebieski-.html
maly z niego chetnie pije co nie zmienia faktu ze woli z samej szklanki czy kubka bo z butli nie bardzo.nie lubil i nie lubi.a nawet bym powiedziala ze nie umie;/ ale nie powiem bo maly musi sie przyzwyczaic do kubecka.i jak nie kubek to nic nie bedzie pil.tu sie zgodze z jedynaczka.wajedynaczka-kubek wart chyba uwagi

a tu znalazlam ale jest od 18 mies www.halobaby.pl/product-pol-3552-Explora...lony-niebieski-.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu - 13 lata 7 miesiąc temu #30728 przez Agnieszka
ja taki kubek jak pokazałaś Jedynaczka mam już od kąd Alicja miała 5 miesięcy,
kupiłam go jak zaczęło się lato i trzeba było podawać coś dodatkowego do picia, bo jak kiedyś przecież pisałam butelek Ala nie uznaje i mamy ogromny kłopot z nią z tego powodu ...
Z tego kubka początkowo też nie chciała, bo skoro nie piła nigdy z butelki to nie wiedziała co z nim zrobić jak jej go podawałam, najpierw służył jej do zabawy, potem próbowała go gryźć, ale w końcu załapała, ze to trzeba przyssać by się napić.
Mamy ten od 9 miesiąca no i jest bardzo fajny.

taki też mamy, ale z niego nie chce pić niestety allegro.pl/kubek-niekapek-150ml-6m-bpa-0...871-i1209818954.html



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu - 13 lata 7 miesiąc temu #30739 przez _aga86_
Ja w sumie mam 3 rodzaje. 2 takie poczatkowe bardzo podobne do butelki tylko roznia sie "dziubkami" i jeden ten co ma Madzia. Dzisiaj zamierzam sie zaopatrzyc w ten co ma Moniq- mam nadzieje, ze znajde w jakims sklepie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30777 przez jedynaczka
Agnieszka i teraz już mała chętnie z niego pije?
ja jutro sie wybieram na zakupy, bo dziś nam goście dopisali i musieliśmy ich zabawiać :)
więc jednak kupie ten kubeczek z LOVI
dzięki za pomoc w podjęciu decyzji :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30805 przez _aga86_
No i nie znalazlam tego kubeczka:/ W dwoch sklepach byly identyczne, ale od 24 miesiaca:/ Moze na e-bayu znajde...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30835 przez Agnieszka
Jedynaczka powiem tak, jak musi to wypije, ale ogólnie to bardzo mało ona pije. Ale sam kubek jest bardzo dobry, bo z butelki niego nie weźmie, a jak napatrzy się jak my pijemy z kubków to i sama z tego trochę pociągnie.
Ja bym na Twoim miejscu go kupiła, nie pożałujesz raczej, tylko poszukaj sobie właśnie na allegro; my kupiliśmy na allegro po 23 zł i poszłam odebrać osobiście, bo gdybym chciała kupić w tym samym sklepie tylko bezpośrednio u sprzedawcy to były po 32 zł! (SUPER ZAROBEK MAJĄ!)



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl