BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 1 miesiąc temu #580148 przez ola85
Aganobla - jak czytałam Twój opis to przypomniał mi się mój poród i ciarki mnie przeszły... Ja też w pewnym momencie darłam się jak głupia, do tego mąż mnie ciągle podnosił, bo kazali chodzić, a ja leciałam z nóg... I te masaże szyjki, które tak bolą... Najważniejsze że skończyło się dobrze. Moja mała dostała 9pkt bo była lekko sina
Martyna - jak ja cię rozumiem... też 2 dni ryczałam z bezsilności i niewyspania
Buziaczek - mi położna też polecała linomag
Kasiu - ja wszystkie pieluchy piorę w loveli i ładnie się spierają
Marlena - kurczę no to nieźle się potłukłaś. Z tym karmieniem to trudna sprawa, większość ludzi jak widzą że karmię to wychodzi.

a zmieniłam pampersy na huggisy i pupa od razu wygląda lepiej.
Położna też zaleciła by dawać od 2 tyg witaminę k plus d. Wy też ją dajecie swoim dzieciaczkom?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #580151 przez Marlena1888
kochane jeszcze słówko o kolce, od jakiegoś czasu zauważyłam że Filipka męczą bolesne wzdęcia, wieczorami płakał bo bolał go brzuszek, podajemy mu kropelki bobotic po dwie kropelki na smoczek 4 razy na dobę i już płacz z tego powodu przeszedł :laugh: także polecam :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #580177 przez Pliszka
Marlena, ja karmię tylko przy moim Miśku, jak była u nas teściowa czy moja mama to przy nich też, ale trochę mi z tym było nieswojo, dla mnie to jednak taka dość intymna czynność i nie na pokaz, ale ja jestem raczej z tych wstydliwych :blink: Absolutnie nie razi mnie widok karmiącej kobiety, ale sama wolę karmić z dzieckiem sam na sam :blink:

kasia, ale Tosia ma ekstra czuprynkę! :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #580192 przez dominia
Ja karmię przy domownikach .. ale jak przyjedzie ktoś w odwiedziny to uciekam do innego pokoju :)

Jeszcze mam pampersa .. dwojki jedne sensitiw drugie normalne obydwie paczki dostaliśmy, później przerzucam się na dady :)

Igor wcale mi się nie odparza .. aż z mamą jesteśmy w szoku :) bo moja chrześnica Milena to zaraz miała parzący tyłek jak się jej nie przebrało w odpowiednim momencie ;) nie wiem od czego to zależy :)

Kasia to pięknie odciągnęłaś pokarmu :) brawo ! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #580193 przez Pliszka
Nie wiem jak w innych częściach Polski, ale u nas dziś było wiosennie i się nam z Olciem rewalacyjnie spacerowało :laugh: Oczka mu się zamykają jak tylko wyjeżdżamy z klatki, świeże powietrze i to kołysanie od razu go usypiają :) Dziś spacerowaliśmy 45 minut i po przyjściu jeszcze sobie ładnie pospał :) Spacerki to będzie nasza ulubiona rozrywka na najbliższe miesiące :) Muszę sobie zgrać na telefon jakieś nowe audiobooki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #580197 przez Monia_T
Marlena ja karmię bez oporów przy wszystkich. Jak są jakieś obce osoby i widzę, że je to krepuje to okrywam sie pieluszką.

Aganobla jesoo ale trafiłaś na fatalną obsługę przy porodzie :ohmy: Strasznie Ci współczuję tych przeżyć. Ja miałam super położną, lekarza i zespół przy porodzie i chyba dzięki temu poszło tak szybko i sprawnie.

Ola ja podaję witaminki. Na początku miałam te w twistach, ale niewygodne to i niebezpieczne w podawaniu, teraz mam krople z dozownikiem k+d3, rewelacyjnie się je podaje, ale niestety nie są tanie.

Kasia fajne te dwójki :)
Tosia urocza :kiss:

Dzis taka piękna pogoda, byłyśmy z Igunią na spacerku :laugh: Chciałabym już wiosnę :lol:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #580227 przez jadziatopol
Gabilee ale slodziak :kiss: :kiss: :kiss:
Sylwia Bartus przecudny :kiss: :kiss: :kiss:
Xpatii jej...biedny braciszek ;) :( az serce sie kroi jak takie malenkie dzieci sa chore :(
Ola nam lekarz kazal brac od poczatku D3 w kropelkach..bo malutki jest karmiony wylacznie piersia :) fajnie ze z pupka juz dobrze :) ja tez wymienilam pieluchy z pampersow na Huggiesy i jest o niebo lepiej do tego to wietrzenie pupki :lol:
Pliszka ale extra fota :lol: to m jest wielofunkcyjny :lol:
Aganobla az mi wlosy stanely na glowie po przeczytaniu twojego postu :huh: cale szczescie ,ze dobrze sie skonczylo wszystko :kiss:
Kasia Tosia sliczna :)

A mnie sie skonczyla oliwka i zaczelam Hubka smarowac oliwa z oliwek :lol: Bartka tez tak smarowalam kiedys bo mial bardzo sucha skore i oliwka dla dzieci sobie z tym nie radzila :)

Dziewczyny ...czy to mozliwe jak karmie wylacznie piersia ,zebym dostala okres????

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #580234 przez dominia
Jadzia tak jest to możliwe :) położna mówiła mi, że nawet 3,4 tygodnie po porodzie można normalnie miesiączkować mimo karmienia :) i nawet kazała uważać żebyśmy z M nie szaleli przypadkiem bo może coś się z tego wykluć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #580244 przez jadziatopol
Dominia,Justyna dzieki :lol: to chyba mam miesiaczke ;)

a moj Hubek dzisiaj dokazuje. Nie spimy od 4 rano...lezy i sobie jeczy....przeciaga sie i oczy zamyka co chwile i za chwile otwiera szeroko :ohmy: kurde ...
Acha , co do koloru to wyszla straszna sraka ;) :angry: jestem lekko wkur.....bo mial byc naturalny blond a wyszla sraka rudawo,zielona....chyba przez hormony ;) zobaczymy moze sie to dziadostwo wyplucze ;) tak wiec na razie fotki nie zamieszcze ;) nawet w lustro nie moge patrzec bo taka jestem wkurzona :angry: co za gowno!

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #580266 przez dominia
Ciekawe kiedy u mnie się pokaże okres .. czy w czasie karmienia czy po ;)
Jadzia ja jestem umówiona do fryzjera na 27 marca .. mam nadzieję, że profesjonalistka zrobi tak jak trzeba i będzie wiedziała co nałożyć mi na ten łeb żeby nie szkodziło Igorowi przypadkiem ;) mam nadzieję, że szybko Ci się wypłucze to gówienko :)

Madlen ?? gdzie jest Madlen ?? wiecie coś ?? miała dzisiaj jakiś zajęty dzień ?? czy pojechała na porodówkę ?? do szpitala miała się stawić jutro no nie ?? martwię się :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #580323 przez Monia_T
Jadzia szybko okres dostałaś :ohmy:
Ja poprzednio jak karmiłam dostałam dopiero po roku :laugh:

Madlen chyba rodzi? :laugh: W końcu :blink:

Ja też musze iść do fryca, odrosty mam masakryczne, tylko, że zaczęły mi włosy wypadać, jak to po porodzie i nie wiem ile z nich zostanie :silly: Poprzednio musiałam sporo obciąć bo połowa w garściach mi wyszła...

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #580374 przez Martyna
Buziaczek dziekuję za odpowiedź :) buziaki dla Zuzi :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Pati ja się zastanawiam i nie moge sie doczekac jak Robercik będzie sie usmiechał :)

Kasia ja używam płynu do prania i płukania dzidziuś i nie zostają mi żadne plamy

Pliszka to straszne jak Maluchy płaczą :( my tez głaszczemy i szuszamy do uszka i wtedy się uspokaja.

Ola a lepiej juz u Was ze spaniem? my na wypisie ze szpitala w zaleceniach mielismy aby dawać witaminę D od początku a witaminę K od 8 doby i podajemy Małemu

Marlena Bobotic można stosować od pierwszych dni?nas na razie odwiedzili tylko nasi rodzice i w sumie karmiłam tylko przy M i moich rodzicach bo jak teściowie byli to Maly był juz nakarmiony. Nie wiem jak to będzie wyglądało jak będą nas odwiedzać nasze rodziny czy znajomi. Myslałam o tym co pisała Monia i najwyżej będę sie zasłaniała pieluszką. chociaż pewnie nieraz wyjdę do sypialni.

Pliszka my tez bylismy dzisiaj na spacerku około 50 minut :) Robercik zasnął i po powrocie do domu rozebrałam Go i spal jeszcze ponad 2 :) szkoda tylko, że w przyszłym tygodniu ma być znowu zimno :( ale kolejne dni trzeba wykorzystać bo ma być ponad 10 stopni :laugh:

Dominia Madlen właśnie jutro miała iść. Ciekawe może już coś się zadziało?? :)

Jadzia, Monia, Dominia ja też mysle o fryzjerze :) chciałabym cos zrobic z włosami ale sama jeszcze nie wiem co :laugh: może w końcu pierwszy raz zdecyduje sie na zmiane koloru? :)

Mamusie ile czasu krwawiłyscie po porodzie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #580379 przez jadziatopol
ja wczoraj czulam,ze do wtorku to ona nie wytrzyma :unsure:
Dominia dziecku nie zaszkodzisz...jedynie sobie bo mozesz wlosy stracic ;)
Monia tak wlasnie czytalam,ze dopiero jak skoncze karmic...dlatego zaskoczona jestem...ale Dominia mnie uspokoila :lol:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #580397 przez dominia
Jadzia serio ? Strace wlosy ? To przez porod czy jak ? Mojej mamie ani przy mnie ani przy Oli nie wychodzily wlosy .. moze mi tez zostana ;) scinam po ramiona to moze nie bedzie widac jak cos wypadnie :)
Mnie tak zesyplo na twarzy :/ juz miesiac mam tak .. Co wylecze syfa to wyjda kolo niego dwa kolejne .. Hormony szaleja ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl