BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #580415 przez Madlen
Hej kochane jestem :kiss: Dziękuję. :kiss:
Nie było mnie, bo M. wrócił z pracy, przeprosił nawet :P . Potem pojechaliśmy na zakupy, ostatnią wieczerzę, nawet różyczkę dostałam.
Bóle i skurcze mam od wczorajszego świtu, ale teraz jeszcze mocniejsze. Co 10, 8 a nawet 5 minut. Mam nadzieję, ze karuzela nie stanie...
Więc jadeeee zaraz do szpitala. :)

Będziemy w kontakcie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #580428 przez jadziatopol
Madlen hahahha!!!!! tak czulam wczoraj! lec kochana i trzymam kciuki ! Dasz rade! wystrzelisz jak torpeda!!!!:lol: :kiss:
Dominia ja tez mam syfki ;) wszystko wraca do normy ;) cera mi sie popsula...wlosy juz nie sa takie blyszczace i miekkie....a z tymi wlosami niekoniecznie musi tak byc w twoim przypadku..ale ja pamietam jak mi wypadlo mnostwo! jak u Moni...garsciami wyciagalam...ale i tak farby kladlam...potem wyrosly mi nowe :lol:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #580442 przez Pliszka
Madlen, trzymaj się dzielnie!!!! :kiss: Kciuki zaciśnięte!!!! Fajnie, że m przeprosił i że jest z Tobą. Oby wszytsko poszło sprawnie i bez problemów! Będziemy czekać na dobre nowinki!

Martyna, ja krwawiłam chyba niecałe 2 tygodnie, tydzień bardziej obficie i tydzień tak już delikatnie, a teraz przez kolejne dwa delikatnie plamię. w ogóle jestem miło zdziwiona okresem połogu bo myślałam, że będzie gorzej. Nie zużyłam połowy tych wielkich poporodowych podpasek, które kupiłam. Nie wiem czy to przez cc czy to normalne.

Ola, my podajemy witaminę D, ponieważ Oluś jest dokarmiany nie musimy już dodawać witaminy K. Niby to mm ma też witaminę D, ale ponieważ maluch nie zjada całej porcji, pediatra zaleciła suplementację.

pati, trzymam kciuki za zdrowie braciszka! To ten najmłodszy przedszkolak tak choruje? Biedactwo :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #580495 przez dominia
Madlen trzymam kciuki !!!!! super, że M się tak zachował :) przynajmniej jedziesz do szpitala w dobrym humorze :) czekamy na wieści !! :kiss: :kiss: :kiss:

Jadzia aż sobie kupiłam cetaphil taki balsam do ciała i twarzy, podobno działa cuda .. zobaczymy czy faktycznie coś pomoże ;) nawet jak wypadnie troche tych kłaków to faktycznie odrosną :) a ja włosów nie mam mało więc może nie będzie tak źle :)

Ola ja odkąd wyszłam ze szpitala podawałam tylko witaminę d i jak w sobote była lekarka to kazała dawać już tą d+k :) i od 3 dni Iguń ją dostaje :)

Martyna ja krwawiłam może tydzień .. nawet już nie pamiętam ;) w szpitalu miałam te podkłady szpitalne z ligniny a w domu już podpaski szły :) teraz leje się ze mnie różowa woda, codziennie jest jej coraz mniej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #580514 przez jadziatopol
Dominia znam ten produkt. Tutaj Cetaphil jest baaaardzo popularny i baaaaardzo tani nie tak jak w Polsce. Ja mam wszystkie produkty z tej firmy...kupilam po tym jak mi wyszly syfki w Polsce na twarzy i dermatolog mi powiedziala,zebym kupila w aptece Cetaphil. Jak zobaczylam jaka roznica cenowa jest tu i tam to nie moglam uwierzyc ! :ohmy: tu place za 500ml mydla do twarzy 4 $ to jest 12 zl

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #580518 przez dominia
Jadzia ja kupiłam chyba 250 ml balsamu za 30 zł :ohmy: :ohmy: i tak tanio .. bo chodzi po 40 :dry: co za zdzierstwo :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #580523 przez jadziatopol
Dominia[/b dokladnie. Ja z tego co pamietam to zaplacilam wlasnie 40 zl. Jakie bylo moje zdumienie jak zobaczylam ceny tych produktow tutaj! i tu mozna kupic to w sklepie spozywczym :lol:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #580524 przez kasia123m
Ze mnie tez sie leje rozowa woda.
Wit D podaje co 2 dzien a co 2 d+K bo w sumie krmie pol na pol...

A macie d+K w dozowniku?i tam jest npisane dwa dozowniki to naciskacie 2rzy do buzi?kilka kropel leci...
Tosia ledwo sie wlaczy nocna lampke to oczy szeroko otwarte a wczesniej usypiala hehehe



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #580544 przez jadziatopol
mnie sie cos psuje forum.....pokazuje mi pustego posta ;)
Kasiu ja mam dozowniczek i daje 1 ml. :) moj Hubek tez od jakiegos czasu jak sie zapali swiatelko to oczy ma jak spodki :) jak tam cukry? mierzysz jeszcze?

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #580605 przez Monia_T
Kasia ja mam Juvit K+D3, dozownik ładnie równo odmierza :)

Iguni znowu nosek się zatkał :angry: Trochę jej powyciągałam fridą, przepłukałam Marimarem, zakropiłam...ale nadal ciężko oddycha i się wybudza. Ciekawe jaka nocka nas czeka... :unsure:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #580618 przez kasia123m
Monia ale naciskasz i leci kilka kropel..i naciskasz dugi raz.nie wiem czy tyle samo leci...polozna cos mowila o kroplach.nie dajesz 2kropel tylko dwa wcisniecia?

Jadzia nie mierze od kilku dni bo jem za 3.potrafie zjesc 3 kromki z wedlinia i drozdzowke i glodna jestem.jakie to przyjemne moc sie najesc...Mleka mi troche brakuje ale sie boje napic zeby mlodej nic nie bylo.dzis zjadlam jogurt nat.buchte mi M kupil z rodzynkami.smakuje jaak bulka maslana...kroje kawalek..smaruje maslem i jem...mniam.Czytalam ze nowosci do diety wprowadza sie jak odpadnie pepek...wiec narazie nie szaleje.Troche mi ciezko obiady wymyslac...no ale co poradze.jakos to bedzie.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #580636 przez Madlen
dzieki kochane.mam ktg,wszystko ok. Skurcze co 4 min. szczesliwa ze to juz. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #580660 przez Suzi
dominia napisał:

Jadzia serio ? Strace wlosy ? To przez porod czy jak ? Mojej mamie ani przy mnie ani przy Oli nie wychodzily wlosy .. moze mi tez zostana ;) scinam po ramiona to moze nie bedzie widac jak cos wypadnie :)
Mnie tak zesyplo na twarzy :/ juz miesiac mam tak .. Co wylecze syfa to wyjda kolo niego dwa kolejne .. Hormony szaleja ;)

Dominia, a mierzysz jeszcze cukier czy juz nie sprawdzasz?
Tak w ogóle to POLECAM ksiązkę "Dieta bez pszenicy" Williama Davisa. Super ciekawa i wręcz obrazoburcza jeśli chodzi o sposób odżywiania nie tylko osób mających problemy ( choćby czasowe ) z nietolerancją glukozy, ale w ogóle. Skoro piszesz, ze pogorszyła Ci sie cera mniej więcej od miesiąca, to oprócz oczywistych zmian hormonalnych może nie być bez znaczenia, że powróciłaś do jedzenia produktów z mąki pszennej... Naprawdę BARDZO ciekawa ksiązka, czytam ją własnie z zapartym tchem, POLECAM. Warto ją poznać tez ze względu na to jak żywić dziecko...No i wychodzi na to , że z pszenicy należałoby całkowicie zrezygnować na zawsze, bo to co teraz rośnie to juz prawie nie jest pszenica tylko jakiś twór wielokrotnie modyfikowany genetycznie, który nam bardziej szkodzi niż słuzy. Niejedzenie pszenicy rozwiązuje wiele problemów z którymi medycyna sobie do tej pory poradzić nie potrafiła i "leczy" z wielu chorób!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #580670 przez xpatiiix3
Jadzia no niestety, człowiek czasem się napatrzy przez życie na to cierpienie... ;/

Martyna mój się uśmiecha ale jeszcze tak bezwiednie.. a chciałabym zobaczyć pierwszy taki szczery uśmiech :)

Dominia ja mam jak nigdy całą twarz prawie zsypaną syfkami... ;/

Pliszka nie, ten który ma 9 lat.. ale już lepiej leczą zapalenie antybiotyk silny dostawał jutro wychodzi ze szpitala :) no, ale jeszcze dużo przed nim..

Madlen trzymam kciuki mocno za Ciebie :) powodzenia kochana :kiss:

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #580675 przez Marlena1888
powodzenia Madlen!!!! :))) :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl