BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 9 miesiąc temu #717293 przez Marlena1888
sylwia ale słodziutki Bartuś :)a jakie fajne włoski! :)Fifi dziękuje za życzonka :) :lol:

bananamana ale cudna Dagmarusia :) będzie chłopięce serca łamać już niedługo :)gratuluję ząbków!:)

tyle narazie, nadrobię Was potem. u mnie zamieszanie niezłe, w sobotę szwagierka ma ślub, ta co mieszka na górze (a my a dole z osobnym wejściem )więc wiadomo przygotowania go on. dziś zjeżdza się rodzina ze śląska.. mało tego wczoraj zadzwonili że siostra mojego S ta co miała śluby jakieś tam zakonne kiedy się Fifi rodził :silly: to zadzwoili że nie nadaje się do zakonu, jest w tyle intelektualnie i żeby po nią przyjechać i po rzeczy... załamka.. teściowie wzdrygnięci nieżle.. a co najlepsze ona dopiero się o tym dziś dowie eh. mój tato pojechał dziś z teściową do zakopanego żeby ją przywieźć do chaty bo nie wiadomo jak to przeżyje. a 3 lata tam była, odseparowali od rodziny, mało dzwoniła, a tu będzie w chacie siedzieć.. a do tego to już 4 zakon w którym ją wywalili.. załąmie się Grażka bo tak by ona chciała tak żyć...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717340 przez dominia
Dzień dobry :)

Mój Maluda się budzi z drzemki więc nie wiem ile zdążę ;)

Gabilee Leoś cudowny :kiss:

Satine Marysia jak zawsze piękna :kiss:

Bananamana Dagusia śliczna, gratuluję ząbków :kiss:

Marusha
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Martynka do Ciebie jeszcze się odniosę ale muszę iść do mojego obudzonego :) będzie dobrze !!! :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #717365 przez Monia_T
Bartuś i Dagusia :kiss: :kiss: :kiss: zauważyłyście jacy oni podobni :ohmy: Śliczności :laugh:

Fifi moc buziaczków z okazji pół roczku :kiss: Poważny wiek :blink: :laugh:

My sobie "posesjowałyśmy" to coś Wam wrzucę :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717374 przez bananamana
Bartus, Igunia cudowne dzieciaczki :)

Wrzucac kobietki kolejne fotki uwielbiam ogladać te nasze dzieciaczki :)

Fifi 100latek :kiss: od Daguni :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717379 przez Monia_T
Powiedzcie mi jeszcze...czy to pierwsze zdjęcie pasuje na zaproszenie, czy lepiej ostatnie tylko girki trochę wytnę...?

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717381 przez sylwia1986
Monia ja widzę podobieństwo Bartka i Daguni :lol: tyle że Bartek teraz łysieje :silly: ale ciemne oczka będą u nich jak nic :side:
Sesja cudna, to pierwsze jak najbardziej nadaje się na zaproszenie na chrzest :)

Marlena to będzie się działo przez weekend u Was :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717383 przez chomiczka
Monia zdecydowanie pierwsze zdjęcie!! I nic nie wycinaj :silly: Igunia wygląda na nim tak pięknie i niewinnie jak aniołek - w sam raz na chrzest!
Kurczę to na chrzest też się daje zaproszenia... kurcze nie wiedziałam, nigdy nie byłam na chrzcie ;) dobrze wiedzieć. A macie już datę chrztu?? ja jeszcze nie poszłam do księdza, ale siara :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717387 przez Satine0
Monia Pierwsze foto:) takie jakie jest !!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717388 przez Monia_T
Dzięki :)
To wybieramy pierwsze zdjęcie :laugh:

Chrzcimy się 25 sierpnia.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717394 przez ola85
Hej,
Ja popoprawiałam swój poprzedni post, bo jakoś tak nie po polsku wyszło :S No i widzę że trochę napisałyście :)
Bananamana - śliczną masz córeczkę :kiss:
Sylwia - Bartuś super :) Z piosenki się uśmiałam, puszczę to teściowej, bo Ona coś kombinuje z dietami :silly:
Monia - ale te Twoje córeczki śliczne i podobne do siebie :) Pierwsze pasuje super :)

Lidzia dzisiaj chętnie zjadła marchewkę Gerbera, to chyba znaczy że ze słoiczkami jeszcze nie wszystko stracone

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717399 przez bananamana
Monia jak najbardziej pasuje to pierwsze :)
My juz chrzciny na szczescie mamy dawno za soba :)

Dziekujemy za komplementy a tu wzielo mi sie na wspominki jaka ona byla malusia :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717406 przez chomiczka
Gabile kochana wreszcie jesteś. Mały Leoś cała mama, i jak urósł ;)
Zazdroszczę Ci umiejętności i chęci do projektowania własnego domku. U nas było tak że bardzo nam sie spieszyło bo nie mieliśmy za bardzo gdzie mieszkać a mieszkanie było w ruinie. Robiliśmy wszystko aby szybko, a że oboje nie mamy pojęcia o projektowaniu i "co do czego pasuje" że wyszło średnio. Kuchnia kosztowała nas krocie, a jest paskudna jak dla mnie :angry: wszystko odbywało się przed świetami Bożego Narodzenia i wykonawcy nie mieli czasu na naszą kuchnię więc wzięliśmy byle kogo. W efekcie kuchnia kosztowała 13000zł a w ikei są o niebo łądniejsze za parę zł. :huh: :huh: no ale tak to jest jak się nie ma pojęcia. Ale mieszkanie za parę latek chcemy wynajmować a sobie kupimy domek lub większe mieszkanie pod Wrocławiem, więc tą myślą żyję. Pokaż koniecznie swoją kuchnie.

Princess ja uwielbiam mięso, ale uwielbiam też warzywa, w sezonie warzywnym mogłabym jeść tylko to i bez mięsa się spokojnie obywam wtedy. Już nie pamiętam kiedy mieso jadłam ostatnio. Teraz wystarczą mi same młode ziemniaczki na obiad + surówka, takie to pyszne wszystko świeże ;)
Mam do Ciebie takie pytanie, nie zrozum mnie źle - z czystej ciekawości. Nigdy nie interesował mnie wegetarianizm i do końca nie wiem na czym się opiera. Czy Ty nie jesz mięsa bo szkoda Ci zwierząt, czy dlatego ze dbasz o zdrowie czy dlatego że Cię brzydzi mięso? A może wszystko na raz. I jeszcze jedno, skoro szkoda Ci zwierząt, że oddają życie i często w niehumanitarny sposób, to dlaczego jesz ryby? Czy ryba to inne zwierzę? To że nie ma futra to nie znaczy że jest jakieś gorsze chyba? Też pewnie cierpi tak samo jak kura... No nie wiem jak to jest, nie zrozum mmnie źle, po prostu jestem ciekawa jak to jest. I jeszcze jedno. Skoro jesteś przeciwna zabijaniu zwierząt to czy taki argument, że zwierzęta też siebie nawzajem zjadają i zabijają bo tak stworzyła je natura, tak jak i nas. Czy to do Ciebie jakoś trafia? hehe, naprawdę pytam typowo z ciekawości :woohoo: :woohoo:

Martyna tak bardzo mi przykro. Musisz być teraz przy nich i ich wspierać. Znajdzcie może jakąś grupę wsparcia, jakiegoś psychologa, poczytajcie w internecie o tym, może nie taki diabeł straszny. Biedne maleństwo :( :( ja po tym co się wam przytrafiło czytałam trochę w internecie i okazuje się że (może to słabe pocieszenie) są gorsze choroby niż ZD. Matki dzieci z ZD piszą wszystkie że te dzieci są bardzo kochają, kochają mocno i bezinteresownie.... Nie wiem co jeszcze napisać. Bardzo mi przykro, ale musicie myśleć pozytywnie, przestawic się na to i nauczyć się z tym życ, wiem że łatwo się mówi.... :( :kiss:

Monia
na jaki tablet się zdecydowałaś?

Banana
no wreszcie, święty spokój, do następnego zębola ;) Śliczna Dagunia, oczka piękne ma

Marusha
bardzo Ci współczuje tych nerwów i stresu!!! Wiem że będzie dobrze i staraj się o tym nie myśleć!!!
A co do pracodawcy to chyba jaja sobie robi. Może Cię w dupę pocałować. Jak będziesz chora i dostaniesz zwolnienie to może Ci naskoczyć, co za podejście w ogóle!! Nienawidzę czegoś takiego. Ja odkąd pracuje byłam może 2 razy na zwolnieniu bo też myślałam że to jest źle widziane, zresztą jestem twarda i rzadko czułam się na tyle źle żeby nie móc pracwoać. Ale po jakimś czasie gdy zauważyłam że w nowej firmie jest całkiem inna kultura organizacyjna - jesteś chory - idź na zwolnienie - NIE ZARAŻAJ INNYCH!!! Wtedy jak tylko poczułam się gorzej to szłam na zwolnienie i to było całkiem naturalne.
Totalnie nieprofesjonalne podejście pracodawcy!! To pewnie polska firma??

dzryzgunia trzymaj się, z facetami tak jest. Jeszcze wszystko się ułoży - kochacie się!

Satine Mery jaka kuchareczka, a gdzie czepek na włoski żeby do kapuchy nie wpadały :P co to za gosposia bez czepka ;)

Sylwia
ale się uśmiałam z tego filmiku, zajebisty jest ;) ;) haha, dziś cały dzień będę nucić to :blink: a Bartolek cudny, faktycznie podobny trochę do Daguni :blink:

Marlena to żart jakiś??? Ta instytucja mnie dobija!! To nie wystarczy już powołanie i chęci do służenia Bogu? Śmieszni są, a co ona jakaś jest uposledzona czy co? Musi mieć doktorat żeby służyć w zakonie?? No śmiech na sali, jak można tak ludzi traktować. I co ta kobieta ma teraz robić w życiu ?? :dry: :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #717412 przez chomiczka
Monia Kinia pięknie wyszła na tej focie, oj jeszcze ze 3 latka i kawalerowie pod balkonem będą wystawać :P a i dywan się super prezentuje ;)

Banana ja też ciągle się dziwię że Olek taki wielki, jeszcze niedawno takie maleństwo. Znalazłam ostatnio zdjęcie z tego okresu "noworodztwa". ;) Pamiętam że przez pierwszy miesiąc tylko tak zaypiał, na mnie, musiałam go jeszcze kołysać troszkę, inaczej nie zasnął. A ja miałam ciągle schizę że mi spadnie, ale nie było wyjścia. Czasem tylko tak było możliwość choć chwilkę się zdrzemnąć ;)



Osz kurde ale mi się udało dużo napisać, Lolek chwilowo kima ale za raz pewnie będzie darcie, coś ostatnio nie chce mi spać wcale w dzień. Szykujemy sie za raz na 10km spacerek do rossmanna. Ostatnio zaniedbałam ćwiczenia i spacery, trzeba się wziąć w garść wreszcie
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717467 przez dominia
Sylwia Bartolinek pierwsza klasa ! :kiss:

Monia to pierwsze zdjęcie Iguni boskie !!!!! takie na zaproszenie daj :)
Kinia śliczna :kiss:

Fifuniu buziaczki do Cioci za skończenie pół roczku ! mamciu ale te Nasze dzieci już duże :)

I Ani z okazji 5ciu miesięcy !!! :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #717489 przez Satine0
Monia Chrzcicie w naszą pierwszą rocznicę ślubu :D

Mary i nowa fura :)



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl