BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 7 miesiąc temu #733540 przez Monia_T
Fb się przynajmniej nie zacina...

My dziś spędziliśmy 3 godziny w szpitalu czekając na pobranie krwi. Iga była prawie 6 godzin bez jedzenia, bo kazali nam przyjechać "na czczo" co w przypadku niemowlaka wypada 3-4 godziny od ostatniego jedzenia. Szkoda, że nie uprzedzili, ze tam codziennie kolejki po kilkadziesiąt osób i jedna piguła do pobierania.
Wyniki w poniedziałek i wtedy też wizyta u lekarza...mam nadzieję, że będzie dobrze.

A my popołudniu byłyśmy z Kinią i Anitką w Aquaparku :) Super...ale jestem nieprzytomna ze zmęczenia :silly:

Poczekam na m i spać :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #733566 przez dominia
Monia o ja pierdziele ! 6 h ?????!!!!!!!!!!!! Nie zadarla sie ? Moj po 4 h sie drze jak nie wiem i szybko trzeba jedzenie dawac :)

Ja chora, zdycham ;) leb pulsuje, kosci bola, gardlo i nos mi cos zatyka ;) bylebym nie zarazila mojego orzeszka bo kolejnego antybiotyku to ja nie przezyje :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #733570 przez jadziatopol
hej:)
Dziekujemy za zyczenia :kiss: Wszystkim Jubilatom zyczymy zdrowka i przesylamy buziaki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Rzeczywiscie wieje pustka ;)
Gosia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Dominia jak Igorek? karmisz dalej piersia? bo ja w ciagu dnia juz podaje Enfamil a rano daje cycusia. Macie juz zabki? my jeszcze nic....nic nie widac nawet ;) wlasnie przeczytalam ze jestes chora. Zdrowka kochana zycze :kiss:
Patii oj! duzo ci Marcelek zjada :cheer: ma apetyt facet! :cheer: :ohmy:
Drzyzgunia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Pliszka rzeczywiscie jestes mistrzynia pozytywnych postow :)
Monia ja tez bylam w tym wieku okraglejsza a potem patyk bo wazylam 40-45 kg przy 170 cm. To taki wiek. A Kinga wyglada przepieknie ! :cheer: :) powiedz jej to koniecznie. Jest sliczna dziewczyna :) zdjecia ze chrztu super! pieknie wygladacie wszyscy . Igulka przecudna :kiss: :kiss: :kiss: a ty lasencja bez dwoch zdan ! :cheer: :cheer: :lol:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
. 6 h bez jedzenia?? Jak Igula to zniosla???! Hubert 3 h nie wytrzymuje i zaczyna sie upominac :cheer:
a gdzie Madlen,Michasia,Alina,Princess,Paulaa,Satine ? na fb ?
A my mamy nowe okna wstawione.W szoku bylam bo ta firma tak pieknie posprzatala po sobie...nawet trawe odkurzali !!! :cheer:

a to fotka mojego syna z krotkimi wlosami. Ostatnio zdecydowal je sciac a jam to uczynila ...teraz wielki zal rozpacz ;) :blink:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

a to moj Babel :blink:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



a tu w wersji punkowej ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



a tu na spacerku wczoraj

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

a tu jeszcze jedno z big brotherem ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #733581 przez dominia
Asia Kochana w koncu jestes !!
Jezuuuuuuuuuuuuuuu Bartek !!! Strasznie mi sie podoba a w krotkich wlosach jeszcze bardziej ! :blush:
Sliczny Hubi i mamusia jak zawsze ! :*
Karmie Igunia mm, cycusia dostaje o 5 rano jednego i raniutko jak wstanie drugiego :) teraz jak jestem chora to nie wiem co bedzie z tym karmieniem bo boje sie zeby Go nie zarazic :( a bedzie mi brakowalo karmienia piersia bardzo bo sie przyzwyczailam i to byla taka wspaniala Nasza chwila :( no ale juz wielki chlop a ja wracam do szkoly ;)
Jak sobie radzisz z mleczkiem w cycusiach, przepelniaja Ci sie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #733588 przez jadziatopol
Dominia :kiss: jestem...jestem wreszcie. Okna mi zrobili to juz bede miala wiecej czasu :lol: ja tez karmie piersia tylko o 6 rano i tyle...pozniej juz mm. Wiesz co..nawet nie przepelniaja sie...sa jak flaczki ale jak trzeba to jest mleko :) i to mnie zadziwia. Wczoraj jak bylam tate odebrac ze szpit :) la nie zabralam nic do jedzenia dla Hubcia i zaczal byc glodny...martwilam sie ze nie mam mleka...ale o dziwo wszystko bylo ok. Pojadl sobie :) Podoba ci sie Bartek w krotkich? ja nie mog :) sie przyzwyczaic...on chyba tez nie...no ale wlosy odrastaja cale szczescie :lol: wyglada teraz jak jego ojciec..calkowicie! podpatrz sobie na fb...jego ojciec to Krzysiek B. moze profilowe chociaz zobaczysz bo reszte bedzie mial zablokowana . szok! normalnie jakbym Krzyska miala w domu :cheer: a jak Igorek po mm? wszystko ok? bo my nawet nie zauwazylismy roznicy....w pampie tylko :lol: i po miesie takie kupy smrodliwe robi ze nosa urywa! jemu chyba tez to przeszkadza bo ostatnio jak zrobil kupe to zaprowadzil mnie do lazienki...poraczkowal tam zeby mu umyc pupe...hahahha..a smrodek za nim sie ciagnal niezly :cheer: :side: od pazdziernika zaczynasz szkole??? ja to cie podziwiam normalnie za tamten semstr,ze dalas rade...bo teraz bedzie latwiej :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #733593 przez Satine0
Hej :D

Jadzia
Dla mnie Bartek wygląda extra w tych włoskach :D Przystojniak... :lol: :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #733596 przez dominia
Asia u mnie tez juz flaczki chociaz wieczorem musze troche odciagnac bo w nocy mnie bola ;)
Noooo Bartek to miazga dla mnie normlanie ciacho :cheer: jutro zobacze :) bo pisze z tel :)
Po mm nic mu nie jest, zmiana nic na niego nie wplynela :)
U Nas tez smierdza kupole, fuj ! A po miesku to fakt .. Moja przyjaciolka ma Syna 11 miesiecy i mowi, ze to jeszcze nic :whistle: dopiero beda zapachy masakryczne ! :X :X
Szkole zaczynam 20 wrzesnia :pinch: i juz mam nerwice :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #733597 przez chomiczka
Jadzia Bartek milion razy lepiej wygląda w krótkich włosach!! Jest cudny, przystojniak że hej. Niech już zostanie przy tych krótkich.
Tyle tylko że teraz wygląda na swój wiek, bo w długich włosach wyglądał mi na 18-19 lat!!!
Teraz jest rewelacja!! A ciotka wie co mówi ;) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #733598 przez chomiczka
Jadzia, my teraz Bartkowi zaśmiecamy fb informacjami o kupkach i innych babskich sprawach ;) ;) biedak :silly: :silly: zajrzyj do nas na fb :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #733601 przez jadziatopol
wlasnie przeczytalam Bartkowi co myslicie o jego krotkich wlosach :lol: pozdrawia was cioteczki :lol: i dziekuje :silly: ale cegle spalil :blink: :P

a teraz zagadka...ta piosenke dzisiaj puszczali u Bartka w klasie na lekcji hiszpanskiego.....uczyli sie o tym wlasnie :blink: pytanko brzmi o czym jest piosenka ??? :side: :silly: :cheer: Pliszka nie podpowiadaj :blink:


www.senorwooly.com/video_indiv.php?canci..._bano&subtitles=none


Dominia to mnie teraz przerazilas ;) :cheer: z tym smrodkiem in the future :cheer: :blink:
Chomiczka tez mi sie tak wydaje ze mlodziej wyglada :cheer: ale jak obrosl w piorka :lol: hahahhah

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #733605 przez dominia
Jadzia ale sie usmialam z tej cegly :lol: w koncu ciotki prawde mowia :D

Ide spac, jakby T. Zobaczyl ktora godzina i ze dalej siedze na internecie to by mnie zabil :woohoo:
Do jutra :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #733606 przez jadziatopol
a tu rozwiazanie...podpisy po angielsku. Fajny temat mieli :lol:


www.senorwooly.com/video_indiv.php?canci...no&subtitles=english


piosenka debilna a tekst wiadomo na poziomie podstawowym :silly: ale dzieki tej durnej piosence Bartek pamieta jak zapytac czy moze isc do kibla :blink: powiem wam ze maja takie ciekawe lekcje hiszpanskiego ze juz po 2 tygodniach Batek gada ....szok! wczoraj na zebraniu w szkole podszedl do niego kolega i zaczeli gadac sobie po hiszpansku (oczywiscie prosta konwersacja).....wczoraj bylo spotkanie rodzicow z nauczycielami....to byl wieczorek w Oceana High school...byla pizza po amerykansku oczywiscie :blink: i zwiedzanie szkoly.....zapoznanie sie z kazdym nauczycielem....a poniewaz maja 5 to nie bylo ich duzo. Bylo to tak zorganizowane ,ze dostalismy plan wg ktorego chodzilismy po budynku...po 10 minut w kazdej klasie podczas ktorych odbywala sie prezentacja nauczyciela prowadzacego....czego sie beda uczyc, jakie ma wymagania i takie tam. Fajnie to bylo zorganizowane....nie pogubilismy sie i wszedzie z Hubusiem lazikowalismy :lol: Hubert siedzial na lawce i smial sie na glos...a ja cofnelam sie w czasie :blink: mnie od razu korcilo zeby cos zrobic...wiec szczypalam Radka w tylek pod lawka i podrzucilam mu zmieta karteczke z LOVE oczywiscie :lol: :silly: :blink:

a to moj Bobek...potargal dzisiaj lampe z Ikei :blink:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



kurde....weszlam na fb Bartkowego i chcialam zobaczyc co piszecie ale nie moge znalezc tej grupy....cholera :angry:

Chomiczka Bartkowi po tylu komplementach to juz kupki na fb nie przeszkadzaja ...hahahha :lol: chyba polubil cioteczki forumowe :) bo czesto sie pyta co tam na forum slychac .Swietny awatarek :kiss: alez Olek ma oczy! laski to beda szalec :cheer:

[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #733728 przez Pliszka
Hej :)

Widzę, że forum się przenosi na fb :( Szkoda.

JAdzia, super metamorfoza Bartka :) Jestem na tak :laugh:
O rany, hiszpański z amerykańskim akcentem :S :S :S :laugh: :laugh: :laugh:


Lustereczko powiedz przecie kto jest najpiękniejszy na świecie :lol:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #733729 przez Marlena1888
hej :)
jadzia asia topol jaki Hubuś już duży się wydaje :) i taki mądry :lol: cukiereczek :) Swietnie wyglądasz, :kiss: :kiss: a Bartek w krótkich ma tyle uroku! pozdrów od cioteczki :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #733764 przez Satine0
Hej wam :)

Jadzia Hubek słodki :D:D

Wybaczcie, że mało piszę...ale albo brak weny, albo cały dzień na mieście :D M siedzi i się bawi a matka ma teraz chwile na forum. Zaraz się biorę za porządki bo masakra jest :blush: Dziś ma wpaść koleżanka to jakieś foty się znajdą :) Mi zepsuł się obiektyw i muszę teraz liczyć na nią z fotami :(((( ( cóż za rozpacz mówię wam ;P ).

Co z nowości? Hmmm...M dostaje normalne mleczko i nie ulewa :lol: Chociaż czasami się zdarzy jak po papu zachce jej się przekręcać, ale i tak mniej niż na tym AR dziwne. Do tego pełza sobie do tyłu. No i zaczęła się budzić w nocy na szamanko...ehhh :silly:



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl