BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 7 miesiąc temu #745989 przez Madlen
Tak kupione w Pepco firmy Trefl. 8 elementów. 1 paczka bez sensu - 8 elementów, co daje niepełny kwadrat. Trzeba kupić 2 paki by troszkę miejsca było dla dziecka- i tak Adaś wychodzi poza puzzle ;) Za wersję z Puchatkiem w jednym Pepco dałam 25 zł a za wersję z króliczkiem w innym Pepco 29 zł.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #745990 przez Satine0
Kurde..u mnie nie ma:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746021 przez Pliszka
Dzień dobry,

My dziś wstaliśmy bardzo wcześnie żeby wyekspediować Miśka w podróż do Poznania, na szczęście wieczorem wróci :)

Marlena, fajne pieski :) Ja wiem, ze Ty byś swoich nie oddała do schroniska, ale domów jest ograniczona ilość, jak ktoś weźmie Twojego to nie weźmie innego, wiec każdy szczeniak powiększa grono tych nieszczęśliwych, głodnych, niekochanych, tak to działa niestety :( A jak Twoje szczeniaki znów będą mieć małe, a ich małe małe... Nie gniewaj się, ale przez takie podejście jak Twoje problem bezdomnosci i nieszczęścia zwierząt nigdy nie zostanie rozwiązany. Odwiedź kiedyś jakieś schronisko i jeszcze raz pomyśl czy warto, tylko o to proszę.

Aga, nie zgodzę się, że o wychowaniu nie ma sensu dyskutować, myślę, że warto. Całe życie się czegos uczymy i bardzo mnie interesuje na przykład zdanie Moni, która już jedną córkę odchowała i ma większe doświadczenie.
Powrót do pracy to coś czego też się bardzo boję, serce będzie pękać, jestem tego pewna, ale na pewno z czasem można to sobie poukładać. Trzymam kciuki :kiss:

Dziś sie Olciowi chyba coś w nocy przyśniło bo obudził mnie taki płacz, ze przez chwilę nie wiedziałam co się dzieje :( Pobiegłam do jego pokoiku, jak mnie zobaczył przestał płakać, a jak włożyłam mu do buzi smonia to zamknął oczka.
Dziś jedziemy z dinusiem na wycieczkę autobusem na drugi koniec Warszawy odwiedzić moją koleżankę, której w listopadzie urodzi się córeczka :) Zaraz zrobię muffinki marchewkowe i ze sobą zabierzemy :)

Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #746033 przez chomiczka
dzień dobry :)

Pliszka nie rozumiem, przecież to Marlena wzięła tego pieska z ogłoszenia. Nie zgadzam sie też z takim podejściem. To w sumie my też nie powinnyśmy rodzić dzieci, bo lepiej wziąć malucha z sierocińca i rozwiązać problem nieszczęścia i bezdomności dzieci.
Zresztą psa jest trudno upilnować, zwłaszcza suczkę jak ma cieczkę, wiem coś o tym. Nasza potrafiła przegryźć ogrodzenie, zrobic dziure i uciec na miasto na małe co nieco :lol: mimo ze sie staralismy, ciezko było ja upilnowac ;)

Pogoda paskudna, cialge pada. Znowu nie wyjdziemy na spacer :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746055 przez Pliszka
Chomiczka, chodzi mi o to żeby juz ta sunia nie miała więcej maluchów, to że Marlena dała jej dom to super.
Trudno upilnować dlatego trzeba sterylizować.
Zwierzaki są biologicznie zaprogramowane na rozmnażanie, nie myliłabym tutaj emocjonalnej potrzeby kobiety zeby zostać mamą, mamy tą przewagę że myślimy, umiemy planować i przewidywać, nie będziemy rodzić co rok choć nas na to nie stać, mamy za małe mieszkanie i nie wykarmimy dziesiątki dzieciaków... Sterylizowałabym też kobiety, które rodzą co rok dzieci (często niepełnosprawne, z zatruciem alkoholowym...) i oddają je do domu dziecka.
Dla większości polskich psów byłoby lepiej gdyby się nigdy nie urodziły, taka jest smutna prawda.
A adopcja dziecka to dla mnie najwyższy przejaw szlachetności.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746063 przez chomiczka
Z takim podejściem już się zgadzam ;)
Też sterylizowałabym te kobiety które ciągle rodzą dzieci i albo dzieci chodzą głodne ale są oddawane do domów dziecka. Znam wiele takich przypadków totalnej bezmyślności. Zamiast kupić gumę to lepiej zrobić dziecko a potem niech się dzieje co chce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746064 przez dominia
Chomiczka alkoholik woli sobie kupic jabola a nie inwestowac w gumke ;) niedaleko mnie byla taka patologia .. Poprostu masakra :( tam w pewnym momencie dzieci mialy dzieci ..

Dzien dobry :)

Spalismy do 8 z jedna pobudka o 3:30 na mleczko :)

Pogoda beznadziejna, ciemno i co chwile wali zabami ;)

Milego dnia :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746088 przez Marlena1888
hello!

u nas kolejna nocka średnia.. nie mogę się doczekać kiedy wkońcu wyjdą mu te nieszczesne zabki :blink:

pliszka nie za ostro mnie traktujesz? ja jestem ze wsi gdzie nikt do schronisk nie jeździ i bliżej tego tematu nie zna. przyznaje się bez bicia ale czy to jest powód żeby mnie tak dyskwalifikować jako obywatela tego kraju? przeze mnie problem bezdomności i nieszczęscia zwierząt nie zostanie rozwiązany?! a ja właśnie myślę innymi kategoriami, myślę że jak jeden piesek będzie u mnie szczęśliwy to już sukces bo teraz dużo ludzi traktuje psy jak zabawki do wyrzucenia. ja nie szukałam psa żeby uratować system nieszcześliwych zwierząt, szukałam pieska który byłby akuratny dla zabaw z dziećmi przede wszystkim. czy każdy kto bierze pieska z ogłoszenia to bezmyslna osoba? w zyciu bym nie pomyslała że ktoś może zarzucić mi coś takiego :silly: :lol: :lol: :woohoo: od razu przypomina mi się scena z "dnia swira" któremu rozsypały sie płatki kukurydziane i jak zbierał pojedyńczo każdy płatek ---> ukazała mu się wizja afrykańskich głodujacych dzieci.
oki koniec tematu.
pliszka szanuję Cię i nie chce się z Tobą przekrzykiwać, możemy mieć rózne poglady.

w takiej szopce pieska ulokowaliśmy:) ale powoli się klimatyzuje i poznaje swoich :side: narazie chodzi cały czas za teściem który kręci się na podwórku;) :blink: a Filipek zadowolony zagląda :blink: wczoraj były ją zobaczeć sąsiada dzieci (ok 5-8l) i ani na nich nie szczekła tylko cieszyła się jak ją głaskały:

chomiczka zobaczymy jak to będzie z jej cieczka :blink: ale mam nadzieję że ogrodzenie zostanie całe haha a Wy macie pieska?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #746113 przez Satine0
Hej wam...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A wczoraj zamówiłam M czapę i szalik na zimę :)

http://img12.allegroimg.pl/photos/oryginal/35/53/00/34/3553003415_1

http://img12.allegroimg.pl/photos/oryginal/35/53/00/34/3553003415_2

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746148 przez dominia
Satine
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746154 przez drzyzgunia
Satin
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
śliczny komplecik mała będzie wygladac jak zimowa gwiazda :)

Marlena my tez wzielismy naszego kundla z ogłoszenia...sliczna suniaa fajnie, że trafiła na taki fajny dom jak wasz :)

u nas pogoda do dupyyyyyyy nic sie nie chce :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #746162 przez Satine0

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dobrze, że nie wie na jakim forum siedzę bo może i tu by szpiegowała ;-)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746173 przez kasia123m

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746174 przez chomiczka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Marlena W tej chwili mamy owczarka niemieckiego i kundelka (w domu rodziców). Mamy dużoy ogród i zawsze mieliśmy sporo piesków, najczęściej owczarków, ale też nie jeden przybłeda się do nas przyplątał ;) Ra zmieliśmy taką jurną sukę że nijak nie można było jej powstrzymać jak miała cieczkę. Raz przegryzła płot. Miała taką swoją zagrodę ogrodzoną, i nawet potrafiła wspiąć się po siatce po 2 metrowym ogrodzeniu żeby uciec na amory :laugh: Miała kilka razy małe, część zostawała u nas a reszta się sprzedawała, owczarki niemieckie szybko znalazły swoje domy, zwłaszcza że były piękne :) A ona była szczęśliwa mając małe :) To był bardzo mądry pies, raz uratowała kotka przed obcym psem który chciał go zjeść. A wiecie jak? Trzymała go w buzi dopóki tamtego nie wygoniliśmy i wtedy otworzyła pysk i go wypuściła. Mówię wam to bym meeega mądry pies, aż niektóre sytuacje były nie do uwierzenia :)
Zazdroszczę Ci tego psiaka, też bym chciała żeby Olek się z pieskiem wychowywał ale neistety nie mamy warunków :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #746179 przez Satine0

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Hahaha...postraszyliśmy ich policja i paczka własnie doszła ;-) Wczoraj wysłali, ale mam ubaw. I to ze Skwierzyny a przecież już tam nie mieszkaja ;-) Co za ludzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl