BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 7 miesiąc temu #746192 przez dominia
Satine
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #746193 przez drzyzgunia
chomiczka napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746197 przez Monia_T

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Marlena sunia urocza :kiss: :laugh: :) Ja popieram branie piesków z ogłoszenia, także uważam, że dobrze zrobiłaś. Nie ma we mnie potrzeby zbawiania świata przez sterylizację piesków. I wg mnie każda suczka powinna mieć raz szczeniaki inaczej wariuje :) Fifi będzie miał świetne towarzystwo do zabawy :) Widzę z doświadczenia, że dzieci zupełnie inaczej rozwijają się w domach gdzie sa pieski, zwłaszcza takie przyjazne do zabawy :laugh:

U mnie choroby cd... :dry: prawie zaniemówiłam, a nos nadal cieknie. Także kuruję się, nadal... :huh:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746268 przez Satine0

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #746299 przez [email protected]
Hej :) Wreszcie po choróbsku :)

Madlen możesz kupić nebulizator w aptece,polecam,u nas działa,Gabryś ogląda bajki z maską na buzi i wytrzymuję 10 min,nebulizację robimy rano i na wieczór,nasivin dostawał tylko na noc przez 3-4 dni,pediatra mówiła żeby nie przesadzać z nasivinem bo wysusza śluzówkę i najlepiej tylko na noc przy dużym katarze,zdrówka dla Adasia

Satine
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dużo zdrówka dla maluszków i mamuś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746316 przez dominia
Satine dobrze tak trzymaj ! won z ropuchą !!!
:kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746326 przez Satine0


Jeszcze nie kuma, że skakać trzeba :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #746365 przez isola

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746384 przez dominia
Princess patrzę na datę i tak myślę .. coś mi tu świta :)
Wszystkiego Najlepszego :kiss: trzymam kciuki żeby M. się porządnie postarał i światełko ciepełka i miłości zaświeciło :)
Pytałaś co my robiliśmy, byliśmy na basenach termalnych sami, pływaliśmy, leżeliśmy w jakuzzi, wysiedzieliśmy się w saunach i na wieczór byliśmy na kolacyjce :) wypoczeliśmy razem, miło było bardzo, ja się rozerwałam bo Iguń został w domku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #746385 przez princess
Paula a skąd wiesz, że Ami na pewno będzie miała bunt dwulatka?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Madlen i jak tam w sądzie? Jak Adasia katarek dziś? Mój po nocy znów był zakatarzony, odciągnęłam mu odkurzaczem, zakropliłam Nasivin i włączyłam nawilżacz powietrza z kilkoma kroplami Olbas Oil. W pokoju pachnie ziołowo ale tez ułatwia oddychanie.
Jeszcze apropos cukru. Bardzo zdrowym jego zamiennikiem jest xylitol. Dostaniesz go w supermarkecie (Real, Carefour). Jak robię Adaśkowi herbatkę bezcukrową to słodzę właśnie maleńką ilością xylitolu. Nie dość, że nie tuczy, nie psuje zębów, nie podnosi poziomu cukru to wpływa korzystnie na wiele rzeczy w organizmie, m.in. zapobiega próchnicy, zapaleniu ucha środkowego (które często nęka dzieci). Polecam lekturę www.igya.pl/srodki-lecznicze/suplementac...zkory-brzozowej.html

Jadziu dobrze, że tylko tak się skończyło. Eh ci faceci, nie mają wyobraźni. Życzę dużo zdrowia dla Twojego taty. Wiem, że ze szpiczakiem można zyc wiele lat.

Marlena cudna ta Twoja psinka :) Jejciu zazdroszczę, że macie pieska w domku :) Spanielki uchodzą za bardzo przyjazne, rodzinne i łagodne psiaki. Co do rozmnażania mam takie samo zdanie, co Pliszka. W schronisku też są szczeniaczki, młode pieski i oczywiście starowinki. Zamiast rozmnażać swoją sunię i szukać opiekunów dla jej dzieci, lepiej tych ludzi pokierować do schronisk. Każda moja wizyta w schronisku to jeden wielki płacz. Jakbym mogła to zabrałabym stamtąd wszystkie psiaki. Niestety mogłam wziąć tylko jednego. Jak kiedyś zdecyduję się na kolejnego psa, będę się mocno starać, by był to psiak ze schroniska. Ja marzę, by wziąć jakiegoś staruszka ale mój mąż nie chce o tym słyszeć, jedynie zgadza się na szczeniaka. Wysterylizowany/wykastrowany pies może uprawiać seks i młodych z tego nie będzie ;) Pochodzenie nie jest istotne w poszukiwaniu nowych informacji, nawet na tematy związane z rozmnażaniem psów :) Jak Fifi reaguje na sunię? Daliście jej już imię?

Chomiczka mój wujek ostatnio utopił w rzece 9 szczeniaków zaraz po porodzie. Były to niechciane psy, bo suczka właśnie uciekła właścicielom. Czy nie lepiej wysterylizować/wykastrować psa niż później głupi ludzie mają zabijać psie noworodki? Człowiek udomowił psa i powinien wziąć za to odpowiedzialność.

Znów widzę na forum wyolbrzymianie czegoś, co nawet nie zaistniało. Pliszka nie miała na myśli negowania ludzi, którzy biorą pieski z ogłoszenia :lol: Tylko kontrolę rozmnażania. My jako ludzie, czyli podobno istoty najinteligentniejsze możemy zapanować nad innymi gatunkami i zrobić coś, aby uniknąć tragedii innych. Uwielbiam bazowanie na stereotypach typu "suczka, która nigdy nie miała młodych głupieje" :D Po pierwsze to nieprawda a po drugie czym to jest w porownaniu z topieniem niechcianych szczeniąt, cierpieniem piesków całe życie spędzających w schronisku? Ludzie lu­bią tłumaczyć swo­je zło tym, że żyją w złym świecie. Nie sztuką jest być ok­ropnym, gdy otaczają cię ok­ropności. Osiągnięciem jest umiejętność by­cia dob­rym, prze­pełnionym em­pa­tią, gdy wokół szerzy się niena­wiść i brak współczucia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746390 przez katarinka1

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


cdn Anulka wzywa :blink:


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746399 przez princess
Dominia dziękuję :* Oby się spełniło :) Bardzo fajnie spędziliście rocznicę :) My może w weekend gdzies skoczymy ale raczej watpie, bo jedziemy do tesciow. Dziś M wraca jak zwykle po 17, zmeczony, głodny i na dodatek chory.

Adaś jak się budzi to od razu mówi "mama" :) A jak coś się go zapytam to mówi "nie nie" :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #746412 przez chomiczka
Princess nikt nic nie wyolbrzymia, każdy wyraził swoje zdanie, jejku przecież to nic złego. Nikt nie atakuje Pliszki, nawet przyznałam jej racje.
My mieliśmy kilka razy szczeniaczki i nigdy nie myśleliśmy nawet żeby je topić. Raz nawet nasza kotka miała 4 kociątka i przez długi okres czasu nikt ich nie chciał więc mieszkały u nas dopóki nie znaleźli się chętni. Nie czuje się złym człowiekiem.
Głupi ludzie nie dopilnują i topią, to są właśnie głupi ludzie. U nas psiakom żadna krzywda się nie wydarzyła, wręcz przeciwnie.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Monia dziś na tablicy znalazłam ten pchacz, który masz za 15 zł :ohmy: :ohmy: chyba dziś go kupimy, jak bedzie w dobrym stanie, bo ta cena mnie mocno dziwi :woohoo:

Paula ile waży Twoja Amelka teraz?? Mój 7200, nie wiem czy jest najmniejszy na forum? Twoja niunia była chyba mniejsza? :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746419 przez ola85
Witajcie,
U nas katarku ciąg dalszy :( do tego tak jak niektóre Wasze dzieciaczki Lidzia tez nie lubi czyszczenia noska :( Czasu mało, ale coś nadrobię , bo postów produkujecie :ohmy:
Katarinka -
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Bananamana - no to Dagusia ząbkuje na całego, zaraz będzie komplet :laugh:
Jadziu - też bym się wkurzyła, że się nie przyznali, eh te chłopy. Choroby bardzo współczuję
Katarinka - haha wiesz do romantyczki to mi daleko, raczej twardo stąpam po ziemi :silly: A właściwie to nie stąpam tylko biegam, bo cały czas w ruchu :silly: Ale wierszyki lubię :)
Chomiczka - daj znać jak wyszło sushi
Dominia -
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Satine - świetny demont
Isola - Lidzia czasem w "obcym" miejscu w ogóle nie chce cycać, choć widzę że jest głodna. Ja wtedy daję soczek, albo wodę, a w domu cycuś :)
Madlen - dzięki :)

Dziewczyny powiem Wam że bardzo zanalizowałyście wypowiedz Suzi, ja potraktowałam ją bardziej "metaforycznie" :lol:

Aga - a ja w grzeczne i bezproblemowe dzieci nie wierzę i tyle.

Reszta później

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746473 przez princess
Chomiczka przecież nie napisałam, że atakujecie Pliszkę. Tylko źle zrozumiałyście "Pliszka nie miała na myśli negowania ludzi, którzy biorą pieski z ogłoszenia Tylko kontrolę rozmnażania. " I znowu pojawiają się sympatie i antypatie. Bo jedne dziewczyny, obojętnie co i jak napiszą to nikt się nie czepia. Za to inne, np. ja, od razu krytyka na całego, przeinaczanie albo olewka. Ja tam się nie żalę, przykro mi nie jest :)

Ola dużo zdrówka dla Lidzi :kiss:

Pliszka polecisz mi jakieś fajne materiały do samodzielnej nauki angielskiego? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl