BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 4 miesiąc temu #799518 przez Martyna
Witajcie!!

staram się wieczorem czytać na komórce ale na odpisywanie czasu brak.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Robercik szaleje ;) zaczął siadać sam i podciągać się na oparciu kanapy :) trzeba opuścić dziś łóżeczko :)

Bardzo dziękuję za komplementy :kiss:

Jadzia :kiss: :kiss: :kiss: dla Hubcia za skończenie 10 miesiąca!!!

jeszcze chwila i pierwsze urodziny !!! odezwij się!!!

Chomiczka :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: dla Olusia i DUŻO ZDROWIA. Porobisz badania i będzie wiadomo co się dzieje, oby wszystko było dobrze!!

Dziękuję, Robercik do mnie podobny?? większość mówi, że czysty Tata :)
mamy 3 ząbki :) 2 na dole i niedawno górna jedynka wyszła ale na tych zdjęciach jej nie widać

Oj leci ten czas. Ja rok temu siedziałam od 8 listopada na zwolnieniu, a już pracuję ponad 3 miesiące.

Teściowa sobie poradzi, chociaż teraz na pewno nie masz głowy do wyjścia na Wigilię.

Oluś cudny :kiss: :kiss: :kiss: ale bym Go wyściskała!! ślicznie się uśmiecha!!!

My Wigilię i pierwszy dzień Świąt spędzamy u moich rodziców. Nie wiem czy Mikołaj będzie. Nie zależy mi na tym za bardzo bo Robercik chyba jeszcze za mały.

Sesji zazdroszczę ;) jeśli można wiedzieć ile taka przyjemność u Ciebie kosztuje?

Handlara z Ciebie ;)

Ola ale się umęczycie z tymi chorobami ZDROWIA!!!! dobrze, że nic się Lidzi nie stało. Ja bardzo się boję zakrztuszenia.

Gratulujemy ząbka!!!

Dziękujemy :kiss: :kiss:

Monia bardzo dziękujemy :kiss: :kiss: :kiss: dla Iguni

Ja też nie wyobrażałam sobie Roberta z opiekunką :) ale teraz wiem, że dobrze się stało, że wróciłam do pracy i zaczęłam od 4 godzin. Pomału się wdrożyłam, ciężko było na początku ale wiem, że jakbym miała zostać rok w domu a potem wyjść na 8 godzin, czyli de facto na 10 i zostawić Go z opiekunką albo posłać do żłobka to na pewno gorzej bym to zniosła.

Pozycja Iguni niezła :kiss: :kiss:

Cieszę się, że się w pracy ruszyło!!!

Kasia Dziękujemy :)

Ja też muszę w końcu iść do lekarza bo po ciąży w ogóle się nie badałam
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Pliszka nie wierzę :ohmy: Oluś spał poza domem bez Ciebie?? Ja na razie sobie tego nie wyobrażam bo Robert budzi się jeszcze w nocy na karmienie. Ale fakt w Twoim przypadku jest inaczej bo wiedziałaś, że Oluś słodko śpi :) mimo wszystko jakoś tak dziwnie

Michasia jak Twoje postanowienia? Ania Tatusia :kiss: :kiss:

Katarinka narzekaj narzekaj

Marlena dobrze, że z Fifim już ok :kiss: :kiss: w niedzielę już 10 miesięcy skończy :kiss: :kiss:

Pliszka fajne Książeczki zamówiłaś u Mikołaja. My mamy dużo z serii Obrazki dla Maluchów i są na prawdę rewelacyjne

Olo jaki duży i pogodny :kiss: :kiss: i jaki fajny puszek na główce Mu się robi

Madlen dobrze, że się odezwałaś i jakoś sobie radzisz! obyś Wigilię spędziła w domu!!!!!

Pati masakra!! mam nadzieję, że leki Ci pomogą, kiepsko się porobiło. A na R się nie wyżywaj ;)

@ współczuję. Ja mam już pierwszą za sobą i o dziwo było jak przed ciążą

Banana :kiss: :kiss: :kiss: dla Twojego LISA ;)

Aga Gabryś przystojniak, jak fajnie zasnął :kiss: :kiss:

Mrufka Adulka nie wygląda na chudzinkę. ładnie wyglądacie kitka super ale koczki najlepsze :kiss: :kiss:

Alina dobrze, że gruchnęłaś. Ja uwielbiam jak starsi mówią o młodych, że nie wychowani itp. itd. a sami zachowują sie jakby ich z klatki wypuścili.

Sylwia Bartuś ma piękne ząbki czapa boska, cały BOSKI

Przepraszam jeśli kogoś pominęłam. Odpisuję od wczoraj ;)

Miłego weekendu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #799583 przez michasia
Sylwia w fanklubie czekolady też byłabym honorową członkinią:)
Bartek rzeczywiście misiowy. Piękne ma ząbki:)

Alina kolega po 19 przyjechał z P, jeszcze później z koleżanką wiozłyśmy łóżko do bydg. i tez ponad godz zeszła, dzieci kładliśmy spać, więc dopiero późnymi godzinami jest czas na spokojne pogawędzenie:) (choć zazwyczaj to mnie senność dość wcześnie ogarnia).

Fajnie, że Marek już wraca:)I teraz urlop tak?


Sylwia, Marlena dziękuję. Diety się trzymam, choć wczoraj zrobiłam mały wyjątek u znajomych, ale nie ma jeszcze adwentu, nie było to nic z pszenicą i nie było to nic z cukrem, więc nie najgorzej. A jako matka karmiąca mam dodatkowe zapotrzebowanie kaloryczne, więc i tak raz po raz sobie coś więcej zjem (owoc lub orzechy). Czuję się lżej:) i po wczorajszych ćwiczeniach czuję trochę brzuszek:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #799605 przez bananamana
Czesc my dzis po paskudnej nocy masakra spalam jakies 2h ojjjj ciezko ciezko aga o 12 sie obudzila na karmienie do 2 stekala i jeczala w lozeczku (na przebiciu dolne dwójki) i w koncu o 2 sie obudzila i zgadnijcie o ktorej padla o 5 rano i tak drzemala bo spaniem nie mozna tego nazwac do 8 rzucajac sie i grzebiac w buzce mimo czopka i ibumu i dentinoxa takiej nocki jeszcze nie mialysmy...

Pati u mnie tez @ ale odkad mam wkladke to juz druga @ bez bolu lajtowo tak to mozna miec :D

Martyna idzidz trzeba przynajmniej 2x do roku byc a raz w roku robic cyto z tym nie ma zartow...
Daga dziekuje za buziaczki ucałuj Robercika

Mrufka może poprostu taka jej uroda bedzie drobniutka filigranowa dziewczynka :)

Sylwia Bartus jak mały rusek :D heheh świetne foto :)

Wszystkie dzieciaczki cudne
Michasiu tak dawno nie wrzucalam procz filmiku z tanczacym liskiem :P To nadrabiam a co :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A i z nowosci Daga dzis nas zaskoczyla wziela moja stara komorke przylozyla ja do ucha i mówi alo alo tatatatata alo alo :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #800128 przez ola85
Witajcie,
Nie pamiętam takiego dnia żeby na forum nikogo nie było,
Michasia - haha na randki, dobre :lol:
Sylwia - u mnie już chyba lepiej :) Bartuś w zimowej czapuli super :)
Martyna -
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
haha zobaczysz góra miesiąc i Robert będzie stał :) Dziękujemy :kiss:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Bananamana - współczuję Wam nocek, ale nas chyba będzie czekać to samo. Lidzia od 23 do pierwszej w nocy cały czas nerwowo się wierciła, niby podsypiała i się budziła, ale ja spać nie mogłam, potem jeszcze wstawałam do niej nad ranem, no i jeszcze ten katar, to rano obudziłam się i głowa mnie bolała, jakbym na kacu była ;) Śliczna Dagusia, na zdjęciach taka "dorosła" :lol:
My znowu przełożyliśmy wyjazd do rodziców, no bo mój katar... ale za tydzień już jedziemy na 100% :silly: więc jak tylko Wam coś nie wypadnie to damy znać


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #800446 przez Pliszka
Hej

Mam nadzieję, ze weekend wszystkim mija miło :)

Oluś już co chwilkę wstaje, podciąga się w łóżeczku, musieliśmy obniżyć je na ostatni poziom :laugh: Poza tym "czyta" książeczki, pokazuje paluszkami obrazki i gada po swojemu :lol:
Ja dostałam od Miśka "Zumbę 2" na Kinecta i jest super :lol: :lol: :lol:
Teraz jak Oluś będzie sobie ucinał poranną drzemkę, to mama będzie tańczyć :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #800454 przez Alina2408
martynka nie ma co kolegi zalowac bo jak zasluzyl na wylot to trudno niestety w dzisiejszych czasam czasem trzeba sie w jezyk ugryzc albo miec swiadomosc jak to sie moze skonczyc a moze mu na reke taki rozwoj sytuacji... gratuluje ze praujesz ja sobie tego nie wyobrazam...

michasiu ja jak jestem sama w tygoniu to klade sie nawet bardzo wczesnie bo mala wczesnie wstaje... nie ma jeszcze urlopu dwa tygodnie jeszcze sie przeciaga byl tylko na weekend ale i tak bylo dobrze..

banana wspolczuje tez mielismy kilka niespokojnych nocek przy zabkach chociaz bez przeciwbolowych sie obylo...slicznota ta twoja coreczka :):)

dorwalam kabelek do kompa wiec jutro w przyplywie wiekszej sily witalnej wrzuce kilka fotek moje potforka faforka :):)




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #800473 przez chomiczka
Cześć mamuśki,

Troche mnie nie było. Byliśmy u lekarza, Olej oprócz zapalenia pęcherza ma jeszcze zapalenie obu uszu :( nie wiem skąd to się bierze, nie mogłam uwierzyć jak mi lekarka to powiedziała. Dostaje antybiotyk i przeciwbólowe, ale czekamy wciąż na poprawę bo daje w kość dość mocno.

Pliszka kiedyś polecałaś któregoś Kindla Amazona? To był ten najnowszy za 500zł?
Zazdroszczę ej zumby i xboxa :) Gratulacje dla Olka z okazji osiągnięcia nowych umiejętności.

Ola we Wrocławiu sporo się zmieniło, a jak, ale ta jedna rzecz pozostała niezmienna, na plac Kromera zawsze jeździła, jeździ i jeździć będzie eNka, do końca świata i jeden dzień dłuzej ;) ;) ale miło że Ci się śniłam ;)
Czasem trzeba sobie ponarzekać, nie ma co się tego wstydzić. Więc narzekaj do woli, ja i tak zostanę czołową narzekaczką :)

Martynasesje kosztowała 250zł za 25 zdjęć + 5 wydrukowanych.

Michasia jak dieta?? Trzymam mocno kciuki za Ciebie i za siebie też ;) z takim zapałem i motywacją wygrasz bez watpienia.


My jesteśmy po sesji zdjęciowej, pokażę wam kilka zdjęć Olusiowych. buc mój nie chciał się uśmiechać i całą sesję zachował kamienną twarz. Umordowałam się choćby o cień uśmiechu ale z żadnym skutkiem. Za to obgryzł aparat, uciekał z planu, głośno wyrażał swoje niezadowolenie, a na koniec zasnął na siedząco. Modelem nie będzie na pewno, ale może to i dobrze, bo ma być piłkarzem :silly: :silly:

A teraz was zawale zdjęciami hohohoho zdjęcia są jeszcze przed obróbką.

A TY?? BYŁAŚ GRZECZNA W TYM ROKU? B)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #800492 przez justyna84
Hejka :) Pewnie mnei juz nei pamietacie ,ale chcialam chomiczko powiedzec ze sliczne masz te zdiecia maly jest uroczy :laugh: . Pozdraiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #800518 przez Suzi
chomiczko Przecudowny Oluś :kiss: :kiss: :kiss: mój faworyt :lol: przecudny!
Extra pamiątka :lol: i nieprawda ze sie nie uśmiechnął, a na trzecim czy czwartym (?) zdjęciu to co??? :blink:
Pamiętam jak pisałas, ze Olo konczy 7 miesięcy a tu juz 9 skończył ;) , ehhhh za to 7 skończył Mikuś :lol:
Jak ten czas leci...
Dopiero co Wasze porody śledzilam z zapartym tchem, za chwilę był czas kwietniowek a tu juz grudniowki w blokach startowych, łolaboga
Jak podczytuję listopadowki to .........ufffffffffff, jak to dobrze być lutową kwietniowką czy tez kwietniowa lutowką :blink: :blink: :blink: :lol:

Wszystkie luciaczki super dzieciaczki, chorowitkom gremialnie zyczę jak najszybszego powrotu do zdrowia a mamom wyspanych nocek

bananamana, sylwiamartyna, śliczne dzieciaczki, jakie juz "dorosle"

michasia, jak dieta? Trzymasz? Zainspirowalas mnie i za twoim przykladem rowniez podejmuję to adwentowe wyzwanie :lol: więc pytaj mnie i Ty :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #800631 przez sylwia1986
Dzień dobry,
My mieliśmy iść dziś pierwszy dzień do żłobka, ale Bartek od północy budził się co pół godziny, rano zmierzyłam mu temp i 37,8 :dry: więc zostaliśmy w domu na obserwacji.
Dziękujemy za komplementy :kiss:

Martyna to nieciekawie z tym kolegą, ale jak mówisz że na własne życzenie, to trudno. A jak sprawa w sądzie?

Banana Daga ma taką rezolutną minkę :lol: mądrala z niej że hoho :silly:

Ola też mamy zamiar jechać na Mikołaja do rodziców, o ile oczywiście zdrówko dopisze.

Pliszka fajny prezent :) a to już Mikołajkowy?

Alinka czekamy na foto NAtki :blink:

Chomiczka boskie są te zdjęcia Olusiowe, piękna pamiątka :lol: ale wybór pewnie będzie ciężki :S

Miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #800644 przez michasia
Banana śliczną masz córeczkę:)

Pliszka super masz ze swoim M. :)

Alina to czekamy na foto.

Chomiczka już na fb pisałam. Olek ślicznie wyszedł na sesji. Dziecko nie musi się uśmiechać, by pięknie wyglądać. A Olo to już w ogóle.
Po części to też Ty mnie zmotywowałaś do diety:)

Justyna pamiętamy, pamiętamy, zaglądaj częściej. Co u Was? Jak nauka języka? Teściowa pomaga przy dzieciach?

Suzi to jak tam dziś? Jakie masz postanowienie?

Sylwia to zdrówka dla Bartka:) Może się przejął, że ma do żłobka iść:)

My dziś wstaliśmy wyjątkowo wcześnie, bo na 6.00 jechaliśmy do Bydgoszczy na roraty.
Tak co jakiś czas będziemy jechać. Ania śpi zwykle do 8-9, a dziś o 5 jadła, ubrałam ją na śpiąco, ale już w kościele się obudziła i dalej nie śpi. Może w południe dłużej pośpi, a jedziemy na akcje promocyjną banku i będziemy w strojach średniowiecznych, więc dobrze, jakby pospała.
Po roratach jest śniadanko:)ale biorę nasz chlebek i jem zgodnie z dietą. Tylko szkoda mi P, bo tam drożdżówki i różne ciastka, a on też pszenicy nie je, choć ochotę ma.
Ale powiem Wam, że coś rzeczywiście w tej pszenicy musi być, bo P tylko z pszenicy zrezygnował i w 5 dni ma 2 kg mniej!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #800691 przez dominia
Hej dziewczynki :)

Wszystkie dzieciaczki cudowne :kiss: :kiss: :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Wczoraj moja Mama mówiła, że moja dalsza Kuzynka jest w ciąży, ma 20 lat i jak się Jej dziadek dowiedział to mówił jaka to tragedia się stała ;) ja zaszłam w ciążę mając tyle lat co Ona .. ładnie pewnie obrabiali mi dupę :cheer: a ja mam to gdzieś wręcz chodzę dumnie i sikam na to, że gadają :cheer: Mam cudownego męża i Synka i tego się trzymam, będę się Nimi chwalić na prawo i lewo B)

Michasia pięknie ! P. widzę, że się przyłożył :) zobaczysz jakie niedługo będą świetne efekty z dietki ! trzymam kciuki za wytrwałość :kiss:

My na Mikołaja kupiliśmy tego jeździk - pchacz z firmy Smiki, Iń ostatnio zaczął jeździć krzesłem po kuchni, pchał i szedł więc stwierdziłam, że to będzie bezpieczniejsze, oczywiście używane za 70 zł :)
Już się na tym wywalił :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #800736 przez Suzi
hej

dominia, no nie schizuj jeszcze skoro to DZIŚ miala przyjśc@ , gdyby tydzien temu juz tobym rozumiala :silly: , napewno przybędzie i jeszcze będziesz narzekała ze daje Ci w kość, wiec ciesz sie ostatnimi godzinami bez @ paskudztwa :P
No, skoro taka tendencja w rodzinie to pewnie Ciebie nie oszczędzili,ale jak slusznie mowisz -olewka ;) ich problem skoro widzą problem. Problem to wg mnie jest jak nie mozna miec dziecka aleno dziecko jest chore, w innych przypadkach problemu brak :lol:

michasia, zainspirowalam też corkę, więc Twoje postanowienie jak "zaraza" zatacza coraz szersze kręgi :blink: :lol: :side: i w zw z tym nawpierniczalysmy sie wczoraj przed 12 nutelli i pozostalego ciasta ( bo to ostatnia niedzielaaaa :blink: ) i teraz kaganiec szczelny, jak z hanibala Lectera, choćby nas skrecało. Wiem ze bezpszeniczność odchudza, sparawdzone :side: tylko wytrzymać :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #800801 przez Satine0
Hej wam:))

Chomiczka Sesja super ;-) Ja M planuje robić sama, ale cóż to wyjdzie przy nie do końca sprawnym obiektywie :(

My po weekendzie u mojej rodzicielki ;p Całkiem spoko. M dalej bez zęba. Ale radzi sobie bez niego doskonale :D Broi , że ho ho ho. Nauczyła się w sobotę pokazywać paluszkiem nu nu :D

Ja próbuje robić dalej bombki, ale od jakiegoś tygodnia nie mam kiedy. Mała chodzi spać ok północy i nie ma czasu na nic przez to :( Coś jej się przestawiło. Nawet jak uśnie o 19-20 to pośpi trochę i wstaje harcować do 24.

Dzieciaczki słodkie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #800910 przez ola85
Witajcie,
Pliszka - to się prezent udał :)
Chomiczka - współczuję Olusiowi, po porodzie też był chyba problem z uszkiem? mam nadzieję że to nie będzie wracać...
Zdjęcia przesłodkie :)
Sylwia - ucałuj Bartusia, oby z tej gorączki nic się nie wykluło... Może kolejny ząbek idzie? Kiedy masz urodziny? Chyba jakoś wkrótce? Coś 4 mi się kojarzy...
Michasia - no to nieźle działa dieta na Twojego męża :)
Dominia - jeszcze za wcześnie na niepokój :blink: Pewnie że powinnaś być dumna, bo masz cudownego synka :)
Suzi - matko 12 nutelli :ohmy: ???? dla mnie to by kara była :silly:
Satine - fajnie że weekend się udał, no to Mery prowadzi nocne życie :blink:

U nas ok, ja już prawie zdrowa i na razie na horyzoncie nie pojawił się nikt, kto chciałby po mnie przejąć sztafetę z grypą w roli głównej :silly: Nawet byłyśmy dzisiaj na chwilkę z małą na dworze, bo choć zimno, to słoneczko ładnie świeciło.

Mi M. parę dni temu mówił że śniło mu się że rozbił auto, a jak zasnął znowu to że spodziewaliśmy się drugiego dzidziusia i że się martwił że długo nie zaznamy snu...
No a dzisiaj dzwoni rano że chłop mu w tyłek wjechał i przyrysował zderzak, cdn? :S :S :S :S :S :S :S :S :S

Oprócz tego 26.12. jedziemy na chrzciny, no i trzeba by pomyśleć o pasemkach, a strasznie mi się nie chcę tak jechać bo to koło 3h schodzi, no i o tym w co się ubrać. Coś wypadało by kupić, ale trochę kasy szkoda, a w necie to jakoś mi ciężko przychodzi, w sumie to nawet nie wiem co bym chciała, chyba jakąś sukienkę..? Strasznie chuda teraz jestem :dry: będzie cokolwiek ma mnie pasować? Może mamy to mamę, która lubi chodzić po sklepach i coś doradzi...
Przez tą chorobę to przyzwyczaiłam się do Lidusi non stop i teraz tak dziwnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl