BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 4 miesiąc temu #798387 przez kasia123m
Mrufka jesli badania powychodzily dobrze to pewnie nie ma si czym martwic.mysle ze przerwa nocna jest mega dluga i pewnie stad przyczyna.12 godz bez jedznia?a jak wstaje rano to nadrabuia?np zje 220mleka? Kaszke je na sniadanie?albo przd noca ze jej na tyle starcza?a mowilas lekarce ze tyle spi?wazne ze badania dobrze wyszly.anemii nie ma tarczyca w porzadku.co na to lkarka?



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #798389 przez Pliszka
Hej

Mrufka, Oluś też od trzeciego miesiąca się nie budzi i nie je w nocy :) A o której Adula je ostatni posiłek? Bo Olek usypia przed 20, ale ja mu jeszcze daję mleczko ok. 22. Może przemycaj jej coś potem jeszcze na śpioszka? No ale jak ładnie je w dzień, to chyba nie powinno to być problemem. Olek też ładnie je, a jest raczej drobny (8560g w zeszłym tygodniu). Oluś wypija dziennie ok. 700ml mleka, je: starte jabłuszko lub dwa jabłuszka jeśli są małe lub duży owocowy słoiczek, miseczka kaszki, spora miseczka (myślę że wagowo równowartość półtora -dwóch dużych słoiczków :laugh: ) zupki z mięskiem i pokruszonym żółtkiem, w ramach przegryzki chrupki kukurydziane, do picia pół bobofruta rozcieńczonego troszkę wodą, herbatka :)
Już chyba kiedyś pisałam, ze Twoja waga to moje wielkie marzenie :laugh:

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #798422 przez Alina2408
pliszka tak wlasnie myslalam zle nie chcialam strzelic gafy wiec u nas tez napisane do mikola o komplet ksiazeczek i szepnal mi slowko ze juz ida :):) a oprocz tego dwie plyty z piosenkami bo mamusia miala problem sie zdecydowac :):) merlin.pl/Dzieciece-Przeboje-The-Best-Je...roduct/4,672635.html
merlin.pl/Hity-maluszka-Kolekcja-Jewelca...oduct/4,1203850.html

katarinka musze sie wlasnie zapisac do lekarza w poniedzialek a natka dziekuje :) tez nie czuje sie gruba no moze maly bebzuch jest :):)

katarinka nasza sie budzi i zapija w nocy z cycusia w zaleznosci od jej samopoczucia...

madlen ja siedzie obecnie non stop z mala bo marka nie ma i nikogo z rodziny i do tego z mala prowadze korki wiec pracuje nawet z mala :) wiem ze to tymczasowe ale wieczorami padam jak na pysior :)

pliszka to ja w obecnej sytuacji waze troszke mniej niz dwa razy tyle co mrufka :P:P




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #798494 przez Alina2408
i mamusia pogrzebala i znalazla rozwiazanie dzieciece przeboje sa tansze w empiku a do tego te druga skladanke mozna kupic w formie mp3 na trzech plytkach lub oddzielnie kazda piosenke wiec wzielam wybralam te snie najbardziej interesowaly i zaplace polowe :):) a plytke nagram natuni :) sama :):)




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #798545 przez xpatiiix3
masakra @ mnie dzisiaj dopadła ledwo z łóżka wstałam o 5 rano taki bol ,ze ledwo z boku na bok się przewrocilam :/ zjadłam trochę przeciwbólowych i nospy, jakoś funkcjonuje ale strasznie mnie zalewa :( juz po wynikach i czekam na autobus do domu :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #798563 przez dominia
Patii siedzę i co chwile o Tobie myślę, masakra co się podziało !! Dbaj o siebie ! moja siostra ostatnio miała takie jakieś dziwne wahania ciśnienia i kołatanie serca mamie powiedziałam, że ma jej zrobić badania na tarczyce, jutro idę do lekarza to poproszę o skierowanie dla niej .. jeszcze @ o matko aż taka straszna przyszła ? ja czekam powinna być na początku grudnia ..
Dawaj znać co i jak u Ciebie !!!! :kiss: :kiss: :kiss:

Mrufka A ide Adunia mierzy ? bo na zdjęciach taki pultasek i rączki też grubaski, możliwe, że będzie malutka i drobniutka, ważne, że je i badania ok :) piękna dziewczynka :kiss:

Ola zdrówka Kochana :kiss:

Madlen ojj widzę, że ciężko u Ciebie z tą robotą ale ważne, że do przodu i z Adasiem wszystko ok :kiss: :kiss:

Jeju wstaliśmy o 9 i byłam taka szczęśliwa, że tyle pospaliśmy i już mam humor z du.py bo usypiałam na pierwszą drzemkę Igora ponad 45 minut !!!!!!!!!!!!!!! matko myślałam, że dostanę roztroju nerwowego już zapowiedziałam M. że dzisiaj się nie tykam usypiania Inia bo oszaleję ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #798567 przez [email protected]
Dzień dobry :) pada ale i tak pewnie wyjdziemy później.Noc masakra ale mamy pierwszego ząbka :) płakał w nocy i nad ranem,kilka razy mnie ugryzł na szczęście nie do krwi ;)

Michasia nie było naleśników bo mąki nie mam,u mnie na osiedlu nigdzie nie ma :( śpi w łóżeczku,akurat usnął na siedząco w koszu i zrobiłam zdjęcie :)

Katarinka Gabryś piję 2-3 razy w nocy ale coraz mniej

Mrufka jakie śliczne dziewczynki :) Adunia w kucyku super :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #798595 przez xpatiiix3
Dominia tak lepiej sprawdzić u Twojej siostry czy nic złego z tarczyca się nie dzieje,a ja w ciąży juz musiałam mieć problem a zeby w czas bylo zadziała e a nie tak jak się zaczęło juz coś dziać... Ehh.. No a @ okropnie boli brzuch aż w krzyżu ,no ale dzisiaj zacznę anty brać to może następna juz taka nie będzie :) jakoś się przemęcze te 5 dni :|

Uff... Juz w domku ale nadlubala mi igłą w żyle i krwiaka mam :|

R chyba za godzinę kończy to zajedzie jakoś ok.16 do Nas dzisiaj :) ostatnio nie bardzo mamy czas, zeby się widywać i tak z dwa razy w tygodniu się widzimy ja ostatnio wredna trochę dla niego byłam ,no ale pms no to wiadomo plus nerwica od tarczycy hehe i się skumulowalo trochę na nim się wyzylam i przeprosilam później, kurde dobry chłopak z Niego :) moze coś rozkwitnie z tego póki co za wcześnie jeszcze by coś powiedzieć :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #798759 przez ola85
Witajcie,
Lidzia śpi w moim łóżku, a ja po drugiej stronie w konspiracji z laptopem pod kołdrą żeby jej nie obudzić. Moje dziecko jest uzależnione od laptopa!!! Jak go widzi to fika niczym młode koźlątko, byle tylko dotrzeć do celu...
Oczywiście lubimy też inne elektroniczne gadżety typu pilot, czy komórka. Wczoraj jak już miałam wszystkiego dość dałam jej komórkę, żeby się bawiła i żebym miała chwilkę dla siebie. Potem już bawiłyśmy się razem i o tym zapomniałam, nie mija 10 min i dzwoni mój telefon, a tam jakiś facet że ma 2 połączenia nieodebrane z tego numeru :S Normalnie Liduś do jakiegoś chłopa dzwoniła :blush:

U mnie kataru ciąg dalszy. Nocka masakryczna, choć dzidziuś spał w miarę grzecznie, do południa chodziłam jak zoombi, teraz chyba lepiej.

Teraz spróbuję poodpowiadać, ale nie wiem ile zdążę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #798763 przez ola85
Pati - słuchaj lekarzy i oszczędzaj się
Michasia - dziękuję :)
Pliszka - dziękuję :) Większość z tych przepisów jest na mące jęczmiennej, której ja też nie mogę, ale spróbuję coś pokombinować (albo podeślę mojej mamie, Ona jest mistrzynią kulinarnego kombinowania :blink: )
Bananamana - super że impreza się udała :) dziękuję za życzenia zdrowia :)

i to na tyle...

Edit
cd.
Aganobla - dziękujemy :) Gabryś super wygląda z "uszkami" :blink:
Pliszka - ale Twój synek zmężniał :) Cudny :kiss:
Mrufka - ale fajnie Was widzieć :lol: Faktycznie może Ada jest drobniutka po mamusi :) Zdjęcia Adusi super, a Ty kochana jesteś śliczną kobietą ( i wybacz że jako kobieta to piszę ;)
Katarinka - dziękuje, Lidzia je 2 razy jak jest dobra noc :blink:
Pliszka - no to Oluś nieźle wcina :)
Dominia - dzięki :) 45 minut...współczuję
Aganobla - to gratulujemy ząbka, jesteśmy po równo :lol:
Alina - Lidzia się też już wcześniej zdarzało to taty zadzwonić, bo to na głównym wyświetlaczu, ale zawsze zauważyłam, a teraz nie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #798787 przez Alina2408
pati to widze ze mamy te sama przypadlosc...

dominia a moze bylo jeszcze za wczesnie na spanie dlatego tyle usypialas go...

[ati nie krzycz na chlopaka tlumacz :P:P

ola natunia zadzwonila pierwszy raz do znajomego mamy jak miala 4 miesiace tylko ze on odebral i wtedy sie skapnelam...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #799010 przez xpatiiix3
Oszczędzam się heh ale to nie łatwe jak wszędzie trzeba biegać za Marcelkiem :P

Alinko ja nie krzyczę, ale on bardzo wyrozumiały jest dla mnie :) wszystko mu wytłumaczyłam, że czasem nie chcę czegoś powiedzieć, że tak jakoś z nerwów ja ostatnio ogólnie jestem jakaś strasznie nerwowa, słowo źle a ja Marcela pod pache i wychodzę od razu z fochem :P O matko jak mnie dzisiaj brat zdenerwował, ja rozumiem ,że adhd ale jakimś bombelkiem takim jakimś od czapki dla małego w twarz pare razy przywalił, nie bolało go bo to mięciutkie ale jak ja do Niego od razu raaar raar i trochę gówniarza przytemperowałam, a tu babcia wchodzi i zostaw go w spokoju on nic nie zrobił drażni mnie to jak on niegrzeczny jest a babcia go broni niesłusznie wiecznie ehh...

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #799342 przez michasia
Pliszka Olo jak zawsze uśmiechnięty:)

Katarinka moja Ania już potrafiła ładnie przespać noc, ale od ponad miesiąca budzi się nawet po 4 razy!I tylko cyc pomaga.

Mrufka znajomych roczna córeczka wazy 7500. Syn też tak ważył, ale teraz ma 5 lat i wyrównał rówieśników.

Aganobla gratuluje pierwszego ząbka:)

Ola nie sadziłaś, że Lidka tak szybko na randki będzie się chciała umawiać?

Byłam wczoraj od południa u koleżanki. Pilnowałam jej córki, bo z druga pojechała do lekarza, a później sobie siedziałyśmy, choć przy 3 dzieciach, to niestety tak spokojnie nie można...Ania przynajmniej się z 2-miesiace starsza koleżanką pobawiła. W nocy koło 1 odechciało jej się spać i po chwili zabawy tak ją długo usypiałam, że sama zasnęłam...Kolega poszedł uśpić starsza córkę i tez odleciał. I tak to się siedzi w nocy jak ma się dzieci...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #799357 przez sylwia1986
Witam,
Kilka dni mnie nie było, podczytywałam ale czasu brak na odpisanie, Bartek ma ostatnio trudny czas..
Michasia Ania córeczka tatusia, ale mamusi też :kiss: też często miałam w adwencie postanowienie zero słodyczy - ja wielka fanka czekolady :silly: jak dietka?

Satine H&H superowe, ja tam wcale nie widzę między nimi różnicy "wieku", bardzo ładne mebelki ma Marysia.

Marlena haha przerwa na wyskakanie :lol: a jak Twoje szkolenia? Radzisz sobie? Kiedy zaczynasz?

Pliszka też zamówiłam kalendarze na które kiedyś dałaś link. Dałam już jednym dziadkom, są zachwyceni. Oluś jaki śmieszek kochany :kiss:

Alinka szacun, że udaje Ci się tak łączyć korepetycje z wychowaniem nie mając nikogo do pomocy. Koniecznie porób sobie badania na tarczycę.

Madlen kobieto jesteś wielka, a jak Twoja mama radzi sobie z Adasiem?

Pati a to się porobiło ze zdrowiem... Mam nadzieje że szybko uda się to za pomocą lekarstw unormować, bo wyglądało groźnie. I do tego @ :huh:

Olu jak zdrówko? Mam nadzieje że już lepiej. Bartek też już wykonał telefon do kogoś :side:

Aga Gabryś do schrupania tak słodko śpi w tym koszu :kiss: gratulujemy ząbka :side:

Mrufla dziewczyny mają racje, Adula wcale nie wygląda na chudziutką, a zdjęcia w kiteczkach mama z córcią rewelka :lol:

Katrinka u nas są częste pobudki, ale widzę że on wcale nie jest głodny tylko pocyca 2 minuty i śpi i tak czasem co godzina, aż ok.2 brałam go do nas do łóżka.. zaczynam z nimi walczyć bo nic z tego nie będzie jak za miesiąc mam wrócić do pracy.

Miłego dnia :kiss:

Dla niefejsbukowych
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #799362 przez Alina2408
michasiu a co bys chciala po nocy siedziec hahaha no ale w takim gronie to pelne zrozumienie przynajmniej :):)

sylwia przy braku wyboru :):) trzeba sobie jakos dac rade ja nie oszukuje wiem ze rodzice moich dzieci i same dzieci sa bardzo wyrozumialle ale ja takie tylko mam no moze z jednym wyjatkiem ale to swiezynka wiec troche jeszcze nad nim popracuje i bedzie dobrze :):) otaczam je cieplem wyslucham i zrozumiem wiec i one rozumieja :):) no i kochaja nataszke a natka ich... jaki bartus slodki misiak puchatek :):)

a my mialysmy niespodziewanke przyjechaly ksiazeczki wczoraj zamowilam i juz sa zafoliowane nie podgladalam schowalam do szafy bo bedzie czekac do swiat :):) i czekamy na tatusia juz wyjechal wiec pewnie za cztery godzinki no moze troszke dluzej bedzie...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl