BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 5 miesiąc temu #794855 przez Satine0
Kasia 14 zł ? :) U nas 20zł i po 24zł FT3,4.

Katarinka Znam ten ból. Ważę tyle co do porodu, włosów połowy nie mam a rano nie mogę się wybudzić :dry: Brak mocy generalnie. Dopiero wzięłam drugie pół tabletki ( biorę po pół). Do końca tego tyg biorę co drugi dzień a od poniedziałku codziennie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #795247 przez Satine0
Hej wam.

Ale cisza :laugh: Wszystkie weekendują :D

My dalej "walczymy" z pokojem małej. Dziś pomalowany sufit i zagruntowane ściany. Jutro malujemy (tz. Szymek maluje a ja nadzoruje) dalej. Mam nadzieje, że będzie skończone.

Też macie czasami schizy, że wam się coś w brzuchu rusza?? :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #795277 przez katarinka1
Cześć. Czy forum jeszcze istnieje? :huh:
Wymiotło wszystkie... Mamuśki weekendują albo buszują na fejsie...
Wróciliśmy od teściów i nawet było nieźle. Ania nie płakała, gadała do nich, zaśmiewała się z tym, że na rączki nie chciała (wolała zachować dystans :blink: ).

Satine koniecznie pochwal się efektem końcowym, czekamy na fotki.
A co do tych ruchów... też tak miałam kilka razy, ale już mi przeszło :blink:


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #795279 przez katarinka1
Satine zapomniałam... zajefajny awatarek masz :lol:


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #795282 przez [email protected]
Hej :)

Katarinka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Ania cudna :kiss:

Anoda Bulinek kochany :)

Kasia dobrze że wyniki ok,może po pigułach się wchłonie albo zmniejszy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #795358 przez Satine0
Nikt nie pisze to wrzucę M :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #795359 przez dominia
Satine noooooo !!!!! Wlasnie sie zastanawiam czy @ przyjdzie :dry: az trzese porami ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #795370 przez kasia123m
Ja mialam miesiac temu schizy.te zawroty glowy potem okres 3 dni,2 dni czysto i plamienie na brazowo.Wy krakalyscie mi ciaze...az dwa testy zrobilam.teraz tez sie balam do gina isc..
Aganobla no wlasnie nie dal mi zadnych hormonow eby to rozzzposcic wiec nie wiem.

Marysia super w tym kucyku. :laugh: :laugh:



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #795371 przez sylwia1986
Dobry wieczór :)
Może na szybciocha uda mi się skrobnąć.

Katrinka Anulka śliczności :kiss: ona ma pieprzyka z boku noska? Dobrze że wizyta u teściów się udała. My jedziemy jutro do teściowej, ja rozumiem że ona jest niezmotoryzoawana i że pracuje, ale to jest 5 km i połączenia autobusowe są co kilka minut, a ona od urodzenia Bartka była u nas RAZ. Chociaż może to i lepiej :silly: :evil:

Anoda :kiss: dla bulinka :kiss:

Kasia to dobrze że wyniki ok, chciaż tak jak pisała Alinka, one 100% pewności nie dają.. :S

Satine Maryś ma uroczą tą kitkę :kiss: pochwal się efektem końcowym jej pokoju. Z tymi ruchami w brzuchu mam często i łapię przez to schizę..

I tyle, bo M wrócił z łazienki :silly:

Dobrych nocek :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #795385 przez katarinka1
Sylwia Dzięki :kiss:
Nie, Ania nie ma pieprzyka. Ta kropeczka to strupek. Pozostałości po bliskim spotkaniu z paznokietkiem. Swoją drogą to nie wiem czym ona się tak zadrapuje. Obcinam na śpiocha bo inaczej nie da rady. I robię to naprawdę dokładnie,a jednak czasem... :huh:

Satine Maryś cudna i wygląda tak dorośle :kiss: Nie łapie za kolczyki? My zastanawiamy się kiedy będzie dobry czas na kłucie

Aga, Sylwia No to mamy podobnie. A może to i lepiej? Przynajmniej nikt nam się nie wtrąca w wychowanie dziecka :silly:


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #795453 przez Satine0
Dzięki dziewczyny :)

Katarinka Ona nawet nie wie, że je ma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #795459 przez kasia123m
tak tu pusto ze może ja tez fotke wrzuce albo dwie..z dzisiaj



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #795526 przez sylwia1986
Dzień dobry w ten paskudny dzień :kiss:

Pliszka przypomniało mi się co do tej szczepionki na pneumokoki, po długich naradach z Panią doktor zrezygnowaliśmy z niej. Bo to jest zbyt mały odstęp czasowy między zaszczepieniem a pójściem do żłobka, nie zdążą się wytworzyć przeciwciała i może nic z tego nie być.. Moja wina, zagapiłam się..

Alinka to ja pytałam o piłkę nożną halową, bo mój M kiedyś grał :blink:

Kasia Tosia piękna dziewczynka i jakie ma fajne towarzystwo.

A że w sklepach panuje już świąteczny nastrój to i ja taki wprowadzę na forum :lol:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #795555 przez dominia
Marysieńka :kiss: :kiss:

Tosinka :kiss: :kiss:

Bartulinek :kiss: :kiss:

Piekne Nasze dzidziorki :)

Ja zbieram sie do szkoly .. Ig spal 30 minut :dry: zostawiam Go z moim Tata i tesciowa .. Az sie boje czy sobie poradza :(

Milej niedzieli ! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #795563 przez Martyna
Witajcie :)

zaczęłam odpisywać w środę ;) mam nadzieję, że dzisiaj skończę :)

Ola super, że Lidzia już zdrowa.

Rano (w środę) smsowałam z mężem i wspominaliśmy środę 20 lutego....

Dziękuję :) Usg mamy za tydzień we wtorek.
Robercik siedzi ale nie siada, czołga się po całym mieszkaniu, ale do raczkowania jeszcze daleko i we wtorek wyszedł trzeci ząbek, górna prawa jedynka :)
Póki co nic nie mówi tylko krzyczy :)

W piątek byliśmy u położnej i ważymy 8700 i mamy 74cm więc jest super!!!!

Ania :kiss: :kiss: :kiss:

Dominia ja stypendium dostawałam w grudniu - wyrównanie za 3 miesiące. U nas tez licho z kasą zwłaszcza, że teraz byliśmy zmuszeni okna wymienić. U M w pracy dzisiaj zapowiedzieli zwolnienie jednego pracownika albo obniżenie prowizji. Niestety jest pierwszy do odstrzału.

Michasia mamy usg ponieważ jak byliśmy u neurologa na ocenie rozwoju psychoruchowego to pani dr powiedziała, że ma bardzo mały obwód głowy- 3 centyl. Powiedziała, że lepiej kontrolnie zrobić bo główka rośnie ale żeby potem nie było, że się coś zaniedbało.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Mój Robert też niewiele potrafi :)

Podoba mi się to stwierdzenie o nieświadomości ;)

Pliszka Oluś pięknie waży :kiss: i cieszę się, że dobrze po szczepieniu!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Pliszka u nas tylko pełzanie :) leniuszek w Tatusia ;)

My mamy 2 drzemki około 10 i 15, i do tej pory 3-4 całe noce przespane.

Sylwia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Staram się staram ;) czasami próbuję coś w pracy podczytać. A ile godzin będziesz pracowała? Codziennie? Dajesz zaświadczenie, że karmisz?
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Monia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Banana Daga BOSKA!!!! :kiss: :kiss: :kiss: oglądaliśmy całą naszą rodzinką chyba 3 razy!!!

Chomiczka z tymi socjalnymi stypendiami to u nas czasami było tak, że moi biedni koledzy nie dostawali bo ich rodzice np. w przeliczeniu na jedną osobę o 2 czy 3 zł za dużo zarabiali, a dziewczyna, której rodzice mieli firmę i kombinowali dostawała najwyższe socjalne. Ja nigdy się nie łapałam bo rodzice "za bogaci" ale 3 lata na dziennych i rok na zaocznych miałam naukowe więc zawsze parę groszy było.

Co z tą nerką? co teraz?

Z tym krematorium to masakra!!

Dominia jak pęcherz?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Co do fotelika to my kupujemy Recaro Sport Young 9-36 kg. Nie jeździmy aż tak często i w jakieś dalekie trasy i uważam po wizytach w sklepach, że taki będzie najlepszy dla nas.

Katrainka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ania śliczna :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Anoda :kiss: :kiss: :kiss: Bulinek kochany!!!! Będzie dobrze wszystko!!!

Satine Mary jaka kitka :kiss: :kiss:

Kasia :kiss: :kiss: dla Tosi!! Śliczny śmieszek!! Dobrze, że wyniki ok

Sylwia Bartuś Mikołajek malutki :kiss: :kiss: ja tydzień temu kupiłam czapkę w Rossmannie. Potem zrobię zdjęcie Robertowi.

Szkoda, że już za późno :(

Co do nastroju świątecznego w sklepach, jakie macie pomysły na prezenty?
Czy myślałyście już o prezentach na pierwsze urodziny?

Dominia powodzenia!!! dadzą radę!!!

Miłej niedzieli, u nas właśnie zaczęło padać więc pewnie na spacer nie pójdziemy

I jeszcze kilka zdjęć :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl