BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 4 miesiąc temu #802494 przez Alina2408

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #802640 przez dominia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #802717 przez Paulaaa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Wczoraj wieczorem napadało śniegu, Oliwcia ucieszona. Wstajemy rano a śniegu nie ma. :angry: Aż się biedna poryczała i dalej poszła spać :silly:



Miłego dnia. :)


P.S. Jadę jutro z Oliwią i jej klasą do kina z okazji Mikołajek. :lol: Zbiórka o 8.45 :huh: powrót koło 13. :woohoo: M. bierze dzień wolny i zostaje z Amisią. :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #802767 przez Alina2408
dominia no widzisz i co panikujesz kurcze ja to nigdy nie mialam takiej schizy no nie wiem czemu... nie to zebym zalowala haha

paulaa to obydwojgu szykuje sie dzien z wrazeniami heh oby byly tylko dobre :):P




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #802877 przez katarinka1
No i nas dopadło :(
Zaziębiłam się na chyba ciut za długich spacerach, katar cieknie i czuje się masakrycznie. Niestety Ania zaraziła się ode mnie i ma katarzysko. Walczymy dziś 3 dzień i jest kiepsko. Właśnie się obudziła także cdn. :huh:


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #802939 przez Pliszka
Hej
My dziś byliśmy zrobić rekonesans w żłobku :) Wrażenia super, choć rano z nerwów obgryzłam wszystkie paznokcie ;) Mijsce bardzo fajne, pełne pozytywnych wibracji, może jakimś cudem nie pęknie mi w kwietniu serce :dry: W grupie maluszków jedna pani przypada na 2-3 dzieci :) Mamy jeszcze 4 miesiące, ale już chcę mieć wybrane miejsce i się powolutku oswajać z myślą. Oluś wśród dzieci super, przynosiły mu zabawki :laugh: , wszedł do baseniku z piłeczkami i bardzo mu się podobało :) Może mu zrobię taki w domu :laugh: Basenik mamy, muszę dokupić kuleczki :) Dzieci wszystkie uśmiechnięte, wspinają się po "ciociach", przytulają, byliśmy ponad godzinę i nikt się nie rozpłakał :laugh:

katarinka, zdrówka dla Ciebie i dla Ani :kiss:

Paulaa, miłej wycieczki :)

Powiem Wam, że zaczęłam piec i smażyć na maśle klarowanym i wszytsko jest takie pyszne :lol: Polecam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #802965 przez katarinka1
Pliszka dziękujemy :kiss:
A ten żłobek to prywatny na pewno, tak? Ile taka przyjemność kosztuje w Wawie? I co za to oferują? A czasowo?
My mamy obiecaną opiekę mojej mamy, ale rozważam różne opcje, bo nie chciałabym ją uziemić na 5 dni w tygodniu po 8/9 godzin.


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #802986 przez ola85
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #802992 przez Pliszka
Katarinka, tak, prywatny, 900zł z jedzonkiem :dry: Wczoraj byłam w takim za 1500zł, na szczęście mi się nie spodobał ;) Czynny od 7 do 19. Na początku wracam na 3/4 etatu, więc Oluś będzie zostawał na jakieś 7 godzin. Niepracującej babci bardzo bardzo bardzo zazdroszczę.Kupuj jej często kwiaty i rozpieszczaj, masz wielkie szczęście :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #802994 przez Pliszka
Ola, Lidzia śliczna :) Cała mama :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #802997 przez Satine0
Hej wam.

Coś tu mało się dzieje ;p Jak pisałam na fejsie czeka nas weekend u teściowej. Koń do kitu więc trzeba jakiś inny prezent wynaleźć. A może podpowiedzie co chcecie kupić maluchom pod choinkę?

Czekam na kuriera ma dziś przywieźć choinkę i obiektyw :blush: Będą zdjęcia :D
M standardowo dalej chodzi spać o północy. Nie wiem kiedy ja się zabiorę za bombki :( wiecznie coś do roboty.

Jakiś huragan ma przejść u nas. Zamówiliśmy agregat bo bez prądu lipa z piecem...

Co jeszcze...dla mam bez facebooka. Mary od wtorku ma kuzynkę Tosię ;-) 3800g i 57cm. MAm nadzieje, że Stacha (teściowa) jej nie zamęczy.

Ola
Lidzia wygląda super :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #803033 przez ola85
Dominia - ufff, to dzidziusia nie będzie,
Paulaaa - udanych Mikołajek :)
Katarinka - zdrówka dla Was :kiss: współczuję choroby, ja od czasu naszych infekcji, mam teraz wrażenie że co Lidzia kichnie to że ją coś bierze :S
Pliszka - to co opisałaś o tym żłobku wydaję się ok :) Pani na 2 czy 3 dzieci to duży komfort :) Do tego myślę że jak Oluś pójdzie do żłobka w kwietniu, to już będzie duży chłopak i takie wspólne zabawy z dzieciaczkami też mu się spodobają. Dziękujemy :)
Satine - weekend u teściowej.... to będą gorące zimowe dni :blink: Dziękujemy :kiss:

A jutro swoje pierwsze imieniny obchodzi nasz Mikuś, Suzi może się odezwie :blink:
Marusha - dawno Was nie było, pewnie pracy dużo odezwij się w weekend...
Monia - gdzie jesteś, stęskniłam się za Igunią

No to u nas tak:
1. zamówiłam bramkę na schody na allegro, no i okazała się krzywa. Sprzedawca mi jej nie chce wymienić, bo nie sprawdziłam przy kurierze :S Do tego ten zamek zatrzaskowy wypadł i nie ma żadnej instrukcji jak go naprawić. Napisałam do sprzedającego, wysłałam zdjęcia i czekam na odpowiedz. W sumie swoją rolę spełnia, z zamkiem coś wymyślimy, a sprzedającemu wystawię negatyw. No chyba że się jeszcze dogadamy...
2. Lidzia nauczyła się wchodzić po schodach :silly:
3. Wczoraj wieczorem się wkurzyłam, bo przeczytałam w necie recenzję Macieja Nowaka (tego z Top chef) o jakiejś restauracji i napisał w niej tak:
“(…). Szczególnie ciekawe wydało mi się, że Pook Pasta jest lokalem specjalizującym się w makaronach, a, jak wiemy, głównym wrogiem modnej publiki jest gluten. Tak jak w XIX wieku każda szanująca się damessa cierpieć musiała na migrenę, tak dziś nie wypada pokazywać się na mieście bez celiakii.“(…). Kiedy indziej wziąłem udział w uroczystej kolacji wegańsko-bezglutenowej, podczas której nic, ale to dokumentnie nic, nie nadawało się do jedzenia. Skubnąłem dwa listki, schrupałem dwie gałązki i skupiłem się na winie, które szczęśliwie jest produktem wegańsko-bezglutenowym. “(…).
Tak się wkurzyłam że zasnąć nie mogłam, normalnie chyba się zbiorę i napiszę odpowiedz do Gazety
4. U nas ślisko, uważajcie na siebie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #803050 przez xpatiiix3
Pochwaliłam się na fejsie to pochwalę się i tutaj Marcyś ruszył, zobaczymy kiedy się znowu powtórzą kroczki ,tak sobie zeskoczył z łóżka i podszedł do mnie śmiejąc się i krzycząc ze zdziwieniem mama :) ale mimo wszystko raczkowanie dalej jest na topie :)

Alina no ja tam im nie bronię tylko oni udaja że się interesują, a dupe wypięli na Nas.

Liduś cudna : ***

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #803051 przez xpatiiix3
AAaaaa Dominia cukry ciut się unormowały nie skączą aż ta mocno góra dół... ale pasków zabrakło ponoć to od tarczycy tak skacząmi także zobaczymy jutro wizyta i wyniki będę miała :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #803059 przez ola85
Pati - super że cukry się unormowały :) Gratulujemy pierwszych kroczków :kiss: Dziękujemy za komplement :)

A to moja odpowiedz do gazety, pewnie wyląduje w koszu, ale co tam

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl