BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 6 miesiąc temu #452329 przez kasia123m
no szyjka dluga naszczescie ale zastanawialam sie co to znaczy ze sie rozluznia od wew i ze mowil mi ze jak leze to z pupa do gory,zeby nie bylo nacisku na szyjke.noi kazal przyjsc za dwa tyg....a nie za 3....wiec przyjde za dwa...poleze duzo noi magnez mam na stale juz 3 razy dzennie.Ja w pierwszej ciazy juz na tym etapie mialam twardnienia brzucha a w 28tyg wyladowalam z krwawieniem w szpitalu..lezalam plackiem 10dni ale sie udalo powstrzymac porod..i do konca ciazy bylam na lekach.poniw\ewaz uwazam ze 6 magnesow dziennie i te leki przecwskurczowe mialy wplyw na rozwoj mojego syna wolalabym teraz tego uniknac.cale te zaburzenia integracji sesnorycznej czyli zaburzenia w odbieraniu bodzcow sa pewnie troche efektem brania lekow rozkurczowych.bo te leki nie tylko powstrzymywaly skorcze macicy ale ruchy dziecka pewnie tez.a zeby si sie rozwijalo to dziecko musi sie ruszac..stymulowac...dotykac itd...alw teraz bede dopbrej mysli..leze odpoczywam jak najwiecej sie da i oby za dwa tyg bylo tylko lepeij:)
Jadzia to idziesz na to usg?napisz potem jak Hubercik..ile wazy...jaki juz duzy i prosimy o foty:)))
Martyna co to za wozek o krorym piszesz?wklejajcie wasze wozki...wybrane modele...bo ja nadal nie wiem jaki wozek bym chciala...ogladalam ostatnio esiro vector pro i gtx....i espiro vector pro byl ciasniejszy i mial bude zamykana tak rahitycznie...a gtx byl wiekszy...3 kg ciezszy...gorszy kolorystycxnie...choc wizualnie vector pro w sklepie wygladal zgrabniej...ale mniejszy i lzejszy.wiec nadal nic nie wiem...hehhe
kurtki zimowej jeszcze niemierzylam...powoli sie przestaje miescic w plaszcz jesienny,...a tu jakis snieg zapowiadaja we wszystkich swietych...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #452332 przez Martyna
jadziatopol może zapytaj gina o zdjęcia, my mamy kilka i to jest naprawde rewelacja, filmiki też są super. To cudowna pamiątka i fajnie poptarzeć na swojego szkraba jak wygląda :)

Mam pytanie do tych z Was, które miały juz obciążenie glukozą 75g. Jaka jest norma po 1 i po 2h? Wizyte mam w czwartek i chciałabym wiedzieć czy moje wyniki są ok.

kasia123m allegro.pl/komeko-s-line-nowosc-w-promoc...nie-i2703408713.html tu masz np różowy bo wiem, że Ty szukasz w różu lub filoecie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452347 przez Madlen
Kasiu a jaki magnez polecasz?

Ja używałam slowmag. Potem magnezin 500 mg lekarz mowił, jak mu go pokazałam żeby tak 2-3 dziennie brac,ale lepszy byłby jakiś z B6. Teraz biore magnez chela mama B6 555mg. Aptekarka kazała brać 1xdziennie. Chyba mało...
A Ty jaka dawkę bierzesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #452352 przez princess
Martyna to szkoda, że te wózki są tylko w Warszawie, ja na razie się tam nie wybieram... A bez macania chyba raczej nie kupię wózka.

Wczoraj nie udało mi się wylicytować kurtek na allegro :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452355 przez niika
dzięki dziewczyny :)

jadziatopol jeśli możesz to idź na usg, będziesz spokojniejsza przed wylotem :) może poszukaj innego gin co robi usg 3d skoro twój ma kiepski sprzęt? ja też byłam u innego niż ten, do którego chodzę, 50 km ode mnie i jestem naprawdę mega zadowolona :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452357 przez kasia123m
ja mam MAGNEB6...jest troche drozszy...kiedys byl duzo drozszy niz teraz...w 1 ciazy bralam 3 razy po 2.....teraz narazie mam 3 razy 1 tabletka....nie wiem dlaczego zalecaja go ginekolodzy.Mnie i stara lekarka go dawala i w szpitalu w 1 ciazy mowili koniecznie ten noi ten lekarz po 6 latach teraz tez.mam zelazo no bo ta anemia noi femibion biore 2....tak jak patrze na suwaczek to jutro zaczynam 6miesiac :laugh:



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452358 przez jadziatopol
Martyna ja mialam obciazenie 75 g glukozy i mialam badanie krwi tylko na poczatku przed podaniem i po 2h. Poz dwóch godzinach norma jest do 140 mg/dl.
Kasia ide na to usg. Uspokoje sie nieco mam nadzieje...zobacze mojego kochanego Hubusia :kiss:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #452366 przez Martyna
princess ja wózków nie widzialam w Warszawie w sklepie, tylko u znajomych rodziców, którzy w ciemno kupili na allegro i polecają. My oglądalismy go właśnie u nich bo ja się tez boję kupić bez obejrzenia i przetestowania jak sią prowadzi.

Ja musze mieć koniecznie wózek ze skętnymi przednimi kołami bo jak widzę jak kobiety się męczą bez skrętnyvh kółek to aż mi ich szkoda. Musi być zwrotny bo będę jeździła trochę komunikacją bo nie wszędzie opłaca się u nas samochodem.

Ja biorę magnez MAGVIT B6 2 razy dziennie, kosztuje 12 zł za 50 tabletek

jadziatopol dziękuję, ja miałam po 2h 124 więc sie zmieściłam, zobaczymy co w czwartek lekarz powie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #452370 przez Madlen
Dzieki Kasiu :)
Ja tez nieśmiało wkraczam w 6 :) Choć myślę, że wcześniej się rozpakuje niż 1.03 ;) No ale gin się uparł, by wyznaczać termin z 5 t.c. :)

Magvit nie słyszałam. Jest trochę tego magnezu na rynku..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452391 przez sylwka727
Jadzia cieszę się że wszystko jest dobrze :kiss:

Niika śliczny synuś nie mogę się doczekać mojej wizyty z 3d

Jadzia to nie jest egoizm z Twojej strony bo jak wyjedziesz to nie będziesz miała tak często usg więc idź i uspokój sumienie :kiss: I to nie będzie nie fer w stosunku do twojego gina bo masz przecież prawo do konsultacji z innym mnie moja ginka sama pytała czy nie chce na lepszym sprzęcie sobie zrobić połówkowego

Marlena mnie też właśnie często tak boli z prawej strony i nie wiem co to może być w 5 tc byłam przez to na pogotowiu bolało mnie przez kilka godzin ale nikt nie wiedział co to może być miałam przy tym powiększone leukocyty i CRP i myśleli że to może wyrostek ale po zastrzykach przeszło i taki długi ból już nie wrócił ale często mnie pobolewa

A wczoraj moja mała szalała jak nigdy zawsze daje znać o sobie kilka razy wieczorem i rano a wczoraj szalała cały dzień aż mi się łezka zakręciła, uwielbiam to uczucie. Ale jest na tyle cwana że jak kładę rękę na brzuchu to przestaje się ruszać



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #452394 przez jadziatopol
Sylwka dzieki :) masz racje :)
dziewczyny ja kupilam MagneB6 i biore 2 razy dziennie...a podobno przed i po locie bede musiala brac po 8 tabl! :ohmy:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #452396 przez Satine0
Hej dziewczyny :)

Ja już po wizycie. Marysia jest dalej Marysią :) Nogi ma długie jak na 26 t.c. ;) Waży 713 g...kawał baby.

Cukrzycy nie mam. Na czczo miałam 86,5 a po glukozie 104,2 :) Pipka zdrowa :P szyjka się mocno trzyma :)



Od lewej główka :)

I teraz z usg wyszedł mi 6 luty :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #452400 przez princess
Martyna, ja też chcę wózek ze skrętnymi kółkami. Znajoma zwróciła mi uwagę na bardzo ważną rzecz, mianowicie czy wózek ma zabezpieczenie przed wywróceniem się gdy naciśniesz na poręcz, niektóre są tak lekkie, że lekko naciśniesz, wózek leci na Ciebie i dziecko może wypaść z wózka. Dlatego bez sprawdzenia tego nie kupuję. No i musi być 3w1 :)

Satine, rzeczywiście duża Twoja Marysia i dobrze, niech zdrowo rośnie :)

A mnie dziś głowa boli jak pies, tylko po prawej stronie, do tego oczywiście wysoki puls i nieskie ciśnienie: 100/50 :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452404 przez jadziatopol
Satine super! :) ciesze sie ,ze Marysia zdrowa i ze nie masz cukrzycy :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #452405 przez Martyna
Satine0 to super, że wszytko w porządku :)

Sylwka ja tez uwielbiam jak mnie Mały kopie, rewelacyjne uczucie :)

Princess dziekuję za uwagę, sprawdzę to ale nie wydaje mi się aby był aż tak lekki, naprawdę solidnie wygląda, ale sprawdzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl