BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 6 miesiąc temu #452475 przez Łucja123
Pliszka napisał:

Przykleję Wam jeszcze poradę, którą dostałam od koleżanki, doświadczonej mamusi dwóch córeczek :)

jak macie w okolice biedronkę - to zwróćcie uwagę na chustki mokre, jest linia chustek z czystej bawełny bez parabenów i innej chemii, podobną linie ma cleanic chusteczki dzidziuś to są chusteczki bez tej całej chemii. Z pieluch najmniej syfu jest w pieluchach babydream (marka rossmana) no i ekologiczne biodegradowalne (niestety drogie dostępne głównie na allegro)
najgorszy syf - jeśli chodzi o zawartość chemii - to pampers i huggies


Genialna rada. Dziękujemy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452486 przez Martyna
Pliszka dzieki za radę :) my zaczynamy Szkołę Rodzenia 12 listopada w Szpitalu na Madalińskiego, a rodzić chyba będziemy w Klinice na Palcu Starynkiewicza

Z tymi wózkami to tak jest, każdy ma swój gust i swoje wymagania i zwraca uwagę na istotne dla siebie elementy wózka. Zazdroszczę tym z Was, które juz zadecydowały i kupiły :)

Czy macie juz może pościel do łóżeczka? czy możecie polecić jakiś sklep?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452491 przez sylwka727
Pliszka dobrze mieć takie koleżanki które się tym wcześniej interesowały bo moje które mają dzieci nie zwracały uwagi na to więc dzięki za radę

Chomiczka nie pomogę bo sama sie boję dentysty i teraz się tak od 9tc wybieram na przegląd i tyle mi schodzi bo sie boję



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452494 przez Łucja123
Martyna - ja wózek też mam wybrany, ale lookam na allegro czy jest używany.

A co do pościeli to ja wybieram w internecie, bo w sklepach jest cholernie drogo...

Szkołę rodzenia zaczynamy 22 listopada:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452498 przez Pliszka
My dla naszego małego Misia zamówiliśmy ten zestaw łóżeczko + materacyk + posciel + różne akcesoria w kolorze piaskowym :) Akurat pokoik dla malucha mamy pomalowany na leciutki żółty kolor i stoi tam biała szafa, więc będzie super pasować :) Zobaczę jak ta pościel będzie się prezentować na żywo i jak będzie fajna to dokupię u nich drugi komplet na zmianę :)

allegro.pl/18-el-lozeczko-z-aplikacja-ma...-el-i2681895679.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452500 przez princess
Pliszka napisał:

Przykleję Wam jeszcze poradę, którą dostałam od koleżanki, doświadczonej mamusi dwóch córeczek :)

jak macie w okolice biedronkę - to zwróćcie uwagę na chustki mokre, jest linia chustek z czystej bawełny bez parabenów i innej chemii, podobną linie ma cleanic chusteczki dzidziuś to są chusteczki bez tej całej chemii. Z pieluch najmniej syfu jest w pieluchach babydream (marka rossmana) no i ekologiczne biodegradowalne (niestety drogie dostępne głównie na allegro)
najgorszy syf - jeśli chodzi o zawartość chemii - to pampers i huggies


Właśnie takiej informacji szukałam - dzięki :) Przy wyborze kosmetyków kieruję się właśnie składem, nawet papier toaletowy kupuję nieperfumowany i niekolorowany, tam jest dopiero chemii. Ostatnio znajoma poleciła mi jakieś tam chusteczki nawilżane dla niemowląt, że takie miłe, ładnie pachną itp. a jak zajrzałam w skład to się przeraziłam, wszystkie rodzaje parabenów na czele...

Co do wózków to uważam, że ponad nasze wszystkie wygody jest bezpieczeństwo i wygoda naszych pociech i głównie z myślą o nich powinno się kierować wyborem wózka :)

Chomiczka, czym prędzej do stomatologa, chyba nie chcesz doprowadzić do ropnego zapalenia i truć się antybiotykiem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #452503 przez natalka
Jadzia 2d.
Satinesuper, że Marysia zdrowa!
Chomiczka może wybierz się do dobrego stomatologa i wspólnie zdecydujecie co zrobić z zębem. Ja osobiście chodzę do dentysty ale wyrywać zębów nie muszę.
Pliszka fajny ten zestaw i kolor piaskowy moim zdaniem najlepszy :)
Idę zrobić zupkę dzisiaj pomidorowa :)



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452508 przez sylwka727
Pliszka przepiękne jest to łóżeczko i ta pościel ja właśnie wychaczyłam taką dla mojej małej allegro.pl/18-el-lozeczko-z-aplikacja-ma...-el-i2695138411.html ten kolor różowy z misiem ale jeszcze z kupnem się wstrzymuję



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452509 przez dominia
Satine super, ze Marysia zdrowa i pięknie rośnie :)

Chomiczka ja ostatnio bylam u stomatologa na przeglad i powiedziala mi babeczka, ze mam jej przyniesc zaswiadczenie od ginekologa, ze moge miec znieczulenie.
Ginekolog ją wysmial powiedzial mi, ze moze mi napisac w karcie ciazy zeby leczyc zeby ale kazdy stomatolog ma zajecia przygotowujace do takich spraw i powinien miec swiadomosc, ze jak popatrzy w karte ciazy ze jest wszystko ok to moze podac kazde znieczulenie. jest w koncu lekarzem :) nawet mi powiedzial, ze to absurd, rownie dobrze on by sie mogl jej zapytac czy moze mi zrobic usg :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452512 przez Pliszka
princess, co do bezpieczeństwa to oczywiście masz rację :) Dlatego bardziej niż na przykład na niskiej wadze wózka zależało mi na stabilności i ten nasz jest pod tym względem genialny. Ponoć gdzieś jest filmik, że wózek spada ze schodów i się nie przewraca :ohmy: ale nie widziałam tylko słyszałam, ze robili takie testy i Emmaljunga była akurat wózkiem, który je przeszedł. Słyszałam, ze też bardzo ważne żeby gondolka była sztywna z drewna lub plastiku, a nie taka tylko materiałowa. Moja mama mi mówiła , że oglądała o tym jakiś dokument, ze samochód mimo, że miał czerwone światło wjechał na pasy i potracił kobietę z wózkiem. Dziecku nic się nie stało właśnie dzięki temu, ze gondolka była z takich pancernych :) Oczywiście to są jakieś drastyczne wypadki, ale na pewno wózek musi być stabilny, bo zawsze ktoś biegnąc na autobus moze na nas wpaść... Bezpieczeństwo przede wszystkim :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452513 przez Martyna
Pliszka rzeczywiście śliczne łóżeczko i pościel

Natalka a ja dziś po powrocie z pracy będę robiła gołąbki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452515 przez drzyzgunia
vini mam 24 lata a makijaż mi robiła koleżanka , która zajmuje się profesjonalnie malowaniem kobiet :) a że wybieraliśmy się na ślub to zaszalałyśmy :)
Ja też słyszałam ze kosmetyki z biedronki są najlepsze a że co raz więcej ich powstaje, to nie będziemy miały problemu aby je dostać :) chociaż na początek kupiłam kosmetyki bambino.

Ja co prawda mieszkam po warszawą ale nie tak daleko w Sulejówku a rodzić będę w międzylesiu w szpitalu prze Centrum Zdrowia dziecka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452521 przez natalka
Martyna lubię :laugh:



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452523 przez sylwka727
Drzyzgunia w Sulejówku jest tagi targ prawda? Często tam wcześniej jeździłam na wakacjach z tatą bo z meblami tam stoi i jeszcze na innych okolicznych targach i często też bywałam w Cięciwie u kuzynek :lol:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452526 przez drzyzgunia
Tak Sylwka masz racje :) teraz jestem w szoku bo go poszerzają :) a nie daleko powstaje biedronka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl