BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

9 lata 5 miesiąc temu #946196 przez EwelinaS
Asik a na bakterie próbowałaś pić dużo wody z cytryną? jeść kapustę kiszoną i ogórki a już wg pić wodę z tego?? to pomaga ja piłam ale jak ma mocną zgagę to nie polecam. No ale na bakterie w moczu pomaga na pewno tak samo jak owoc żurawiny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946197 przez EwelinaS
popycham posta :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946200 przez Asik92
Ela tylko oni jeszcze tego nie wysłali, to przecież nie będzie chyba problem jak nie wyślą no nie, kur
de ja nie zapłacę bo nie mam nawet teraz za co ale dupa będzie ;) ja tylko poruwnywałam ceny i nie wiem jak to sie stalo ze go niby kupiłam ;/ kurde mąż mnie zabije chyba. A z tego co widzialam to ja chyba tam zaznaczyłam płatność przelewem i jak im nie wyśle tych pieniędzy to chyba cofną to zamówienie nie?

Ewelina ja co drugi dzien na obiad mam starówkę z kiszonej kapusty , i ostatnio często pije herbatę z cytryną i nic caly czas mam ze liczne bakterie , żurawiny nie lubię ogolnie ale chyba jutro pójdę sobie kupic jak to ma pomoc bo potem tylko zdenerwowana chodzę ze mnie lekarka będzie wyzywać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #946202 przez Anna1991
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946209 przez Asik92
Anna Nie no mysle ze to pierwszy i ostatni raz ;) ale kurde oni zamiast to wstrzymać to nie, debile ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #946211 przez Mamuśka 2222
hej z wieczorka....
Ja mialam zabiegany dzien i bylam umowiona na usg...czekalam godz po czym gin powiedzial ze jednak nie zdąży mnie przyjąć i musze jeszcze raz w isc w poniedzialek tak sie wkurzylam ze masakra :pinch: :pinch: :pinch: :pinch: :pinch:
Ja też rybke na obiad filet z miruna z kapustka i ziemniaczkami uwielbiam ta rybke i polecam :)
dziś jak bylam w szpitalu to wychodzila kobietka z dzidziusiem ze szpitala....mąż niósł dziecko a ją mama pod reke prowadzila taka bladą....pewnie miala cieżki poród widac bylo ze strasznie slaba byla i sobie mysle ze nie dluga ja tak bede wychoodziła....zleci jak jeden dzien....
dobrej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946214 przez EwelinaS

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
moje zd profilowe z fb może tak mnie łatwiej namierzycie skoro jest kilka takich samych danych
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946230 przez martadiana
Monika psinka idzie do brata a ja biore druga na pilnowanie za to wiec i tak piesek w domku bedzie :)mm ryz na mleku az
se przypomnialam ze se ostatnio kupilam platki ryzowe co sie gotuje na mleku bede miala co na sniadanie zjesc :D

Asik to ladnie cie zlapalo wszystko naraz :/ no ja tak nie mialam ze cos zamowilam nie chcaca... wiec nie pomoge bo sie nie znam


A ja bylam w szpitalu z mama dzisiaj 5 godz ja badali bo ja od tygodnia prawy bok bolal i co sie okazalo zapalenie pluc + jakas bakteria sie juz wdala :/ i antybiotyk...

Kurde zastanawiam sie teraz nad kupnem niani elektronicznej bo moj mowi zeby mala spala w swoim pokoiku to bedzie lepiej bo sie przyzwyczai jak myslicie ? ja do pokoiku mam blisko bo to i tak na przeciwko dzwi 3 kroki i bede.. moze i moj ma racje zeby tak zrobic ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946237 przez kasiah06
martadiana nie poważny ten gościu od samochodu nie dziwię się że nerwy ci zszargał :angry: mam nadzieję że tym razem z autem wypali :) o to twoja psińka już za 2 tygodnie mamą będzie :laugh: zdrówka dla Twojej mamy życzę :) my też mamy taki zamysł żeby młody spał u siebie od początku ale zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce jak już maluszek będzie w domku;)

luśka mój piesek też nie gubi sierści bo ma włosy i mimo że bardzo obawiałam się zanim go wzięliśmy to teraz go kocham nad życie i nie wyobrażam sobie domu bez kudłacza ;) ale masz rację to duży obowiązek a przy twojej dwójce i teraz bliźniakach też bym się na zwierzątko w domu nie zdecydowała :)

mamomuminka ale poważny mężczyzna z twojego synusia na tym zdjęciu :)

stokrotka zgadzam się i z tym że psiaki są cudowne i z tym że ja też gubię więcej włosów od mojego :laugh:

monika zobaczymy w poniedziałek czy mój mężul nie stracił swojego daru :P

asik z allegro nie pomogę bo nigdy tak mi się nie zdarzyło

mamuśka nie dziwię się tobie też bym się wkurzyła konkretnie,tyle czekania i cię nie przyjął :angry: no racja niedługo my tak będziemy kolejno wychodzić oby tylko w trochę lepszej kondycji niż ta kobitka którą widziałaś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946264 przez mama89muminka
Witam sie niewyspana. Miro obudzil nas o 5 i juz spania nie bylo, nie wiem co za okres przechodzi ze tak malo spi... a na noc ostatnio zasypia o 23-24. Wysiadam juz przy nim, a co to bedzie z drugim dzieckiem - wole nie myslec :dry:

Jak wy tak piszecie o tym sprzataniu to az mi sie chce sprzatac, ale jak tylko spojrze na sterte prasowania i piach w korytarzu tomi sie odechciewa. Niebwspominajac o porozrzucanych zbawkach w kazdym kacie...

Martadiana jak mala nie bedzie spac z wami w jednym pokoju to lepiej sie zaopatrzcie w nianie, wystarczy ze zlapiesz glebszy sen i mozesz bobasa nie uslyszec, czy jak bedzie spala a ty np w kuchni czy sie umyc, roznie to bywa. Nam sie przydala glownie jak szlam gotowac czy wlasnie wziac prysznic, mimo - jak ja to nazywam - papierowych scian...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946294 przez chasiami
Witam!
Jestem daremną forumowiczką, bo nic wam nie pszie tylko od czasu do czasu sie melduje, Ala zapalenie ucha, a mnie coś bierze, gardło strasznie boli, kaszel mokry, jak to nie przejdzie do poniedziałku to jeszcze ja bede musiała isc do lekarza ze sobą, a tak cieszyłam się bo całą ciaże byłam zdrowa.

A wczoraj miałam atak lewej nerki (dodam ze nigdy lewa nerka mnie nie bolała) tak mnie to bolało, ze byłam już w zasadzie spakowana do szpitala, tylko czekalam az mąż wróci po pracy i ze mną pojedzie.
Wziełam no-spe, magnez i czekałam i za jakiś czas przeszło, ale już miałam czarny scenariusz :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946334 przez Mamuśka 2222
hej...
Anna a to co ci te twoje znajome powiedzialy coś ze zaczełaś sie bać?

martadiana jesli na przeciwko bedzie dzidzia spac to mysle ze uslyszysz ja bez elektronicznej niani ale jesli masz sie czuc pewniej to czemu nie,nie zaszkodzi,ja przynajmniej do roku dzidzia bedzie spala z nami w sypialni oczywiscie w swoim łózeczku potem przeniose ja do córki pokoiku i beda razem chyba ze wczesniej mi noce zacznie mniej-wiecej przesypiac,to wczesniej ja przeniose....ale popieram jak najbardziej ze dzieci odrazu powinny spac w swoim łóżeczku :)

chasami współczuje bólu nerki....napewno okropnie ci w kość dało :( wracaj do pełni sił trzymam kciuki :) ja tez nie zawsze mam czas na to by wszystkim odpisywac wiec nie martw sie kazda ma swoje sprawy i zajecia :)

mamomuminka ja np. lubie prasować a teraz te malutkie ciuszki to z przyjemnoscią prasuje ale nie nawidze zmywać naczyć :pinch: ....za to do zbierania zabawek z calego domu to mam dosyc choc corka ma swoj pokoik to i tak wynosi wszedzie zabawki a ja jak ta męczenica chodze i zbieram :unsure: doskonale cie rozumiem :S

Miłego weekendu B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946337 przez ela85
Witam was i ja.
Chasiami jaka daremna forumowiczka, każda zagląda na tyle ile może, wiadomo ze nie samym forum człowiek zyje.Wspólczuję bólu nerki, no i kuruj się kobieto żeby cię nie rozłożyło. Biedna Ala niech szybko ucho zdrowieje.
Asik spróbuj zadzwonić i przedstawić sprawę sprzedawcy, moze on ma jakieś możliwości anulowania twojej pomyłki, możee jak go ładnie poprosisz to ci jakoś to pomoze załatwić. A jak nie to pozostanie ci chyba sposób z odstąpieniem.
Martadina my mimo iż maluszek bédzie z nami w pokoju kupiliśmy nianię bo nawet jak będę szla do łazienki to może się przydać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946340 przez maja001
Asik z alegro nie pomogę, a co do zurawiny spróbuje pobrać ja z 3 tyg tylko regularnie i zrób sobie po tym badanie moczu i zobaczysz efekty
EwelinaS śliczna fotka, za chwile wejdę na fb, to cie poszukam. Fajnie że wyniku u ciebie w normie
mamuska też bym sie wkurzyła, gdybym tyle czekała na badanie a gin by mnie nie przyjął
martadiana oby mamie antybiotyk pomogł. Ja raczej tak do pól roku nie zostawiła bym maluszka samego w pokoju, ale kazdy ma inne zdanie na ten temat
mamomuminka świetnie cie rozumie Oskar po 2, 3 razy budzi mi się w nocy, ja też do wc i noc mam nieprzespaną, w domu tez mi sie nic nie chce robic jak widze ze za mna znów jest bałagan, zabawki jeszcze bym przeżyła, ale ciągle pełno okruchów po ciastkach, bułce itp juz nie mogę przezyć, Mały poza tym oststnio ma faze zakładania naszych butów więć dodatkowo mam wszedzie piach :( Tez mam obawy ja ja będe spac przy dwojce szkarabów, chyba w ogóle nie będe spać :woohoo:
chiasami życze duzo zdrówka i Alii i tobie. Mnie od wczoraj tez pobolewa gardło, Chyba te choroby sie nie skończą

Ja dzis byłam w realu i obok otworzyli taki fajny sklepik, i mimo że obiecałam sobe ze dośc z zakupami kupiam maej takie fajne welurowe śpioszki i kaftanik plus body, nie moglam się powstrzymać
Ja dzis na obiadek sos z żeberek i ziemniaczki, z rybami jakoś nie przepadam, chocz d czasu do czasu mam i na nie ochotę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946358 przez martadiana
mamamuminka moze jakis dzwiny okres przechodzi ze spac nie moze ... to jak dorosli ... no wlasnie tez myslalam o tym ze jak twardo zasne ze swoim to moge nie slyszec wiec niania chyba sie przyda

chasiami ee bol nerki nie dobrze .. kuruj sie tam !

maja no wlasnie szkoda mi jej bedzie troche ze sama w pokoju mi mojej psinki szkoda ze z nami spac nie mozesz a co mowic o dziecku .. ehh jeszcze pomyslec musze nad tym.. smaczny obiadek robisz mniam :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl