BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

9 lata 2 tygodni temu #975545 przez maja001
Ale cisza dziewczyny gdzie sie podziałyście???
montresor weszłam wczoraj na twojego boga jest świetny, masz naprawde talent :)
Ja tymczasowo tez uciekam bo czeka mnie mycie podłogi za nim któres z dzieci sie obudzi..

Mam pytnie jaka zupke mieliscie na pierwsze danie na chrzcinach. Bo ja chciała bym cos innego niz tradycyjny rosół, ale nie wiem co? Brałam pod uwagę krem z borowików z groszkiem ptysiowym, ale wiem że wiele osób z mojej strony nie lubi a ja jak będe kp to tez nie zjem, a co myslicie o zupie serowej???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975551 przez martadiana

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
co do zupy u mnie bedzie meksykanska taka u nas tradycja :)

Ewelina jaki smieszek slodki z twojego synka :D to juz stara dupa jestes 24 lata haha :D nasze dzieciaczki podobna wage maja i wzrost :P

Mamamuminka to twoja corka to drobinka mojej malej to sie takie smieszne faldy robia na nogach haha :D a wazy 5500gr

Angela swietna strona z tymi sukienkami nie wiem czy se nie zamowic tam bo fajna sukienke zolta znalazlam :D a twoja
mala jak lalka wyszla na tych zdjeciach w sukieneczce

Kasiah moja mala cale swieta przespala prawie hehe wiec nie bylo zle w gronie rodzinnym



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu - 9 lata 2 tygodni temu #975568 przez Angela1
Martadiana nie patrz na to co inni mówia.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A powiem jeszcze że wypróbowałam ostatnio tą bluzkę do karmienia na świętach i wszyscy byli pod wrażeniem że nic nie widać jak karmię :side: A swoją drogą to gdzie oni patrzą :blush:
co do tej strony z sukienkami to jest promocja :
Wiosenna likwidacja outletu w sklepie online!
Tylko do 16 kwietnia super promocja- przy zakupie minimum dwóch rzeczy z outletu, zapłacisz za nie połowę ceny.

www.happymum.pl/sklep3/0,outlet.html

Maja co do zupy to u mnie był tradycyjnie rosół i druga zupa flaki

rzeczywiście coś tu ostatnio bardzo cicho :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu - 8 lata 10 miesiąc temu #975573 przez Asik92
gg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975612 przez Mon.tresor
Dzieki Maja ;) chwilowo przerwa w pisaniu bo nie chce mi sie kompa rozkladac i na tablecie buszuje, ale mam dobry temat o milosci do dziecka i micie instynktu macierzynskiego. Serowa to niezly pomysl, my raczej przy rosole jednak zostaniemy, bo znajac zycie to inna sie ubrudze wiec nie bedzie :laugh:

Wlasnie, gdzie was wywialo?

Martadiana, Angela dobrze mowi. Jestesmy mlodzi, chlopy tez sie musza wyszalec. nie sluchaj jak ci mowia ze dlugo nie bedziecie juz razem, bo takie teksty bardzo zle dzialaja, bo pozniejmyslisz,martwisz... bedzie dobrze, glowa do gory.

Angela dzieki zastronke, moze sobie cos na chrzciny zamowie :)

Asik, o tym zebie, to nic nie mow xD

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


My po szczepieniu, Emla ladnie zadzialala, nawet niezauwazyl, ale teraz... od 17 Mi spi. Wgl sie niebudzi ;( nie chce cycka, nic, tylko spi. Dla mnie szczepienie to zawsze mega stres i teraz panikuje ze cos jest nie tak...
Pielegniarka obejrzala mu buzie przed szczepieniem i go obejrzala, uprzedzila mnie ze dziaselka na dole i gorze sie juz szykuja, wiec mam byc czujna, bo zaraz kolejne beda zeby wychodzic, zwlaszcza gora jest opuchnieta. Maly ma 73 cm, czyli tylko 1 cm urosl, teraz pewnie jakis czas nie bedzie rosl juz :) wazy 6,230, czyli prawie kilogram w miesiac.
Nie wiem czy mlodego isc budzic na kapiel czy nie... kurna, martwie sie ze tak spi...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975631 przez maja001
No to i ja mam chwile dla sirbie choc szczerxe po calym dniu z dwojka pociech to jestem padnieta a z drugiej strony nie wyobrazam sobie zycia bez nich.A propo tego tematu dzieci ciagle mi chodzi po glowie ten debil o ktorym teraz mowia w telewizji ktory swojego 3 miesiecznego synka tak pobil i to kolejnego.Jak mozna pobic takie dziecko dla mnie taki ktos to jest chory psychicznie i powinien byc odizolowany ze spoleczenstwa.W opisie bylo ze podrzucal tak mocno dzieckiem do gory ze ono wymiotowalo a nastepnie ugniatal mu brzuszek i zeberka zeby maly wymiotowal zeby na koncu rzucic nim na podloge.Dlatego napisalam ze taki ktos bo dla mnie czlowiek to ktos kto ma choc troche czlowieczenstwa w sobie.:(

Z tym okresem to ja tez juz zgkupialam jak syna nie karmilam to go nie mialam jak mala karmie to go mam a powinno byc odwrotnie przeciez.Na razie mi sie skonczyl ale nigdy nue wiadomo kuedy sie znow pojawi.
martadiana fajnie ze swieta jednak sie udaly.A twoj widocznie musi dorosnac do roli ojca pamietaj jednak ze nic sie nie dzieje z dnia na dzien i daj mu czas ale tez mow o tym ze wasze zycie sie zmienilo i ze teraz procz przyjemnosci ma tez obowiazki a ty tez chciala bys troszke odpoczac od opieki nad mala
Asik a moze swoj problem z miesiaczkani przedstaw ginowi.Niech zrobi ci usg.A jak malutki jak toleruje mm i jak twoja laktacja a makego wysypka.A jak jeszcze ja ma sprubuj kilka razy wykompac go w krochmalu albo w siemieniu lnianym.Ja wlasnie tak mala kompalam bo dostala takiej czerwonej szorstkuej skory i balam sie czy to nie azs albo akergia i teraz ma piekna skorke.Garstke siemienia wsyp di garnka zakeg giraca woda i gotuj z 10min az woda zrobi sie gesta i to giracze wlej do wanienki z woda i rozprowadz W takim czyms wykomp makego kilka razy pod rzad.zswietnue nawilza skore.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975632 przez kasiah06
montresor gratulacje z okazji 3 miesięcznicy :) nawet nie wiedziałam że na indukcji nie wszystkie patelnie działają...znów się czegoś nauczyłam ;) o że rtg przy kp nie można też nie wiedziałam :unsure: wiem że to marne pocieszenie ale ja też mam wyniki przy dolnej granicy lub nawet minimalnie poniżej normy i też mi powiedzieli że biorąc pod uwagę kp to są one dobre...mój właśnie po szczepieniu na odwrót spał bardzo niespokojnie :( ja tam bym chłopaka nie budziła niech sobie śpiuchna :) 73 cm kawał chłopa z Arturka :)
maja ja miałam właśnie rosół :) stwierdziliśmy że najbezpieczniej :) serową ja uwielbiam ale ja kocham wszystkie zupy więc nie będę się lepiej wypowiadać ;)
martadiana
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

asik oby ząbek szybko się przebił :) a daleko masz do rodziców? bo jak nie to moglibyście sobie jeździć do nich np na weekendy żebyś od tego babska odpoczęła :unsure:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu - 8 lata 10 miesiąc temu #975637 przez Asik92
'''

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975661 przez Angela1
Asik
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A ja poszłam znowu wczoraj do fryzjera. Ścięłam sobie włosy. Lubię zmiany na głowie.
Teraz dla odmiany będę zapuszczała :laugh:
Ale u mnie to norma. Raz długie, raz krótkie. Raz blondynka za chwilę szatynka.

Młoda jak zwykle śpi więc mam czas na poranne porządki, starsze dzieci w szkole i przedszkolu. Małżonek w pracy a my sobie tak siedzimy z Zuzanną w domku.
Za oknem cudowna pogoda , więc jak się obrobię w domu to idziemy sobie na spacerek koło południa :silly:

W końcu mamy wiosnę.
Prognozuję że taka pogoda utrzyma się do weekendu majowego. Na majówkę oczywiście się zepsuje a potem znów będzie ciepło.
Dlatego planuję dziś pojechać do obi po sadzonki kwiatów na balkon ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975709 przez maja001
dziewczyny wpadłam tu na chwile zeby wyrzucić swój żal, Dzis zrobiłam pranie z małej i wrzuciła pare wiekzyc rzeczy bo z tych które nosi teraz juz wyrasta min niebieska sukienke nową która mi zafarbowała wszystkie ubranka małej na niebiesko, a j jestem załamana. Teraz moja niunia nie ma nic różowego ani jasnego :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975726 przez Mon.tresor
Maja, straszne to co piszesz o tym gosciu... zabilabym go za cos takiego. przeciez trzymiesieczne dziecko jest takie bezbronne... pojeb. U mnie w sklepie jest odbarwiacz do tkanin, podobno dobrze dziala, moze sprobuj cos takiego kupic?

Kasiah, widze ze jestem skarbnica wiedzy xD indukcja dziala na zasadzie elektromagnesu, wiec tylko zelazne garnki na niej dzialaja. Ja go obudzilam bo mimo ze odciagnelam mleko to mialam pelne piersi... i powiem ci ze koszmar byl pozniej.

Masakra po szczepionce, maly nie ssie cycka - zupelnie jakby zapomnial jak to sie robi. Noc koszmarna, caly czas glodny, bo nie mogl cycka zlapac, a jak zlapal to tak ze mnie bolalo i malo mleka lecialo. W dodatku obudzic go nie moglam, caly czas spal... nic nie dzialalo. Najgorsze jest to ze plakal przez sen caly czas, musial memlqc mojego cycka w buzi i byc maksymalnie przytulony, wiec ani sie ruszyc nie moglam ani nic, cala noc w jednej pozycji. A ze ssac nie mogl to mi zaciagal cycka i go gryzl, rano patrze i mam cale brodawki poranione...
Jedno szczescie ze o 6:30 pobudka i juz wszystko wprawie normie - tylko czasem nagle wybuchnie placzem i go nie mozna uspokoic...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu - 9 lata 2 tygodni temu #975741 przez martadiana
Angela podziwiam cie ze tak fryzure zmieniasz ja teraz zaczelam rozjasniac wlosy i rezygnuje bo mam jak siano :/ poprostu moje wlosy sie nie nadaja wiec wracam do ciemnego brazu :) u mnie tez pogoda piekna i bym poszla na spacer ale przeraza mnie moja wiocha bo nawet nie ma gdzie isc :/

Maja o kurcze to niezle zalatwilas ubranka :( a juz sie nie da z tym nic zrobic vanishem czy cos ? :(

Mon.tresor jejku wspolczuje ze twoj maluszek tak zle przechodzi te szczepienia :( obym ja z mala nie miala takiego problemu bo sie zalamie chyba .....

A my od maja chyba do mamy sie przeprowadzamy bo mama chce zeby jej finansowo troche pomoc .. moj sie godzi na to ale dla mnie nie za bardzo tym bardziej ze psa nie moge wziasc .. ale to tylko na jakies pol roku .. a z drugiej storny to plus bo z mala mi pomoga i bede miala wiecej czasu dla siebie ..

Dziewczyny nie pisalalam wam wczoraj ale sie tak wyglupilam ze mi malej szkoda sie zrobilo.. wczoraj tak ladnie mi od niej pachanialo takim slodziutkim mlekiem ze masakra ja myslalam ze to z jej buzki a wiecie co to bylo ? jej KUPA no masakra ona miala ta kupe chyba z godzine w pampersie bo tyle czasu gdzies czulam ten ladny zapach a nawet sie nie domyslilam ze to moze byc kupa naprawde zapach byl ladny haha dzieki bogu malej sie nie poodparzalo ale szkoda mi jej bylo ze kupe miala tyle czasu w papmersie .. masakra ..

Mnie cos trzustka napierdziela dzisiaj i glowa nie wiem co mi jest : / nic lece poprasowac poki malusia spi :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975762 przez Monika_1985
Hej :)

U nas trochę lepiej. Kropelki chyba pomagają a i my się uczymy jak się zachować w kryzysowych sytuacjach. Suszarka i ciepłe powietrze na brzunio najlepiej działa. :) Młody tyle gada że szok. Najwięcej jak się zezłości to marudzi na rodziców strasznie :laugh: Agu, abu, ału, beee, narzeka jak prawdziwy Polak ;)

Angela ale się uśmiałam. Zart z kompem niemalze jak z naszego zycia z mezem :laugh: Zuzia piękna.

Maju Laurka śliczna :). My w tą niedzielę mamy chrzciny. Już od kilku dni ściągam mleko i mrożę bo mam sukienkę bez dekoltu więc by wyjąć cyca muszę ją zdjąć ;) Wolałabym nie paradować w majtkach i staniku :) Niby chciałam tak jak Angela koszulę ale nie mam żadnej w którą mogłabym się wcisnąć z obecnymi cyckami ;) Co do zupki t u nas do wyboru jest rosół lub pomidorowa. Na bardziej wymyślną zupę bym się chyba nie zdecydowała bo ciężko we wszystkie gusta trafić.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Z Oskarkiem wszystko okej po przygodzie ze środkiem na mrówki? Z ciuszkami masakra.. nawet nie wiem jak ci pomóc.

Ewelina w tej koszuli Mikołaj wygląda baardzo poważnie, jak mały mężczyzna. Wszystkiego naj z okazji urodzin. Ale staro się można tu poczuć mając prawie 30tkę na karku ;).

Mamo muminka ja też nieraz korzystam z dobrodziejstwa jedzenia na zamówienie. Przy dwójce to już w ogóle miałabym chyba kartę stałego klienta ;)

Montresor super, w końcu na swoim :). U nas z karmieniem w dzień podobny problem, mały domaga się co 2 godzinki, choć czasami tylko po to by pociągnąć i na nim zasnąć. Smoczek w 99 % sytuacji jest blee. No i macie ząbek! :) Ja na na indukcję najbardziej lubię patelnie tefala, choć drogie, ale to jedyne patelnie jakie wytrzymały 4 lata, reszta już po miesiacu ladowala w smieciach. Biedny Arturek po szczepieniu :(. Dobrze, że już jest lepiej. U nas po ostatnim szczepieniu zaczely sie nieregularne kupki i problem z brzuszkiem wiec juz boje sie kolejnego :unsure:

Martadiana dziewczyny dobrze piszą, zupełnie nie przejmuj się zdaniem innych. Najważniejsze byście po prostu byli szczęśliwi. Kolejna przeprowadzka? U Was nudzić się nie można :)

Asik niestety wszystko c dobre szybko się kończy ;).
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu - 8 lata 10 miesiąc temu #975775 przez Asik92
tt

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975776 przez martadiana
asik ja w sumie tez od piatku krwawie taka zywa krwia i dzisiaj mnie i trzustka bolala a teraz mnie juz wszystko boli wsrodku az zygac sie chce zobacze jak do konca tygodnia bezie mi tak lecialo to tez ide do lekarza ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl