BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

9 lata 1 tydzień temu #976210 przez chasiami
Hej dziewczynki!
Pamiętacie mnie jeszcze? :)

Sorki ze sie nie odzywam, ale moje życie jakos nabrało tempa, ze nie mam czasu nawet wejsc tu poczytac, przepraszam ale nie nadrobie 111 postów :P
U nas lepiej bo mała się wyciszyła, strasznie glosno sie smieje :) potrafi przespac całą noc :) wypija różnie 120 ale wieczorem 150 i nad ranem też 150 bo po takim długim snu to jest bardzo głodna.
Boję się rozszerzac diete bo kupki ciągle robi ze sluzem :( niby mleko na silnych alergików, ale jeszcze ją coś uczula.
refluks po tym mleku jest duuużo słabszy :)
Waży 7700 gram a ubrania na 74 już robią sie male i ubieram ją w 80.

W srode mam ten rezonans magnetyczny (nie wiem czy pamiętacie ale w związku z tym spojeniem łonowym) proszę o trzymanie kciuków!!
Bo bardzo się boje.

pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #976211 przez chasiami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #976222 przez Monika_1985
Asik ja tak się cieszę na kupki małego jak Ty :). Wtedy mamy spokojny dzień a Mikuś jest szczęśliwy. Koleżance co do laktacji bym nie wierzyła, tylko skorzystała jeśli faktycznie chcesz wrócić do karmienia z porady eksperta od laktacji, np. tu www.facebook.com/pages/Poradnia-Laktacyj...roga/166546300088707 Nie wiem skąd się znamy ale maam nadzieje że źle ci się nie kojarzymy :silly:

O właśnie nastała radość, mały zrobił kupę :laugh:

Asieńka ja am tak samo, ledw ogarniam wszystko z jednym dzieckiem, a co dopiero z dwójką :blink: Podziwiam dziewczyny! Ja ostatnio nawet w kawiarni karmiłam, tylko zrobiłam namiocik nad glowa małego z pieluchy tetrowej i sru ;)

Elu jaka zadowolona z Ciebie mamusia :) Hihi a mały macha rączkami tak jak i mój, ciężko tym naszym szkrabom zrobić nieruszone zdjęcie ;) Elu ja mam takie coś w cyckach od dawna. Ponoć ja dziecko ssie to idzie sygnał do mózgu i ten drugi cycuś też jest gotowy i chętny by spełniać swoją rolę a to uczucie szczypania czy rozpierania w drugiej piersi zawsze mnie zaskakuje ;)

Chasiami wiadomo, że pamiętamy :) Trzymam mocno kciuki za rezonans. 7700 łaaaal :) Muiszpochwalic siezdjeciem :)

Co u nas napisze znowu pozniej bo nie mam jak. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu - 8 lata 9 miesiąc temu #976224 przez Anna1991
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #976230 przez Mon.tresor
No, w koncu mam przespana noc bez zmiany poscieli i ciuszkow - przeszlismy na czworki z babydreama. w trojkach od tygodnia mialam non stop takie niespodzianki ze glowa mala.
Dzis idziemy na wizyte do lekarza, martwi mnie to jego niejedzenie i ciagle spanie. Wczesniej idziemy na wage, zobacze, moze mi sie tylko wydaje ze on nic nie je?
Nie wiem czy ktos cos chcial ode mnie czy nie, jak wrocimy od lekarza to jeszcze was doczytam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #976261 przez ela85
Chasiami oczywiście kciuki zaciśnięte, będzie dobrze.
A zapomniałam wam się pochwalić ze my juz nie mamy refluksu, a to za sprawą spania i karmienia z wyżej położona główka. Oluś śpi teraz na podusi pod którą poukładałam kilka kocyków, rożek znaczy śpi pod skosem, a karmię go na leżąco na dużej poduszce która strzepuję żeby wyżej była pod główka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #976288 przez Asieńka*87
Chasiami jasne że będziemy trzymac kciuki, nie martw się na zapas

Mon.tresor i Chasiami duże są juz wasze dzieciaczki, my dopiero niedawno przeszliśmy w pampersach na 3 a w ubraniach mamy jeszcze niektóre 62 i 68. A waży to nawet nie wiem ile, dawno nie byliśmy w przychodni ale z mojej domowej wychodzi 5900

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #976290 przez maja001
ela mi też z drugiej piersi leci mleczko jak karmie mała z przeciwnej. Ale bólu raczej nie czuje tzn sutki mnie nie bola już, a po porodzie jakis czas owszem bolały. Moja malutka też śpi pod skosem i w łóżeczku i we wózku i ze mna na łóżku układam ja tak by główke miała zawsze wyzej
chiasami oczywiście ze cie pamietamy i trzymamy kciuki za jutrzejszy rezonans. Miło się czyta ze po takich problemów w końcu wszystko ładnie sie u Paulinki reguluje.
mamomuminka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Annafajnie ze sie odezwałaś, napisz co tam u ciebie i malutkiej.
A u mnie nic ciekawego sie nie dzieje, mały mie teroryzuje , malutka za to grzeczna ale oby dwoje ich kocham nad zycie moich skarbów. Denerwuje mnie pogoda bo z Oskarkiem nie mam jak wyjśc na dwór a w domu mu sie nudzi z mała przez ten wiatr tez nie wychodze.
Uciekam bo mała sie budzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu - 9 lata 1 tydzień temu #976317 przez Angela1
kurcze skasował mi się tekst :evil:


to tak w skrócie napiszę :

Ela u mnie tez jak młoda je z jednego cyca to z drugiego leje się jakby ktoś odkręcił kran. :blink:
Co do piersi to boli mnie czasem lewy sutek jak młoda źle złapie :whistle:


co do karmienia w nocy to u nas bez problemowo.
Młoda je o 23-ciej, potem koło 3 i rano szuka cyca koło 7-mej.
Cała noc przesypia, je przez sen, :silly: rewelacja

aha co do ubranek
już nosimy rozmiar 68.
Co do pieluch to jeszcze roz 2 pampersy :)

nie pamiętam co miałam jeszcze napisać.
Teraz idę małą kąpać ... potem się odezwę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #976349 przez EwelinaS
Hej mamusie :)

Angela ale piękny balkon masz rękę do roślinek. Ja sobie też posadziłam 6 bratków w ogródku i już weselej jak patrze przez okno.
Montresor dzięki za odpowiedź w sprawie kremu i mały zupełnie jakby nie czuł ukłucia?? ja mam szczepienie 30stego i jak już o tym myślę to kombinuje jakby troszkę zmniejszyć ten ból a raczej płacz. Śliczne zdjęcia
Mariadiana najważniejsze to się nie nakręcać i tak szczerze wątpię żeby pomyślał o zdradzie skoro ma malutką córeczkę może po prostu wszystko się tak dziwnie złożyło i tak jak piszesz po ciąży to te myśli samoakceptacja lekko się chwieje wiec bez paniki, ale ufaj i sprawdzaj :P :P
ela ale duży synuś już no i śliczna mama. Mnie piersi nie bolą i w sumie wg nie miałam takiego problemu a jak Mikołaj je z prawej piersi to z lewej też mi leci nie wiem czemu to tak dziwnie szkoda pokarmu :dry:
chasami daj znać koniecznie jak po badaniach. Cieszę się że z małą sie polepszyło i oby tak dalej i pokaż nam malutką

Mam pytania:
Dziewczyny jak rozpoznać czy maluszek ma zapalenie ucha? Mikołaj zdrowy ale tak się zastanawiałam a któraś z was pisała że dzieciątko miało zapalenie.
Jak jest decyzja o becikowym to trzeba jeszcze coś tam podpisywać czy oni już sami te pieniądze prześlą??
Do tych co już po chrzcinach i te które przed to też :P miałyście/ planujecie jakieś prezenty dla gości, albo chociaż dla rodziców chrzestnych? Ja myślę właśnie nad takim czymś tzn, chciałam zdjęcie Mikołaja w większym formacie.

Mikołaj też już śmieje się w głos, ubranka nosi 62 a body to nawet niektóre 56 go wciskam, jakaś zła rozmiarówka chyba. Dziś kupiłam Oliatum do kąpania i smarowania skóry bo Mikołaj ma przesuszone łokcie kolanka i nadgarstki aż takie "łuski" mu się zrobiły, Za dwa takie produkty zapłaciłam 55 zł w aptece gemini. Wasze dzieciaczki też miały problemu ze skórą? Używa któraś ten Oliatum, polecacie?

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Podziękowania: ela85

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #976379 przez martadiana
Ela sliczny synek i jaki dlugi :)) co do karmienia to nie mam takiego problemu...

Angela ja tak samo w samochodzie czesto karmie hehe

Mamamuminka wiec o co chodzi jak twoj tak mowi moj tez tak czesto gada ale to olewam...

Chasiami trzymam kciuki oby wszystko wyszlo ok :) i twoja mala to juz spora baba :)

Anna no witamy kolezanke odzywaj sie :) widze sie stesknila :)

Ewelina nie myslalam nad prezentem dla chrzestynch ale dobry pomysl :D a maly smieszek fajny jest juz :)

Kurde dziewczyny ja myslalam ze ciuszki 74 to na roczek a tu patrze wasze maluchy juz 3 miechy maja i nosza :D

A u mnie problem z karmieniem znowu mala w dzien caly dzien na butli jest a w nocy tlyko cycka je musze mleko odciagac ale tak naprawde sciagne z dwoch tylko40/50 ml :/ i powiem wam ze odkad jest na mm Nan1 to lepiej kupy robi bo codziennie 2-3 kupy zrobi a po moim mleku dwa dni pottrafila nie robic .. i doszlam do wniosku ze nie bede sie sama wkurzac ani malej denerwowac i odstawie ja juz w maju od cyca .. poczekac tylko do szczepionek i nie bede dalej jej meczyc a i tak za 1.5 miesiaca juz dziecko i kaszki zaczyna jesc itp

Bylam u ksiedza wczoraj i mam chrzicny ustalone 16. maja ale musze przelozyc o tydzien do przodu bo tata z pl waraca 15 maja i powiedzial ze jak przeloze to mi caly catering zrobi wiec sie nie bede musiaal o nic martwic

IDe bo wlasnie mala kupe zeobila musze przebrac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #976383 przez chasiami
Moja Babeczka :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #976384 przez chasiami
Chcę dodac tylko ze to zdjęcie bylo robione już 2 tyg temu bo jakos nie mam aktualnego :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #976425 przez kasiah06
MAJA ja do prania używam chusteczek z Rossmana domol i są naprawdę rewelacyjne a kosztują chyba 8 zł ale wiesz tam do odbarwiania zafarbowanych ubrań też jest taki preparat ja miałam i pomogło (po tym jak mąż zrobił pranie ;)
Sprawdziłam jeszcze mam to jest dr. beckman odbarwiacz tak się nazywa :)
ANGELA piękny balkon zawsze o takim marzyłam :)
MONTRESOR ale słodko śpi Arturek aż chciałoby się go utulać :kiss: daj znać co powie doktor
ELA ślicznusi twój Oluś :) ale pultasek z niego :)
ASIK jak używam emolium i OK. a oliatum mielismy raz bo dostaliśmy w prezencie i powiem ci że w skórze małego różnicy nie było a ja wolę emolium bo się nie pieni no i cena oczywiście też przemawia na jego korzyść. Mikołaj śliczny a mama ma talent do fotografowania :)
MARTADIANA te laktacyjne problemy spędzają sen z powiek każdej z nas która to dotknęło :unsure: no to chrzciny się wam zbliżają wielkimi krokami :)
CHASIAMI śliczna Paulinka :) kciuki za badanie :)

Odnośnie karmienia to w miejscu publicznym nie karmiłam zawsze odciągam pokarm jak gdzieś wybywamy a Bartuś je ok 19,potem ok. 3 i ok. 8,30 no i w dzień to regularnie co 3 godzinki .piersi mnie nie bolą ale też często jak karmię to w drugiej czuję jakby takie mrowienie
Ubieramy się w 68 a pampersy tzn Dady 2 ale przymierzam się do 3 bo niby są od 6 kg
U was w większości pod koniec kwietnia drugie szczepienia a my 5 maja idziemy już na trzecie i też zainwestowałam w plasterki emla mam nadzieję że pomogą :) wzięłam plasterki bo u nas maść jest na receptę

Przepraszam że tak po łebkach odpisałam ale mam doła i muszę się wam trochę wyżalić
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: ela85

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #976494 przez Angela1
Chasami ale duża córcia i piszesz że zdjęcie z przed dwóch tygodni ??? :ohmy: Śliczna dziewczynka

Ewelina piękne ujęcie dziecka- powiadasz amatorskie zdjęcie ??? uwielbiam sesje dzieci szczególnie małych . Bardzo fajny pomysł.
Sama muszę pomyśleć o takiej sesji dla mojej córci ... Mikołaj przystojniak z niego i od razu mówi że kocha mamusię ;)

Kasiah no to masz problem ... z tym powrotem do pracy :huh:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl