BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

8 lata 6 miesiąc temu #1012595 przez Karola0303
Śpią wasze maluchy na poduszce i z misiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012599 przez nesQa
O, ja nie wiedziałam nawet, że Reserved Kids z aliexpress zamawia, ale jakość mają okej to muszą mieć już przetestowane, ale fakt faktem na ali kupi się za grosze.

Co do KP to Karola dziwne masz myślenie, że to obowiązek, w sumie karmienie dziecka przez matkę to zawsze obowiązek, od tego jesteśmy, ale karmienie nie jest takie złe pod warunkiem, że nie za długo. Moja kuzynka 2 lata karmila i dziecko ciągle ciągnęło ją za cycki. Gdzie nie były to wolała chcą, cyca. Nawet nigdzie się z domu ruszyć nie mogła. Jak się trafił Wyjazd służbowy to po ponad 2 latach udało się i dziecko przestało wisieć na cycu :P na moje to tak samo jak ze smoczkiem i pampersami. Wszystko w granicy rozsądku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012621 przez Alesandra
Karola moja nie śpi na poduszce i bez misia. Nad ranem ze mną?

Nesqa a jakie są granice rozsądku? Sama karmisz juz prawie 8. Mscy ;) dla mnie to początek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012622 przez Alesandra
Nesqa nie reserved tylkp rever :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012634 przez Karola0303
He Aleksandra fajnie sie spi z małą. Mój by niemal gdzie spać mala się wierci po mamie. Śpi na płaskiej poduszki i z swojim królikiem który jest wszędzie. Ostanio nie chala jesc mi zmiksowanych zupek wiec dziś lekko wkurzona cos zjeść czeba wiec mieso brokuły i ziemniaki ugotowalam i tylko widelcem rociapalam buzia sama się otwierała ziemniaki podotykala roziapala wszędzie były

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012638 przez Karola0303
Wy stosujące blw co dajecie jeść bo unas tak jak wstanie mleko drugie kaszka obiad deser i mleko teraz nieche kaszki co proponujecie zamiast kaszki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012648 przez *Beata*
Karola - Hania nie śpi na poduszce, jak się urodziła to kupiłam klin i śpi na nim, a zasypia z takim kocykiem przytulanką, z główką owieczki :) Uwielbia ją :) Ale jak zaśnie to jej zabieram na noc, bo boję się, żeby sobie buźki nie przysłoniła. Nad ranem bierzemy ją do siebie do łóżka i pomimo, że jest spore to z mężem mieścimy się mniej więcej na jednej połówce, a Hania na drugiej :) Wtedy leży normalnie na poduszce.
Co do jedzenia to ja nie stosuję BLW, ale mogę Ci powiedzieć jak to wygląda u nas... Wypija rano mleko, ale później nie daję jej kaszki, tylko Danonka albo owoc, później mleko, obiadek, na podwieczorek jakiś owoc lub deserek owocowy, czasami biszkopcik...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012650 przez Karola0303
My biszkoptow nie możemy myślę nad chlebem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012665 przez syza24
Ja za nic nie oddałabym chwil spędzonych podczas karmienia gdy się karminy cały świat staje jesteśmy tylko my no i tę chwilę jak je a ja jej patrzę w oczka a ona puszcza piers tylko po to żeby uśmiechnąć się do mnie i za chwilę przysysa się z powrotem kocham tę chwilę...
U nas Li spi na prawie płaskiej poduszeczce no i bez pluszakow ale na noc kładę jej pieluszek;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012672 przez Karola0303
Ma taka leży obok niej.. Nie da się wyciągnąć bo die budzi
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012688 przez malina219
NesQa zamówią raz jak przychodzi fajne to znowu zamawiają i sprzedają duuuuuuuzo drożej :laugh:

Moja Kalina śpi ze snówką z firmy maylily ale tylko w dzień. Na noc przeważnie nie. A poduszki nie używamy. Chyba, ze w wózku to Angel wings la millou. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012751 przez Karola0303
Jak u waszych dzieci zębami
Unas 2 dolne i górne się przebijają. 7.5 miesiąca jedynki dolne. We wtorek mo 8 miesięcy a idą górne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012762 przez malina219
Kalinie wyszly w 6 miesiącu jedynki dolne. Wydaje mi sie ze idą na górze, ale nie jestem pewna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012770 przez Alesandra
U nas to był 4 msc dolne i górne. teraz mamy kolejne idace

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012817 przez syza24
U nas jak na razie nie ma :( ale podobno mi też późno wyszły

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl