BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 9 miesiąc temu #913205 przez Anabelle
A ja jestem głodna :(
WIeczorami mam napady głodu, ale nie dam się :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913235 przez monia89
Hej.
mnie obudził głod i jestem juz po wypasionym śniadanku.
generalnie musze zaraz jesc po zachceniu bo jak nie to rece mi sie trzęsa z Antosiem też tak miałam ;-)
Bigos tez jadłam:-D wykopałam go z zamrażalki bo lalka takiego smaku narobiłaźe szok!
Anabell śliczne fotki nie moge doczekac sieswoich :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913237 przez lalka
witam się z rana!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

mnie obudził dzieć o 4;30...z tym,że on śpi a ja już nie :dry: :dry:
a głodna jestem swoją drogą zaraz spadam na moje równie wypasione śniadanko :unsure: :unsure:

Anabella super wiadomości i super zdjęcia :woohoo: :woohoo:
ja do swojego usg juz odliczam..jeszcze sześć dni :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

miłego dnia Laseczki!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913243 przez anioleczek208
czesc Kochane;)
ja juz tez nie spie wlasnie sie obudzilam troche wine za to ponosi glod a troche stres bo dzis wizyta i sie z lekka denerwuje....wogole jakos.nie moglam spac nocy...
mysleco by tu zjesc na to.sniadanko najpierw musze isc do sklepu po buleczki bo na chlebek jakos nie mam ochoty:/milego dzionka;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913244 przez monia89
Lalka 19 masz wizyte?
Aniołeczek to pewnie emocje dawaly o sobie znac :-) daj znać po wixycie co i jak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913252 przez kropka1987
Ja sie melduje z przychodni, przyszlam badania zrobic w tym krzywa cukrowa... matko jak ja bym chciala zeby ten cukier byl w normie bo ta dieta juz mnie denerwuje a to dopiero poczatek... monia mna tez telepie jak bardzo zglodnieje i musze migusiem cos wszamac :lol: anabell sliczne foteczki i super ze widzialas serducho :) kurcze nie pamietam co mialam jeszcze odp bo czytam Was regularnie ale na tel ciezko mi sie odniesc do wszystkiego. Aa co do wlosow to ja narazie wiekszej zmiany nie zauwazylam, tylko tyle ze moze bardziej mi sie przetluszczaja. Trzymam kciuki za wizyty (bo dzisiaj chyba ktos mial? Gloda mam a tu jeszcze 1,5 h trzeba wytrzymac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913265 przez kristi*
Hej dziewczęta :laugh:
Ja wstałam ok 5, zjadłam śniadanie, pomalowałam paznokcie, i wzięłam się do roboty - odkurzanie, łazienka, w pokoju trochę, pranie i zaczynam zaraz obiad szykować, bo gości dziś mam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913272 przez Anabelle
Monia już niedługo będziesz mieć fotki :*

Lalka ten bigos mnie prześladuje, ale ja w życiu nie robiłam bigosu :D

Nocka słaba, nie wyspałam się, Antek dawał w kość ;) Coś go chyba bolało, lub coś mu się śniło, bo płakał przez sen.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913287 przez Joasia92
witam dziewczynki :) ja rowniez nie bardzo moglam dzisiaj spac.... leze i ogladam rozmowy w toku :) tez mma stresa i to duzego bo dzisiaj tak jak Anioleczek mam wizyte :) ja mam o 19.40 wiec caly dzien przede mna :) dam znac co i jak okolo 21 :) buziaczki :* leze do marketu po zakupy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913292 przez Anabelle
Mmmm to dzisiaj też sporo wizytowych emocji :D
Jestem jednak pewna,że jak nie miałyście plamień, krwawień czy silnych, rwących boleści towarzyszącym brudzeniu to będzie wszystko dobrze!!! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913295 przez Ada2424
Hej :) ja tez dziś tak jak Wy wcześniej wstałam, jakoś spać nie mogłam chyba mam już stresa przed jutrzejszą wizytą :unsure: jutro tylko ja mam wizyt czy jeszcze ktoś :whistle:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913299 przez Karlinka
dobry Mamuśki :)
to chyba tylko ja dzisiaj dobrze spałam ;P nawet do toalety biec nie musiałam w nocy tylko nad ranem jak Małż z pracy wrócił. Ale to wszystko pewnie dlatego , że zmęczona po pracy wróciłam nawet kompa nie włączałam tylko szybko do spania.
Aniołeczek, Joasia powodzenia na wizycie.
Kropka 3mam kciuki za cukier , żeby dobrze wyszedł. No i pozostałe badania oczywiście też :D
Anabell super, ze na wizycie wszystko ok :)
Dżasta w firmie pracuje już pół roku, a umowę dostałam tuz przed zajściem w ciążę. I to nie że ja swojej pracy nie lubię, bo jest spoko, poprostu wiem że na zrozumienie szefowej co do mojej ciąży liczyć nie mogę. Wczoraj w końcu nie powiedziałam o ciąży bo po pierwsze nie było okazji a po drugie podczytywałam was na telefonie i faktycznie zaświadczenie od lekarza o ciąży to dobra sprawa bo tak już oficjalnie. Także czekam do wizyty, żeby powiedzieć. Tydzień raczej jej nie zbawi.

Ważyłam sie ostatnio i nawet schudłam 1kg :D ale o dziwo mam wrażenie , ze mi trochę brzuszek wyszedł. Chyba zacznę sobie zdjęcia robić do porównania. Wciągnęłam pyszne śniadanko ,ale jakoś tak ciągle mi mało tylko sama nie wiem co bym jeszcze zjadła...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913305 przez Anabelle
karlinka popieram :) lepiej daj zaswiadczenie o ciazy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913307 przez monique1983
Anabelle - super, że wszystko dobrze :)

anioleczek208, Joasia92 - trzymam kciuki za Wasze wizyty :)

Ada - o u Ciebie też już jutro wizyta, na którą masz ?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913309 przez Ada2424
Monique na 14.50 i już się stresuje to co będzie jutro :(

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl