BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 9 miesiąc temu #917594 przez Anabelle

Kasia81 napisał: Czy tylko ja w tej ciąży tyje ???

Spokojnie, z moją tendencją do tycia, to jeśli tylko nie dobiję do +20kg docelowo to się bardzo ucieszę :) Na razie waga stoi, i niech się nawet nie odważy ruszać :lol:

Barszcz ukraiński :woohoo: robicie smaka ! Niech mi ktoś ugotuje, bo ja nie umiem zup robić ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #917600 przez Ada2424
Karlinka mamarin mamma to jest dla kobiet w ciąży suplement i śmiało go można brać, ja biore codziennie rano po 2 tabletki, spróbuj :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #917644 przez lalka
DZIEŃ DOBRY........muszę sobie na dzisiaj wymyślić jakiś plan...u nas pada,zimno i wieje!!!
Anabella mój m jest po 40,ale bardzo wcześnie zaczynał edukację seksualną:)
miłego dnia!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #917646 przez Anabelle
:D

Przywitam się i ja :D

Pogoda dzisiaj paskudna, liczę na jakieś zakupy spożywcze, bo pieczywa nawet nie mamy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #917680 przez Karlinka
Witam;-)
Ada dzięki:-D jutro kupię i wypróbuję:-)
U nas tez pogoda paskudna:-( musze sie zebrać w sobie bo dzisisj troche planow a ja nadal jakas taka bez energii.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #917690 przez monia89
Hejo.
u mnie też szaro buro i ponuro.
Tosik śpi a ja musze sie ogarnąć bo strasze.
nie Tylko Ty Kasia tyjesz....
U mnie waga pół kg do przodu ale strasznie zbrzydłam brzuch inaczej rośnie niź przy 1 ciąży i w dupsko już troszke poszło :'(
Syf na syfie włosy paznokcie lipne...
Baby nr 2 matki nie oszczędza....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #917696 przez anioleczek208
Czesc dziewczyny ;)
u mnie tez pogoda do bani zimno jak nie wiem co prawda nie pada ale masakrycznie zle na dworze ;(pogoda barowa ;) leze pod kocykiem z nosem zatkanym buu ;(
monia89 to chyba coreczka bedzie co? bo podobno corki urode mamie odbieraja ;) a ja jakos mam odwrotnie kazdy mowi ze ladnie wygladam ;)
milego dnia Kochane ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #917709 przez nesQa
Gdańsk dzisiaj tez zimny :pinch: ja już po obiedzie, spaghetti carbonare zrobiłam :P

Co do tej dziewczynki zabierajacej urodę to nie do końca. Moja kuzynka wyladniala w ciąży, a urodziła dziewczynkę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #917728 przez bujanka
Dzięki dziewczyny i naszej kadrowej formuowej ;) za pomoc, już wszystko wiem :huh: monia u mnie też sporo pryszczy, na twarzy, dekolcie nawet jakieś maleńkie na piersiach :angry: Ale ja za dziewczynkę się nie obrażę, więc może mnie wypryszczać :whistle: B)
A mam pytanko smarujecie już czymś brzuchy? Mam na myśli jakiś krem na rozstepy? :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #917745 przez Amorfivell
hej mamuski u nas w Islandii tez dzisiaj szaro i ponuro brr nic sie nie chce jeszcze w pizamie smigam mimo ze juz 14 godz.
ja nie wiem czemu ale mam czutke na chlopaka wyladniala mi buzia nie pamietam kiedy mialam tak gladka twarz.
ja jeszcze niczym brzucha nie smaruje ale lada dzien chyba trzeba zaczac bo juz samarke widac .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #917749 przez monique1983
Bujanka - ja używam po kąpieli na mokrą skórę oliwkę z Baby Dream fur Mama, mam też balsam z tej firmy , ale on mi nie podpasował, bo jakoś ciężko mi się wchłania. Kupiłam sobie Lirene intensywne serum zapobiegające rozstępom i to fajnie się wchłania i ładnie pachnie. No i zamówiłam sobie jeszcze teraz krem z Musteli przeciw rozstępom, wiele dziewczyn go chwali.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #917753 przez Ada2424
Hej Mamuśki :)

Ja już troche lepiej się czuje, zjadłam obiad i jest o niebo lepiej niż rano, jak wstałam czułam się fatalnie :dry: dziś nasza pierwsza rocznica ślubu, ale nie za bardzo możemy świętować bo ja tak zmiennie się czuje, że boje się nawet z domu gdzieś ruszyć, dostaliśmy najwspanialszy prezent i świętujemy nie w dwójke a w trójkę :cheer:

Dziewczyny ja się niczym jeszcze nie smaruje bo mi brzuch jeszcze nie powiększył się, tzn Mąż i ja widzimy małą różnice na dole jest bardziej zaokrąglony, ale dla kogoś innego niewidoczny. Pogoda u nas też do kitu zimno, wieje i co chwile pada. Co do cery w ciąży to ja chyba nie wierze za bardzo w przesądy. Moja kuzynka i kumpela miały gładką cere bez ani jednego pryszcza i mają córki, a moja druga kuzynka miała całą twarz zsypaną krostkami a ma syna, także to chyba nie u każdego się sprawdza ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #917769 przez Kasia81
Ada2424o... z przyjemnością bym ci kilka kilo o0ddała :))) nie za wiele ale tak z 4-5 :)

Ja teraz chciałabym dziewczynkę o w końcu poszalałabym z ciuszkami :)) Z drugiej strony na chłopca mam masę rzeczy (wszystko chomikowałam) no i problemu kiedyś z pokojem by nie było kiedyś :)


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #917776 przez Ada2424
Kasia biore wszystko!!! B)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #917780 przez Anabelle
U mnie też pryszcze jak u nastolatki, włosy się przetłuszczają, wypadają, szaleństwo szaleństwo :S :S :woohoo:
Ale z Antkiem też tak miałam na początku.

Ja już wczoraj posmarowałam sobie brzuch masłem palmers, bo cholerka duży się już zrobił. Kogokolwiek spotkam, to mi sie na brzuch patrzy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl