BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 8 miesiąc temu #920704 przez monia89
Hej u nas wszystko ok :-) kolejna wizyta 1.10 a usg genetyczne 30 wrzeßnia :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920709 przez Dżasta86
Karlincia poki co od trzech dni chodze codziennie jutro przerwa i w srode znowu.

Ja mam dzisiaj apogegum wsciku dupy... moj pracodawca wyprowadzil mnie z rownowagi, skubaniec bez slowa obcial mi pakiet medyczny .... a tu jutro wizyta u endo zamowiona gdybym wiedziala umowilabym sie na nfs... jutro wycieczka do PiPu i cos , madrego napiszemy do niego, ale ile nerwow za to zjem dajcie mi relanium ... :angry:
Bujanka siuranie ci minie w 14 tyg i to klucie tez dont panik.

Aha na zgage niby tez dobre mleko ale ja jestem przeciwniczka mleka krowiego i ograniczam do minium.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920713 przez bujanka
Dżasta współczuje nerwów z szefem, no niestety straszne łajzy się okazują jak już się u nich nie pracuje, a po macierzyńskim wracasz do tej firmy?
Dzięki za pomoc, trochę mi ulżyło, ale myślę, ze po czwartkowej wizycie już całkiem się uspokoję. A cczemu przeciwniczka mleka? Ja ostatnio jem płatki na mleku i w sumie tylko ze względu na ciążę, bo stwierdziłam że dobre że chociaż trochę mleka zjem ale tak to nie przepadam :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920715 przez Anabelle
Pizze robiłam z szynką, oliwkami, papryką, kurczakiem, cebulą, 3 rodzajami sera, kiełbaską suszoną... ;) co znalazłam :P

Lusia witaj ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920716 przez Monnita
Witam marcowe mamusie ;)
Jestem nowa na forum, termin porodu na 30 marca :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920726 przez Dżasta86
Bujanka dlaczego nie krowie mleko... bo mam nietolerancje na nie, jak duza czesc ludzi. Po drugie jest udowodnione ze dorosli nie powinni pic mleka. Nie swiruje z tym az tak bardzo raz na dwa miesiace zjem platki z mlekiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920744 przez Monnita
Chciałabym zapytać, przyszłe mamusie, o objawy w ciąży. Ponieważ u mnie praktycznie przebiega bezobjawowo. Jeszcze kilka dni temu bolesność piersi, która towarzyszyła mi od początku, ustała. Pozostała tylko senność i odbijanie. Nie wiem czy jest to powód do zamartwiania się :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920754 przez Anabelle
Nie każdy ma mdłości i leży na toalecie, niektóre ciąże przebiegają bezobjawowo. Tylko sie cieszyc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920761 przez Monnita
Dziękuje Anabelle :)
Ciesze się, a jakże, ale jednocześnie niepokoje zniknięciem jednego z trzech objawów jakie miałam. Niestety przejrzałam dzisiaj chyba wszystkie fora mówiące
o ustaniu bóli piersi i właśnie z tego powodu mam obawy.
Dodam, że na tę ciąże czekaliśmy 7 lat! Kiedy już straciliśmy nadzieję, niespodziewanie pojawiły się dwie kreski :)))))))))
Stąd też moje obawy o wszystko co nie jest typowe w ciąży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920769 przez Ada2424
Bujanka ja też coś tam czasem w pipce odczuwam…

Kalinka dzięki jeśli będzie się ta zgaga tak silnie powtarzać to spróbuje to renni ;)

Lusia rozumiem Cię doskonale bo ja też się męczyłam i w sumie nadal mnie męczy, ale już lżej, w końcu kiedyś to musi przejść ;) to 3 dni różnicy mamy, ja termin mam na 18 marca :)

Monia ciesze się, że u Was wsio ok. :)

Dżasta ja też za mlekiem nie przepadam, a pracodawca szkoda słów…

Monnita zapraszamy :) co raz więcej nas, super  ciesz się, że nie masz objawów, mnie do tej pory męczą.

U nas leje cały dzień, a ja z Mężem niedawno wróciłam od babci, nagadałyśmy się za wszystkie czasy :) mykam spać do jutra Mamusie :*

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920772 przez Anabelle
Monnita ja z synem w I trymestrze miałam mało objawów.
Teraz jednak też miałam kilka takich dni, że piersi mniej dokuczały i też się martwiłam, ale później ból powrócił.
Sama schizuje o byle co, bo w sumie ta ciąża jest świeżo po stracie więc jakaś iskierka niepewności się tli.

Trzeba jednak starać się być dobrej myśli. Czasem sama się smucę, ale później biore się w garść. Nic nie możemy zrobić jak tylko czekać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920778 przez Karlinka
Ja tak na szybko z tel,bo juz mnie spik bierze ;-)
Witamy nowe Mamusie:-)
Monia super,ze wszystko ok :-) jakieś zdjatko masz? Teraz tylko czekać na genetyczne;-)
Dzasta pracodawca to jakas masakra:-( mam nadzieję, ze coś wskurasz i może wroci ci ten poprzedni pakiet. Bo wizyty drogo kosztuja...
na basen tto i ja planuje się wybrac,ale najpierw skonsultuje to z lekarzem czy cos dodatkowo brać.
Dobranoc, spokojnej nocki i tylko milych snów;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920784 przez Anabelle
Ja jeszcze odcinek online oglądam, ale chyba zaraz zbieram się do kąpieli, bo padam na twarz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920791 przez Amorfivell
Lusia witaj w gronie ;)

Monnita Ciebie rowniez cieplutko witam.
mnie tylko do 9 tygodnia piersi bolaly wiec ciesz sie tym dopuki mozesz bo jak mleko zacznie sie zbierac to wtedy jeszcze bedziesz miala dosc tego bolu.

Anabelle tak usg dopiero w pazdzierniku a wczesniej tylko wizyty z polozna i sluchanie serduszka , chyba ze bedzie cos nie tak to wtedy wysla na wczesniejsze usg.
mmm ale narobilas mi ochoty na pizze uwielbiam wlasnej roboty pychotka.

eh mleczna nawet sie nie logowala od dawna mam nadzieje ze nic zlego sie nie stalo.

ja dzis dobrze sie czulam dopiero na wieczor dostalam mega wzdec i zoladek napierdziela jak szalony ale zaraz wypije herbatke z kopru wloskiego i mam nadzieje ze sie odgazuje.

dzieki dziewczynki za pozytywne slowa co do seksu w ciazy ja wlasnie mialam dystans bo w poprzedniej ciazy po seksie zaczelam plamic i po 3 dniach poronilam ale teraz jest wszystko dobrze wiec poki duzego brzuchola nie ma bede korzystac a szczegolnie ze mam ochote jak nigdy wczesniej hehe
uciekam pod prysznic po pracy a potem lulu . dobranoc mamuski;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #920813 przez bujanka
Dzień dobry :)
Monnita witaj, tak jak piszą dziewczyny niektóre ciąże są aż za idealne, ale nie ma powodu do zmartwień. Jedne się martwią że nie mają w ogóle objawów, drugie że mają ich za dużo i to tak.... A kiedy byłaś na wizycie, ciąża przebiega w porządku? 7 lat wyobrażam sobie co przeżywaliście więc teraz nie zamartwiaj się bez powodu :)
Dżasta to dałaś mi do myślenia z tym mlekiem :whistle:
Amorfivell nic mi nie mów o przytulankach, mi się już tak chce!!!! :S Nawet nie mogę oglądać romantycznych filmów z jakimś romansem w tle, taką mam chcicę :laugh: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl