BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 8 miesiąc temu #920491 przez Karolincia
Dżasta - W atrakcyjnych cenach te spodnie kupiłaś :) Widziałam je w sklepie i tak myślę , czy już kupić ciażowe czy nie ;)
Ile razy chodzisz w tygodniu? :)
Ja się zapiszę na zajęcia fit mama :) dla kobiet w ciąży zajęcia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920495 przez Karlinka
Pisałam z telefonu długaśny post i się nie wysłało :/ no to zaczynam pisać od nowa:
Karolincia witamy :) miałaś historię z przebojami, ale najważniejsze że się udało :)
Kalinka generalnie w ciąży a zwłaszcza w pierwszym trymestrze wogóle powinno się leków unikać ,ale jak chodzi o przeciwbólowe to apap jest chyba najbezpieczniejszy.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Ada przykro mi z powodu zgagi, niestety nie wiem co można w ciąży na to stosować. Zawsze możesz się do apteki przejść i zapytać ,powinni Ci doradzić. Albo zadzwoń do lekarza .
Kristi no to super, że dostałaś wreszcie zwolnienie. I chyba fajną panią doktor trafiłaś a do tego z tego co piszesz na nfz,czyli badania za darmo :) to zawsze jest plus :)
Ja wypiłam rosołek, zrobiłam sobie drzemkę i jest dużo lepiej. Chociaż czuje , że mnie przeziębienie łapie to się nie dam draństwu ;) a zaraz do garów obiadek szykować :)
Ciekawe co u reszty dziewczyn Mleczna, Saga, Aniołeczek i pozostałe-co się u Was dzieje? odezwijcie się :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920538 przez anioleczek208
Czesc dziewczyny ;) u mnie pogoda do bani pada i chlodno jest;/ nie chce mi sie nic;) maz pojechal do pracy a ja sie nudze;) ogolnoe czuje sie dobrze czasem mnie zemdli ale najgorzej nie jest;)
dzis cos mnie glowab boli;/
witam nowe mamusie;)
w.srode wizyta u lekarza juz nie moge sie doczekac;)
milego dzionka;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920549 przez Karolincia
Aniołeczek - Też w środę mam wizytę u lekarza o 18.00 a Ty?? :) Jak się czujesz??

Karlinka - dziękuję Ci :* miło, że tak przyjaźnie mnie tu witasz :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920553 przez Anabelle
Amorfivell wizyta dopiero w paździenriku?
Dopisałam do listy :P

Co do seksu to ja uwielbiam seks w ciąży, oczywiście testowaliśmy. Początkowo delikatnie bo się bałam plamienia, ale jak raz, drugi, trzeci nic nie było krwi to działamy ostro :P Jak mąż jest w weekend to obowiązkowo, jak w ciągu tygodnia się pojawi to także. Zresztą mnie brak plamienia po seksie bardzo buduje na duchu. Te 3 poronienia co miałam - co się źle rozwijało to po seksie nasilało się plamienie. Był to dla mnie znak, że coś nie jest idealnie.

Dzasta, ja po prostu fatalnie wyglądam w rurkach i leginsach, bo mam krótkie nogi, a dużą pupę. Nie mogę kupować rurek - stąd moje zmartwienie tak wąskim wyborem spodni w h&m

Spodnie z basem uwielbiam. Są mega wygodne, tylko nie mogę nic upolowac ostatnio.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920574 przez anioleczek208
Karolincia ja wizyte mam wczesniej bo na 12 ;)
a czuje sie cala ciaze bardzo dobrze ;) czasem glowa boli czasem mnie zemdli ale nie wymiotuje jestem na luteinie i duphastonie od samego poczatku ;)
a Ty jak sie czujesz?? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920633 przez Anabelle
Ja dzisiaj konam. Jakaś porażka. Zawroty głowy, zmęczenie, wzdęcia, mdłości, ból kręgosłupa...
A tu jeszcze mnie czeka spacer z synem. Może to przez pogodę.

Za to zrobiłam dzisiaj domową pizzę i całkiem fajna wyszła :)

Dobrze że piszecie coś o wizytach, bo w tabelce fuchy! Kiedy macie genetyczne babeczki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920634 przez Karolincia
Anabell - a z czym pizze robiłaś, jakie składniki dodałaś?? :) Mmm..pychotka, sama bym zjadła :) Można się wprosić :)
Możliwe, że to pogoda takie Nam psikusy płata i stąd to samopoczucie, bo mnie też boli głowa i mam wzdęcia :(
Oby jutro było lepiej :) :)

Aniołeczek - 8 godzin wcześniej masz wizytę :D Zazdroszczę !! :) Jestem ciekawa jak fasolka się rozwija! :) Koniecznie zdjęcie wklej i napisz po wizycie co i jak :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920642 przez Nikaa
Hej dziewczyny
u mnie ok

słuchajcie mleczna nadal sie nie odzywa ?

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920652 przez Karlinka
Anabelle mmm pizza ,ale bym sobie zjadla;-) albi domowa tarte-tylko robic mi się nie chce. Ja msm genetyczne na nastepnej wizycie tak jak jest w tabeli 8 wrzesień.masakrs jeszcze tydzień. ..
Chyba faktycznie pogoda tak nam się we znaki daje.
Nika fajnie,zze u ciebie ok. Mleczna się nie odezwała nadal:-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920666 przez LusiaKlusia
Witam przyszłe Mamusie :) Ja mam termin na 21 marca :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920667 przez Ada2424
Witaj Lusia :) który to tydzień? jak się czujesz?

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920674 przez bujanka
Witam nowe mamusie :)
Nika też o mleczna sie martwie :huh:
Anabell ja genetyczne już w czwarek-4-go :)
Dziewczyny czy czasem was coś boli w pipce? Już nie wiem od czego, podczas sikania też różnie, a sikam dosłownie co 15 min. może w tym tkwi problem? Zmęczyła się czy co? :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920682 przez Kalinka90
Ada2424 ja w poprzedniej ciąży miała potworną zgagę od początku do końca. Wszyscy mówili mleko i migdały, nie stety na mnie to nie działało. Ja brałam Renia. Starałam się ograniczyć do 1 tabl. dziennie, zażywałam po pół, czasami jadłam jednak 2.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920684 przez LusiaKlusia
Skończone 11 tygodni mam :)
W sobotę w sumie skończyły mi się mdłości i już mogę jeść, bo wcześniej to była katorga... Schudłam prawie 4 kilo... Jadłam po 2 owoce dziennie i to wszystko. Z rana mam jeszcze małe problemy ale później jest ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl