BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 8 miesiąc temu #920174 przez Kasia81
Kalinka - cudowne wieści :) jak ja się nie mogę doczekać wizyty...
Ada - super brzusio :)
Magdalena witamy serdecznie :) napisz nam krótko o sobie, jak się czujesz, która to dzidzia i ogólnie chcemy cię lepiej poznać..

mój mąż nie może się doczekać dużego brzucha u mnie :) Ja w sumie też,
tylko jak sobie przypomnę ten problem z ciuchami :unsure: Mieszkam w takim mieście że nic nie można ciążowego dostać, przez internet trochę się boję bo kompletnie nie wiem jakie rozmiary mam na siebie brac, a do większego miasta mam 50 km ale tam są raptem dwa sklepy z taką odzieżą, do jednego salonu to tylko raz weszłam bo ceny były nie dla mnie :( zwykłe bluzki za średnio 150/180 zł i to 3 lata temu.... Także jedynie H&M ale sklepik mały więc wybór też cienki...


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920182 przez Karlinka
Cześć Monika i Magdalena :) napiszcie coś więcej o sobie :)
Lalka, Kasia, Ada ale macie śliczne te brzuszki :) kurcze u mnie aż tak ładnie niestety nie widać :( ale mam nadzieję, ze niedługo bardziej mi go "wysadzi" . Dzisiaj obiecuję zrobić zdjęcie i wstawić a jak tego nie zrobię to możecie krzyczeć ;p
Ale miałam dzisiaj dobry obiadek- rosołek z perliczki (takiej "szczęśliwej" z wolnego wybiegu) a na drugie kurczaczek ,ziemniaczki i marcheweczka :D nawet udało się, że przestał mi po jedzeniu dokuczać ból żołądka. Czy któraś też tak ma , że prawie po każdym posiłku (a ja naprawdę nie jem wybitnie dużo, raczej mało a często) boli Was żołądek? Tak jakby przesuwał się do góry i żebra go uciskały. Musze z moim lekarzem porozmawiać ,bo nawet po zjedzeniu na podwieczorek gruszki mnie bolało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920193 przez Ada2424
Kasiu dziękuje :kiss: :)

Karlinka ja nie odczuwam bóli żołądka, ale mam tak, że dużo na raz zjeść nie moge bo zjem troszke i czuje się pełna. Czekamy na fotke Twojego brzuszka :)

Ja dziś lepiej niż wczoraj, choć w nocy nie mogłam spać, ale samopoczucie dużo lepsze niż wczoraj. Właśnie zjadłam obiad i na deser loda a w kuchni stygnie ciasto drożdżowe ze śliwkami :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920206 przez Karlinka
Kalinka przeoczylam twój post a tu takie super wieści;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920215 przez Kalinka90
Mój "brzuszek" to by się w jednym poście nie zmieścił ;D.


Witaj Magdalena, fajnie że dołączyłaś, czekamy na wieści.

Odrzuciłam chyba tydzień emu mój balsam antycellulitowy, bo mnie olśniło, że już nie można takich używać, oliwka mnie odstrasza tym, że jest tłusta i jak tu założyć piżamkę;/, na kremy dla mam w ciąży za wczas bo od 4 miesiąca, a skóra wysycha i jakiś piling też muszę poszukać podobno nie wolno tych gruboziarnistych. Może coś polecicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920244 przez Karlinka
Kalinka to może do ciała użyjesz jakiś produktów dla dzieci np babydreama fajny mają skład i chyba jest nawet jakiś balsam, skoro oliwki nie lubisz.
Jak chodzi o peelingi sklepowe to niestety się zraziłam i to bardzo bo wysuszają skórę i nie widzę po nich jakiegoś specjalnego działania. Od jakiegoś czasu do peelingu ciała używam rękawicy kessa i chociaż ona polecana do rytuału hammam z użyciem czarnego mydła z oliwek to jak dla mnie równie dobrze sprawdza się przy użyciu zwykłego żelu do kąpieli. Czasem robiłam sobie peeling kawowy ,ale podobno w ciąży jest niepolecany.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920267 przez Amorfivell
a to moj bebzonik :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #920276 przez Karlinka
Amoffivell pieknie już u Ciebie widać :)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920278 przez Amorfivell
widac oj widac nie da sie juz ukryc ze dzidzius rosnie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920282 przez Ada2424
Piękne brzunie Dziewczyny :)

Amorfivell ja dziś zeszłam do babci i tak dziwnie mi na brzuch patrzyła, nie da się ukryć nie da :cheer:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920290 przez Karlinka
u mnie jeszcze po brzuchu to nikt nie poznał , że w ciąży jestem;) ale rośnie sobie powolutku ;) Już nawet jestem tylko -1,5kg :)
za tydzień nareszcie wizyta-doczekać się nie mogę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920302 przez Anabelle
Piękne brzuszki ;) ;)
Ja mam podobny do tego sprzed kilku tygodni, wkleić wam ponownie? :P
Cholerka miałam dzisiaj zdjęcie zrobić, ale bylo takie zamieszanie, że nie udało mi się.

W ogóle jestem oburzona, mam stare spodnie z h&m od szwagierki, ale ona jest też w ciąży i obawiam się, że może chcieć te spodnie, więc chciałam sobie w h&m kupić nowe. Wchodze dzisiaj, a tam z 10 par i wszystkie rurki!!! :huh: :huh: gdzie z moją nadwagą i jeszcze później brzuchem jak piłka lekarska do rurek?! poza tym powodzenia z opuchnięciami w ciąży w rurkach. Nie chce rurek. Szukam więc dalej, i nagle jest!!!! Spodnie z prostą nogawką. Nawet w fajnym kolorze. Rozanielona biorę - a tu rozmiary 2. Jeden 44, biorę więc drugi, a tam 46 :huh: :huh: wtf?!?!?! A 40 nie łaska? :angry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920306 przez Karlinka
No niestety Anabell taka moda tera na rurki niestety ;/ ja mam zamiar zaopatrzyć się w porządne ciążowe legginssy ,ale kurcze 100zł to niemało jak na legginsy...
A co do rozmiarówki to zawsze tak jest,albo tylko 36 lub 38 albo 42,44 pewnie dlatego, że jednak 40 sporo schodzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920308 przez Anabelle
38 jeszcze bym się wcisneła, ale te 46 to chyba na szelkach -.-
aż żal. h&m w centrum krakowa i wybór jak... :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920320 przez bujanka
Hej dziewczynki :)
Kalinka gratuluje fasolinki, pięknie rośnie, ja też już odliczam do genetycznego, już 4-go w czwartek, żeby wszystko było dobrze :dry:
Dziewczyny super brzuszki, ja też obiecuje że wstawię swojego bo już też mogę się czym chwalić :woohoo:
Witam również nową mamusię i też czekam na parę słów od siebie :)
A mleczna nadal się nie odzywała???? Chociaż krótką relację by zdała z wizyty.......
U mnie wszystko dobrze, poza ostatnim incydentem z kibelkiem nic innego na szzczęście mi się nie przydarzyło ;)
Ja raczej typowych ciążowych nie będę kupować chyba że na zimę takie grubsze, sporo jest spodni z gumką w normalnych sklepach i po normalnnych cenach bo za te z pasem to od razu koszt 2 razy wyższy. A siostra jak była w ciazy mówiła że to mega nie wygodne i ona i tak ten pas nosiła pod brzuchem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl