BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 8 miesiąc temu #920815 przez Karlinka
Dobry;-)
Bujanka jak taka masz chcice to do roboty;-) czy masz jakies przeciwwskazania?
Znowu dzien zaczynam z bólem głowy i zastanawiam się czy to nie od leków na tarczyce. Ale nic trzeba jakos nad tym zapanować;-)
Małż ma 2tyg urlopu i dzisisj pojechal rano z tesciami na grzyby. A pogoda beznadzieja. Ja tam w łóżku zostaje;-) tylko potem ogrom roboty z grdzywbami będzie. A właśnie e ciąży mozna grzyby? Bo ciezkostrawne są. ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920827 przez monia89
Hej.
Karlinka mozna jeść.
ja zjadłam zalewajke z grzybkami i było ok
potem pojadłam sosu grzybowego to myślałam że w nocy umre.
musisz sama ocenić czy w naszym stanie podpasują Ci ;-)
Mam zdjęcie dodam jak Antoś padnie bo normalnie jak huragan dziś jest :P energia mu dopisuje nie tak jak mamie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #920837 przez Agula89
Hej :)
Chciałam się przedstawić i przywitać :)
Jestem w 11 tygodniu ciąży. Termin na 23 Marzec.
Jest to moja pierwsza ciąża, więc będę was podglądać i pytać jak będę się niepokoić :)

Kolejną wizytę u ginekologa mam w Pt :D nie mogę się doczekać !
i mam malutkie pytanie :) takie może głupiutkie :P tydzień ciąży podaje się już te "przebyte" czy w ten w którym się jest ?? Pytam bo wedle suwaczków jest to 11 tyg a mam na tel aplikacje ciążową i tam podaje mi że jestem w 12 tyg a upłynęło 11 tyg

Pozdrawiam gorąco :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920863 przez Karlinka
Agula witaj:-) ja zawsze podaje skończone tyg plus dzien np 11t1d i chyba wszędzie sie tak podaje tzn u lekarza. Wiadomo, ze znajomym czy rodzinie to możesz mowic,że e 12tyg jestes;-)
Moni dzieki;-) chyba sobie odpuszczę te grzyby
Kurcze zaczelam dzisiaj drugi trymestr :laugh: ale die cieszę, szybko zlecialo:-)
Dzisiaj dzien sprzątania w sszafie-trzeba pochowac czesc letnich ciuchow i zrobic miejsce na ciążowe, moze i na rzeczy Orzeszka juz wygospodaruje miejsce ;-)
A właśnie ppytanie-kupujecie juz cos?
Milego dnia:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #920874 przez MlecznaMama
WITAJCIE KOCHANE!!!!!!
Bardzo Was przepraszam, że tyle się nie odzywałam. Nie chciałam Was martwić. Nie było mnie na Forum od tygodnia bo nie miałam internetu!!!

już się to nie powtórzy obiecuję!!!!
słuchajcie cieszę się ,że u Was wszystko ok. Mdłościami się nie przejmujcie, mnie też męczą ale coraz mniej. Później to mija i człowiek czuje się jak nowonaodzony. Dopiero w 3 tymestze pojawia sie już duży brzuch chociaż ja w poprzedniej ciąży śmigałam nawet do 7 dni po terminie z brzuchem a mały nie był i świetnie sie czułam.
Macie piękne brzuszki Mamusie!!!! niektóre mniejsze niektóre większe ale wszystkie widoczne!!! u mnie waga stoi i jakoś tak lepiej wyglądam niż przed ciążą :)
no.... to teraz jak na wizycie. To było badanie genetyczne i wszystko rozwija się pięknie. Dzidziuś ma 5 cm i jest niesamowicie ruchliwy :) następna wizyta 26 września. Lekarz wysłał mnie na l 4 więc siedzimy w domku :) zatem będę częściej!!! Słuchajcie!- pytam lekarza czy byłby w stanie obstawić płeć, tak mnie to ciekawiło..... lekarz patrzył, patrzył i powiedział......"to jest dziewczynka, to znaczy ja obstawiam dziewczynkę" :) ale fajnie!!!!! inaczej. Jest synek teraz dziewuszka :) ciekawe!
monia89 więc teoria gin w moim przypadku się nie sprawdziła bo dzieciaki na usg po tej samej stronie. więc nie ma reguły :)
Kalinka jak sie dowiedziałam ze dziewuszka to jakoś tak zaglądam na dziewczęce ciuszkio bo są śliczne!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920881 przez Amorfivell
Mleczna super wieści a zdjecie masz??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920889 przez Karolincia
Mleczna Mama - miło mi Cię poznać :) Bardzo się cieszę, że dzidzia rozwija się prawidłowo ;) To Ci się trafiło :) Jest Synek teraz dziewczynka ;)Mam przeczucie, że tak będzie i jego przypuszczenia się potwierdzą :)
Masz zwolnienie to teraz w domku synek będzie miał mamę cały czas :)

Monia - dobrze, że wizyta poszła pomyślnie , musisz się oszczędzać !! Za genetyczne trzymam kciuki ;)

Karlinka - gratuluję II trymestru !! To już z górki pójdzie :) Porządki w szafie uwielbiam je robić, jakoś sprawia mi to przyjemność i radość :) Hmm...moja mama mi mówi,żebym zakupy dopiero zaczęła robić w 8 miesiacu :/ Żeby nie zapeszyć, ale ja nie chce tak na ostatnią chwilę, myślę aby już powoli zacząć kupować kocyki, pościel itp a ubranka jak już poznam płeć, żeby konkretnie kupować albo dla synka albo córeczki :)a ciążowe też powoli ciuszki będę kupować,na pewno staniki, te moje mnie już zaczynają cisnać a to dopiero 7 tydzień :D

Agula- GRATULUJĘ !!! :) jak się czujesz?? Ja podaję te skończone tak jak Karlinka pisze :) czyli jestem w 7 tygodniu 3 dniu ciąży :)

Dżoasta - oby udało się załatwić sprawę z tym pakietem medycznym, Twój szef jest jakiś niepoważny...jak można tak za plecami komuś coś zabrać bez słów wyjaśnień . Mam nadzieję,że się wyjaśni..!!
Z tym basenem to fajna sprawa :) Ja bardziej chce na fitness dla kobiet w ciąży chodzić , tak jak mówiłam :)

Bujanka -jak masz chęci, a nie ma przeciw skazań to działajcie :) Ja działałam z moim niby nie plamiłam, ale na usg okazało się, że zrobił się krwiak na macicy ma 7 mm i biore duphaston. Idę jutro na wizytę kontrolną i zobaczymy jak sytuacja się ma :) Nie wiadomo od czego ten krwiak,ale jak dziewczyny mi mówiły, na innym forum,to mogło być od figli :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920895 przez MlecznaMama
Witaj Karolincia miło mi także Cię poznać. Kojarzę Cię z testów , które podczytywałam :) cieszę się że Ci się udało! i że jesteś z nami!
Amorffivel mam zdjęcie ale nie mam skanera.... O_o
Cieszę się ,że dziewczynka ale jestem ciekawa jak to jest z dziewczynkami :)wszystko inaczej :):)
Dżasta szkoda,że musisz sie denerwować .... trzymam kciuki,żebyś załatwiła wszystko pomyślnie!
tak samo Kristi...!!! trzymam kciuki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920903 przez Karlinka
Mleczna super ;-) bardzo sie cieszę, ze wszystko ok bo sie denerwowalysmy. Wracam do sprzątania;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920907 przez Amorfivell
Mleczna to zrób jak masz mozliwosc zdjecie telefonem albo aparatem i zrzuc na komputer :P nie zabieraj nam satysfakcji z ogladania Twojego maleństwa :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920916 przez LusiaKlusia
Ale tutaj nieźle nadajecie dziewczyny :) Muszę usiąść dzisiaj wieczorem i nadrobić. Poczytać trochę o Was i wkręcić się w rytm pisania tutaj :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920917 przez Anabelle
Grzybów się nie zaleca np w restauracjach albo u znajomych czyli grzyby niewiadomego pochodzenia. Natomiast jak mąż sie zna na grzybach to trującego chyba nie zjesz :) Pozostaje kwestia jak sie bedziesz po nich czuła.

Agula89 witaj. Widzę, że mamy ten sam rocznik i ten sam termin :) Skończyłaś 11 tydzień i taką informację dajesz ginowi, ponieważ on ocenia to co już jest - co się rozwinęło. Gdy jednak ktoś cie pyta w którym jesteś tygodniu to jesteś w 12 tygodniu - jeśli czytasz o rozwoju płodu to powinnaś czytać jak się BĘDZIE rozwijało w 12 tygodniu.

Mleczna ale nam zrobiłaś psikusa :silly: Cieszę się, że wszystko u Ciebie dobrze :) I ciekawe czy teoria gina się potwierdzi. Fajnie, że wam lekarze mówią co obstawiają, bo większosć lekarzy z którymi się spotkałam nie chce obstawiać jeśli nie jest pewny.

Krwiak od figli? A to jakiś dildo używaliście? :P :P Krwiaki ma wiele kobiet, które nawet nie współżyły początkiem ciąży. Większość krwiaków sama się wchłania. Jest to trudno. Ja bym nie dopisywała teorii. Będzie dobrze :)

Ja mam skaner, a zawsze robie zdjęcie usg :P

Fatalnie się dzisiaj czuję - słabo mi, mdłości, brakuje mi powietrza, do tego zawroty głowy. A tu niby I trymestr się kończy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920921 przez monia89
Mleczna to widzisz ze teoria w Twoim wypaxdku jest mylna :-) ja moze 30 dowiem sie co tam rośnie :P co do ubranek ja do momentu poznania płci na 100% tzn do połówkowego usg nic nie kupuje! Antoś do tych badan był Amelką ;) a u koleżanki z kwietniówek Ala okazała się Adasiem :lol:
jeśli fasolinka będzie dziewczynka czekają mnie mega zakupy a jeżeli Ignasiem to tylko podokupuje pare rzeczy na początek.
A to ja i Fasolka :-)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920925 przez Nikaa
Mleczna dobrze, że u Ciebie wszystko w porządku :)

Lusia Twója córeczka ma na imię Gaja ? :) piękne imię ale chyba rzadko spotykane - ja jeszcze się nie spotkałam przynajmniej a szkoda, bo naprawdę ładne to imię

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #920939 przez Karolincia
Monia - jaki brzuszek !!! :) Piękny jest !! ;) Widać go, nie ukryjesz już ciąży :D :D Dzidzia prześliczna :) Jaka już duża ;)

Anabell - tak mi pisały dziewczyny na innym forum, możliwe, że się mylą . Tak od nich słyszałam :( Skoro tak, wygląda sprawa z tymi krwiakami dziś może się popieścimy z moim N :D mam taką chcice, on też :D

Lusia - śliczne imię Gaja :) oryginalne :)

Mleczna Mama - dziękuję Ci bardzo :*

Dziś zrobię zdjęcie brzuszka i Wam pokaże swój :D

Ja też zawsze robie telefonem zdjęcie z usg i wklejam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl