BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 7 miesiąc temu #920945 przez monia89
Karolincia czekamy :-)
U mnie jest dużo Gaj i Zoj :-) Faustyn Weridian Lilek Augustyn.
A ja nie mam pomysłu na dziewczyńskie imie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #920962 przez Ada2424
Dzień dobry :) kurcze lece Was nadrabiać bo naprodukowałyście nieźle od wczoraj :cheer:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #920974 przez Ada2424
Karlinka współczuje bóli głowy, mnie od paru dni już nie boli a tak to codziennie wieczorem odczuwałam. A grzyby można jeść, ja dwa dni jadłam sos grzybowy i nic mi nie było :) ja już mam jeden komplecik dla dzidzi :) i po następnej wizycie znów skocze na zakupy :)

Agula89 witamy :) pytaj o co tylko chcesz. To też moja pierwsza ciąża :) a tydzień ciąży podaje się tak jak Ci anabelle napisała ;)

Mleczna no w końcu się odezwałaś! Ciesze się, że u Was wszystko dobrze, gratuluje dziewczynki :) czekamy na fotke i odzywaj się częściej :)

Lusia no jest co czytać :) nadrabiaj nadrabiaj :)

Monia89 super brzuszek i fotka fasolki :)

U mnie ok :) dziś czuje się dobrze póki co i tak mam jeden dzień gorszy a następny lepszy. Nie mogę się nadziwić jak te tygodnie na suwaczku mi uciekają :woohoo: Dziś już wskoczył 12 tydzień :) za równy tydzień zaczynam drugi trymestr :cheer:

Miłego dzionka, u mnie deszczowy

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #920975 przez bujanka
No ja niestety mam przeciwskazania od lekarza więc z figli narazie nici. Mam nadzieję że już w drugim trymestrze pozwoli :whistle:
MLECZNA super ze się odezwalaś, martwiłyśmy się!!!! Super że u ciebie dobrze :cheer:
Monia u mnie na pewno będzie Michalina :) a z chlopcem też mieliśmy problem, ale powoli jakieś pomysły wpdają do głowy. Super brzuszek :)
Apropo zakupów ja narazie się wstrzymuje, może coś w grudniu dopiero B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #920979 przez Anabelle
No ja tam z zakupami raczej nie bede szaleć. W sumie wszystko co potrzebne mam. Tylko rzeczy jednorazowego użytku domówię.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #920984 przez Karlinka
Czas na przerwę w sprzątaniu, bo czuje ze trochę przesadziłam... mamy szafę takiego komandora na całą ścianę od sufitu do podłogi i trochę sa dużo poskakalam chyba bo troche brzuch ciagnie.
Monia śliczny brzuSzek;-)
Anabelle lepszego samopoczucia życzę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #920988 przez Karolincia
Moj brzuszek w 7 tyg 3 dniu ciazy :)
Moja Fasolinka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #920991 przez monia89
Karlinka nie przemeczaj sie!
Karolincia brzusio masz ładniutkie :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #920994 przez Karolincia
Karlinka odpoczywaj ;) Sporo już dziś zrobiłaś :) Nie przemęczaj się !!

Monia dziękuję Kochana :)

Bujanka ładne imię Michalinka :) U nas będzie Amelka jeśli dziewczynka , albo Staś jeśli chłopiec :) Jak dowiem się jaka płeć, wpadnę w wir zakupów ciuchowych :D

Ada - bardzo lubie czytać wiadomości od Ciebie, gdy piszesz, że dobrze się czujesz :) Od razu uśmiech mam na buzi :) Tyle co się wymęczyłaś nad tym kibelkiem :* Oby tak dalej było z samopoczuciem :) U mnie nie pada, ale w powietrzu bardzo dużo wilgoci i na niebie zawiesina z chmur :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921004 przez Anabelle
Karolincia no tak płaskiego brzucha to chyba nigdy nie miałam :D Hmmm i pewnie nigdy mieć nie będę - no ale przynajmniej można oczy nacieszyć, że w ogóle można mieć tak płaskie brzuszki ;)

Właśnie uśpiłam Antka po 30 minutowej masakrze, mam 40-50 min spokoju - trzeba się brać za rybę, choć nie wiem jak ją później zjem -.-

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921006 przez Karolincia
Anabell - dla mnie jest gruby mój brzuch, przed ciążą był zapadnięty i sterczały mi kości biodrowe :) A teraz taki pełny się zrobił :)
Antek Ci odjechał, i masz chwilę spokoju ;) a jaką rybkę dziś robisz?? :) Czemu nie wiesz czy zjesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921009 przez Agula89
Dziękuję za miłe przyjęcie :)

Odpowiadam na pytania :p

Czuję się wyśmienicie! Każdemu życzę takiego I trymestru. W 8 tyg miałam poranne mdłości ale do zniesienia, zaprzyjaźniać się z kibelkiem nie musiałam :D Za nim podniosłam głowę schrupałam coś małego i było dość znośnie. Co 1,5 h musiałam coś tez przegryźć bo było lekko nie dobrze a tak to rewelacja :)

Od 3 tygodni odczuwam ciągnięcie w dole brzucha ale to chyba normalne w końcu "ktoś" urządza sobie tam mieszkanko :cheer:
Smaruję się już też specyfikami przeciw rozstępom chociaż u mnie nic nie widać. To co mi wstaje to raczej tłuszczyk uchowany prędzęj :)

A co do ćwiczeń w ciąży " zajęcia dla kobiet w ciąży" jeżeli nie macie przeciw wskazań to kto może niech korzysta. Jak pisałam to moja pierwsza ciąża ale jestem instruktorem fitness i kiedyś nawet byłam na szkoleniu z tego typu zajęć. Mają one charakter wzmacniający nogi, ręce, mm przykręgosłupowe, rozciągające i relaksacyjne. Przygotujecie się do porodu, będzie na pewno łatwiej. Jeżeli ktoś ma problemy z kręgosłupem to już w ogóle niech śmiga. Poszperam w necie czy nie ma filmików żeby wam tu podrzucić. :)
Sama tylko będę prowadzić zajęcia max do listopada bo jak w "normalnej" pracy pojdę na L4 to i zajęcia muszę odpuścić. "hardkorowe" sobie odpuściłam, zostawiłam tylko "Zdrowy Kręgosłup" samej mnie się teraz przyda bo w odc lędźwiowym coś łupie ostatnio :)

Co do urządzania pokoiczku to tez bym już chętnie zaczęła ale mąż mnie stopuje.. :) ale pomału w sklepach oglądam się już za rzeczami dla "ktosia" :) ja chyba większość rzeczy będę musiał kupić bo raczej nie będę miał od kogo dostać :( i zaczynam odkładać :)

trochę się rozpisałam :) spadam dalej do robotki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921011 przez Anabelle
Mam polędwice z dorsza i łososia, nie wiem co zrobić - ale u mnie nadal brak apetytu, nie potrafie zjeść mięsa, szczególnie drobiu oraz mam problemy z jedzeniem ryb. Już sam zapach ryb mi nie pasuje. Antek jednak musi zjeść obiad, a i mąż dzisiaj wraca. Gdybym nie miała dziecka, to nic bym nie gotowała :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921030 przez Monnita
Witam, serdecznie dziękuję za słowa wsparcia, może faktycznie trochę schizuję :P Jutro mam kolejną wizytę, poprzednia zakończona USG na którym widziałam bijące serduszko, więc mam nadzieję że ustąpienie bólu piersi nie jest niczym znaczącym. Od 4 tygodnia przyjmuję luteinę, z racji krótkotrwałych ale silnych skurczy macicy, które na szczęście w ostatnim czasie również ustąpiły. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921050 przez Anabelle
Monnita zbyt wiele oprócz luteiny nie możesz zrobić (jeśli nie masz zespołu antyfosfolipidowego, problemów z tarczycą czy innych...) dlatego ciesz się, że nic ci nie dolega :) Ja żeby zjeść obiad muszę przepijać połową kubka herbaty każdy gryz. Najlepiej wchodzi mi pepsi twist, ale mąż mi chowa. Po tym mi jakoś lepiej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl