BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 8 miesiąc temu #919945 przez Ada2424
Ja dzisiaj czuje się jak trup :( wiedziałam, że jak wczoraj było dobrze to dzisiaj będzie gorzej :( w nocy nie mogłam spać, nie chciało mi się, zasnęłam dopiero nad ranem. A rano śniło mi się że chce mi się siku obudziłam się i faktycznie tak było to poleciałam szybko do toalety jeszcze zaspana, wróciłam do pokoju poty mnie oblały i z 2 min męczył mnie odruch wymiotny, nie wymiotowałam pewnie dzięki imbirowi. Masakra niech już w końcu to przejdzie bo depresji niedługo dostane z tego wszystkiego :(

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919966 przez Kasia81
rzeczywiście cisza tu u nas :) pewnie korzystamy z ostatnich dni ciepła. No przynajmniej ja bo Mati uwielbia bawić się na dworze więc czasami śmieję się że mi korzenie wrosną w ławkę na placu zabaw :)
Co do wczoraj to jakoś udało mi sie później odpędzić widmo tego snu, pewnie dlatego że rzeczywiście z reguły sny mam na odwrót więc musi być dobrze!
No i Mleczna mama chwal się - my tu czekamy na dobre wieści :))


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919977 przez Karlinka
No właśnie Mleczna jak po wizycie?
u mnie lepiej ,dużo lepiej :) tzn nadal mnie męczą mdłości,ale nie wymiotuje :) dla odmiany po jedzeniu ciągle boli mnie żołądek . Zmęczenie nadal mi dokucza no i brzuch coraz mocniej ciągnie. Ale jakoś zaczęłam inaczej podchodzić do objawów i jakoś sobie z nimi radzić :) Przecież nie będę źle się czuła całą ciążę ;) skupiam się na myśleniu o maleństwie i o najbliższej wizycie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919978 przez Ada2424
Karlinka musi nam w końcu przejść! Moja położna mówiła że po 15 tygodniu powinnam poczuć się lepiej, moja kumpela też męczyła się do 15 tygodnia a od 16 jak ręką odjął może i u nas tak będzie, licze na to :) mnie rano tylko tak namęczyło i od tego czasu póki co spokój, właśnie zjadłam obiad i wróciłam z ogrodu bo fajnie słońce wyszło.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #919998 przez Anabelle
A cóż to za pesymistyczny dzień. Wszyscy tylko narzekają :P
To ja się wyłamię, nie napiszę, gdzie wylądował mój obiad :P

Macie jakieś plany na weekend?

Urosły Wam coś brzuszki? Minął 10 tydzień a nikt zdjęć pamiątkowych nie wkleja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #920002 przez Ada2424
To widze, że nie tylko ja dziś mam kiepski dzień B) co do brzuszka to mnie przez ostatnie 2 tygodnie wysadziło i już ukryć ciąży nie da się przed nikim :P właśnie mamusie dawać brzuszki :)

Mleczna kochana jak po wizycie???

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920007 przez Karlinka
mój brzuszek raczej śladowy jest ,ale coś tam troche wystaje :) i czas faktycznie zacząć robić zdjęcia, tylko aparat muszę dorwać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920008 przez Anabelle
Ja sobie od 2 tygodni mówię, że zrobie zdjęcie tej baryłeczki, ale mi schodzi :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920013 przez Ada2424
A ja robie od 6 tygodnia i teraz widze ogromną różnice :cheer: w sumie to od 9 tygodnia powoli zaczął brzuszek się zaokrąglać ale teraz już jest pokaźny i widoczny, szczególnie jak ubiore obcisłą bluzkę ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920035 przez lalka
witajcie....

rano może zrobię fotkę to wstawię

głowa mnie własnie rozbolała...dobrze,że młody samodzielny i sobie poradzi!!!!właśnie wynegocjowałam ...20zł za posprzątnie w kuchni z pozmywaniem łącznie plus podrapanie mnie !!!

nie mam weny na pisanie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920043 przez Amorfivell
Ada to wstaw od poczatku do teraz zdjecia chetnie popatrymy jak rosniesz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920049 przez Karlinka
Lalka w pierwszej chwili przeczytałam200 zł ;-) w sumie to dobry interes zrobilas;-)
Ada wstawiaj zdjęcia od początku;-)
Za miesiąc idziemy na ślub i się zastanawiam, czy urośnie mi brzuch na tyle,że w kiecki zwykłe się zamieszczę, czy trzeba bedzie szukać czegoś ciazowego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920069 przez monikapola
Witam marcowe mamusie :) :evil:

:D:D:D:D:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920072 przez Anabelle
WItaj Monika :)

Lalka uśmiałam się :D Dobry interes zrobiłaś :D

Karlinka jak byłam w ciąży z Antkiem w 3 msc to byliśmy na ślubie i już mąż mi rozerwał zamek od sukienki mimo, że luźna była wcześniej na brzuchu, więc może zaczekaj jaki ci urośnie, bo niektórzy mają mały, inni większy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920113 przez Kasia81
Zaczynacie mnie martwić tą ciszą....
Co u Was dziewczyny??? Piszcie, chwalcie się swoimi brzuszkami, przecież po to się tu spotykamy.. Mamy się wspierać, dzielić przeżyciami i doświadczeniami - wszystkimi. Pewnie, że najlepiej dobrymi ale same wiecie że strach i wątpliwości to nieodłączny element ciąży więc dzielcie siś też zmartwieniami. Czasami robi się lżej na duszy jak człowiek przeleje swoje myśli :)
jak mi się uda to zaraz też wkleje zdjęcie brzuszka, ktoś zacząć musi :P :P


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl