BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 8 miesiąc temu #920324 przez monia89
Witam nowe Mamusie.
super dziewczynki że po badaniach u Was wszystko ok a zdjęcia dzieciatek wzruszające są! Takie małe Kruszynki rosnące w nas a potem wyciągające 2 dychy za posprzatanie jak u lalki :cheer:
Lalka Kasia Ada super brzuszki!
Uciekam dziś do gina na 10.30 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920326 przez monia89
Anofivel Karlinka brzusie śliczne!
ze spodni ciążowych polecam leginnsy ja za swoje w sklepie placiłam ok 50 zł.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920368 przez Karlinka
Dobry:-) unas niestety pogoda okropna a ja od rana walczę z bólem głowy. Przespie sie chwile i jak nie przejdzie to dopiero apap wezme. Mam nadzieję, że u was poranek lepszy:-)
Monia powodzenia na wizycie :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920379 przez Karolincia
Witam Was :)

Jestem tu nowa na wątku marcowych Mamusiek, rodzić będę w połowie kwietnia, ale chciałam się również do Was przyłączyć :)
Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do siebie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #920396 przez Amorfivell
Karolincia oczywiscie ze przyjmiemy :) napisz wiecej cos o sobie jak sie czujesz czy byłas juz i lekarza i oczywiscie jak masz zjecia to wrzucaj tutaj :)

Monia 3mam kciuki :* jak tylko wrocisz napisz co i jak :)

U mnie kochane dzisiaj jak narazie dobrze nic nie boli niec nie doskwiera :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Anabelle mozesz w tabelce dopiesac ze nastepna wizyte mam na 24 pazdziernika (usg na płec )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920407 przez Kalinka90
Karolincia witaj, co raz nas więcej :)
Mnie dziś jakoś nie dobrze jest :( Pogoda też paskudna.

Karlinka a wolno w ciąży apap?

Dziś zaczynamy 11 tydzień :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920412 przez Karolincia
Amorfivell - Bardzo Ci dziękuję za ciepłe przyjęcie mnie tutaj :)
A, więc mam 24 lata, starałam od kwietnia 2014 r, jeden cykl bezowocny, poszłam do ginekologa sprawdzić co się dzieje i wyszło nie mam owulacji. Zaczęło się ....miałam robiony monitoring cyklu, aby zobaczyć czy pęcherzyk dojrzewa i jak był odpowiedniej wielkości to przepisała mi pregnyl (to jest zastrzyk,ampułka zawiera hormon beta hcg -pozyskiwany z łożyska kobiet w ciaży ) i miałam go wziać. Mój Narzeczony mieszka w innym mieście niż ja . Dwa dni później wzięłam ten zastrzyk , przytulanko było przez 3 dni,ale nie udało się.
W lipcu poszłam znów na monitoring i były dwa pęcherzyki, jeden zeszły z poprzedniego cyklu który nie pękł,a drugi nowy mały. Poszłam do niej kilka dni pozniej do szpitala na jej oddział zrobiłami usg i zobaczyla ze macica sie pięknie przygotowała do macierzyństwa !! Był to CUD ! Lekarka mówiła,że endometrium (wyściółka macicy) jest wprost idealna i musi się udać, Było podejrzenie że będą bliźniaki z powodu dwóch pęcherzyków,które jednocześnie mogły pęknąć ;) Zrobiła mi na miejscu zastrzyk w pośladek pojechalam tego samego dnia do mojego Narzeczonego, trzy dni cięzkiej pracy :D i.....uDAŁO się :) zaszłam w ciażę . Zrobiłam test ciążowy w dniu spodziewanej miesiaczki wyszły dwie kreski, tego samego dnia pognałam na bete i miałam wynik 38,4 mlU/ml. Powtórzyłam próbę ciążową po 3 dniach, żeby sprawdzić przyrost bety i dostałam wynik 116,4 mlU/ml :)
Byłam w zeszłym tygodniu na usg pierwszym dzidziuś Nasz ma 6,5 mm i biło serduszko :)
W tą środę idziemy na kontrole do pani doktor, bo jestem u mojego Narzeczonego w Pabianicach i jedziemy w tą sobotę do mnie do Warszawy.Wracam do domku, bo od wtorku idę do pracy :( Ginekolog chciała mnie jeszcze obejrzeć z pakietem wyników. Zleciła mi badania, byłam prywatnie bo pracuje na umowę zlecenie i nie jestem ubezpieczona. Tata mnie pod siebie podepnie pod swoje ubezpieczenie. I wtedy będę miała możliwość korzystania z NFZ :) Taki pakiecik kosztowałby ponad 600 zł - za te badania. Wybrałam najważniejsze i je zrobiłam :/ Resztę zrobię w Warszawie może uda mi się taniej :) bo zostały mi 3 czynniki z krwi do zrobienia.
Oczywiście przeprowadzać się będę na przełomie listopada-grudnia :) I będę już pod opieką tej ginekolog ona pracuje w Łodzi w szpitalu im.Matki Polki i tam będę rodzić.

Kalinka90 - miło mi, że mnie również przyjmujesz ;)
Ojj mdłości...to coś koszmarnego.... :(
Mnie też lekko męczą, bardziej dokuczać mi zaczęły zaparcia :(
Gratuluję!!! Ja w sobotę zaczęłam już 7 tydzień :)
Pogoda koszmarna :(
Właśnie można apap w ciąży brać?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920415 przez kristi*
Hej
Witam nowe mamusie, Śliczne zdjęcia dzieciątek i waszych brzuszków, mój też rośnie i nadal ciężko jest mi się przyzwyczaić że grubsza jestem :p
Wymioty mi wróciły tak 2-3 razy w tygodniu :(
W piątek byłam u innej gin i sprawa się rozwiązała, lepiej niż myślałam.
Gin była zdziwiona, że w medicoverze nie dali mi zwolnienia, bo po dwóch poronieniach to powinnam leżeć i odpoczywać.
A więc dała mi zwolnienie, wypisała skierowanie na dodatkowe badania krwi, których mi nie zrobili a powinni, i mam brać luteinę, bo powinnam ją brać od początku ciąży przez 4 pierwsze m-ce, nie wiem czy teraz jest sens no ale jak trzeba to trzeba.
Na kolejną wizytę idę w czwartek to mi wypisze zwolnienie do dnia kiedy będe mieć u niej wizytę na NFZ w przychodni przyszpitalnej na Inflanckiej i tam będzie mnie prowadzić.
Przez weekend odpoczęłam na działce.
Mój ojciec załatwił dla nas wózek - taki jaki chcieliśmy, duże szprychowane i pompowane koła, 2w1 i jest lekki, raz używany ale podobno bardzo rzadko, prawie jak nowy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #920416 przez Ada2424
Hej Marcóweczki :) jak dziś u Was ?

U mnie ok, po 2 bezsennych nocach tą przespałam całą, raz się tylko na chwile obudziłam. Wstałam z mega zgagą, co moge na nią zastosować? Ranigast? manti? Może doświadczone mamusie coś poradzą :whistle: Tak mnie pali jak nie wiem. A apap można raz na jakiś czas brać, ibupromu nie można. Gdzie reszta brzuszków ? :( Dziewczyny wstawiać wstawiać :)

Karolincia witaj u nas :) ja akurat całą Twoja historie znam z innego wątku ;) miło, że do nas dołączyłaś :)

Kristi dobrze, że zmieniłaś gin i że masz już zwolnienie :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920419 przez Karolincia
Kristi witaj :) Ja też nie mogę się przyzwyczaić do tego, że powoli brzuszek się pokazuje. Pierwszym tego oznakiem są spodnie, które mnie zaczęły uwierać w pasie :( Z jednej strony się cieszę, ale z drugiej jestem przerażona jak będę wyglądać za kilka miesięcy :( Zastanawiam się czy będę miała zgrabny brzuch :)
Oby moje dziecko było zdrowe i urodziło się zdrowe :)

Ada - Kochana :* Cieszę się, że wyspałaś się :) Na zgagę z tego co wiem to stosowały renni , ale nie wiem nie chce Cie wprowadzić w błąd :( Niech doświadczone Mamuśki Nam tu dają znać co stosować :)

Ja dziś się czuję w miarę, męczą mnie zaparcia, co na nie stosować??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920424 przez Ada2424
Karolina mi na zaparcia śliwki pomagały :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920428 przez Karolincia
Ada dobrze spróbuje z tymi śliwkami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920452 przez Dżasta86
Anabell ja te H&M kupilam rozmiar 36 , obe sie rozciagaja i nie czuc ze to rurki, jest jeszcze drugi fason z zamkiemmone sa z prosta nogawka.
A ja zaczelam chodzic na basen, super sprawa. Mam nadzieje ze uda mi sie utrzymac troche miesni do porodu :)

Na zatwardzenie : sliwki, siemie lniane, owsianka, otreby, laktuloza z apteki.Na zgage plozna mowila cos o szalwi do picia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920458 przez Karolincia
Dżasta -dziękuję Ci za info o preparatach na zaparcia ;) :) Będę testować co mi pomaga najbardziej ;) :) :)
Ile dałaś za te spodnie ?? To już takie ciążowe, czy zwykłe?
Oo....basen !!! Pływasz czy na zajęcia w wodzie chodzisz? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920489 przez Dżasta86
Plywam sobie, ale mysle o zajeciach aerobik w wodzie.
Za spodnie 80 zl, a te drugie 119zl, sa z ciazowym pasem:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl