BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 7 miesiąc temu #925831 przez Karlinka
No niepowiem niektóre bardzo bardzo mi się podobają :) i te 56 wogóle nie zniszczone są bo wiadomo je krótko się nosi. Najlepsze jest to , że mam 10 czapeczek hahahha ;p Mąż pójdzie do pracy na nockę to będę układać w szafie. Dobrze , że wszystko było prane przed schowaniem to teraz tylko w styczniu albo lutym wrzucę do pralki żeby odświeżyć .
Zawsze możesz się z kuzynką umówić że będzie zaznaczała swoje ciuchy i jej później oddasz a jak ona będzie miała drugie to wtedy Ty jej też pożyczysz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925835 przez Agula89
Ale szczesciary z Was ze macie juz jakies ubranka :) ja nie mam nic i czekaja mnie duze zakupy... :( dlatego odkladam sobie po malu pieniazki. Powiem Wam ze przeraza mnie to troche:) patrze na listy wyprawkowe i ja nie potrafie na razie rozrożnić kaftanika, pajacyka itd :laugh: takze na jakies "korepetycje" bede musiala sie udac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #925841 przez Karlinka
Agula gdzieś widziałam listę wyprawkową z rozrysowanymi wzorami, poszukam dzisiaj i wrzucę linka :)
Edit znalazłam www.mamazone.pl/artykuly/male-dziecko/no...wka-dla-dziecka.aspx proszę może się przyda :)
Ja na szczęście mam trochę dzieci dookoła więc ju mniej więcej czaję co i jak :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #925847 przez Dżasta86
Ja siedze od wczoraj i licytuje ciuszki na allegro :P dobra zabawa.

A mam chandre straszna ;/ , i śledzie też bym zjadła i zaraz pojade tylko si licytacja skonczy ;]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925857 przez Karlinka
Dżasta dobrze pamiętam , że Ty chłopaka masz mieć? No na allegro fajne są zestawy, jak poznam płeć to kupię kilka "lanserskich" ciuszków ;p Jak wylicytujesz to się pochwal co :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925859 przez Anabelle
Przywitam sie bo padam - miałam bardzo intensywny dzien no i już 1,5 tygodnia jestem sama z Antkiem.

O ciuszkach to nic nie pisze, bo jeszcze jest czaaaasu a czaaaasu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925860 przez Karlinka
Anabelle ,bo to chyba już tak jest -Ty masz Antka i aż nadmiar pracy na codzień. My nie dość że to pierwsza ciąża i nie zawsze ma się równo pd sufitem (ja nie mam ,bo kto normalny w 15tyg ogarnia ciuszki ;p) to jeszcze w domu na zwolnieniu to ma się trochę więcej czasu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925871 przez Dżasta86
Tak Karlinka chłopaka , chyba że sie coś na połówkowym zmini :P oto link mojgo pirwszgo zakupu allegro.pl/cieply-synus-0-3-6-az-78-szt-...lia-i4594048439.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925877 przez Karlinka
Dżasta bardzo fajna aukcja i fajna cena :) Parę ciuszków chętnie bym Ci skradła ;p Fajnie też , że od razu masz komplet a przynajmniej rzeczy w miarę do siebie pasujące :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925882 przez Dżasta86
Fajna cena ?? :P ja w sumie nie wiem pierwszy raz kupuje przez internet i to dziecięce ciuszki. Zaraz koncze kolejna 95 szt spioszkow :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925884 przez Karlinka
No wychodzi Ci jakoś 3,30zł za jedną sztukę ale fajne te ciuszki więc wydaje mi się że spoko :) Wiadomo w lumpie jakbyś dobrze poszukała to pewnie taniej by Ci wyszło , ale wiem że niektóre fajne dzieciowe rzeczy w dobrym stanie to nawet w lumpie potrafią trochę kosztować. Też bym chętnie popolowała na takie zbiorowe aukcje ,ale przy ilości rzeczy które mam to by była przesada ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925887 przez MlecznaMama
Witajcie!
Oj Dżasta czemu chandra? umknęło mi,że będziesz miała chłopczyka gratuluję, chłopczyki są cudowne :):):) a jak imię?
Monika
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Ada a Ty kiedy poznasz płeć?
ja z ciuszkami na razie czekam bo jest wcześnie jeszcze, ale w sklepach oglądam z chęcią bo zapowiada mi się dziewczynka, a ubranka mam tylko dla chłopczyka :)
KAlinka jak zupka węgierska? zostawiłaś mi coś?

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925888 przez Karlinka
Mleczna a zupka smakowa całkiem ;) zostało jeszcze sporo ;p
Brrrr ząb nic przyjemnego ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925891 przez MlecznaMama
no boli ząbek, a tu nic za bardzo nie można przeciwbólowego brać.... biorę apap...ale apap to wiecie...
a podaj przepis jak robisz zupę węgierską :) mam ochotę może juto zrobię

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925892 przez Dżasta86
Oj tam Mleczna przy tej ilosci postow moze nam cos uciec.
Chandra bo siedze w tym domu i juz troche jak w wiezieniu. Porobilabym cos ale czesto nie mam sily, mam dziem dobry i kolejne 4 do dupy. W pazdzierniku jade do turcji wiec moze tam odzyje :/
Karlinka ja w lumpach juz nie kupuje, denerwuje mnie to a po drugie ceny juz teraz faktycznie nie odbiegaja od ciuchow w galerii. Wiec wole ciut zawsze wydac wiecej i miec ten komfort .
Bylam ostatnio w szmateksie spioszki po 10 zl byly pffff a w C&A piekne nowe za 14.99 .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl