BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #925896 przez Dżasta86
A tak wogole czy ktos juz wie jaka czesc budzetu poswieci na ciuszki? Nie chce przesadzic i nie wiem jaka jest rozsadna cena.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925897 przez MlecznaMama
o dziękuję KArlinka za linki. Smacznie się to prezentuje! mmmmm i pikantne! uwielbiam!
Dżasta to faktycznie lepiej kupić nowe jeśli te ceny są tak zbliżone.... ale ja słuchajcie Wam powiem. Byłam ostatnio w Tesco i patrzyłam na tę ich markę f&f a tam śpioszki za 49zł!!!!!! i ogólnie drogie ubranka dla dzieci ale i dla dorosłych!
a mnie też ostatnio łapie chandra... mąż rzadko w domu, ale zawsze staramy się gdzieś z synkiem wyjść, bo w domu na dłuższą metę to można oszaleć
kochane idę spać. buziaki miłej nocki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925898 przez Karlinka
Dżasta szczerze mówiąc nie mam bladego pojęcia. Ja niestety mam dość lekką rękę do wydawania pieniędzy (chociaż w ciąży się oszczędniejsza zrobiłam ) ,ale Małż mnie zawsze stopuje ,bo on z tych oszczędnych jest ;) Jak narazie odkładam kasę , żeby potem sobie trochę poszaleć, ale my sporo mamy bo poza ciuszkami to mamy jeszcze wózek, nosidełko, fotelik itp .
Może dziewczyny które już mają dzieci doradzą ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925899 przez Dżasta86
Wlasnie Mleczna mojego starego tez co raz mniej, to praca to wyjazd z kolegami teraz na szkolenie to tez impreza a mnie to juz drazni wszystko :angry:

F&F ma nawet swoje lokale w galeriach, sie wybili skubancy.

Co misie jedza na dobranoc ?

- pora, na dobranoc :)

Kolorowych snow

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925903 przez Karlinka
Doskonale Was rozumiem dziewczyny - mój ma teraz nocki ;/ Ale już się umówiliśmy na wspólną sobotę całą :)
Dobranocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925915 przez bujanka
hej dziewczęta :)
Ja po wizycie, serduszko bije, dzidziuś dobrze się rozwija, ale krwiak niestety nadal jest :huh: Raczej nie była to wizyta moich marzeń, doktor się spóźniła 30 min., w kolejce już było z 7 babek, ja pierwsza. Więc szybko, szybko, nawet nie zmierzyła mi krwiaka czy choć trochę się zmniejszył :S Usg trwało tak krotko, że nawet nie zapytałam o ewentualną płeć, zresztą w takim tempie to by pewnie nawet nie zobaczyła :angry:
Następna wizyta za 4 tygodnie, a chyba kolejna to już będzie połówkowe co? :cheer:
Anabell mam pytanko bo to z Toba piałam ostatnio o tych witaminach, czy to dha w swoich witaminach bierzesz w postaci 2 tabletek czy jednej? Bo ja jednak wymieniałam w aptece na ten prenatal z dha, ale tam jako jedna tabletka i tak się zastanawiam czy w nastepnym miesiącu nie kupić tych witamin co Ty, zapomniałam nazwy :blush:
Ja narazie też nic nie kupuje, to chyba taka lekka obawa przed pierwszą stratą :blush: a zresztą jeśli chodzi o ciuszki to będę mieć sporo po siostrze, a przyznam się że trochę wózki na allegro oglądam B) Karlinka pochwal się wózkiem :)

Aaaa jaki macie odczyn ph moczu? Ja mam obojetny kazała mi jeść i pić dużo z żurawiną żeby go zakwasić, słyszałyście o tym?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925938 przez Karlinka
Bujanka no to dobrze, że z maleństwem ok,ale szkoda że wizyta tak na szybko ;/ no za 6 tyg połówkowe jesli się nie mylę. Dlatego ja się cieszę, jak ostatnio zadzwonili do mnie od lekarza , że się spóźni i czy mogą mnie na wieczorną godzinę przesunąć (a byłam chyba 2) godziłam się i dzięki temu lekarz się nie śpieszył, miał dla mnie czas :)
tego co pamiętam to Anabelle pisała o femibionie natal 2 plus- ja te je kupiłam :) i one faktycznie są w dwóch tabletkach.
Wózka narazie nie pokarze ,bo leży w piwnicy schowany , wyciągnę pewnie w lutym trochę go odświeżyć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #925988 przez Ada2424
hej :)

Ja czekam na kuriera, reszta ciuszków ma przyjść już się nie moge doczekać :)

Mleczna płeć może uda się poznać na kolejnej wizycie za 4 tygodnie :)

Bujanka dobrze że wszystko ok, szkoda że wizyta taka krótka.

Mi położna poleciła ostatnio witaminy pregna plus i takie sobie kupiłam, zaczne je brać od niedzieli bo mam jeszcze 2 tabletki kwasu to chce dokończyć opakowanie.

Edit. Kurcze chyba jednak dziś nie dostane tych ciuszków bo na śledzeniu paczki jest że w tranzycie a nie w doręczeniu, będę musiala do jutra poczekac jeszcze.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926008 przez ewawawa

Dżasta86 napisał: A tak wogole czy ktos juz wie jaka czesc budzetu poswieci na ciuszki? Nie chce przesadzic i nie wiem jaka jest rozsadna cena.


Dżasta - u mnie to na pewno nie będzie rozsądny budżet , znając moje zamiłowanie do ciuszków i słysząc to co moja mama już zdążyła kupić :P

Bujanka - może następnym razem wizyta przebiegnie spokojniej i zobaczysz dzidzie i lekarz ci na wszystko odpowie :)

kurcze, wczoraj miałam chęć na śledzie, kupiłam i wciągnęłam cały słoik na raz :D tak mnie rozbolał brzuch no i znowu zgaga, dobrze , że miałam te swoje ziółka dobre trawieni, już więcej się nie skuszę na zachcianki nie potrafię jeść z umiarem jak mam chęć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #926009 przez Ada2424
Ewa to ja tak wczoraj wszystko namieszałam, co chwile coś jadłam a na wieczór aż mnie zemdliło od tego wszystkiego i ciężko mi było, czułam się jak balon napompowana. Tez już będę uważać z jedzeniem co by się nie przejadać za dużo.

Wczoraj mój Mężu przyniósł jakiegoś wirusa
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
go męczyła, oby mnie tylko ominęło.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926011 przez Karlinka
Ewa cały słoik śledzi? oj to faktycznie miałaś na nie ochotę ;p
Ada to lepiej unikaj Małża co by Cię nie zaraził, mam nadzieję że jakoś się wybronisz bo to nic przyjemnego a w ciąży to już wogóle masakra.

Kurcze od paru dni chodzi za mną coś pikantnego, ale sama nie wiem co bym zjadła. Co najlepsze przed ciążą raczej za pikantnymi potrawami nie przepadałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926013 przez ewawawa
Ada - zalecam ci separację z mężem żeby cie nie zaraził

a sobie polecam uważać na samą siebie, bo ziółka mogą następnym razem nie pomóc ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926014 przez ewawawa
Karlinka - w ciąży podobno może zmienić się smak, ale na myśl o pikantnym przypomniał mi się smak skrzydełek z kfc, chociaż od roku nie jem mięsa :O

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926017 przez Karlinka
Ewa no ja w ciąży to się trochę niepoznaje , bo faktycznie dziwne zachcianki mam ;) o widzisz może w sobotę zrobię kurczaczka z piekarnika w jakiejś pikantnej marynacie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl