BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 7 miesiąc temu #925706 przez ewawawa
to rewelacja jak się ze wszystkim uwinę to polece po śledzie do sklepu :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925750 przez monique1983
MlecznaMama -
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925761 przez Magdalena87
bujanka tak ja tez marcowa termin na 15.03 pomimo ze jestem dopiero albo i juZ w 14 tc to czuje jak sie porusza to malenstwo, nie zebym widziala przez faldy brzuszne ale od srodka takie smyranie ;) pozdrawiam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #925803 przez Karlinka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Magdalena to Twoja pierwsza ciąża? trochę chyba wcześnie na odczuwanie ruchów...Może załóż sobie suwaczek , będzie wygodniej bo ciężko spamiętać kto w którym tygodniu jest.
Edit teraz zerknęłam , że ten link w podpisie masz do suwaczka ;) gapa ze mnie nie zauważyłam wcześniej ;p

Dzisiaj ogarniam ubranka dziecięce :) Już mam posegregowane rozmiarami teraz tylko zobaczę co mam typowo dla dziewczynki a co uniwersalne :) nie chce za wcześnie kupować rzeczy dla Maleństwa ,ale ogromną frajdę sprawia mi przeglądanie tego co mam po siostrzenicy :) Trochę tych ciuszków, kocyków i innych pierdół mam ,ale przynajmniej mogę trochę poszaleć i aż tak nie patrzeć na cenę skoro niewiele mi rzeczy będzie brakować :)
Wy też tak macie, czy tylko mnie taki szał dopadł ?;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925807 przez Ada2424
Ja to mam szał zakupowy :P kupiłam kilka ciuszków i teraz mogłabym codziennie coś zamawiać B)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925809 przez Karlinka
Pocieszyłaś mnie Ada , że nie tylko ja tak mam :) Żadna nie pisze o zakupach, ciuszkach a ja już szukam list wyprawkowych bo w domu siedzę to chociaż dobrze się na przywitanie maluszka przygotuje :) Wrzuć zdjęcie co ładnego kupiłaś :)
Ostatnio upatrzyłam świetną stronę babka szyje pościele, rożki, ochraniacze na łóżeczka, pościele "dorosłe" i chyba na Święta zaszaleje i sprawie nam i Maluszkowi taką samą kolorystycznie pościel ;)

Coś mnie od dwóch dni brzuch ciągnie, częściej muszę odpoczywać bo kłuje mocniej jak przesadzę . Oj rośnie Maleństwo rośnie ;)
Dzisiaj wogóle to poślizgnęłam się na schodach -dobrze, że na tyłek spadłam . Ale Małż się nakrzyczał na mnie że nie uważam -przestraszył się biedak :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925813 przez Ada2424
Karlinka jutro reszta ciuszków ma przyjść to zrobie fotke wszystkiego co już mam :) Ty też wrzuć fotke :) uwielbiam oglądać takie malusie rzeczy. A myślisz, że ja co robie? Dzisiaj od rana spisuje sobie co będzie mi do wyprawki potrzebne i szperam w necie co by tu znów zamówić :P dobrze, że nie znam jeszcze płci bo dopiero bym szalała a tak się troche wstrzymuje :lol:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925814 przez karola1322
Ja ciuszki dostałam większości mam dla dziewczynki no i mama kupuje w sklepie jakieś ciuszki ale mam oche już kupić chodź to wcześnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925815 przez Karlinka
Karola moja teściowa też szaleje z zakupami, zwłaszcza że jej obydwie synowe mamy termin z 5dniową różnicą ;p Więc kupuje i na chłopca i na dziewczynkę ;p Ja jeszcze nie kupiłam nic ale jak tylko pospisuje co mam, dowiem się jaka płeć to wyruszam na łowy ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925817 przez karola1322
ja pleć dowiem się po weselu to na pewno też coś kupie a narzazie poukładam według rozmiarów ale jak idę do jakiegoś sklepu to oglądam ciuszki dla dzieci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925820 przez Karlinka
A właśnie Karola jak przygotowania do wesela? chyba ominęłam ten wątek jak na wyjeździe byłam ,ale widzę w suwaczku że już niedługo :) Kościelny? cywilny?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925823 przez karola1322
na razie stresu nie mam ... wszystko mamy załatwione jeszcze protokół cza spisać spowiedzi i przymiarki bo mam na szycie suknie żeby potem brzuszek się zmieścił gorzej będzie przed ślubem jak znacznie mnie głowa bolec tak jak przed badami genetycznymi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925825 przez Karlinka
Karola mam nadzieje wrzucisz później zdjecie jakieś :-) trochę ci zazdroszczę chętnie bym miała ślub jeszcze raz-fajna impreza była ;-)
Ada zdjęcie wrzucam-to jest tylko rozmiar 56;-)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925828 przez karola1322
Tak dam zdjęcie jak będę ubrana w suknie ślubną

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925829 przez Ada2424
O ja ile tego masz :) jakie fajniusie, ja to mam kilka sztuk póki co no i musze wszystko kupic bo nie mam nikogo z rodziny co ma takie malutkie rzeczy jeszcze. jedna kuzynka ma, ale ona zostawia sobie dla następnej dzidzi ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl